Panel administracyjny
PL | EN
XXII Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego

KATOWICE-SIEMIANOWICE ¦LˇSKIE, 18.04.2015

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2015-01-31 21:19:56



10 km | Zgłoszonych: 160 | Opłaconych: 24 | Limit: 2000
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ADAMCZYK Kaja Katowice (POL)
1987
2015-01-26 10:28:24  
2.
ADAMEK Sebastian 3d RoBole (POL)
1976
2015-01-20 21:41:22  
3.
AMBORSKI Rafał Night Runners ¦l±sk (POL)
1989
2015-01-20 23:02:12  
4.
BADOWIEC MAGDALENA GB Gwarek Tarnowskie Góry (POL)
1980
2015-01-14 17:11:47  
5.
BARAN Krzysztof Zabrze (POL)
1985
2015-01-22 11:58:48  
6.
BARON Roman Jawpol (POL)
1969
2015-01-16 16:19:58  
7.
BATEJKO Beata Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki Chorzów (POL)
1972
2015-01-19 07:32:48 Tak
8.
BEREK Maciej Katowice (POL)
1990
2015-01-14 18:54:56 Tak
9.
BIEGUN Marcin Gliwice (POL)
1983
2015-01-14 21:13:15  
10.
BIEGUN Milena Gliwice (POL)
1985
2015-01-14 21:09:24  
11.
BIEROŃ Marcin JUSTDIET KATOWICE (POL)
1980
2015-01-20 14:16:35  
12.
BOBULSKI Janusz Bytom (POL)
1956
2015-01-26 14:31:05  
13.
BUCZKOWSKI Mariusz Katowice (POL)
1966
2015-01-22 12:52:51  
14.
BUJAK Agata Katowice (POL)
1985
2015-01-23 19:51:35  
15.
BUJłOW Arkadiusz GISZOWIEC (POL)
1963
2015-01-14 15:25:07 Tak
16.
BUREK Piotr Siemianowice ¦l±skie (POL)
1983
2015-01-21 09:08:03  
17.
CHMIELEWSKI TOMASZ Żory (POL)
1972
2015-01-15 19:33:30 Tak
18.
CHROBASIK Adam Siemianowice ¦l±skie (POL)
1975
2015-01-21 19:43:12  
19.
CHROBASIK Monika Siemianowice ¦l±skie (POL)
1978
2015-01-21 19:39:16  
20.
CHUPTY¦ Anna Siemianowice ¦l±skie (POL)
1986
2015-01-26 19:57:20  
21.
CIESIELSKA Justyna Siemianowice ¦l±skie (POL)
2000
2015-01-18 11:49:40  
22.
CIESIELSKI Adrian Siemianowice ¦l±skie (POL)
1976
2015-01-18 11:43:02  
23.
CZAJA Tomasz KS STRIKER (POL)
1981
2015-01-23 12:58:58  
24.
CZOMBER Bartłomiej Katowice (POL)
1980
2015-01-29 18:07:53  
25.
DEŃCA JAN Rudnik (POL)
1953
2015-01-21 14:21:48  
26.
DOMAŃSKA KATARZYNA Majków (POL)
1973
2015-01-14 18:31:10  
27.
DOMAŃSKI Jarosław Siemianowice ¦l±skie (POL)
1979
2015-01-15 10:21:38  
28.
DYJAS Łukasz Chorzów (POL)
1981
2015-01-14 22:35:46  
29.
DZIAMSKI Ryszard Chorzów (POL)
1976
2015-01-29 21:13:36  
30.
DZIEMIANCZYK Dorota Katowice (POL)
1987
2015-01-26 09:56:52  
31.
FOJT Robert Silesia Runners Club (POL)
1987
2015-01-31 16:33:16  
32.
FORMICKI Rafał Victoria Zawiercie (POL)
1995
2015-01-16 22:29:06  
33.
GAJEWSKI Jarosław Fuchs Oil Team (POL)
1968
2015-01-14 18:52:14  
34.
GENDZIWEŁNA Jacek Messer (POL)
1970
2015-01-19 13:03:54  
35.
GIEROSZKA Artur Katowice (POL)
1983
2015-01-25 19:11:05  
36.
GRABKA Stanisław Kraków (POL)
1943
2015-01-21 17:32:39 Tak
37.
GRELA DARIUSZ Wujek Biega (POL)
1977
2015-01-30 10:35:09  
38.
GRENDOWICZ Joanna Katowice (POL)
1976
I 2015-01-31 21:17:26  
39.
GRENDOWICZ Tomasz Katowice (POL)
1978
I 2015-01-31 21:19:56  
40.
HAMELA Piotr Chorzów (POL)
1986
2015-01-14 15:08:14  
41.
