Internetowe zg³oszenia do imprezy: Klubowa liga m³odzików
POZNAŃ, 05.09.2015
Osobostarty wszystkie: 729 ( 531 ) K-277 M-254
 
DOLNO¦L”SKIE Osobostarty: 12 ( 8 ) K-3 M-5
 
MKS Piast G³ogów Osobostarty: 10 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 226/DOL/14
Z/3614/15

TAK

100m K m³ 7 NumerPDF 13.01 13.01/15

2
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 226/DOL/14
Z/3614/15

TAK

200m K 7 NumerPDF 26.81 26.81/15

3
PALIGA Krzysztof 2000-02-14
Z/3615/15

TAK

1000m M m³ 44 NumerPDF 2:50.74 2:50.74/15

4
PALIGA Krzysztof 2000-02-14
Z/3615/15

TAK

600m M m³ 44 NumerPDF 1:35.36 1:35.36/15

5
WOJTUN Jakub 2001-02-15

100m M m³ 30 NumerPDF 12.50 12.50/15

6
CHICIAK Wiktoria 2001-01-01

600m K m³ 1 NumerPDF 2:04.20 2:04.20/15

7
WŹGRZYN Natalia 1999-05-26 Z/0705/15

TAK

100m K 1 NumerPDF 12.75 12.75/15

8
SZYMCZAK Bart³omiej 1999-04-12 Z/0952/15

TAK

800m M 26 NumerPDF 2:02.15 2:02.15/15

9
ROSIŃSKI Adrian 1999-01-16 Z/0706/15

TAK

200m M 61 NumerPDF 23.49 23.49/15

10
WŹGRZYN Natalia 1999-05-26 Z/0705/15

TAK

200m K 1 NumerPDF 26.69 26.69/15

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS ¦l±sk Wroc³aw Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBACZYK Robert 1986-08-04 Z/2096/11

TAK

100m M 654 NumerPDF 10.77 10.35/09

2
KUBACZYK Robert 1986-08-04 Z/2096/11

TAK

200m M 654 NumerPDF 21.02/09

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
MKS Inowroc³aw Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

Wzwyæ M 170 NumerPDF 2.19 2.19/15

 
LUBELSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS Agros Zamo¶ę Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SERAFIŃSKI Maciej 1996-01-07 Z/1454/15

TAK

800m M 568 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 92 ( 56 ) K-26 M-30
 
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp Osobostarty: 37 ( 22 ) K-9 M-13
NrLicencji: 05/LB/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUS Karolina 2000-12-29 2/LBU/14
Z/5083/15

TAK

100m p³ K m³ 362 NumerPDF 16.34 15.56/14

2
ROK Sandra 2000-09-12

Oszczep K (500) m³ 351 NumerPDF 26.17 26.17/15

3
£APO Artur 2000-03-01 99/LBU/14

Dysk M (1kg) m³ 358 NumerPDF 39.57 39.57/15

4
£APO Artur 2000-03-01 99/LBU/14

M³ot M (5kg) m³ 358 NumerPDF 43.06 43.06/15

5
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 46/LBU/14
Z/5084/15

TAK

110m M (91.4) m³ 355 NumerPDF 16.26 16.26/15

6
KULAWIAK Weronika 2000-04-19 45/LBU/14

300m K m³ 356 NumerPDF 48.70/14

7
BOGUS Karolina 2000-12-29 2/LBU/14
Z/5083/15

TAK

300m K m³ 362 NumerPDF 47.96 47.78/14

8
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 46/LBU/14
Z/5084/15

TAK

300m M m³ 355 NumerPDF 39.32 39.32/15

9
NAUS Kacper 2001-08-23
Z/2934/15

TAK

300m M m³ 357 NumerPDF 41.01 41.01/15

10
B³aszczyk Klaudyna 2001-08-26

W dal K m³ 353 NumerPDF 3.77 3.77/15

11
GRABOWSKI Marek 2001-05-22

300m p³ M 362 NumerPDF

12
FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19

Dysk K (0,75kg) m³ 352 NumerPDF 17.65 17.65/15

13
FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19

M³ot K (3kg) m³ 352 NumerPDF 25.14 25.14/15

14
PIÓRO Olaf 2001-08-07

100m M m³ 361 NumerPDF 13.49 13.49/15

15
PIÓRO Olaf 2001-08-07

300m M m³ 361 NumerPDF 43.06 43.06/15

16
RADZEWICZ Jźdrzej 2001-02-15

300m p³ M 356 NumerPDF

17
TROCKI Adam 2001-03-25

300m M m³ 364 NumerPDF 43.68 43.68/15

18
TROCKI Adam 2001-03-25

100m M m³ 364 NumerPDF 13.40 13.40/15

19
KUCAL Kamila 2001-04-01

W dal K m³ 350 NumerPDF

20
KUCAL Kamila 2001-04-01

300m K m³ 350 NumerPDF

21
THIELE Maja 2001-05-09

100m p³ K m³ 365 NumerPDF 17.41 17.41/15

22
ZEMMER Dawid 2001-09-22

300m p³ M 360 NumerPDF 45.68 45.68/15

23
ZEMMER Dawid 2001-09-22

W dal M m³ 360 NumerPDF

24
THIELE Maja 2001-05-09

300m K m³ 365 NumerPDF

25
PAWLAK Dominik 1997-02-10 Z/1186/13

TAK

200m M 361 NumerPDF 23.64 23.09/14

26
PAWLAK Dominik 1997-02-10 Z/1186/13

TAK

100m M 361 NumerPDF 11.82 11.82/15

27
SZYMAŃSKI Mi³osz 1998-09-07 Z/1154/14

TAK

100m M 363 NumerPDF 11.84 11.72/14

28
SZYMAŃSKI Mi³osz 1998-09-07 Z/1154/14

TAK

200m M 363 NumerPDF 25.19/13

29
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

200m M 363 NumerPDF 23.28 23.28/15

30
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

200m M 359 NumerPDF 23.26 23.26/15

31
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

100m M 359 NumerPDF 12.04 11.84/14

32
NOCU£A Kacper 1999-01-01 Z/4394/15

TAK

100m M 364 NumerPDF 12.59 12.59/15

33
NOCU£A Kacper 1999-01-01 Z/4394/15

TAK

200m M 364 NumerPDF 25.90 25.90/15

34
NIEDZIÓ£KA Milena 1999-09-20 Z/4390/15

TAK

100m K 359 NumerPDF 14.37/13

35
NIEDZIÓ£KA Milena 1999-09-20 Z/4390/15

TAK

200m K 359 NumerPDF

36
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

100m M 363 NumerPDF 11.63 11.63/15

37
THIELE Julia 1999-05-18 Z/4391/15

TAK

100m K 356 NumerPDF 14.44/13

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 42 ( 24 ) K-15 M-9
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Maria 2000-11-14 49/LBU/14
Z/4619/15

TAK

300m p³ K 868 NumerPDF 53.72/14

2
WITKOWSKA Maria 2000-11-14 49/LBU/14
Z/4619/15

TAK

W dal K m³ 868 NumerPDF 4.33/14

3
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 61/LBU/14

W dal K m³ 871 NumerPDF 5.26/14

4
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 61/LBU/14

100m p³ K m³ 871 NumerPDF 15.95/14

5
£ASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 97/LBU/14
Z/5071/15

TAK

100m p³ K m³ 867 NumerPDF 19.75/14

6
SATURSKA Maja 2000-02-09 101/LBU/14
Z/2759/15

TAK

1000m K m³ 889 NumerPDF 3:15.25

7
SU¦NI£O Natalia 2000-11-22
Z/2712/15

TAK

600m K m³ 878 NumerPDF 1:47.12

8
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 61/LBU/14

4x100m K 871 NumerPDF

9
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 84/LBU/14
Z/4629/15

TAK

M³ot M (5kg) m³ 870 NumerPDF 49.41 49.41/15

10
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 84/LBU/14
Z/4629/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 870 NumerPDF 36.87 36.87/15

