Panel administracyjny
PL | EN
IX Grand Prix Kaczmarek Electric MTB




ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-22 11:46:27

MINI
Zgłoszonych: 1262
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia
1.
2090
ADAM Michał UKS Peleton Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
2003
5 2018-07-10 12:41:25
2.
2112
ADAMCEWICZ Filip Computec / Sulechów (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
3.
42
ADAMCZAK Artur / STĘSZEW (POL)
1973
5 2018-07-10 12:41:25
4.
1500
ADAMCZEWSKI Tomasz Orzeł Lipno / Przemęt (POL)
1995
6 2018-07-10 12:41:25
5.
1501
ADAMCZYK Piotr LIT Polska / Wilkanowo (POL)
1988
6 2018-05-15 15:09:28
6.
1794
ADAMCZYK Sandra SUP Lifting Team Bugla Bike Service / RYDUŁTOWY (POL)
2000
5 2018-04-16 11:38:19
7.
795
ADAMKIEWICZ Adam REAL 64-STO / (POL)
1989
1 2018-06-27 15:41:25
8.
43
ADAMKIEWICZ Artur K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
2000
1 2018-07-10 12:41:25
9.
2206
ADAMOWICZ Adam Hornet Gorzów / Gorzów Wlkp. (POL)
1971
6 2018-07-10 12:41:25
10.
1862
ADAMSKA Joanna Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1982
5 2018-04-16 11:38:19
11.
2321
ADAMSKI Łukasz BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
1980
7 2018-07-10 12:41:25
12.
44
AŁDI AŁDAŚ Jacek Red Devils Głogów / Głogów (POL)
1970
5 2018-04-16 11:38:19
13.
1963
ANCEROWICZ Krzysztof Krosno Odrzańskie / (POL)
1970
8 2018-06-07 09:05:37
14.
1502
ANDRZEJCZAK Mateusz / Osieczna (POL)
1983
7 2018-07-10 12:41:25
15.
1006
ANDRZEJCZAK Sebastian 505133958 / (POL)
1972
4 2018-05-15 14:25:48
16.
301
ANDRZEJEWSKI Marek Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1970
5 2018-07-10 12:41:25
17.
1831
ANDRZEJEWSKI Tomasz sig house.pl / (POL)
1983
8 2018-04-16 11:40:16
18.
1987
ANTCZAK Aleksander ANT Poznan / (POL)
1973
8 2018-06-07 09:05:37
19.
1988
ANTCZAK Filip ANT Poznan / (POL)
2006
8 2018-06-07 09:05:37
20.
2282
ANTONOWICZ Jacek AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1973
1 2018-07-10 12:41:25
21.
45
APIECIONEK Zdzisław KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
1963
7 2018-06-07 08:54:55
22.
1503
ARDEL Grzegorz Volkswagen Motor Polska / Polkowice (POL)
1978
5 2018-04-16 11:38:19
23.
46
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1978
5 2018-06-07 08:54:55
24.
1504
AUGUSTYNIAK Radosław 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1986
6 2018-05-15 15:09:28
25.
BABIAK Emilia / ul. Wąska 3B (POL)
1981
7 2018-05-23 14:21:30
26.
1505
BABIARZ Maciej / Nowa Sol (POL)
1985
7 2018-07-10 12:41:25
27.
2407
BAHAJ Damian ROMET FACTORY TEAM / Dziwiszów (POL)
1987
5 2018-07-12 21:30:11
28.
2063
BALCERZAK JĘDRZEJ / KONARZEWO (POL)
2003
8 2018-06-21 15:08:26
29.
1506
BALCERZAK Marcin / Gołuchów (POL)
1979
5 2018-04-16 11:38:19
30.
2061
BALCERZAK MICHAŁ / KONARZEWO (POL)
2003
8 2018-06-21 15:08:26
31.
2062
BALCERZAK TOMASZ / KONARZEWO (POL)
1974
8 2018-06-21 15:08:26
32.
47
BALICKI MAREK PulsBike Team / BRZEG DOLNY (POL)
1970
5 2018-06-21 15:08:26
33.