HOŁDA Marek Fundacja S.O.S. dla Zwierz±t (POL)
1991
2015-01-23 11:30:43 Tak
42.
IBROM Agata Katowice (POL)
1982
2015-01-28 09:03:31  
43.
JAGODZIńSKA Kaja D±browa Górnicza (POL)
1989
2015-01-15 15:03:29  
44.
JANISZ Dawid Katowice (POL)
1978
2015-01-14 15:10:31  
45.
JANUS Justyna Night Runners ¦l±sk (POL)
1989
2015-01-21 17:23:26  
46.
JAROSŁAWSKI EDWARD KĘDZIERZYN-KO¬LE (POL)
1948
2015-01-23 09:16:58  
47.
JOŃCZYK Wioletta Katowice (POL)
1978
2015-01-16 08:04:37 Tak
48.
K±KOLEWSKI Tomasz Katowice (POL)
1979
2015-01-26 21:25:28  
49.
KAŁUSKI Jarosław Gmina Strzelce Opolskie (POL)
1965
2015-01-19 15:06:09  
50.
KATARZYNA Klejnot DECATHLON SOSNOWIEC (POL)
1991
2015-01-23 20:14:35  
51.
KęSICKI Robert PKP CARGO (POL)
1982
I 2015-01-20 14:01:15  
52.
KIECAL Andrzej TOMTEL Siemianowice ¦l±skie (POL)
1971
2015-01-26 07:54:34  
53.
KOŁODZIEJ Waldemar opole (POL)
1971
2015-01-17 23:35:37  
54.
KORNATOWSKI Tomasz Night Runners ¦l±sk (POL)
1977
2015-01-21 05:15:40  
55.
KOZYRA Waldemar JRG III Katowice (POL)
1978
2015-01-21 10:48:20 Tak
56.
KRÓLIKOWSKA Gabriela Dabrowa Nordic Team (POL)
1958
2015-01-21 21:01:24  
57.
KRUPA Krzysztof siemianowice slaskie (POL)
1959
2015-01-21 21:34:28  
58.
KRYCZEK Anna Gryfne Katobabki (POL)
1984
2015-01-20 15:47:12  
59.
KRZYŻOWSKA Marta Night Runners ¦l±sk (POL)
1986
2015-01-20 16:33:48  
60.
KUBACZKA Adam Night Runners ¦l±sk (POL)
1989
2015-01-20 17:39:15  
61.
KUBICZEK MARTA Bielsko-Biała (POL)
1986
2015-01-28 17:36:03  
62.
KUCHNA Justyna ¦więtochłowice (POL)
1986
2015-01-20 14:51:14  
63.
KUCZMASZEWSKI Łukasz kuman (POL)
1983
2015-01-22 08:30:44  
64.
KULIK Wojciech swce (POL)
1979
2015-01-18 22:17:36  
65.
KUMIEGA Joanna Mysłowice (POL)
1980
2015-01-16 22:46:03 Tak
66.
KUREK EDWARD M0SIR CZELADZ (POL)
1939
2015-01-22 20:32:49  
67.
KUŻAJ Antoni Messer (POL)
1960
2015-01-21 06:34:52  
68.
KWA¶NICA Małgorzata Katowice (POL)
1977
2015-01-21 10:41:15  
69.
LANGER Tomasz ¦więtochłowice (POL)
1979
2015-01-27 10:43:18  
70.
LIPMAN Wieńczysław Katowice (POL)
1965
2015-01-14 15:20:08  
71.
MAJOWSKA Aleksandra Ruda ¦l±ska (POL)
1976
2015-01-28 18:15:10  
72.
MALAKA Marcin KATOWICE (POL)
1986
2015-01-20 20:57:53 Tak
73.
MAŁECKA Anna Bytom (POL)
1978
2015-01-21 21:34:53 Tak
74.
MAŁECKI Tomasz Bytom (POL)
1978
2015-01-21 21:44:20 Tak
75.
MARCINIAK Michał Messer (POL)
1978
2015-01-20 11:14:30  
76.
MARSZALIK Anna Katowice (POL)
1980
2015-01-29 09:27:05  
77.
MICHALAK Marcin Siemianowice ¦l±skie (POL)
1975
2015-01-25 17:49:23  
78.
MICHALAK Mariusz Siemianowice ¦l±skie (POL)
1999
2015-01-25 18:37:22  
79.
MICHALSKI Jarosław Hetman Tarnowskie Góry (POL)
1984
2015-01-21 21:45:07 Tak
80.
MICKIEWICZ Adam GRACZE-BAZALT GRACZE (POL)
1967
2015-01-18 11:49:31  
81.
