PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
LUBLIN, 23.06.2018
Mecz lekkoatletyczny młodzików
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 1 1
2. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 8 4
3. LU Lubelskie 12 12
4. LU MKL Nefryt Lubartów 21-100 Lubartów Lubelska 68 714 17 17 608 3 2
5. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 9 6
6. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 5 5
7. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 30 19
8. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 2 1
9. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 9 6
10. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 19 12
11. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 10 7
12. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 1 1
13. PD LKS Narew Kurpiewski Łomża 18-400 Łomża SZOSA ZAMBROWSKA 1\27 718 - 193 - 67 - 59 4 4
14. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 28 14
15. PD UKS 19 Bojary Białystok 15-021 Białystok ul.Kamienna 15 966-15-58-821 2 1
16. PD UKS Liceum sportowe Łomża 18-400 Łomża Wiejska 16 7182142406 5 3
17. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 7 6
18. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 3 3
19. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Grunwaldzka 17 7952261763 32 21
20. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 16 8
21. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 12 8
22. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 1 1
23. SK KS Słoneczko Busko Zdrój 28-100 Busko Zdrój Grotta 3a 6551925613 6 4
24. SK LZS Sigma OSIR Staszów 28-200 Staszów Mickiewicza 40 866-169-81-77 2 2
25. SK SSR Olimp Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego16 9591949900 6 4
26. SK STS Skarżysko-Kamienna 26-110 Skarżysko-Kamienna Spółdzielcza 19 6631594615 2 2
27. SK UKS Czwórka Ostrowiec Św. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Osiedle Stawki 35 6612259525 3 2
28. SK UMKS Nadir Jędrzejów 28-300 Jędrzejów Przypkowskiego 43 656-14-95-835 5 4