2095
BALIŃSKI Jakub Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL)
1993
8 2018-05-15 15:09:28
34.
2253
BALOWSKI Marek matuszewski team / (POL)
1976
8 2018-06-21 14:21:08
35.
2259
BAŁAŻYK Robert Polska - Września / (POL)
1982
8 2018-06-21 14:21:08
36.
2306
BAłENKOWSKI Marcin Computec / świebodzin (POL)
1979
TAK 2 2018-06-07 08:54:55
37.
2308
BAŁENKOWSKI Rafał LO Świebodzin Team / (POL)
2001
5 2018-06-07 08:54:55
38.
BANASZCZAK WOJCIECH / Leszno (POL)
1974
8 2018-03-29 20:37:30
39.
2114
BANASZYK Bartosz UKS Peleton Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
2003
6 2018-07-10 12:41:25
40.
2115
BANASZYK Sławomir Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
1971
7 2018-07-10 12:41:25
41.
1993
BARANOWSKA-CHUDECKA Elżbieta / Turek (POL)
1990
8 2018-06-21 15:08:26
42.
48
BARANOWSKI Ireneusz Turek / Turek (POL)
1968
7 2018-04-16 11:38:19
43.
2103
BARANOWSKI Marek / Krosno Odrzańskie (POL)
1971
6 2018-07-10 12:41:25
44.
49
BARAŃSKI Piotr / Międzychód (POL)
1989
7 2018-04-16 11:38:19
45.
2298
BARŁÓG Elżbieta NTonBike / Stary Tomyśl (POL)
1986
4 2018-07-10 12:41:25
46.
1856
BARTKOWIAK Kacper REAL 64-STO / Kąkolewo (POL)
2003
5 2018-06-27 15:41:25
47.
1507
BARTKOWICZ Paweł Active Team BEZ BALASTU / Przemków (POL)
1991
6 2018-07-10 12:41:25
48.
BARTOSIŃSKI Bartosz / Zielona Góra (POL)
1998
2018-07-22 10:25:01
49.
2265
BARYŁA Konrad Szczepan Bike - Giant Gorzów / Gorzow Wlkp (POL)
2000
8 2018-06-27 15:41:25
50.
2264
BARYŁA Marcin Szczepan Bike - Giant Gorzów / Gorzow Wlkp (POL)
1977
7 2018-06-27 15:41:25
51.
1508
BATURA Franciszek Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
2002
7 2018-04-16 11:38:19
52.
968
BĄCAL Mikołaj Ready Steady Go / (POL)
1977
4 2018-05-15 15:15:13
53.
BĄCZEK Wojciech ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1978
5 2018-04-09 14:58:56
54.
50
BĄK Adam / Bolesławiec (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
55.
51
BĄK Bartłomiej Computec / Sulechów (POL)
1987
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
56.
52
BĄK Łukasz LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1989
TAK 6 2018-06-27 15:41:25
57.
2033
BEDNARCZYK Marcin / Zielona Góra (POL)
1991
6 2018-07-10 12:41:25
58.
1873
BEDNORZ Andrzej BRACIA BE / Skąpe (POL)
1972
7 2018-06-07 08:54:55
59.
53
BEDNORZ Maciej BRACIA BE / Świebodzin (POL)
1977
6 2018-06-27 15:41:25
60.
1509
BEGIER Filip / Zielona Góra (POL)
1991
5 2018-07-10 12:41:25
61.
54
BEJM Bartosz BejmTeam / Koło (POL)
1992
5 2018-07-10 12:41:25
62.
9
BEJM Dariusz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Koło (POL)
1967
6 2018-07-10 12:41:25
63.
1899
BELL Tony Kiekrz / (POL)
1963
7 2018-05-15 15:09:28
64.
1007
BELON Jarosław Krzywe Koła / (POL)
1962
4 2018-05-15 14:25:48
65.
2023
BERG Iwona BRENDERUP TEAM / Krzyż Wlkp. (POL)
1985
7 2018-06-27 15:41:25
66.