MILKOWSKI Jan KMP ¦więtochowice (POL)
1967
2015-01-27 22:43:07  
82.
MI¶KA Piotr Boże-Dary (POL)
1970
2015-01-20 16:16:29  
83.
MIZGAłA Tomasz Night Runners (POL)
1987
2015-01-25 18:12:17  
84.
NAWROCKI Przemek Katowice (POL)
1978
2015-01-15 17:15:35 Tak
85.
NIESLER Aneta Katowice (POL)
1988
2015-01-24 23:34:56  
86.
OKOŃSKI Mirosław webMASTAH.pl (POL)
1979
2015-01-20 14:45:14  
87.
OLENDER Andrzej TYCHY (POL)
1981
2015-01-26 19:57:15  
88.
OPUCHLIK Roman ¦więtochłowice (POL)
1980
2015-01-14 18:41:10 Tak
89.
OPUCHLIK Tomasz Chorzów (POL)
1981
2015-01-14 20:05:06  
90.
OSTROWSKA Magdalena Biegam Bo Musze SP13 (POL)
1982
2015-01-24 16:32:00  
91.
OTTO Marcin Messer (POL)
1988
2015-01-21 15:54:23  
92.
PACH-SUSKA Monika Tomaszów Mazowiecki (POL)
1979
2015-01-24 22:24:35  
93.
PACZKOWSKI Robert Silesia Runners Club (POL)
1983
2015-01-24 14:05:42  
94.
PAWEŁEK Barbara ¦więtochłowice (POL)
1972
2015-01-16 17:05:36  
95.
PIŁAT JAROSŁAW KRS TKKF Jastrz±b Ruda ¦l±ska (POL)
1979
2015-01-19 09:46:54  
96.
PIWOWARCZYK Adam Mysłowice (POL)
1974
2015-01-21 20:13:54 Tak
97.
POPIELEWICZ Marek metal serwis team (POL)
1961
2015-01-25 22:05:05  
98.
POPIELEWICZ tomasz metal serwis team (POL)
1954
2015-01-21 15:39:52  
99.
PREJS BeataMarta Night Runners ¦l±sk (POL)
1983
2015-01-20 22:26:17  
100.
PUCHAłA Ewelina Night Runners ¦l±sk (POL)
1986
2015-01-20 21:32:50  
101.
PYRK Katarzyna Katowice (POL)
1984
2015-01-16 10:42:20  
102.
RAUCHFLEISCH Dawid Bytom (POL)
1981
2015-01-18 12:52:52  
103.
RAUCHFLEISCH Marcin Siemianowice ¦l±skie (POL)
1979
2015-01-13 18:53:20  
104.
RAWICKI Jakub Politechnika ¦l±ska (POL)
1993
2015-01-26 10:32:49  
105.
REMBIERZ Anna Zalotane Urzedniki (POL)
1980
2015-01-21 09:12:55  
106.
ROCZEK Wojtek Piekary ¦l±skie (POL)
1977
2015-01-18 20:15:22  
107.
ROJCZYK Katarzyna Katowice (POL)
1977
2015-01-17 21:05:40  
108.
ROTECKA Martyna Night Runners ¦l±sk (POL)
1989
2015-01-27 19:38:59  
109.
RUBINIEC Adam Messer (POL)
1971
2015-01-19 14:11:29  
110.
RUBINIEC Natalia Siemianowice ¦l±skie (POL)
1978
2015-01-19 14:16:42  
111.
RUDNER Urszula Gliwice (POL)
1989
2015-01-15 14:58:55  
112.
RUSEK Weronika Katowice (POL)
1997
2015-01-18 20:18:58 Tak
113.
SCZENDZINA Robert Ligota Toszecka (POL)
1983
2015-01-24 13:20:48  
114.
SKALSKA Anna Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój (POL)
1980
2015-01-30 20:51:13  
115.
SKWORC Grzegorz Siemianowice ¦l±skie (POL)
1987
2015-01-23 12:14:04  
116.
SMOCZYŃSKI ARTUR OPP KATOWICE/GRUPA BIEGOWA GWAREK TARNOWSKIE GÓRY (POL)
1986
2015-01-18 21:04:03  
117.
SMYK Wojciech KU AZS ¦UM (POL)
1992
2015-01-25 10:35:26  
118.
SOKÓŁ Łukasz TYCHY (POL)
1985
2015-01-14 23:22:29 Tak
119.
SOKOŁOWSKA Maja Night Runners Zabrze (POL)
1988
2015-01-22 14:12:13  
120.
STANOSZEK Agnieszka Powerade team (POL)
1971
2015-01-19 08:44:07  
121.
STANOSZEK Robert Powerade team (POL)
1971
2015-01-19 08:47:00  
122.