11
£ASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 97/LBU/14
Z/5071/15

TAK

W dal K m³ 867 NumerPDF 3.74 4.08/14

12
MICHALSKA Julia 2000-05-29 58/LBU/14
Z/4443/15

TAK

4x100m K 877 NumerPDF

13
MICHALSKA Julia 2000-05-29 58/LBU/14
Z/4443/15

TAK

100m K m³ 877 NumerPDF 12.67 12.67/15

14
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18
Z/0632/15

TAK

4x100m K 868 NumerPDF

15
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07
Z/0631/15

TAK

4x100m K 866 NumerPDF

16
DAROS Kamil 2001-10-02

300m M m³ 870 NumerPDF

17
ÆURAWSKA Natalia 2001-10-22

Wzwyæ K m³ 878 NumerPDF 1.35 1.35/15

18
ROBOTA Aleksandra 2001-08-20
Z/4630/15

TAK

100m K m³ 877 NumerPDF

19
ROBOTA Aleksandra 2001-08-20
Z/4630/15

TAK

W dal K m³ 877 NumerPDF 4.55 4.55/15

20
DAROS Kamil 2001-10-02

100m M m³ 870 NumerPDF

21
DEJNEKO Kamil 2001-03-28

110m M (91.4) m³ 871 NumerPDF

22
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18
Z/0632/15

TAK

100m p³ K m³ 868 NumerPDF 15.69 15.69/15

23
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18
Z/0632/15

TAK

W dal K m³ 868 NumerPDF 5.06 5.06/15

24
KUSIŃSKA Karolina 2001-01-03
Z/3491/15

TAK

Wzwyæ K m³ 867 NumerPDF

25
OSTROWSKI Norbert 2001-02-03

Wzwyæ M m³ 872 NumerPDF

26
OSTROWSKI Norbert 2001-02-03

110m M (91.4) m³ 872 NumerPDF

27
BUCKI Patryk 2001-08-14
Z/3184/15

TAK

M³ot M (5kg) m³ 888 NumerPDF 32.90 32.90/15

28
CIUCHTA Szymon 2001-08-21
Z/3492/15

TAK

M³ot M (5kg) m³ 887 NumerPDF 25.47 25.47/15

29
JAROSZEWSKA Julia 2001-04-07

Dysk K (0,75kg) m³ 870 NumerPDF

30
JAROSZEWSKA Julia 2001-04-07

M³ot K (3kg) m³ 870 NumerPDF 24.92 24.92/15

31
STAWICKA Katarzyna 2001-02-01
Z/5255/15

TAK

Oszczep K (500) m³ 883 NumerPDF 31.66 31.66/15

32
STAWICKA Katarzyna 2001-02-01
Z/5255/15

TAK

Dysk K (0,75kg) m³ 883 NumerPDF

33
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07
Z/0631/15

TAK

300m p³ K 866 NumerPDF 47.30

34
PŹKA£A Patryk 2001-02-06

100m M m³ 883 NumerPDF 12.75

35
PŹKA£A Patryk 2001-02-06

300m M m³ 883 NumerPDF 43.12

36
ROBOTA Aleksandra 2001-08-20
Z/4630/15

TAK

4x100m K 877 NumerPDF

37
STRAWA Weronika 2001-04-13
Z/2758/15

TAK

600m K m³ 886 NumerPDF 1:53.20

38
KUBI¦ Eryk 2001-04-22
Z/2711/15

TAK

300m M m³ 868 NumerPDF 39.46 39.46/15

39
KUBI¦ Eryk 2001-04-22
Z/2711/15

TAK

100m M m³ 868 NumerPDF 12.69 12.69/15

40
KANIA Magdalena 1998-05-29 Z/1371/14

TAK

M³ot K (3kg) jm 874 NumerPDF 37.24/14

41
NAWROT Patryk 1998-08-13 Z/1662/14

TAK

200m M 878 NumerPDF 23.06 23.06/15

42
NAWROT Patryk 1998-08-13 Z/1662/14

TAK

100m M 878 NumerPDF 11.78 11.70/14

 
start.gorzow
GZSN START Gorzów Wlkp. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 09/LB/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUCHA Mariusz 1991-06-10
W dal M m³ 3 NumerPDF 5.87/13

2
LEPIATO Maciej 1988-08-18 Z/3787/11

TAK

Wzwyæ M 8 NumerPDF 2.15 2.22/13

3
TYSZKOWSKI Bartosz 1994-01-25
Dysk M (2kg) 67 NumerPDF

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz S³ubice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29
Z/4588/15

TAK

110m M (91.4) m³ 1 NumerPDF

2
CZAK Jakub 2001-05-29
Z/4588/15

TAK

W dal M m³ 1 NumerPDF 5.27 5.27/15

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 8 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
£ESZYK Tymoteusz 2000-04-28 15/LBU/14
Z/2023/15

TAK

600m M m³ 35 NumerPDF 1:33.23

2
PAWLUS Klaudia 2000-10-07
Z/2018/15

TAK

300m K m³ 33 NumerPDF 43.96

3
PAWLUS Klaudia 2000-10-07
Z/2018/15

TAK

300m p³ K 33 NumerPDF 49.99

4
RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 20/LBU/14
Z/2021/15

TAK

300m M m³ 34 NumerPDF 38.01

5
RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 20/LBU/14
Z/2021/15

TAK

300m p³ M 34 NumerPDF 43.13

6
KEMPA Jan 2001-06-21
Z/5346/15

TAK

600m M m³ 55 NumerPDF

7
KUPISZ Jan 2001-11-27 52/LBU/13
Z/2895/15

TAK

600m M m³ 18 NumerPDF 1:30.98

8
MA£ECKA Natalia 2001-03-13
Z/2016/15

TAK

300m K m³ 20 NumerPDF 50.89 50.89/15

 
£ÓDZKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
rks.org.pl
RKS £ód¼ Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BA£DYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

400m M 6 NumerPDF 50.02 50.02/15

2
BA£DYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

200m M 6 NumerPDF 23.62 23.62/15

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 606 ( 464 ) K-248 M-216
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 10 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LISEK Martyna 2001-03-04
Z/0933/15

TAK

100m K m³ 160 NumerPDF 13.62 13.61/14 PK

2
LISEK Martyna 2001-03-04
Z/0933/15

TAK

300m K m³ 160 NumerPDF 44.17 44.17/15

3
PETRYKOWSKA Aleksandra 2001-02-27
Z/0935/15

TAK

100m K m³ 155 NumerPDF 13.78 13.78/15 PK

4
PETRYKOWSKA Aleksandra 2001-02-27
Z/0935/15

TAK

300m K m³ 155 NumerPDF 46.00 46.00/15

5
PETRYKOWSKA Anna 2001-02-27
Z/0936/15

TAK

600m K m³ 161 NumerPDF 1.55 2:01.20/14

6
ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24
Z/0934/15

TAK

600m M m³ 164 NumerPDF 1:33.51 1:32.17/14

7
CICHA Julia 2002-01-11

300m K m³ 153 NumerPDF 46.90 46.90/15

8
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15

600m K m³ 150 NumerPDF 1:46.26 1:46.26/15

9
RUNKA Laura 2004-09-20

300m K m³ 151 NumerPDF 49.35 49.35/15

10
SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

300m K m³ 157 NumerPDF 52.41 52.41/15

 
KS Gwardia Pi³a Osobostarty: 51 ( 38 ) K-26 M-12
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI FILIP 2000-08-31