2286
BERKOWSKI Grzegorz / Stare Kurowo (POL)
1983
7 2018-06-27 15:41:25
67.
2182
BERLAK Wojciech / Jarocin (POL)
1983
7 2018-06-21 15:08:26
68.
55
BERNAT Wojciech Marbopur Międzychód Team Bike / Sieraków (POL)
2000
8 2018-06-07 08:54:55
69.
56
BIEDRZYCKI Łukasz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
70.
2190
BIEDRZYŃSKA Lidia GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / Rogoźno (POL)
1984
7 2018-06-21 15:08:26
71.
2309
BIELIŃSKI Jerzy / KARGOWA (POL)
1970
5 2018-07-10 12:41:25
72.
1059
BIESIADECKI Mateusz copper miners / (POL)
1987
3 2018-05-15 14:25:48
73.
2222
BLADOWSKI Tomasz kopcup.pl / Poznań (POL)
1983
7 2018-07-10 12:41:25
74.
1510
BLUSZCZ Agnieszka THE FOUR HORSEMEN / ZIELONA GÓRA (POL)
1975
TAK 8 2018-06-27 15:41:25
75.
1511
BLUSZCZ Dariusz THE FOUR HORSEMEN / ZIELONA GÓRA (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
76.
58
BłASZAK Mateusz Choma Sport Szczepan Bike / Strzelce Krajenskie (POL)
1984
5 2018-06-07 08:54:55
77.
BŁASZCZYK Paweł / Bolesławiec (POL)
1982
6 2018-07-17 19:12:06
78.
1965
BŁASZKIEWICZ Marian Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1954
8 2018-06-07 09:05:37
79.
59
BŁAŻEJEWICZ Damian / Jelenia Góra (POL)
1970
8 2018-04-16 11:38:19
80.
1512
BŁAŻEJOWICZ Rafał / Poznań (POL)
1992
6 2018-04-16 11:38:19
81.
2234
BŁOCH Przemysław / Zielona Góra (POL)
1979
6 2018-07-10 12:41:25
82.
2113
BOBOWSKI Rafał / Nowy Tomyśl (POL)
1983
5 2018-07-10 12:41:25
83.
1796
BOGDANÓW Dawid LKS SZAWER LESZNO / Leszno (POL)
2003
8 2018-04-16 11:38:19
84.
1795
BOGDANÓW Maciej CIESIÓŁKA TEAM / Leszno (POL)
1976
7 2018-04-16 11:38:19
85.
BOBOROWIEC Paweł MTB LUBUSKIE / Skwierzyna (POL)
1981
8 2018-05-07 17:19:11
86.
1513
BOBULA Paweł PODIUM KABINY PRYSZNICOWE / Zielona Góra (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
87.
2017
BOGUCKA Mielna CUBICA RACING TEAM / Police (POL)
1987
TAK 5 2018-06-27 15:41:25
88.
60
BOGUŁA Kinga Marbopur Międzychód Team Bike / Poznań (POL)
1979
8 2018-04-16 11:38:19
89.
61
BOJANOWSKI Hubert / Świętno (POL)
1996
7 2018-07-10 12:41:25
90.
2200
BOJAŃSKI Mariusz Poznan / Poznan (POL)
1980
7 2018-06-21 15:08:26
91.
1144
BONDAREK Robert Oponmax Robert Bondaryk / (POL)
1967
1 2018-06-07 09:05:37
92.
2262
BONECKI Marek Akademia Kolarska Zbąszynek / Zbąszynek (POL)
1971
1 2018-07-10 12:41:25
93.
1514
BONIEWICZ Sebastian / Wrocław (POL)
1980
8 2018-04-16 11:38:19
94.
BORKOWSKI Bartosz / Wschowa (POL)
1980
5 2018-03-09 20:22:25
95.
1913
BORKOWSKI Bartosz WSCHOWA / (POL)
1986
5 2018-07-10 12:41:25
96.
62
BORKOWSKI Marcin / świebodzin (POL)
1996
6 2018-07-10 12:41:25
97.