STRĘK Urszula 43-173 (POL)
1985
2015-01-19 09:53:49 Tak
123.
STRUŻEK Edyta Katowice (POL)
1987
2015-01-20 21:26:54  
124.
SULKA Paweł Katowice (POL)
1974
2015-01-31 14:32:37  
125.
PNG SUSEŁ Aleksander Cała Naprzód Mikołów (POL)
1988
W 2015-01-15 07:54:27  
126.
SZCZYRA Ela Katowice (POL)
1978
2015-01-26 13:09:25  
127.
SZKOPKOWSKI Dawid Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
1994
2015-01-31 10:31:06  
128.
SZMIGIEL Bartłomiej TYCHY (POL)
1984
2015-01-20 14:46:32  
129.
SZMIT Jerzy Siemianowice ¦l±skie (POL)
1958
2015-01-27 19:58:44  
130.
SZWEDA Beata Night Runners ¦l±sk (POL)
1986
2015-01-20 21:37:26  
131.
SZYBURSKI STANISŁAW Zabrze (POL)
1969
2015-01-22 14:22:53  
132.
SZYMCZAK Łukasz Katowice (POL)
1991
2015-01-17 15:46:19 Tak
133.
SZYMIŃSKI Andrzej TAUZEN KATOWICE (POL)
1975
2015-01-29 00:26:14  
134.
SZYMOSZEK Wojciech Przyszowice (POL)
1985
2015-01-22 23:27:48 Tak
135.
¦MIGIELSKA-¦LEZIAK Sylwia Siemianowice ¦l±skie (POL)
1977
2015-01-23 21:34:37  
136.
¦WIDERSKI Jacek Siemianowice ¦l±skie (POL)
1984
2015-01-24 13:19:15  
137.
¦WIDERSKI Paweł Szczecinek (POL)
1989
2015-01-26 15:23:51  
138.
¦WIERKOT Paweł Ruda ¦l±ska (POL)
1986
2015-01-28 12:50:59  
139.
TOMA Dominik józefinka katowice (POL)
2006
2015-01-30 06:47:27  
140.
TRENDA Magdalena Katowice (POL)
1991
2015-01-20 14:16:29  
141.
TURKO Katarzyna PKO Bank Polski (POL)
1970
2015-01-31 18:29:40  
142.
TYKA Edward ¦więtochłowice (POL)
1943
2015-01-18 19:19:00  
143.
TYTKO Grzegorz Night Runners ¦l±sk (POL)
1984
2015-01-20 16:16:16  
144.
TYWONEK Krzysztof Katowice (POL)
1981
2015-01-20 21:33:26  
145.
UCHEREK Mateusz Rybnik (POL)
1981
2015-01-18 15:39:38  
146.
URBAńSKA Joanna Katowice (POL)
1982
2015-01-21 13:59:13  
147.
WARKOCZ Marcin Siemianowice ¦l±skie (POL)
1982
2015-01-19 08:23:00  
148.
WIECZOREK Katarzyna Night Runners ¦l±sk (POL)
1978
2015-01-20 16:22:27  
149.
WIECZOREK Damian Night Runners ¦l±sk (POL)
1971
2015-01-20 16:43:41  
150.
WIECZOREK Lucjan Zabiegany jogin (POL)
1979
2015-01-23 22:20:53  
151.
WINKLER Marek Katowice (POL)
1982
2015-01-23 13:09:47 Tak
152.
WłODARCZYK Łukasz Tarnowskie Góry (POL)
1980
2015-01-17 07:48:42 Tak
153.
WOJTASIŃSKI Dawid Siemianowice ¦l±skie (POL)
1993
2015-01-14 15:11:30 Tak
154.
WOLIńSKA Renata Radom (POL)
1978
2015-01-15 19:12:59  
155.
WOŻNY Aleksandra Night Runners ¦l±sk (POL)
1982
2015-01-20 16:49:18  
156.
WRÓBEL Grzegorz Ruda ¦l±ska (POL)
1975
2015-01-20 13:36:36  
157.
WYSOCKI Mariusz Piekary ¦l±skie (POL)
1976
2015-01-16 22:51:46  
158.
ZAGÓRSKA Monika Katowice (POL)
1982
2015-01-26 21:08:21  
159.
ZBOŻNIAK Tamara Night Runners (POL)
1987
2015-01-24 16:14:55  
160.
ŻUR Katarzyna Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
1995
2015-01-31 09:41:02  
Klasyfikacje
W Niepełnosprawni na wózkach
N Niepełnosprawni ruchowo
I Inne schorzenia niepełnosprawno¶ci
DomTel-Sport
© 2007-2014 by Pilar
Generowanie strony
0.17908596992493 sekund
P.T. Domtel | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | www.domtel.pl