Panel administracyjny
PL | EN
26. Ogólnopolski Bieg Orłów

CZARNA DˇBRÓWKA, 03.05.2016

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-30 21:56:22



10 km | Zgłoszonych: 187
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Klasyfikacje Data zgłoszenia Opłata
1.
ANDRYSKOWSKI Zdzisław Lębork (POL)
1970
2016-04-10 15:51:07  
2.
BANDURSKI Jacek SOPOT (POL)
1935
2016-02-18 21:57:32  
3.
BARCHANOWSKI Andrzej STOPA SŁUPSK (POL)
1969
2016-04-10 21:56:59  
4.
BEDNARCZYK Arkadiusz STOPA SŁUPSK (POL)
1973
2016-04-08 10:08:14  
5.
BOBRUCKI Łukasz Linia / (POL)
1997
2016-04-19 19:12:16  
6.
BONDARENKO Jan Słupsk- Biegajło (POL)
1954
2016-04-20 16:52:43  
7.
BORUSIŃSKA Aleksandra słupsk (POL)
1980
2016-04-24 22:03:05  
8.
BORUSIŃSKI Piotr Słupsk (POL)
1976
2016-04-24 22:06:03  
9.
BUDZYŃSKA Elżbieta Słupsk (POL)
1966
2016-04-27 20:36:27  
10.
BUREK PIOTR Vege Runners (POL)
1983
2016-01-26 21:34:18  
11.
BURZYŃSKI Wojciech Radom (POL)
1978
2016-03-02 12:23:49  
12.
CAŁKA Magdalena Night Runners Słupsk (POL)
1991
2016-04-16 19:05:38  
13.
CECHMANN Andrzej Gdansk (POL)
1960
2016-04-27 12:50:19  
14.
CHUDY Anna Lodzia Gdańsk (POL)
1987
2016-04-21 18:14:06  
15.
CIESZYŃSKA MARTA BEAUTY-STUDIO LĘBORK (POL)
1976
2016-04-28 22:58:26  
16.
CIESZYŃSKI Mariusz BEAUTY-STUDIO LĘBORK (POL)
1974
2016-04-28 22:55:48  
17.
CYRSON Sabina Bytów (POL)
1978
2016-04-25 20:16:47  
18.
CYRSON Anna BYTÓW (POL)
1968
2016-04-01 11:08:11  
19.
CZARNECKI Bartosz Rekiny Fitnessu (POL)
1988
2016-03-03 22:05:56  
20.
CZARNOWSKI Adrian Czarna D±brówka (POL)
1998
D 2016-04-08 18:58:59  
21.
CZARNOWSKI Emilian Kozin (POL)
1996
D 2016-03-30 11:21:40  
22.
CZEPIEL Iwona KORZYBSKIE REKINY (POL)
1979
2016-04-19 09:03:01  
23.
CZEPIEL Łukasz KORZYBSKIE REKINY (POL)
1978
2016-04-19 08:58:48  
24.
CZERCHAWSKI janusz siemianice (POL)
1969
2016-04-21 08:33:34  
25.
CZERWIŃSKI Rafał Słupsk (POL)
1978
2016-03-08 18:28:27  
26.
DĘGA Ryszard TUPOT USTKA (POL)
1955
2016-04-26 20:17:32  
27.
DOMASZK Zbigniew Bytów (POL)
1973
2016-04-26 21:48:17  
28.
DUDEK Edward Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy (POL)
1954
2016-04-20 21:45:08  
29.
DWULIT Dominik KORZYBSKIE REKINY (POL)
1994
2016-04-19 11:24:46  
30.
DYRCZ Marika MKS ¦więc Sławno (POL)
1981
2016-04-21 17:48:54  
31.
FINSTER-DZIADEK Dorota UKS Neptun Rokity (POL)
1968
D 2016-04-24 16:52:36  
32.
GAFFKE Krzysztof Słupsk (POL)
1979
2016-04-20 10:05:52  
33.
GAJEK Artur KORZYBSKIE REKINY (POL)
1976
2016-04-18 10:29:40  
34.
GARDZIELEWSKI Andrzej DĘBNICA KASZUBSKA (POL)
1973
2016-04-25 21:44:17  
35.
GARSKI Kryspin ¦wiat Płytek /SexyRunners (POL)
1976
N 2016-04-25 23:25:46  
36.
GAWIN Rafał ko¶cierzyna (POL)
1974
2016-04-30 12:24:38  
37.