1515
BOROWSKA Julia KROSS EURO-ROWER.PL / Osieczna (POL)
1996
6 2018-04-16 11:38:19
98.
BOROWSKI Jacek / Lubin (POL)
1989
8 2018-04-04 21:49:22
99.
1010
BOROWSKI Jędrzej Lubań merida tomex / (POL)
1996
4 2018-05-15 14:25:48
100.
2229
BOROWSKI Tomasz Lubań merida / (POL)
1965
6 2018-05-15 14:25:48
101.
2138
BRAK Danych / (POL)
1980
7 2018-05-15 14:25:48
102.
1929
BRAK Danych / (POL)
1980
7 2018-05-15 14:25:48
103.
63
BRIKS Jerzy THULE Team / Złotniki (POL)
1967
6 2018-06-21 15:08:26
104.
1516
BRODA Arkadiusz Rooweromania Team Poznań / Luboń (POL)
1990
5 2018-04-16 11:38:19
105.
64
BROSZKIEWICZ Damian mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
6 2018-07-10 12:41:25
106.
2248
BROŻ Krzysztof TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL / Koło (POL)
1976
TAK 2 2018-06-21 15:08:26
107.
2121
BRYCHCY Mateusz / Sulechów (POL)
1991
8 2018-06-07 08:54:55
108.
65
BRYL Grzegorz Alfapanel MTB Team / Gostyń (POL)
1976
5 2018-06-21 15:08:26
109.
1838
BRYL Jakub BUDSTYL POLKOWICE / (POL)
2002
8 2018-06-07 08:54:55
110.
66
BRYL Joanna Alfapanel MTB Team / Gostyń (POL)
1976
6 2018-06-21 15:08:26
111.
1517
BRZECHWA Grzegorz BRZECHWA TEAM / Strzyżewice (POL)
1955
6 2018-04-16 11:38:19
112.
1518
BRZOZOWSKI Marcin Spinko Leszno / Leszno (POL)
1982
5 2018-04-16 11:38:19
113.
2221
BRZÓSKA Rafał Grupa MTB Sulechów / (POL)
1978
6 2018-06-27 15:41:25
114.
1519
BUBNOWICZ Radek LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1974
5 2018-07-10 12:41:25
115.
67
BUNKIEWICZ Fryderyk Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / POLKOWICE (POL)
1974
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
116.
2075
CEDZIDŁO Joanna UKS PELETON Nowa Sól / (POL)
2003
8 2018-07-10 10:11:02
117.
70
CEGLAREK Mariusz Wolsztyn / Wolsztyn (POL)
1979
6 2018-07-10 12:41:25
118.
3530
CEGLEWSKI Michał AMG CYBINKA TEAM / (POL)
2004
8 2018-06-07 08:54:55
119.
1191
CEGŁA Monika MLUKS RASZKÓW / Raszków (POL)
1981
8 2018-06-21 15:08:26
120.
71
CHAMIENIA Marek BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / Gubin (POL)
1982
5 2018-07-10 12:41:25
121.
2068
CHŁOPOWIEC Aleksandra fct Chłopowiec / Zbąszynek (POL)
1969
8 2018-07-10 12:41:25
122.
1521
CHMIEL Adam 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Góra (POL)
1975
8 2018-07-10 13:48:39
123.
1522
CHMIEL MARIUSZ Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / BĄDZÓW (POL)
1971
6 2018-07-10 12:41:25
124.
3548
CHMIELEWSKI Kasjan Chojnów / (POL)
2005
2018-06-21 14:21:08
125.
1523
CHOCIANOWSKI Konrad FWS BIKE TEAM / Góra (POL)
2003
5 2018-06-27 15:41:25
126.
2218
CHODACKI Piotr / Sulechów, Zielonogórski, LUBUSKIE (POL)
1979
6 2018-07-10 12:41:25
127.
1135
CHOJNICKI Beniamin Zielona Góra / (POL)
1996
1 2018-06-27 15:41:25
128.