Wzwyæ M m³ 147 NumerPDF 1.75 1.75/15

2
LACHELE Susana 2000-07-10 7/WLP/14
Z/1473/15

TAK

100m K m³ 146 NumerPDF 12.68 12.65/14

3
TYMIŃSKI Micha³ 2000-02-16

4x100m M 137 NumerPDF

4
CEBULKA Jakub 2000-03-10 92/WLP/13
Z/1470/15

TAK

4x100m M 144 NumerPDF

5
LACHELE Susana 2000-07-10 7/WLP/14
Z/1473/15

TAK

4x100m K 146 NumerPDF

6
GALICKA Natalia 2000-03-01 252/wlkp/14

Kula K (3kg) m³ 143 NumerPDF 9.38 9.67/14

7
GALEWSKA Klaudia 2000-06-22 253/wlkp/14

Oszczep K (500) m³ 141 NumerPDF 29.80/14

8
CEBULKA Jakub 2000-03-10 92/WLP/13
Z/1470/15

TAK

W dal M m³ 144 NumerPDF 5.20/14

9
TYMIŃSKI Micha³ 2000-02-16

300m M m³ 137 NumerPDF

10
KASPERSKA Joanna 2000-06-28 255?wlkp/14
Z/1463/15

TAK

3000m ch K 144 NumerPDF 17:38 17:38/15

11
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 258/WLP/14
Z/1472/15

TAK

Oszczep K (500) m³ 140 NumerPDF 40.16 40.16/15

12
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 258/WLP/14
Z/1472/15

TAK

Kula K (3kg) m³ 140 NumerPDF 9.15 9.15/15

13
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 94/WLP/13
Z/1465/15

TAK

100m p³ K m³ 142 NumerPDF 15.70 15.70/15

14
STRÓGAREK Katarzyna 2000-02-29

3000m ch K 145 NumerPDF 17:52.27 17:52.27/15

15
WIEDERA Dominika 2000-07-10 86/WLP/14
Z/1467/15

TAK

600m K m³ 139 NumerPDF 1:42.33 1:42.33/15

16
GRYKA Aleksandra 2001-07-23
Z/1475/15

TAK

600m K m³ 140 NumerPDF 1:55.71 1:55.71/15

17
JANKOWSKA Martyna 2001-12-27
Z/1477/15

TAK

300m K m³ 138 NumerPDF

18
OZGA Bogumi³ 2001-10-07
Z/1488/15

TAK

300m M m³ 143 NumerPDF 42.85 42.85/15

19
OZGA Bogumi³ 2001-10-07
Z/1488/15

TAK

4x100m M 143 NumerPDF

20
WOJTECKA Marita 2001-01-03

4x100m K 137 NumerPDF

21
SKOWRON Anna 2001-02-18

4x100m K 147 NumerPDF

22
MARCINKOWSKA Julia 2001-02-10
Z/3519/15

TAK

Wzwyæ K m³ 138 NumerPDF 1.30 1.45/14

23
SKOWRON Anna 2001-02-18

W dal K m³ 147 NumerPDF 4.33 4.43/14

24
SKOWRON Anna 2001-02-18

300m K m³ 147 NumerPDF

25
WOJTECKA Marita 2001-01-03

100m K m³ 137 NumerPDF 13.69 13.69/15

26
GRYKA Aleksandra 2001-07-23
Z/1475/15

TAK

300m K m³ 140 NumerPDF 50.83 50.83/15

27
TRZCIO£EK Aleksandra 2001-01-09
Z/1466/15

TAK

600m K m³ 140 NumerPDF 1:45.78

28
DOMARADZKI Jakub 2002-05-13

1000m M m³ 135 NumerPDF 3:07.74 3:07.74/15

29
DOMARADZKI Jakub 2002-05-13

4x100m M 135 NumerPDF

30
KRECZMER Marta 2002-08-22

4x100m K 136 NumerPDF

31
WYRO¦LAK Martyna 2002-01-01

600m K m³ 143 NumerPDF

32
RADZYMIŃSKA Julia 2002-03-21

600m K m³ 146 NumerPDF 1:44.76

33
STOLARSKI Wiktor 2002-01-01

100m M m³ 139 NumerPDF

34
KRECZMER Marta 2002-08-22

W dal K m³ 136 NumerPDF 4.13 4.13/15

35
NAJDA Malina 2003-01-01

100m K m³ 146 NumerPDF

36
NAJDA Malina 2003-01-01

W dal K m³ 146 NumerPDF

37
WOJTALEWICZ Oliwia 2003-01-01

600m K m³ 145 NumerPDF

38
KOT Martyna 2003-01-01

W dal K m³ 140 NumerPDF

39
BANASIK Olga 2003-01-01

W dal K m³ 137 NumerPDF

40
JANUSZEWSKI Hubert 2004-01-01

600m M m³ 144 NumerPDF

41
ROSZAK Aleksandra 2004-01-01

300m K m³ 146 NumerPDF 57.38 57.38/15

42
WITKOWSKA Julia 2004-04-08

W dal K m³ 140 NumerPDF 4.03 4.03/15

43
ODWROT Micha³ 1997-04-08 Z/2149/15

TAK

800m M 138 NumerPDF 1:59.25

44
KACZMAREK Wojciech 1998-06-24
400m M 142 NumerPDF 57.79 57.79/15

45
SUCHORAB S³awomir 1998-06-20 Z/0591/14

TAK

100m M 141 NumerPDF 12.11 12.11/15

46
WEDEMAN Krzysztof 1998-12-04 Z/0533/14

TAK

400m M 142 NumerPDF

47
KLŹSK Jakub 1998-03-05 Z/4479/15

TAK

100m M 140 NumerPDF 11.76 11.76/15

48
KLŹSK Jakub 1998-03-05 Z/4479/15

TAK

Wzwyæ M 140 NumerPDF 1.80 1.80/15

49
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

400m K 135 NumerPDF 60.60 60.60/15

50
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

100m K 143 NumerPDF 11.79 11.79/15

51
MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 Z/2147/15

TAK

400m K 137 NumerPDF 60.57 60.57/15

 
www.ksstal.pl
KS Stal Ostrów Wlkp. Osobostarty: 21 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 21/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 137/WLP/14
Z/0595/15

TAK

4x100m K 317 NumerPDF

2
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 12/WLP/14
Z/0590/15

TAK

4x100m K 320 NumerPDF

3
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 12/WLP/14
Z/0590/15

TAK

W dal K m³ 320 NumerPDF 5.46 5.48/14

4
GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 137/WLP/14
Z/0595/15

TAK

W dal K m³ 317 NumerPDF 4.52 4.52/15

5
MAZUR Laura 2001-05-13
Z/0593/15

TAK

4x100m K 304 NumerPDF

6
KALINA Olga 2001-07-26
Z/0592/15

TAK

4x100m K 319 NumerPDF

7
GRZELAK Hanna 2001-02-12
Z/0591/15

TAK

4x100m K 312 NumerPDF

8
BIA£Y Szymon 2001-07-15
Z/0587/15

TAK

Wzwyæ M m³ 317 NumerPDF 1.55 1.55/15

9
BIA£Y Szymon 2001-07-15
Z/0587/15

TAK

300m p³ M 317 NumerPDF 44.96 44.96/15

10
GRYCMAN Jakub 2001-04-19
Z/0598/15

TAK

100m M m³ 310 NumerPDF 12.43 12.43/15

11
GRZELAK Hanna 2001-02-12
Z/0591/15

TAK

100m K m³ 312 NumerPDF 13.83 13.83/15

12
KALINA Olga 2001-07-26
Z/0592/15

TAK

100m K m³ 319 NumerPDF 13.08 13.08/15

13
MAZUR Laura 2001-05-13
Z/0593/15

TAK

100m K m³ 304 NumerPDF 13.74 13.74/15

14
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

100m K 316 NumerPDF 12.84/13

15
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

200m K 316 NumerPDF 28.08 25.98/14

16
SZCZEPANEK Julia 1998-12-02 Z/0843/15

TAK

400m K 317 NumerPDF 62.82 62.82/15

17
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

Wzwyæ K 301 NumerPDF 1.76 1.76/15

18
GRUCHOT Natalia 1998-05-21
800m K 302 NumerPDF 2:25.60 2:25.60/15

19
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

800m M 306 NumerPDF 2:04.01 2:04.01/15

20
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

400m M 306 NumerPDF 53.52 53.52/15

21
RYCHTER Przemys³aw 1999-01-03 Z/0838/15

TAK

800m M 306 NumerPDF 2:14.62 2:14.62/15

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SERWICKA Aleksandra 2001-05-07 133/WLP/14
Z/1501/15

TAK

100m p³ K m³ 16 NumerPDF 18.10/14

2
SERWICKA Aleksandra 2001-05-07 133/WLP/14
Z/1501/15

TAK

W dal K m³ 16 NumerPDF 4.60 4.62/14

3
DZIURA Wiktoria 2001-09-21
Z/1498/15

TAK

100m p³ K m³ 7 NumerPDF 21.06 21.06/15

4
DZIURA Wiktoria 2001-09-21
Z/1498/15

TAK

Wzwyæ K m³ 7 NumerPDF 1.45 1.45/15

 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 11 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FORNALCZYK Konrad 2000-05-10

100m M m³ 12 NumerPDF

2
LEMPACH Jakub 2001-08-21
Z/3875/15

TAK

100m M m³ 3 NumerPDF 12.29 12.29/15

3
WERNER Anna 2001-10-07
Z/0432/15

TAK

600m K m³ 16 NumerPDF 1:43.62 1:43.62/15

4
MICHALSKI Filip 2001-02-28
Z/0431/15

TAK

1000m M m³ 10 NumerPDF 3:00.48 3:00.48/15

5
LEMPACH Jakub 2001-08-21
Z/3875/15

TAK

300m M m³ 3 NumerPDF

6
LAMPRYCHT Bartosz 2003-05-02

1000m M m³ 17 NumerPDF 3:39.09 3:39.09/15

7
PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 Z/0394/14

TAK

800m M 25 NumerPDF 2:06.09/13

8
JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 Z/1516/14

TAK

200m M 9 NumerPDF 22.72 22.72/15

9
JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 Z/1516/14

TAK

100m M 9 NumerPDF 11.58 11.58/15

10
GRUSZCZYŃSKA Marlena 1998-03-02
200m K 9 NumerPDF 28.33 28.33/15

11
ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 Z/0393/14

TAK

400m M 6 NumerPDF 54.74/14

 
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOPIERA£A Aleksandra 2000-03-01 22/WLP/14
Z/0937/15

TAK

300m p³ K 78 NumerPDF

2
GRAD Filip 2001-02-13
Z/0938/15

TAK

2000m M m³ 66 NumerPDF

3
KEMPIŃSKI Szymon 2001-08-28

300m p³ M 71 NumerPDF 46.93 46.93/15

4
PODEMSKA Ewelina 2001-05-09
Z/0940/15

TAK

300m p³ K 94 NumerPDF 56.85 56.85/15

5
WITKOWSKA Adrianna 2001-02-01

Dysk K (0,75kg) m³ 74 NumerPDF

6
SZYMAŃSKA Wioleta 1997-11-03
800m K 89 NumerPDF 2:46.27/14

7
KAÆMIERCZAK Weronika 1998-09-29 Z/4860/15

TAK

800m K 182 NumerPDF 2:21.75 2:21.75/15

8
KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 Z/0134/15

TAK

400m K 180 NumerPDF 61.12 61.12/15

 
www.sanakoscian.pl.
LKS Sana Ko¶cian Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 31/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZ£OWSKI Mi³osz 2000-06-26
Z/1238/15

TAK

2000m M m³ 421 NumerPDF 6:16.62 6:16.62/15

2
KOZ£OWSKI Mi³osz 2000-06-26
Z/1238/15

TAK

1000m M m³ 421 NumerPDF 2:47.22 2:47.22/15

3
BARTKOWIAK Wiktor 1998-12-12
400m M 416 NumerPDF

4
MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 Z/2412/15

TAK

400m M 419 NumerPDF 53.94 53.94/15

5
WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 Z/1734/15

TAK

800m M 403 NumerPDF 1:58.46 1:58.46/15

 
MKS Baszta Szamotu³y Osobostarty: 44 ( 32 ) K-15 M-17
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OBST Zuzanna 2000-09-10 31/WLP/14
Z/5283/15