GIERSZEWSKA Magdalena AKTYWNE KOŁCZYGŁOWY (POL)
1976
2016-04-29 22:13:36  
38.
GLAZIK Dariusz ¶cigał team (POL)
1975
2016-04-23 20:52:30  
39.
GONIEWICZ Aleksandra W POGONI ZA DUCHEM (POL)
1974
2016-02-01 11:54:22  
40.
GOS Maciej Radom (POL)
1997
2016-02-29 12:58:16  
41.
GOSTKOWSKI Łukasz KB GOCH BYTÓW (POL)
1987
2016-04-26 16:00:01  
42.
GRABOWSKI Andrzej Cewice (POL)
1974
2016-04-24 17:42:54  
43.
GRACHEL Darek SuperSajan (POL)
1990
2016-04-24 19:46:45  
44.
GRALAK Dawid GTS Czarna D±brówka (POL)
1984
D 2016-02-26 17:42:39  
45.
GRZONKA Paweł Baszta Bytów (POL)
1984
2016-03-09 23:50:49  
46.
GRZONKA Piotr OLIMPIA Bytów (POL)
1984
2016-03-09 23:03:12  
47.
GRZYWACZ Pawel Radom (POL)
1981
2016-02-24 09:37:11  
48.
GUZOWSKI Denis Talex - Borysław Borzytuchom (POL)
1995
2016-04-21 21:51:45  
49.
HRYHOROWICZ Joanna Night Runners Słupsk (POL)
1979
2016-04-16 18:32:38  
50.
JANISZEWSKI Marek GTS Czarna D±brówka (POL)
1981
2016-04-27 15:25:02  
51.
JANTA-LIPIŃSKA Justyna ¶cigał team (POL)
1986
2016-04-21 14:21:31  
52.
JANUS Iwona kalka team (POL)
1983
2016-02-11 09:31:13  
53.
JANUSIAK tomasz FC KOTY (POL)
1990
2016-04-18 15:20:44  
54.
JARZˇBEK Sabina AZS UJK Kielce/ KKL Kielce (POL)
1993
2016-03-03 14:29:13  
55.
JASTRZĘBSKI Paweł Czarna D±brówka (POL)
1996
D 2016-04-08 11:55:52  
56.
JAŻDŻEWSKI Sebastian Klub Biegacza GOCH Bytów (POL)
1981
2016-04-04 13:23:42  
57.
KACZYŃSKI Krzysztof Lędziechowo (POL)
1986
2016-04-20 09:56:17  
58.
KAMIENIECKI Rafał TUPOT-USTKA (POL)
1979
2016-04-18 14:26:35  
59.
KAMIONKA Henryk Lębork (POL)
1969
2016-04-22 12:24:59  
60.
KARA¦ Radosław Night Runners Słupsk (POL)
1981
N 2016-04-21 17:58:28  
61.
KAROLAK Asia Stopa (POL)
1985
2016-04-19 15:55:06  
62.
KAZIÓW Krystyna Słupsk (POL)
1955
2016-04-30 17:23:32  
63.
KAZIÓW Ryszard STOPA SŁUPSK (POL)
1953
2016-04-30 17:19:55  
64.
KITA Anna MKS Fighter (POL)
1983
2016-03-22 15:12:57  
65.
KLASA Anna M¶ciszewice (POL)
2000
2016-04-29 22:14:43  
66.
KLASA Jan NOŻYNO (POL)
1955
D 2016-04-12 19:41:08  
67.
KLASA Michał Akademia biegowa Amator Kiełpino (POL)
1974
2016-04-29 22:06:57  
68.
KLECHA Adam Katowice (POL)
1981
2016-01-28 18:55:11  
69.
KLUCZEWSKA (KOŻYCZKOWSKA) Emilia Bytów (POL)
1984
2016-04-25 21:47:37  
70.
KNITTER-KLASA Edyta Akademia biegowa Amator Kiełpino (POL)
1966
2016-04-29 22:10:57  
71.
KOBUS Tomasz K.S GARDA BYTÓw (POL)
1981
2016-04-07 22:47:03  
72.
KONFEDERAK Dariusz Bytów (POL)
1973
2016-04-24 23:00:25  
73.
KONKEL Agnieszka Koszalin (POL)
1984
2016-04-25 19:38:53  
74.
KONKEL Łukasz Koszalin (POL)
1979
2016-04-25 19:42:53  
75.
KOSICKA IWONA STOPA SŁUPSK (POL)
1979
2016-04-11 22:42:57  
76.