2153
CHOMONT Jarosław BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / Krosno Odrzańskie (POL)
1983
5 2018-07-10 12:41:25
129.
1833
CHOROSTKOWSKA Natalia THE FOUR HORSEMEN / (POL)
1980
7 2018-07-10 12:41:25
130.
72
CHOROSTKOWSKI Dominik THE FOUR HORSEMEN / MODRZYCA (POL)
1979
6 2018-07-10 12:41:25
131.
2211
CHRUŚCIEL Filip / Sulechów (POL)
1983
6 2018-06-07 08:54:55
132.
1524
CHRZĄSZCZ Wojciech LESZNO / Leszno (POL)
1988
8 2018-04-16 11:38:19
133.
1846
CHUDZICKI Przemysław Gniezno / (POL)
1972
8 2018-04-16 11:40:16
134.
2099
CHUDZICKI Zbigniew Kuna kowanówko / Kowanówko (POL)
1974
5 2018-07-10 12:41:25
135.
2011
CHUDZINSKI Tomasz / Nowa sol (POL)
1979
8 2018-06-27 15:41:25
136.
1525
CHULIST Paweł Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Zielona Góra (POL)
1983
TAK 7 2018-06-07 08:54:55
137.
2381
CHWIAŁKOWKI Albert / Nowa Sól (POL)
1971
8 2018-07-10 12:41:25
138.
73
CHYLARECKI Łukasz Active Team BEZ BALASTU / RADWANICE (POL)
1987
8 2018-04-16 11:38:19
139.
1872
CIAPIERZYńSKI Jerzy MTB OŁOBOK / OŁOBOK (POL)
1955
8 2018-04-16 11:38:19
140.
1526
CICHOCKI Rafał Red Devils Głogów / Jerzmanowa (POL)
1978
7 2018-04-16 11:38:19
141.
1527
CIELON Krzysztof DGR Racing Team / Góra (POL)
1971
6 2018-07-10 12:41:25
142.
2395
CIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian / Zabór (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
143.
2021
CIESZYŃSKI Łukasz / WIELEŃ (POL)
1985
7 2018-06-27 15:41:25
144.
1901
CIEśLIńSKI Karol CIESIÓŁKA TEAM / leszno (POL)
1999
5 2018-04-16 11:38:19
145.
1891
CIEŚLIŃSKI PAWEŁ CIESIÓŁKA TEAM / Wilkowice (POL)
1975
6 2018-04-16 11:38:19
146.
1803
CIŃCIO Mariusz Galibier Bikefun Team / (POL)
1964
6 2018-04-16 11:40:16
147.
2208
CYBULSKI Piotr / ZIELONA GÓRA (POL)
1978
7 2018-07-10 12:41:25
148.
2319
CYGAŃSKI Maciej AMP MTB TEAM / (POL)
1976
8 2018-05-15 14:25:48
149.
2004
CYNARSKI Marek / Jeziorki (POL)
1976
7 2018-06-27 15:41:25
150.
1064
CZAJKA Wojciech AGROCHEST TEAM / (POL)
1975
1 2018-06-21 14:21:08
151.
1528
CZAJKOWSKA Agnieszka AGA TEAM MTB / Gorzów Wlkp. (POL)
1982
6 2018-07-10 12:41:25
152.
302
CZAPLA Krystian Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1980
1 2018-07-10 12:41:25
153.
74
CZARNY Andrzej MAD MAX / Zielona Góra (POL)
1980
7 2018-07-10 12:41:25
154.
1529
CZEKAŁOWSKI Tomasz Red Devils Głogów / Głogów (POL)
1979
6 2018-04-16 11:38:19
155.
2300
CZEPULIS Łukasz Słubice / (POL)
1982
8 2018-05-15 14:25:48
156.
2026
CZEREDA Rafał / JANCZEWO (POL)
1983
6 2018-06-27 15:41:25
157.
1530
CZERWIŃSKI Krzysztof mSport Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL)
1978
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
158.
2038
CZYRNIAŃSKI Andrzej / Strzelce Kraj. (POL)
1977
8 2018-06-27 15:41:25
159.