TAK

300m K m³ 21 NumerPDF 43.85 43.85/15

2
SROKA Dominik 2000-05-01

Wzwyæ M m³ 21 NumerPDF

3
PIEKARZEWSKI Miko³aj 2000-01-01

1000m M m³ 21 NumerPDF 3:28.68/14

4
NAPIERA£A Patryk 2000-05-15

1000m M m³ 35 NumerPDF 3:18.45 3:18.45/15

5
OBST Zuzanna 2000-09-10 31/WLP/14
Z/5283/15

TAK

4x100m K 21 NumerPDF

6
RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 32/WLP/14
Z/5281/15

TAK

4x100m K 42 NumerPDF

7
STASIAK Zofia 2000-11-12 33/WLP/14
Z/5279/15

TAK

4x100m K 43 NumerPDF

8
STASIAK Zofia 2000-11-12 33/WLP/14
Z/5279/15

TAK

W dal K m³ 43 NumerPDF 4.75 4.75/15

9
KRUSZONA Stanis³aw 2000-11-29

100m M m³ 22 NumerPDF 13.02 12.88/14

10
KRUSZONA Stanis³aw 2000-11-29

4x100m M 22 NumerPDF

11
BIGOS Jan 2000-05-01

4x100m M 27 NumerPDF

12
BIA£CZYK Tymoteusz 2000-04-15

4x100m M 29 NumerPDF

13
ZIELIŃSKI Witold 2000-02-18

4x100m M 20 NumerPDF

14
RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 32/WLP/14
Z/5281/15

TAK

Wzwyæ K m³ 42 NumerPDF 1.45 1.45/14

15
WRÓÆ Krzysztof 2000-04-17

100m M m³ 33 NumerPDF

16
ZIELIŃSKI Witold 2000-02-18

100m M m³ 20 NumerPDF 12.96/14

17
NOWAK Eryk 2000-03-08

Kula M (5kg) m³ 30 NumerPDF

18
KORNOBIS Eryk 2000-02-16

100m M m³ 23 NumerPDF

19
BIGOS Jan 2000-05-01

100m M m³ 27 NumerPDF

20
BIA£CZYK Tymoteusz 2000-04-15

300m M m³ 29 NumerPDF

21
KARPIK Zuzanna 2001-01-12
Z/5286/15

TAK

W dal K m³ 20 NumerPDF 3.90 4.08/14

22
KŹSA Martyna 2001-08-01
Z/5285/15

TAK

Oszczep K (500) m³ 36 NumerPDF 31.61 31.61/15

23
OSYDA Zuzanna 2001-11-23
Z/5282/15

TAK

100m p³ K m³ 50 NumerPDF

24
ZBERUS Jakub 2001-03-03

300m M m³ 27 NumerPDF 41.92 41.92/15

25
ZARA¦ Katarzyna 2001-09-01
Z/5277/15

TAK

Kula K (3kg) m³ 24 NumerPDF 9.07 9.07/15

26
WAWRZYNIAK Jakub 2001-04-10

Dysk M (1kg) m³ 33 NumerPDF 47.43 47.43/15

27
PIETRZAK Jakub 2001-02-27

600m M m³ 28 NumerPDF 1:39.22 1:39.22/15

28
PALATYŃSKI Bruno 2001-03-15

300m M m³ 25 NumerPDF

29
PALATYŃSKI Bruno 2001-03-15

100m M m³ 25 NumerPDF 14.07 14.07/15

30
NOWAKOWSKI Mateusz 2001-05-12

300m M m³ 26 NumerPDF 45.01 45.01/15

31
BURDAJEWICZ Zofia 2001-09-18

W dal K m³ 214 NumerPDF 3.81 3.81/15

32
TOKARSKA Zofia 2001-05-07
Z/5278/15

TAK

300m K m³ 35 NumerPDF 46.80 46.80/15

33
PRZYGOCKA Wiktoria 2001-08-07
Z/5275/15

TAK

W dal K m³ 38 NumerPDF 3.66 3.80/14

34
KARPIK Zuzanna 2001-01-12
Z/5286/15

TAK

4x100m K 20 NumerPDF

35
TOKARSKA Zofia 2001-05-07
Z/5278/15

TAK

4x100m K 35 NumerPDF

36
ROYKOWSKA Jagoda 2001-04-04
Z/5280/15

TAK

W dal K m³ 42 NumerPDF

37
ZBERUS Jakub 2001-03-03

4x100m M 27 NumerPDF

38
ZIŹTEK Julia 2001-03-30
Z/5276/15

TAK

600m K m³ 46 NumerPDF 2:12.87 2:12.87/15

39
HOFFMAN Adrianna 2001-05-18
Z/5287/15

TAK

100m p³ K m³ 22 NumerPDF 19.92 19.92/15

40
NOWAKOWSKI Mateusz 2001-05-12

100m M m³ 26 NumerPDF 13.29 13.29/15

41
SKOWROŃSKA Zuzanna 2002-05-20

100m K m³ 20 NumerPDF

42
KOWALCZYK Wiktoria 2002-09-15

Wzwyæ K m³ 44 NumerPDF 1.20/13

43
SŹDROWICZ Maciej 1997-05-19 Z/0990/14

TAK

Kula M (6kg) j 30 NumerPDF 13.43 13.43/15

44
ADAMCZEWSKI Micha³ 1997-02-22
800m M 21 NumerPDF

 
MKS Gniezno Osobostarty: 21 ( 18 ) K-7 M-11
NrLicencji: 05/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PARUSZEWSKI Miko³aj 2000-04-18 96/WLP/14
Z/4968/15

TAK

1000m M m³ 614 NumerPDF 3:03.24 3:03.24/15

2
BOROWIK Przemys³aw 2000-06-23 141/WLP/14
Z/0011/15

TAK

1000m M m³ 953 NumerPDF 2:53.86 2:53.86/15

3
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 208/WLP/14
Z/0013/15

TAK

1000m M m³ 952 NumerPDF 2:45.89 2:45.89/15

4
GABRYSZAK Jakub 2001-02-11

1000m M m³ 952 NumerPDF

5
JAKIMOWICZ Miko³aj 2001-05-03
Z/4969/15

TAK

600m M m³ 905 NumerPDF 1:45.45/14

6
DANISEWICZ Jakub 2001-03-01
Z/4973/15

TAK

1000m M m³ 656 NumerPDF 3:10.68 3:10.68/15

7
KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22
Z/0010/15

TAK

1000m K m³ 632 NumerPDF 3:25.78 3:25.78/15

8
NAROWSKA Paulina 2001-02-03
Z/0014/15

TAK

300m p³ K 631 NumerPDF 56.38 55.62/14

9
NAROWSKA Paulina 2001-02-03
Z/0014/15

TAK

100m p³ K m³ 631 NumerPDF 18.00 18.00/15

10
DOMINICZAK Karol 2002-04-22

600m M m³ 969 NumerPDF

11
KAD£UBOWICZ Weronika 2002-05-17

600m K m³ 456 NumerPDF 2:03.22 2:03.22/15

12
FELKEL Miko³aj 2002-11-19

100m M m³ 958 NumerPDF 14.26 14.26/15

13
FELKEL Miko³aj 2002-11-19

300m M m³ 958 NumerPDF

14
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09

W dal K m³ 963 NumerPDF

15
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09

300m K m³ 963 NumerPDF

16
GORCZYŃSKA Zuzanna 1997-02-02 Z/0662/14

TAK

800m K 633 NumerPDF 2:46.50 2:46.50/15

17
BRUCH Patrycja 1997-03-02 Z/0511/13

TAK

800m K 625 NumerPDF 2:25.94/14

18
ADAMSKI Andrzej 1997-07-08 Z/0659/14

TAK

800m M 890 NumerPDF 2:14.47/14

19
FILIPCZAK Arkadiusz 1998-11-05 Z/4283/15

TAK

800m M 957 NumerPDF 2:12.89 2:12.89/15

20
GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 Z/4285/15

TAK

800m K 967 NumerPDF 2:39.65 2:34.14/14

21
PIECHOWIAK Tomasz 1999-03-25 Z/4284/15

TAK

800m M 950 NumerPDF 2:07.57 2:07.57/15

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 43 ( 33 ) K-14 M-19
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RYNIEWICZ Julia 2000-04-19
Z/1342/15

TAK

300m p³ K 61 NumerPDF 55.24 55.24/15

2
WOÆNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 219/WLP/14

W dal M m³ 66 NumerPDF 5.79 5.79/15

3
DUDZIAK Piotr 2000-04-20 259/WLP/13
Z/1316/15

TAK

600m M m³ 60 NumerPDF 1:28.27 1:28.27/15

4
SZYMKOWIAK Artur 2000-07-26 190/WLP/14
Z/1332/15

TAK

4x100m M 72 NumerPDF

5
PILAWSKI Maciej 2000-07-22 215/WLP/14
Z/1330/15

TAK

4x100m M 74 NumerPDF

6
WITTCHEN Julia 2000-06-28 108/WLP/14
Z/1348/15

TAK

4x100m K 69 NumerPDF

7
WITTCHEN Julia 2000-06-28 108/WLP/14
Z/1348/15

TAK

W dal K m³ 69 NumerPDF

8
SZYMKOWIAK Artur 2000-07-26 190/WLP/14
Z/1332/15

TAK

100m M m³ 72 NumerPDF 12.08 12.08/15

9
PILAWSKI Maciej 2000-07-22 215/WLP/14
Z/1330/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 74 NumerPDF 41.20 41.20/15