KOSICKI TOMASZ STOPA SŁUPSK (POL)
1979
2016-04-11 22:43:56  
77.
KOTUSIEWICZ Karol Night Runners Słupsk (POL)
1989
2016-04-27 07:30:52  
78.
KOWALEWSKI Radosław sport-turystyka.pl (POL)
1983
2016-04-22 09:23:56  
79.
KOZŁOWSKI Jerzy GTS Czarna D±brówka (POL)
1957
D 2016-04-19 17:31:24  
80.
KRASIŃSKI Witold Koszalin (POL)
1973
2016-04-20 10:29:23  
81.
KRÓL BŁAŻEJ GKS TĘCZA NOWA WIE¦ LĘBORSKA (POL)
1987
2016-04-25 10:02:14  
82.
KRYGIER Ireneusz W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKA (POL)
1978
2016-03-21 20:59:16  
83.
KUBAŁA Jacek USTKA (POL)
1983
2016-04-22 18:57:53  
84.
LEJK Grzegorz GTS Czarna D±brówka (POL)
1995
D 2016-04-13 14:35:23  
85.
LIBAN zygfryd biegajacytczew (POL)
1943
2016-04-24 17:43:59  
86.
LICAU Krzysztof KS Rozłazino (POL)
1969
2016-04-25 22:29:46  
87.
LUBIŃSKA Liliana Night Runners Słupsk (POL)
1967
2016-04-29 13:22:12  
88.
ŁUNECKA Hanna Linia (POL)
1997
2016-04-18 20:44:20  
89.
LUTY Radosław Słupsk (POL)
1993
2016-04-24 22:12:01  
90.
MAJKOWSKI STANISŁAW Klub Biegacza GOCH Bytów (POL)
1956
2016-04-11 11:12:35  
91.
MAKIŁA Anna Gdańsk (POL)
1989
2016-04-23 01:36:12  
92.
MALEK Andrzej Ko¶cierzyna (POL)
1951
2016-04-18 17:59:05  
93.
MALINOWSKI Adam MKS ¦więc Sławno (POL)
1957
2016-04-30 21:56:22  
94.
MARCZAK Małgorzata Żelkowo (POL)
1960
2016-04-20 19:59:28  
95.
MASZKA Emilia Bytów (POL)
1984
2016-04-25 21:25:22  
96.
MIELEWCZYK Kamil Czarna D±brówka (POL)
1998
D 2016-04-14 21:32:58  
97.
MUERAU-NOWICKA Hanna KB GOCH Bytów (POL)
1964
2016-04-16 02:38:16  
98.
NACHYŁA Piotr Stopa (POL)
1971
2016-04-21 12:23:57  
99.
NAGIRNJAK Natalia ahilles leszno (POL)
1991
2016-04-22 11:31:57  
100.
NAGIRNJAK Wiktor ahilles leszno (POL)
1987
2016-04-22 11:32:21  
101.
NAGÓREK Krzysztof TUPOT USTKA (POL)
1957
2016-04-18 12:06:16  
102.
NATKANIEC Józef GTS Czarna D±brówka (POL)
1948
D 2016-02-28 13:19:10  
103.
NAZARKO Małgorzata Night Runners Słupsk / BBL Słupsk (POL)
1976
2016-04-08 16:13:26  
104.
NIKLAS Aneta Bytów (POL)
1998
2016-04-26 09:33:05  
105.
NIKLAS Karol Bytów (POL)
1969
N 2016-04-26 09:37:06  
106.
NIWIŃSKI Grzegorz USTKA (POL)
1958
2016-04-28 15:28:23  
107.
NOWAK Marcin Iłża Pędzi (POL)
1980
2016-02-24 22:06:16  
108.
NOWAK Piotr KORZYBSKIE REKINY (POL)
1990
2016-04-24 19:40:26  
109.
NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork (POL)
1985
2016-04-28 15:27:34  
110.
NOWODWORSKA Justyna ¶cigał team (POL)
1985
2016-02-20 16:22:45  
111.
OLESZEK JERZY Grabno (POL)
1971
2016-04-18 20:26:49  
112.
ORLIŃSKI Ryszard Lędziechowo (POL)
1962
2016-04-20 10:09:25  
113.
OSOWSKI Adam GTS Czarna D±brówka (POL)
1999
2016-04-26 17:13:59  
114.
PACAN Mirosława ¦wiat Płytek u Kryspina (POL)
1987
2016-04-13 21:23:30  
115.