1531
DAKOWSKI Tobiasz Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1991
6 2018-07-10 12:41:25
160.
1532
DANIŁÓW Franek DP SYNERGIA / Wrocław (POL)
2007
8 2018-04-16 11:38:19
161.
1902
DAŃCZAK Kamil CIESIÓŁKA TEAM / Leszno (POL)
1999
6 2018-04-16 11:38:19
162.
2032
DARDAS Marek / Czarnków (POL)
1980
7 2018-06-27 15:41:25
163.
2123
DAROWSKA Weronika / Bledzew (POL)
1999
8 2018-05-15 15:09:28
164.
2124
DAROWSKI Ireneusz / Bledzew (POL)
1969
8 2018-05-15 15:09:28
165.
1533
DAROWSKI Lukasz MTB TEAM Parkietex / GŁOGÓW (POL)
1980
6 2018-04-16 11:38:19
166.
1876
DAROWSKI Przemysław TEAM MTB PARKIETEX / (POL)
1976
6 2018-04-16 11:40:16
167.
786
DAWIDIWICZ Ola REAL 64-STO / (POL)
1987
TAK 1 2018-04-16 11:40:16
168.
1203
DAWIDOWICZ Aleksandra / (POL)
1987
4 2018-06-07 08:54:55
169.
75
DĄBROWSKA Anna Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp (POL)
1977
8 2018-07-10 12:41:25
170.
76
DĄBROWSKI Robert Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp (POL)
1977
7 2018-04-16 11:38:19
171.
77
DECHNIK Anna / Wolsztyn (POL)
2001
7 2018-07-10 12:41:25
172.
2243
DEGÓRSKI Piotr Kaczmarek Electric MTB / Poznań (POL)
1977
TAK 7 2018-06-21 15:08:26
173.
1535
DERECZENIK Rafał Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Szklary Górne (POL)
1976
5 2018-06-27 15:41:25
174.
1536
DEREŃ Jakub Cyklomaniak Scott Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1989
5 2018-07-10 12:41:25
175.
1537
DEREŃ Tomasz Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1989
5 2018-07-10 12:41:25
176.
2130
DERLATKA Lidia VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL)
1976
8 2018-05-15 15:09:28
177.
2012
DMITRZUK Cezary WIELEŃ TEAM KAMEX / Wieleń (POL)
1975
TAK 6 2018-06-27 15:41:25
178.
2120
DMOWSKI Paweł / ORNETA (POL)
1986
6 2018-05-15 15:09:28
179.
78
DOLIŃSKI Dominik Babimost / Babimost (POL)
2000
5 2018-07-10 12:41:25
180.
79
DOLIŃSKI Jakub Babimost / Babimost (POL)
2002
7 2018-07-10 12:41:25
181.
80
DOLIŃSKI Jarosław Babimost / Babimost (POL)
1977
6 2018-07-10 12:41:25
182.
2272
DOŁŻONEK Wojciech / (POL)
1984
8 2018-06-27 15:42:33
183.
81
DOMAŃSKI Grzegorz Domansky Team / Słubice (POL)
1980
5 2018-07-10 12:41:25
184.
1538
DOMEK Katarzyna KAMIEŃ 33 / Krosno Odrzańskie (POL)
1980
8 2018-07-10 12:41:25
185.
1539
DOMEK Wojciech KAMIEŃ 33 / Krosno Odrzańskie (POL)
1981
6 2018-07-10 12:41:25
186.
1540
DOMINICZAK Wiktor PSB Mrówka Czempiń / Koscian (POL)
2000
5 2018-07-10 12:41:25
187.
2377
DOMORADZKA Anna Cross Team Zgorzelec / Zgorzelec (POL)
1979
7 2018-07-10 12:41:25
188.
DROBIK Łukasz OMOI / Dębno (POL)
2003
8 2018-06-19 23:32:48
189.
DROBIK Łukasz OMOI / Dębno (POL)
2003
8 2018-06-20 14:38:07
190.