10
PILAWSKI Maciej 2000-07-22 215/WLP/14
Z/1330/15

TAK

Oszczep M (600) m³ 74 NumerPDF 43.18 43.18/15 PK

11
GORZELAŃCZYK Maja 2000-12-08 257/WLP/13
Z/1334/15

TAK

M³ot K (3kg) m³ 61 NumerPDF 28.30 28.30/15

12
WASILEWSKI Kamil 2000-10-15
Z/1383/15

TAK

Oszczep M (600) m³ 75 NumerPDF 33.12 33.12/15

13
TOMCZAK Filip 2000-02-25 328/WLP/14
Z/1346/15

TAK

110m M (91.4) m³ 70 NumerPDF 20.50/14

14
JACKOWIAK Adam 2001-04-06
Z/1335/15

TAK

300m M m³ 77 NumerPDF

15
STY¦ Aleksandra 2001-06-20
Z/1355/15

TAK

600m K m³ 61 NumerPDF 1:41.01 1:41.01/15

16
SCHUTZ Monika 2001-01-07
Z/1331/15

TAK

300m p³ K 70 NumerPDF

17
BINIEK Jakub 2001-03-23
Z/1489/15

TAK

1000m M m³ 62 NumerPDF 2:54.52 2:54.52/15

18
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22
Z/1368/15

TAK

4x100m M 63 NumerPDF

19
SIEJAK Tomasz 2001-02-12
Z/1379/15

TAK

4x100m M 69 NumerPDF

20
WALA Martyna 2001-04-22
Z/1372/15

TAK

4x100m K 67 NumerPDF

21
WESO£OWSKA Kaja 2001-07-18
Z/1328/15

TAK

4x100m K 66 NumerPDF

22
BINIEK Jakub 2001-03-23
Z/1489/15

TAK

600m M m³ 62 NumerPDF 1:38.60 1:38.60/15

23
SCHUTZ Monika 2001-01-07
Z/1331/15

TAK

4x100m K 70 NumerPDF

24
WESO£OWSKA Kaja 2001-07-18
Z/1328/15

TAK

100m p³ K m³ 66 NumerPDF 16.23 16.23/15

25
SIEJAK Tomasz 2001-02-12
Z/1379/15

TAK

300m p³ M 69 NumerPDF

26
RYBACZEWSKI Tobiasz 2001-09-07
Z/1369/15

TAK

1000m M m³ 71 NumerPDF 2:54.14 2:54.14/15

27
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22
Z/1368/15

TAK

100m M m³ 63 NumerPDF 12.03 12.03/15

28
KOSTKA Patryk 2001-02-10
Z/1366/15

TAK

Kula M (5kg) m³ 62 NumerPDF 9.21 9.21/15

29
PIOTROWSKA Zuzanna 2001-08-20
Z/1360/15

TAK

3000m ch K 75 NumerPDF

30
WALA Martyna 2001-04-22
Z/1372/15

TAK

100m K m³ 67 NumerPDF 14.22 14.22/15

31
MRÓWCZYŃSKA Marlena 2002-08-26

600m K m³ 61 NumerPDF 1:45.46 1:45.46/15

32
JŹDRASZYK Roksana 2002-05-28

W dal K m³ 72 NumerPDF 5.05 5.05/15

33
RUCIŃSKA Zuzanna 2002-04-22
Z/1380/15

TAK

100m K m³ 73 NumerPDF 14.51 14.51/15

34
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16
Z/1362/15

TAK

M³ot K (3kg) m³ 68 NumerPDF 29.60 29.60/15

35
FABISIAK Mateusz 1996-04-04 Z/0816/12

TAK

400m M 78 NumerPDF 53.01 53.01/15

36
MILIŃSKI Miko³aj 1997-11-30 Z/0617/14

TAK

200m M 67 NumerPDF 23.32 23.32/15

37
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

200m M 67 NumerPDF 22.74 22.74/15

38
RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 Z/2355/15

TAK

800m M 68 NumerPDF 1:59.63 1:59.63/15

39
KUKU£KA Daniel 1998-04-04 Z/0505/14

TAK

800m M 65 NumerPDF 2:15.34/13

40
JAKUBOWSKA Pamela 1998-04-29 Z/2360/15

TAK

M³ot K (3kg) jm 72 NumerPDF 53.69 53.69/15

41
FABISIAK Marek 1999-04-11 Z/0977/15

TAK

400m M 78 NumerPDF 55.96 55.96/15

42
WESO£OWSKA Zyta 1999-01-02 Z/0723/15

TAK

Wzwyæ K 64 NumerPDF 1.60 1.60/15

43
LEONARCZYK Sebastian 1999-10-02 Z/0978/15

TAK

400m M 61 NumerPDF 52.55 52.55/15

 
MKS-MOS ¦rem Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 41/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMKOWIAK Krzysztof 2001-05-04 147/WLP/14

300m M m³ 141 NumerPDF 41.36 41.36/15

2
TOMCZAK Adrian 1997-06-27 Z/1278/14

TAK

400m M 158 NumerPDF 59.46 59.46/15

3
KOSTYSIAK Piotr 1999-03-12 Z/4697/15

TAK

800m M 155 NumerPDF 2:07.85 2:07.85/15

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 21 ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYBIERA£A Beata 2000-06-04
Z/4622/15

TAK

M³ot K (3kg) m³ 91 NumerPDF 32.27 32.27/15

2
CIE¦LAK Marcin 2000-05-21 166/WLP/14
Z/4623/15

TAK

Kula M (5kg) m³ 90 NumerPDF 12.21 12.21/15

3
KOWALCZUK Ma³gorzata 2000-03-17 135/WLP/14
Z/4621/15

TAK

Kula K (3kg) m³ 87 NumerPDF 9.94 9.94/15

4
KOWALCZUK Ma³gorzata 2000-03-17 135/WLP/14
Z/4621/15

TAK

Oszczep K (500) m³ 87 NumerPDF 36.38 36.38/15

5
SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 164/WLP/14
Z/4624/15

TAK

100m M m³ 91 NumerPDF 11.68 11.68/15

6
SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 164/WLP/14
Z/4624/15

TAK

W dal M m³ 91 NumerPDF 6.33 6.33/15

7
JŹDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 165/WLP/14
Z/4626/15

TAK

100m K m³ 93 NumerPDF 13.43 13.43/15

8
JŹDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 165/WLP/14
Z/4626/15

TAK

W dal K m³ 93 NumerPDF 5.10 5.10/15

9
CIE¦LAK Marcin 2000-05-21 166/WLP/14
Z/4623/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 90 NumerPDF 44.02 44.02/15

10
MRUG Kamil 2001-10-30

300m M m³ 84 NumerPDF

11
MRUG Kamil 2001-10-30

100m M m³ 84 NumerPDF

12
KŹDZIA Kamila 2001-02-12
Z/4625/15

TAK

300m p³ K 91 NumerPDF 50.02 50.02/15

13
MISZKIEWICZ Vanessa 2002-10-27

W dal K m³ 94 NumerPDF 4.82 4.82/15

14
MOSIEK Joanna 2002-02-16

100m K m³ 95 NumerPDF

15
ROGAL Nikodem 2002-03-03

100m M m³ 85 NumerPDF

16
MISZKIEWICZ Vanessa 2002-10-27

100m K m³ 94 NumerPDF 13.57 13.57/15

17
ROGAL Nikodem 2002-03-03

W dal M m³ 85 NumerPDF

18
MOSIEK Joanna 2002-02-16

W dal K m³ 95 NumerPDF

19
JAG£A Kacper 2002-01-07

Oszczep M (600) m³ 92 NumerPDF

20
FR”SZCZAK Weronika 2002-07-08

Oszczep K (500) m³ 92 NumerPDF

21
FR”SZCZAK Weronika 2002-07-08

Kula K (3kg) m³ 92 NumerPDF

 
niest.Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARCZYK Karolina 1991-04-24
100m K 97 NumerPDF 13.09/13

 
www.poznan.azs.pl
O¦ AZS Poznań Osobostarty: 27 ( 22 ) K-7 M-15
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLIŃSKI Dominik 2000-02-05

100m M m³ 222 NumerPDF

2
LEMAN Patryk 2000-12-28

100m M m³ 111 NumerPDF

3
LEMAN Patryk 2000-12-28

300m M m³ 111 NumerPDF 46.33/14

4
KU¦ Emanuel 2000-01-01 289/WLP/14

W dal M m³ 157 NumerPDF 6.38 6.38/15

5
DUFFY Ewelina 2000-12-30 34/WLP/14
Z/0707/15

TAK

3000m ch K 149 NumerPDF

6
GROBELNY Adam 2000-05-04
Z/0708/15

TAK

600m M m³ 161 NumerPDF 1.30

7
MAŃKOWSKI Kacper 2000-04-27 36/Wlkp/14
Z/0709/15

TAK

600m M m³ 163 NumerPDF 1.33 1:39.16/14

8
WEISS Weronika 2000-01-07 38/WLP/14
Z/0715/15

TAK

3000m ch K 148 NumerPDF

9
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07
Z/0711/15

TAK

600m M m³ 165 NumerPDF 1:35.11 1:35.11/15

10
RASIŃSKA Halina 2001-08-04
Z/0712/15

TAK

600m K m³ 159 NumerPDF 1.46 1:54.97/13

11
KRASIŃSKI Ignacy 2001-08-04

M³ot M (5kg) m³ 864 NumerPDF

12
PALUSZKIEWICZ Beata 2002-09-01

Dysk K (0,75kg) m³ 380 NumerPDF 25.23 25.23/15

13
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13
100m K 152 NumerPDF 12.89 12.46/14