PIOTRKOWSKI Tomasz STOPA SŁUPSK (POL)
1980
2016-04-08 08:07:14  
116.
PIRYCKI Tadeusz ROZŁAZINO/KARCZEMKI (POL)
1962
2016-04-26 09:35:51  
117.
PLATA Zbigniew Studzienice (POL)
1978
2016-02-02 06:56:41  
118.
PLEWA Mariusz SSI AktywniDamnica (POL)
1974
2016-04-18 20:04:18  
119.
PLUTO-PRONDZIŃSKA Katarzyna Smashing P±pkins (POL)
1985
2016-04-30 20:03:57  
120.
POKORNY Edward TUPOT USTKA (POL)
1948
2016-04-27 22:19:35  
121.
PROKOP Andrzej Radom (POL)
1969
2016-02-05 15:22:07  
122.
PYRGIEL Piotr KPB_Pionki (POL)
1989
2016-02-07 19:20:59  
123.
RADTKE Rafał Klub Biegacza GOCH Bytów (POL)
1979
2016-03-09 23:06:57  
124.
RAWSKI Jaroslaw stopa Słupsk (POL)
1965
2016-04-28 00:31:59  
125.
REGLIŃSKA Joanna Klub Biegacza GOCH Bytów (POL)
1988
2016-04-04 12:46:52  
126.
REKOWSKI Rafał Jerzkowice (POL)
1983
2016-04-26 17:34:37  
127.
RODZIŃSKI Damian STOPA SŁUPSK (POL)
1978
2016-04-27 21:49:45  
128.
ROMAN Sylwia Mks 'swiec' slawno (POL)
1977
2016-04-30 15:18:30  
129.
RUDNIK Jerzy florian (POL)
1952
2016-02-29 16:03:34  
130.
RUMIŃSKI Wojciech STOPA SŁUPSK (POL)
1976
2016-04-17 21:55:13  
131.
RUTECKA Sylwia TUPOT USTKA (POL)
1982
2016-02-23 14:37:45  
132.
RYDWELSKI Krzysztof Photo Kris (POL)
1991
2016-04-25 19:44:46  
133.
RYDWELSKI Tomasz 2bcreative (POL)
1992
2016-04-25 22:47:35  
134.
SAŁABON Grzegorz RWT Bydgoszcz-WŁ Lębrok (POL)
1966
2016-04-04 10:58:03  
135.
SAZON Emilia Bytów (POL)
1997
2016-04-22 21:51:31  
136.
SAZON Zygmunt Bytów (POL)
1959
2016-04-22 21:58:39  
137.
SKIERKA GRZEGORZ MKS ¦więc Sławno (POL)
1984
2016-04-13 10:36:57  
138.
SŁOMSKI Zenon KORZYBSKIE REKINY (POL)
1946
2016-04-18 10:10:39  
139.
SMARSZCZ Wiesław RWT Bydgoszcz-WŁ Lębrok (POL)
1958
2016-02-15 19:14:28  
140.
SPIEREWKA Rafał UKS Jedynka Bytów (POL)
1992
2016-03-13 21:11:11  
141.
STANIK PIOTR AZS UJK Kielce (POL)
1991
2016-03-02 10:49:47  
142.
STANKIEWICZ Radosław LKB im. Braci Petk (POL)
1989
2016-04-20 00:58:08  
143.
STAWOWSKI Bogumił Katowice (POL)
1964
2016-01-27 19:06:56  
144.
STENCEL Maciej Czarna D±brówka (POL)
1980
D 2016-04-25 15:26:41  
145.
STROMSKI Grzegorz Siemirowice (POL)
1970
2016-04-18 14:45:09  
146.
STRZELECKI Zbigniew KORZYBSKIE REKINY (POL)
1956
2016-04-18 10:13:32  
147.
SYWANYCZ Ireneusz Gdańsk (POL)
1978
2016-04-21 20:17:22  
148.
SZAREK Paweł USTKA (POL)
1984
2016-04-10 21:00:32  
149.
SZCZEPANIAK Jacek korzybskie rekiny (POL)
1967
2016-04-18 20:00:48  
150.
SZCZERBA Jolanta UKS Neptun Rokity (POL)
1974
D 2016-04-26 20:44:22  
151.
SZMIGIERO Arkadiusz W.P.K.SŁOŃ TEAM (POL)
1974
2016-04-05 19:32:21  
152.
SZOTA Sylwia Czarna D±brówka (POL)
1988
D 2016-04-08 08:08:13  
153.