DROSZCZAK Daria / NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI (POL)
1982
8 2018-05-23 14:04:37
191.
83
DROZDOWSKI Patryk Computec / Świebodzin (POL)
2000
5 2018-06-21 15:08:26
192.
1009
DROŹDZIOK Marlena Bielsko Biała / (POL)
1996
0 2018-05-15 14:25:48
193.
2117
DRUKER Bartłomiej / Poznań (POL)
1984
8 2018-05-15 15:09:28
194.
2408
DUBIENIECKI krzysztof Goggle Pro Active Eyewear / Lubań (POL)
1982
5 2018-07-18 12:37:51
195.
1915
DUCH Maciej LUG MTB Team / Krężoły (POL)
1985
TAK 7 2018-05-15 15:09:28
196.
DUDA Lukasz IMMOTION SPECIALIZED TEAM / wroclaw (POL)
1982
6 2018-04-03 11:58:11
197.
1541
DUDARZ Karol MAKU / TRZCIEL (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
198.
1542
DUDEK Tomasz SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1972
5 2018-07-10 12:41:25
199.
1543
DUDKA Leszek Galibier Bikefun Team / Leszno (POL)
1970
8 2018-04-16 11:38:19
200.
1922
DUDZIAK Kacper UKS Peleton Nowa Sól / Rudno (POL)
2001
5 2018-07-10 12:41:25
201.
84
DUDZIŃSKA Monika Dudek TEAM / Świebodzin (POL)
1988
8 2018-04-16 11:38:19
202.
684
DUDZIŃSKA-GÓRKA Agnieszka FTI Racing Team / (POL)
1985
3 2018-04-16 11:40:16
203.
1544
DUKARSKI DARIUSZ akumar team / ZWOLA (POL)
1971
6 2018-06-27 15:41:25
204.
1545
DULAT Grzegorz / Sulechów (POL)
1982
7 2018-05-15 15:09:28
205.
2105
DURAJ Juliusz Akademia Kolarska Zbąszynek / Świebodzin (POL)
2002
5 2018-07-10 12:41:25
206.
85
DURAŁ Jacek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1965
5 2018-07-10 12:41:25
207.
86
DWORNICKI Marcin Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / POLKOWICE (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
208.
2228
DYCZKOWSKI Mateusz MTB LUBUSKIE / Skwierzyna (POL)
1994
6 2018-06-27 15:41:25
209.
3525
DZIEDZIC Bartosz BUDSTYL POLKOWICE / (POL)
2007
8 2018-06-07 08:54:55
210.
1864
DZIEDZIC Rafał BUDSTYL POLKOWICE / (POL)
1971
7 2018-06-07 08:54:55
211.
2135
DZIEDZIC Wojciech BUDSTYL POLKOWICE / (POL)
2003
8 2018-06-07 08:54:55
212.
1546
DZIEMBOWSKI Mateusz Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1991
6 2018-07-10 12:41:25
213.
87
DZIEMIDOWICZ Radosław Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1983
5 2018-07-10 12:41:25
214.
2225
DZIEMIESZONEK Daniel Szajbajk / (POL)
1980
5 2018-05-15 14:25:48
215.
829
DZIENIEWICZ Piotr / (POL)
1974
4 2018-06-27 15:42:33
216.
2093
DZIOCH Krzysztof / Obra (POL)
1987
7 2018-06-21 15:08:26
217.
FARACIK Bartosz #BIKERS TEAM / Chodów (POL)
2003
8 2018-03-29 13:24:07
218.
2263
FARMONOW Nodirżon Komorniki MTB Team / (POL)
1981
8 2018-06-21 14:21:08
219.
FARMONOW Nodirżon Komorniki MTB Team / KOMORNIKI (POL)
1981
2018-06-06 22:57:25
220.
2146
FELCZAK Daniel / Brzeg Dolny (POL)
1985
7 2018-06-07 08:54:55
221.
1983
FIAŁKOWSKI Michał Niegosławice / (POL)
1993
7 2018-07-10 12:41:25
222.