14
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13
200m K 152 NumerPDF 25.87/14

15
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

100m M 150 NumerPDF 10.56 10.47/12

16
PAW£OWSKI Adam 1992-03-22 Z/1655/11

TAK

100m M 149 NumerPDF 10.36 10.36/15

17
PAWELCZAK Pawe³ 1994-06-15
400m M 934 NumerPDF 51.98 51.98/15

18
ZANDECKA Marika 1995-09-24
100m K 929 NumerPDF 12.91 12.81/14

19
ZANDECKA Marika 1995-09-24
200m K 929 NumerPDF 26.64 26.58/14

20
¦WIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21
200m K 25 NumerPDF 26.84 26.84/15

21
¦WIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21
100m K 25 NumerPDF 12.98 12.98/15

22
BUKSA £ukasz 1998-09-08
M³ot M (5kg) jm 840 NumerPDF

23
CZULIŃSKI £ukasz 1998-09-10 Z/5134/15

TAK

M³ot M (5kg) jm 161 NumerPDF 54.28 54.28/15

24
G£OWICKI Szymon 1998-07-10 Z/1613/14

TAK

M³ot M (5kg) jm 161 NumerPDF 59.34 59.34/15

25
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14
400m M 167 NumerPDF 56.00

26
KRŹÆEL Dominik 1999-08-06
200m M 936 NumerPDF 24.85/14

27
KRŹÆEL Dominik 1999-08-06
100m M 936 NumerPDF 11.84 11.84/15

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Pi³a Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HEROT Dawid 2001-01-11
Z/1578/15

TAK

W dal M m³ 31 NumerPDF 4.58 4.58/15

2
MNISZEK Zuzanna 2001-04-23
Z/1580/15

TAK

W dal K m³ 70 NumerPDF 4.41 4.41/15

3
KRZYÆANIAK Jakub 2001-01-14
Z/1587/15

TAK

600m M m³ 57 NumerPDF 1:44.29 1:44.29/15

4
SOBKOWSKA Karolina 1997-02-07 Z/1033/13

TAK

100m K 525 NumerPDF 13.28 13.28/15

5
SARBAK Paulina 1997-01-25 Z/1035/13
100m K 504 NumerPDF 14.31 14.31/14

6
£APA Kamil 1999-01-04 Z/3117/15

TAK

800m M 491 NumerPDF 2:10.15 2:10.15/15

7
SARBAK Grzegorz 1999-01-07
800m M 420 NumerPDF 2:18.72 2:18.72/15

 
olimpia-poznan.pl
SL Olimpia Poznań Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 02/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LISIECKA Maria 2000-07-17 175/WLKP/12
Z/0792/15

TAK

300m p³ K 656 NumerPDF

2
NAWROT Miko³aj 2000-02-05 168/WLP/14
Z/0793/15

TAK

600m M m³ 661 NumerPDF 1:28.60 1:28.60/15

3
GARASZ Magdalena 2000-05-20 169/WLP/14
Z/0787/15

TAK

600m K m³ 654 NumerPDF 1:44.20 1:44.20/15

4
KUSA Gabriela 2000-10-31 242/WLP/14
Z/0874/15

TAK

100m K m³ 662 NumerPDF 13.78 13.78/15

5
LESTER Jolanta 2000-11-17 47/WLP/14
Z/0790/15

TAK

300m K m³ 651 NumerPDF 45.91/14

6
MIESZKOWSKA Natalia 2000-08-05 170/WLP/14
Z/0791/15

TAK

3000m ch K 654 NumerPDF 18:04.55 18:04.55/15

7
TRACZ Jakub 2001-08-31
Z/0732/15

TAK

600m M m³ 649 NumerPDF

8
KOWALSKA Sara 2001-08-01 199/WLP/14
Z/0789/15

TAK

300m K m³ 647 NumerPDF 46.51 46.51/15

9
DACHTERA Adam 2001-02-14 179/WLKP/12
Z/0785/15

TAK

600m M m³ 653 NumerPDF

10
HAISE Julia 2001-03-27
Z/4988/15

TAK

100m K m³ 648 NumerPDF 14.64 14.64/15

11
NOWAK Wiktoria 2001-06-26
Z/4993/15

TAK

100m K m³ 651 NumerPDF 14.54 14.54/15

12
CHORONÆY Eryk 2001-04-20

100m M m³ 651 NumerPDF 12.92 12.92/15

13
PATAN Maria 2002-03-26
Z/4990/15

TAK

100m K m³ 645 NumerPDF 13.19 13.19/15

14
MIKO£AJCZAK Monika 1996-01-24 Z/1020/12

TAK

100m K 645 NumerPDF 13.37 12.90/13

15
TUROWSKI Kamil 1996-10-14 Z/0864/15

TAK

800m M 659 NumerPDF 2:08.70 2:08.70/15

16
PRZYBYLAK Magdalena 1997-08-16 Z/3311/15

TAK

100m K 660 NumerPDF 13.40 13.40/15

17
£ESZYK Oskar 1997-03-25 Z/0537/13

TAK

400m M 651 NumerPDF 56.08 55.32/13

18
JANIAK Dariusz 1997-01-18 Z/1259/13

TAK

800m M 656 NumerPDF 2:04.61 2:04.61/15

19
BUDNER Justyna 1997-01-11 Z/0533/13

TAK

800m K 663 NumerPDF 2:30.86 2:29.41/13

20
RODZIAK £ukasz 1998-02-11 Z/1276/14

TAK

100m M 655 NumerPDF 11.32 11.32/15

21
JARZYŃSKA Julia 1998-09-02 Z/5406/15

TAK

100m K 646 NumerPDF 14.46/13

22
JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 Z/1273/14

TAK

100m M 650 NumerPDF 11.82 11.82/15

23
LORENZ Dawid 1998-01-05
100m M 652 NumerPDF 12.34 11.90/14

24
ANTONIUK Marcelina 1998-10-10 Z/0434/14

TAK

400m K 648 NumerPDF 65.50 63.84/14

25
WALCZAK Marcin 1999-08-03 Z/0861/15

TAK

400m M 660 NumerPDF 53.54 53.54/15

26
HOFMAN Marta 1999-01-07 Z/0860/15

TAK

400m K 658 NumerPDF 64.45 64.45/15

27
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

400m K 657 NumerPDF 59.46 59.46/15

28
MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 Z/0862/15

TAK

800m M 649 NumerPDF 2:10.39 2:10.39/15

29
MAĘKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

400m M 654 NumerPDF 60.55/14

30
ZABOROWSKA Magdalena 1999-10-03 Z/0865/15

TAK

400m K 659 NumerPDF 63.49 63.49/15

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 21 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Weronika 2000-05-30
Z/1313/15

TAK

Wzwyæ K m³ 187 NumerPDF 1.40 1.40/15

2
KU¦WIK Magdalena 2000-04-17 213/WLKP/12
Z/1310/15

TAK

100m K m³ 181 NumerPDF 13.77 13.75/13

3
BARTCZAK Julia 2000-05-05
Z/5321/15

TAK

W dal K m³ 186 NumerPDF 3.68 3.68/15

4
WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 249/WLP/14
Z/1312/15

TAK

1000m M m³ 179 NumerPDF 2:48.17/14

5
SMOLAREK Anna 2000-05-22 251/WLP/14

100m K m³ 189 NumerPDF 14.75 13.98/13

6
SIPKA Patryk 2000-04-22 248/WLP/14
Z/1311/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 186 NumerPDF 47.85 47.85/15

7
SIPKA Patryk 2000-04-22 248/WLP/14
Z/1311/15

TAK

Kula M (5kg) m³ 186 NumerPDF 12.93 12.93/15

8
MATUSZEWSKI Dawid 2001-05-28
Z/3654/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 180 NumerPDF 39.64 39.64/15

9
MATUSZEWSKI Dawid 2001-05-28
Z/3654/15

TAK

Kula M (5kg) m³ 180 NumerPDF 9.88 9.88/15

10
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23
Z/3653/15

TAK

Kula M (5kg) m³ 188 NumerPDF 12.42 12.42/15

11
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23
Z/3653/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 188 NumerPDF 37.07 37.07/15

12
WYPYCH B³aæej 2001-12-13
Z/5318/15

TAK

Kula M (5kg) m³ 185 NumerPDF 7.80 7.80/15

13
WYPYCH B³aæej 2001-12-13
Z/5318/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 185 NumerPDF 24.24 24.24/15

14
TOMCZAK Iwona 2001-08-14
Z/3652/15

TAK

1000m K m³ 173 NumerPDF 3:22.00

15
MRULA Kacper 2001-01-28
Z/3651/15

TAK

W dal M m³ 173 NumerPDF 5.45 5.45/15

16
MRULA Kacper 2001-01-28
Z/3651/15

TAK

100m M m³ 173 NumerPDF 12.30 12.30/15

17
MROWIŃSKI Rafa³ 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

800m M 180 NumerPDF 2:01.00 2:19.60/13

18
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

TAK

800m K 188 NumerPDF 2:18.83 2:18.83/15

19
KU¦WIK Agata 1997-05-30 Z/1157/13

TAK

800m K 178 NumerPDF 2:30.20 2:30.20/15

20
WOJTASZEK Mateusz 1997-07-14 Z/1161/14

TAK

400m M 171 NumerPDF 50.56 50.56/15

21
PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 Z/1162/14

TAK

800m K 170 NumerPDF 2:27.06 2:26.28/14

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 24 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUZDROWSKI Dawid 2000-03-28 54/WLP/14
Z/3501/15