SZUDOBAJ Marta STOPA SŁUPSK (POL)
1988
2016-04-10 21:12:26  
154.
SZYMAŃSKI Artur LOTOS Running Team (POL)
1969
2016-04-22 09:55:37  
155.
SZYMAŃSKI TOMASZ Słupsk (POL)
1972
2016-04-29 17:11:03  
156.
¦WIDERSKI Jacek Siemianowice ¦l±skie (POL)
1984
2016-01-27 13:15:30  
157.
TELESIEWICZ Henryk MKS ¦więc Sławno (POL)
1947
2016-04-30 21:53:16  
158.
TOPOREK Przemysław Drutex Bytovia Bytów (POL)
1996
D 2016-04-14 21:56:21  
159.
TURCZYN GRZEGORZ NIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)
1970
2016-04-18 16:52:22  
160.
TWOREK Jozef Mks 'swiec' slawno (POL)
1963
2016-04-25 13:19:16  
161.
WALIŃSKA Agnieszka WOLNA JAK PTAK (POL)
1973
2016-04-18 10:31:43  
162.
WALKIEWICZ Agnieszka Radom (POL)
1981
2016-02-10 11:37:12  
163.
WASAK Jan amator (POL)
1953
2016-04-30 14:35:09  
164.
WˇSICKI Sebastian Ambitious Runners Team (POL)
1988
2016-04-23 10:41:09  
165.
WASZAK Karol KORZYBSKIE REKINY (POL)
1989
2016-04-19 14:17:47  
166.
WCISŁO Dariusz Katowice (POL)
1969
2016-01-28 15:04:56  
167.
WERRA Krzysztof Klub Przyjaciół Zdrowia Słupsk (POL)
1969
2016-04-20 21:50:51  
168.
WICZKOWSKA Ela Linia (POL)
1988
2016-04-09 09:52:18  
169.
WILCZEWSKI Krzysztof Tychowo (POL)
1985
2016-04-25 13:12:29  
170.
WILCZEWSKI Mariusz MKS ¦więc Sławno (POL)
1986
2016-04-29 15:36:49  
171.
WILKOWSKA Mariola SSI AktywniDamnica (POL)
1972
2016-04-13 20:49:32  
172.
WILKOWSKI Wojciech SSI AktywniDamnica (POL)
1966
2016-04-13 20:48:06  
173.
WI¦NIEWSKI Zbignew Florian Chojnice (POL)
1936
2016-04-29 18:36:40  
174.
WITKOWSKI Krzysztof MKS ¦więc Sławno (POL)
1962
2016-04-30 21:49:19  
175.
WITT Grażyna MaratonyPolskie.PL TEAM-Sopot (POL)
1953
2016-04-18 14:15:03  
176.
WŁODARCZYK Marta STOPA SŁUPSK (POL)
1984
2016-04-27 21:52:28  
177.
WNUK Stanisław Maratończyk Wielki Klincz (POL)
1962
2016-04-24 20:52:09  
178.
WÓJCIK Damian RUNNERSWALDE Darłowo (POL)
1970
2016-04-21 14:33:12  
179.
WÓJTOWICZ adriana Klub Biegacza GOCH Bytów (POL)
1981
2016-04-21 08:05:19  
180.
WOLSKI Patryk GTS Czarna D±brówka (POL)
1999
2016-04-27 17:20:34  
181.
ZALEWSKI Grzegorz Ustka (POL)
1982
2016-04-21 07:44:25  
182.
ZEIDLER Wojciech FC KOTY (POL)
1988
2016-04-19 20:18:36  
183.
ZGANIACZ Andrzej STOPA SŁUPSK (POL)
1978
2016-04-27 13:04:09  
184.
ZIENTARSKA Joanna ¦wiat Płytek u Kryspina (POL)
1974
N 2016-04-25 23:27:22  
185.
ZWOLSKI Andrzej Scigał Team (POL)
1969
2016-04-24 09:14:33  
186.
ŻAKOWSKI Maciej UKS Neptun Rokity (POL)
1997
D 2016-04-28 20:25:00  
187.
ŻYLICZ Paweł STOPA Słupsk (POL)
1993
2016-04-20 17:22:14  
Klasyfikacje
D Mieszkańcy Gminy Czarna D±brówka
N Niepełnosprawni
DomTel-Sport
© 2007-2014 by Pilar
Generowanie strony
0.035691976547241 sekund
DomTel-Sport | ul.Aluchny Emelianow 23 | 76-200 Słupsk | NIP 839-002-80-09 | www.domtel.pl