PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
ŁÓDŹ (AZS), 25-26.05.2018
Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20. 2. Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 2 2
2. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 5 5
3. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 54 26
4. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 17 10
5. LD KS Żeglina Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8271928882 9 5
6. LD LUKS Strzałków 97-500 Radomsko Kolumba 2 7722368233 35 17
7. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 74 35
8. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 69 44
9. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 20 13
10. LD MKS Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Dolna 41 8291060961 12 8
11. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 13 9
12. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 19 15
13. LD MULKS Żeromski Sieradz 98-200 Sieradz Żeromskiego 8 8272238955 15 6
14. LD OLTS Opoczno Sport Team 26-300 Opoczno M.C Skłodowskiej 8/27 768-18-26-525 4 3
15. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 79 44
16. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 14 7
17. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 13 8
18. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 12 6
19. LD UKS Jedynka Łowicz 99-400 Łowicz Al Sienkiewicza 62 834-17-76-817 4 4
20. LD UKS Lisy Zgierz 95-100 Zgierz Parzęczewska 46 7321805461 2 2
21. LD UKS Orzeł Dobryszyce 97-505 Dobryszyce Leśna 1 7722242934 2 1
22. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 21 9
23. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 1 1
24. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1
25. MZ MKS Durasan Płońsk 09-100 Płońsk Sienkiewicza 8 567-11-63-074 1 1
26. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 6 6
27. MZ PTT Delta Płock 09-410 Płock Jana Pawła II 33/36 7743148011 11 7
28. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 4 4
29. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 4 3
30. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 2 1
31. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 2 2