TAK

W dal M m³ 205 NumerPDF 5.50 5.50/15

2
STACHOWIAK Klaudia 2000-12-23 193/WLP/14
Z/3502/15

TAK

100m K m³ 197 NumerPDF 13.18 13.18/15

3
WIEJA Jonasz 2000-08-09
Z/1245/15

TAK

1000m M m³ 202 NumerPDF 2:48.51 2:48.51/15

4
ANTONIAK Paulina 2000-03-20 91/WLP/14
Z/1242/15

TAK

1000m K m³ 200 NumerPDF

5
GORZELAŃCZYK Martyna 2001-11-14
Z/3499/15

TAK

600m K m³ 202 NumerPDF

6
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27
Z/3500/15

TAK

M³ot K (3kg) m³ 204 NumerPDF

7
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27
Z/3500/15

TAK

100m K m³ 204 NumerPDF 14.09 14.09/15

8
O¦KO Kacper 2001-12-02
Z/3506/15

TAK

100m M m³ 194 NumerPDF 13.26 13.26/15

9
STACHOWSKI Mateusz 2001-04-29
Z/3507/15

TAK

100m M m³ 204 NumerPDF 13.24 13.24/15

10
WILECKA Paulina 2001-01-25
Z/3503/15

TAK

100m K m³ 199 NumerPDF 13.85 13.85/15

11
SOBECKA Daria 2001-12-07
Z/1243/15

TAK

600m K m³ 202 NumerPDF 2:02.26 2:02.26/15

12
BIENIEK Mateusz 2001-04-24
Z/3508/15

TAK

1000m M m³ 199 NumerPDF

13
ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26
Z/1246/15

TAK

600m M m³ 204 NumerPDF 1:48.59/14

14
GÓRNA Julia 2002-12-20

100m K m³ 205 NumerPDF 14.98 14.98/15

15
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16

W dal K m³ 201 NumerPDF 4.24 4.24/15

16
MATECKA Natalia 2002-10-11

100m K m³ 198 NumerPDF

17
GRODZKI Kamil 2002-10-22

1000m M m³ 206 NumerPDF 3:30.71 3:30.71/15

18
BIENIEK Paulina 2002-05-31

600m K m³ 200 NumerPDF 1:46.45 1:46.45/15

19
NOWICKI Marcin 1997-03-08 Z/0410/13

TAK

400m M 201 NumerPDF 50.42 50.30/14

20
O¦KO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

400m M 192 NumerPDF 52.08 52.08/15

21
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

100m M 201 NumerPDF 11.89 11.89/15

22
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

M³ot K (3kg) jm 204 NumerPDF 57.39 57.39/15

23
SOBECKI Adrian 1999-10-23 Z/1824/15

TAK

800m M 192 NumerPDF 2:03.76 2:03.76/15

24
JASZCZAK Bogna 1999-01-11 Z/1823/15

TAK

800m K 196 NumerPDF 2:27.23 2:27.23/15

 
UKS Gimnazjon Suchy Las Osobostarty: 21 ( 13 ) K-11 M-2
NrLicencji: 30/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PUCEK Maria 2000-07-20 110/WLP/14
Z/1247/15

TAK

600m K m³ 347 NumerPDF 1:50.00 1:48.85/14

2
KULCZYŃSKA Anna 2000-07-21

3000m ch K 346 NumerPDF 18:40.45 18:40.45/15

3
TOPORSKA Julia 2000-09-01

1000m K m³ 348 NumerPDF

4
TOMCZAK Olimpia 2000-10-13

3000m ch K 348 NumerPDF 21:37.37 21:37.37/15

5
¦WIERCZ Mateusz 2000-06-16
Z/5091/15

TAK

300m M m³ 349 NumerPDF 40.96 40.96/15

6
¦WIERCZ Mateusz 2000-06-16
Z/5091/15

TAK

100m M m³ 349 NumerPDF 12.59 12.59/15

7
OSTAŃSKA Maria 2001-06-02
Z/1248/15

TAK

4x100m K 345 NumerPDF

8
OSTAŃSKA Maria 2001-06-02
Z/1248/15

TAK

300m K m³ 345 NumerPDF 46.61 46.61/15

9
SOBUSIAK Emilia 2001-08-22
Z/5089/15

TAK

300m K m³ 346 NumerPDF

10
RY¦ Milena 2001-07-16
Z/5087/15

TAK

4x100m K 351 NumerPDF

11
KŹSY Zofia 2001-08-27

4x100m K 347 NumerPDF

12
RY¦ Milena 2001-07-16
Z/5087/15

TAK

300m K m³ 351 NumerPDF 51.32 51.32/15

13
RY¦ Milena 2001-07-16
Z/5087/15

TAK

100m K m³ 351 NumerPDF

14
PIELACH Zofia 2001-10-10
Z/5086/15

TAK

1000m K m³ 346 NumerPDF 3:34.37 3:34.37/15

15
KŹSY Zofia 2001-08-27

300m K m³ 347 NumerPDF 48.23 48.23/15

16
OSTAŃSKA Maria 2001-06-02
Z/1248/15

TAK

100m K m³ 345 NumerPDF 14.26 14.26/15

17
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14

4x100m K 349 NumerPDF

18
WALEWSKA Zuzanna 2004-01-19

4x100m K 345 NumerPDF

19
WALEWSKA Zuzanna 2004-01-19

300m K m³ 345 NumerPDF 51.22 51.22/15

20
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14

300m K m³ 349 NumerPDF 54.38 54.38/15

21
GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 Z/3158/15

TAK

800m M 349 NumerPDF 2:04.43 2:04.43/15

 
zsnr2-szamotuly.pl
UKS Halszka Szamotu³y Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LISSOŃ Kinga 2000-07-10
Z/4784/15

TAK

W dal K m³ 555 NumerPDF 4.48 4.48/15

2
KLOCEK Natalia 2001-06-12
Z/5500/15

TAK

Kula K (3kg) m³ 551 NumerPDF

3
GIERCZYŃSKA Nicola 2001-07-06
Z/0003/15

TAK

1000m K m³ 556 NumerPDF 3:17.02 3:17.02/15

4
HEBLEWSKI Maciej 1997-10-03
100m M 555 NumerPDF 11.57 11.57/15

5
RUTA Bartosz 1998-06-24 Z/0800/14

TAK

100m M 555 NumerPDF 12.30 12.24/14

 
-
UKS Jedynka Pi³a Osobostarty: 15 ( 10 ) K-9 M-1
NrLicencji: 42/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŹCKOWSKA Roksana 2002-05-16

4x100m K 48 NumerPDF

2
MARSZA£ Klaudia 2002-01-21

Wzwyæ K m³ 41 NumerPDF 1.49 1.49/15

3
SZKLARZ Zuzanna 2002-03-11

Wzwyæ K m³ 47 NumerPDF

4
WIŹCKOWSKA Roksana 2002-05-16

Wzwyæ K m³ 48 NumerPDF

5
RÓZGA Dominika 2002-04-16

Wzwyæ K m³ 44 NumerPDF 1.45 1.45/15

6
MARSZA£ Klaudia 2002-01-21

4x100m K 41 NumerPDF

7
G£”B Magdalena 2003-10-16

100m K m³ 45 NumerPDF

8
S£OWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22

300m K m³ 42 NumerPDF 46.93 46.93/15

9
TRAN Dominika 2003-05-07

100m K m³ 43 NumerPDF 15.70 15.70/15

10
TYMCZYSZYN Filip 2003-03-06

300m M m³ 41 NumerPDF

11
ÆELAZNA Eliza 2003-03-18

Wzwyæ K m³ 49 NumerPDF

12
G£”B Magdalena 2003-10-16

4x100m K 45 NumerPDF

13
S£OWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22

4x100m K 42 NumerPDF

14
TRAN Dominika 2003-05-07

4x100m K 43 NumerPDF

15
OLSZEWSKA Amelia 2004-06-11

W dal K m³ 46 NumerPDF

 
www.gimnazjummosina.pl
UKS Krotowski Mosina Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 40/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JEÆEWICZ Piotr 2000-04-03
Z/3449/15

TAK

Kula M (5kg) m³ 103 NumerPDF 9.90 9.90/15

2
LUDWICZAK Damian 2000-03-01 130/WLP/14
Z/3446/15

TAK

Oszczep M (600) m³ 100 NumerPDF 46.64 46.64/15

3
KO£ODZIEJ Jakub 2001-05-11
Z/3447/15

TAK

Oszczep M (600) m³ 102 NumerPDF 44.90 44.90/15

 
UKS Olimp Duszniki Osobostarty: 7 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 11/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORPIK Filip 2000-12-15
Z/1504/15

TAK

Oszczep M (600) m³ 205 NumerPDF 40.37 40.37/15

2
TADYSZAK Julia 2000-02-06 203/WLP/13
Z/0870/15

TAK

Oszczep K (500) m³ 207 NumerPDF 39.89 39.89/15

3
KARDACZ Jakub 2001-04-06
Z/0866/15

TAK

Oszczep M (600) m³ 206 NumerPDF 51.01 51.01/15

4
DZIAMSKA Julia 2003-09-27
Z/0868/15

TAK

300m K m³ 206 NumerPDF 47.26 47.26/15 PK

5
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28

Oszczep K (500) m³ 208 NumerPDF 23.84 23.84/15

6
TYCZYŃSKA Zuzanna 2003-04-28

Oszczep K (500) m³ 209 NumerPDF 22.64 22.64/15

7
DZIAMSKA Julia 2003-09-27
Z/0868/15

TAK

100m K m³ 206 NumerPDF 14.23 14.23/15

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan ¦roda Wlkp. Osobostarty: 53 ( 42 ) K-19 M-23
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NEUMANN Sara 2000-09-30 218/WLP/13
Z/1648/15

TAK

100m K m³ 461 NumerPDF 12.79 12.79/15

2
JUSZCZYK Szymon 2000-09-13 273/WLP/14

Wzwyæ M m³ 463 NumerPDF 1.60 1.60/15

3
JANKOWSKA Martyna 2000-01-01

4x100m K 452 NumerPDF

4
NEUMANN Sara 2000-09-30 218/WLP/13
Z/1648/15

TAK

4x100m K 461 NumerPDF

5
JUSZCZYK Szymon 2000-09-13 273/WLP/14

4x100m M 463 NumerPDF

6
ANDRZEJCZAK Micha³ 2000-08-24

4x100m M 472 NumerPDF

7
LOCHYŃSKI Adam 2000-08-01
Z/1646/15

TAK

4x100m M 475 NumerPDF

8
ANDRZEJCZAK Micha³ 2000-08-24

Oszczep M (600) m³ 472 NumerPDF

9
WI¦NIEWSKA Monika 2000-01-24 268/WLP/14
Z/1657/15

TAK

4x100m K 468 NumerPDF

10
WLAZ£Y Jakub 2000-06-17 70/WLP/14
Z/1658/15

TAK

Oszczep M (600) m³ 468 NumerPDF 42.91 45.14/14

11
WLAZ£Y Jakub 2000-06-17 70/WLP/14
Z/1658/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 468 NumerPDF 43.25 43.25/15

12
WI¦NIEWSKA Monika 2000-01-24 268/WLP/14
Z/1657/15

TAK

Wzwyæ K m³ 468 NumerPDF 1.45 1.45/15

13
KICKI Mateusz 2000-02-05 267/WLP/14
Z/1640/15

TAK

300m M m³ 465 NumerPDF 42.16 42.16/15

14
MACKIEWICZ Jonatan 2001-03-23

2000m M m³ 450 NumerPDF

15
MAROK Wojciech 2001-09-12
Z/1647/15

TAK

Dysk M (1kg) m³ 453 NumerPDF 52.52 52.52/15

16
NOWAK Zuzanna 2001-05-22
Z/1653/15

TAK

100m p³ K m³ 479 NumerPDF 17.28 17.28/15

17
PARUS Miko³aj 2001-10-24

Kula M (5kg) m³ 464 NumerPDF 10.04 10.04/15

18
MAROK Wojciech 2001-09-12
Z/1647/15

TAK

Kula M (5kg) m³ 453 NumerPDF 14.57 14.57/15

19
FR”CKOWIAK Oliwia 2001-02-06
Z/1639/15

TAK

600m K m³ 464 NumerPDF 1:47.26 1:47.26/15

20
JAKUBOWSKI Pawe³ 2001-04-01

W dal M m³ 471 NumerPDF

21
NOWAK Zuzanna 2001-05-22
Z/1653/15

TAK

4x100m K 479 NumerPDF

22
JAKUBOWSKI Pawe³ 2001-04-01

4x100m M 471 NumerPDF

23
DRAŃCZAREK £ukasz 2001-05-03

600m M m³ 461 NumerPDF 1:46.67 1:46.67/15

24
WLAZ£Y Magdalena 2001-01-01

Dysk K (0,75kg) m³ 462 NumerPDF

25
WLAZ£Y Magdalena 2001-01-01

Oszczep K (500) m³ 462 NumerPDF 24.78 24.78/15

26
POLL Roksana 2002-01-01

600m K m³ 476 NumerPDF

27
JAKUBOWSKI Patryk 2002-01-01

600m M m³ 471 NumerPDF

28
RZEPKA Julia 2002-01-01

300m K m³ 462 NumerPDF 51.36/14

29
KAJDAN Amelia 2002-01-01

Wzwyæ K m³ 463 NumerPDF 1.45 1.45/15

30
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18

100m K m³ 466 NumerPDF 13.05 13.05/15

31
KORCZ Julia 2002-01-01

1000m K m³ 462 NumerPDF

32
SENK Marcin 1996-10-03 Z/1601/12

TAK

200m M 465 NumerPDF 21.78 21.78/15

33
STANIS£AWSKA Joanna 1996-02-29 Z/1593/12

TAK

Wzwyæ K 469 NumerPDF 1.70 1.73/13

34
GUSZCZAK Jaros³aw 1996-10-14 Z/1600/12

TAK

100m M 463 NumerPDF 11.51 11.51/13

35
LUDWICZAK Andrzej 1996-04-13 Z/1533/13

TAK

200m M 456 NumerPDF 23.52 23.52/15

36
NEUMANN Jakub 1997-09-24 Z/0971/13

TAK

200m M 469 NumerPDF 22.80 22.79/14

37
KACZOR Wojciech 1997-02-07 Z/0967/13

TAK

200m M 462 NumerPDF 22.26 21.61/14

38
POHL Paula 1997-09-21 Z/4693/15

TAK

800m K 461 NumerPDF 2:21.99 2:21.99/15

39
KORCZ Dawid 1997-03-05 Z/0969/13

TAK

800m M 475 NumerPDF 2:03.66 2:03.66/15

40
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

100m M 461 NumerPDF 10.82 10.82/15

41
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

200m M 461 NumerPDF 21.62 21.62/15

42
SIERSCHU£A Bartosz 1998-05-25 Z/0384/14

TAK

400m M 470 NumerPDF

43
GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 Z/0381/14

TAK

400m K 470 NumerPDF 64.63 64.63/15

44
BRZ”KA£A Justyna 1998-01-08 Z/0380/14

TAK

Kula K (3kg) jm 458 NumerPDF 13.19 13.19/15

45
KUBIAK Zuzanna 1998-04-30 Z/0389/14

TAK

Wzwyæ K 464 NumerPDF 1.67 1.67/15

46
MACIEJEWSKI Artur 1998-07-21 Z/0441/14

TAK

200m M 460 NumerPDF

47
WOJTU¦ Miko³aj 1998-10-31 Z/4191/15

TAK

Kula M (5kg) jm 450 NumerPDF 13.17 13.17/15

48
PRZYBY£EK £ukasz 1999-07-27 Z/0383/15

TAK

Kula M (5kg) jm 451 NumerPDF 15.64 15.64/15

49
MA£ECKI Kacper 1999-04-21 Z/4190/15

TAK

400m M 487 NumerPDF 54.17 54.17/15

50
MAKOWSKA Aleksandra 1999-03-04 Z/0381/15

TAK

Kula K (3kg) jm 455 NumerPDF 12.97 12.97/15

51
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

200m K 463 NumerPDF 26.54 26.54/15

52
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

100m K 463 NumerPDF 12.91 12.91/15

53
£UCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

Wzwyæ K 466 NumerPDF 1.64 1.64/15

 
UKS Pi±tka Jarocin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 34/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORACH Daniel 2001-01-18
Z/1555/15

TAK

600m M m³ 940 NumerPDF 1:39.07 1:39.07/15

2
OLGRZYMEK Adam 2001-07-06
Z/1559/15

TAK

1000m M m³ 909 NumerPDF 3:00.53 2:53.54/14

3
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-29
Z/1557/15

TAK

100m M m³ 942 NumerPDF 12.02 12.02/15

4
BANASZAK Tomasz 2002-03-21

300m M m³ 912 NumerPDF 39.61 39.61/15

 
UKS Prze³aj Æerków Osobostarty: 46 ( 35 ) K-16 M-19
NrLicencji: 10/WP/15

Wykupiona na rok2015

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja OZLA
AktLic
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
£”CZNIAK Tomasz 2000-11-21
Z/1685/15

TAK

2000m M m³ 613 NumerPDF

2
PILARCZYK Daniel 2000-02-14
Z/1684/15

TAK

600m M m³ 618 NumerPDF 1:47.46/14

3
FILIPIAK Mateusz 2000-01-01

100m M m³ 607 NumerPDF 13.48 13.48/15

4
STAWICKI Filip 2000-12-12
Z/1664/15

TAK

4x100m M 603 NumerPDF

5
ANTCZAK Agata 2000-12-26
Z/1674/15

TAK

4x100m K 600 NumerPDF

6
ZEIDLER Paulina 2000-04-20
Z/1678/15

TAK

4x100m K 610 NumerPDF

7
ZAWIS£A Joanna 2000-01-01

Wzwyæ K m³ 606 NumerPDF 1.50 1.50/15

8
ANTCZAK Agata 2000-12-26
Z/1674/15

TAK

1000m K m³ 600 NumerPDF 3:28.56