1091
FIEBICH Witold Galibier Bikefun Team / (POL)
1973
3 2018-07-10 12:41:25
223.
FILIK Maciej Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Łęknica (POL)
1998
8 2018-07-02 21:42:01
224.
FIOŁEK Karolina PM Rider Team / Wrocław (POL)
1994
8 2018-07-15 11:16:08
225.
2078
FLEJSZER Mateusz Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka / Świdnica (POL)
2002
5 2018-07-10 12:41:25
226.
3527
FLISIEWICZ Jędrzej AMP MTB TEAM / (POL)
2004
8 2018-06-07 08:54:55
227.
1865
FLORCZYK Wacław Modrzyca / (POL)
1952
7 2018-04-16 11:40:16
228.
88
FOKSIŃSKI Rafał Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1973
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
229.
1857
FOLTYN Bartosz MRÓZROWERY TEAM / Poznań (POL)
1978
5 2018-04-16 11:38:19
230.
FONAł Michał Dadelo / Jelenia Góra (POL)
1985
2018-07-21 19:35:57
231.
1917
FRANK Artur Sulechów / Sulechów (POL)
1977
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
232.
89
FRĄCKOWIAK Jessica FWS BIKE TEAM / Wschowa (POL)
1987
8 2018-05-15 15:09:28
233.
789
FRĄCKOWIAK Przemysław STREFASPORTU.PL MW INVEST / (POL)
1980
2 2018-05-15 15:09:28
234.
90
FRĄCKOWIAK Tomasz Szookrower / Skórzewo (POL)
1983
6 2018-07-10 12:41:25
235.
2324
FRYCZKOWSKI Krzysztof Świebodzin / (POL)
1982
8 2018-05-15 14:25:48
236.
828
FULAR ROMAN FSD RUN / (POL)
1963
7 2018-06-27 15:42:33
237.
1810
FURMAŃCZAK Robert KROSS EURO-ROWER.PL / Leszno (POL)
1973
5 2018-04-16 11:38:19
238.
1547
GABRYSZ Agnieszka AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1979
7 2018-07-10 12:41:25
239.
GACH Jakub / SULECIN (POL)
1987
8 2018-05-18 21:16:24
240.
2254
GAJDA Ewa akumar team / SWRZĘDZ (POL)
1968
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
241.
1548
GALAS Błażej / Zalasewo (POL)
1991
6 2018-06-21 15:08:26
242.
2327
GARBAREK Adam Września / (POL)
1991
5 2018-06-21 15:08:26
243.
277
GARCZYŃSKI Piotrek SEVEN - Perceptus Team / Krosno Odrzańskie (POL)
1990
5 2018-06-27 15:41:25
244.
1063
GAUDECKI Arkadiusz HOLZING bike team / (POL)
1987
4 2018-06-21 14:21:08
245.
92
GAWEŁ Marek Podmokle MTB Team / Babimost (POL)
1979
6 2018-06-27 15:41:25
246.
93
GAWLICKA Aneta Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1978
7 2018-07-10 12:41:25
247.
2255
GAWŁOWSKI Piotr Zielona Góra / (POL)
1976
6 2018-05-15 14:25:48
248.
94
GAWRON Marcin Szookrower / Rokietnica (POL)
1977
5 2018-06-21 15:08:26
249.
95
GĄDEK Tomasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
250.
2094
GDAKOWICZ Wojciech Sulechów / Sulechów (POL)
1970
5 2018-07-10 12:41:25
251.
1000
GEJGAŁ Jan / Gorzów Wlkp. (POL)
1965
TAK 8 2018-07-10 12:41:25
252.
1549
GEORGICZUK Paweł / Droszków (POL)
1971
5 2018-07-10 12:41:25
253.
GĘSICKI Piotr / Stare Miasto (POL)
1979
8 2018-06-04 22:31:32
254.
2041
GIC Szymon NUUA RACING TEAM / Poznań (POL)
1980
8 2018-06-27 15:41:25
255.
988
GIEMZIK Krzysztof Watacha Lubin / (POL)
1976
3 2018-05-15 14:25:48
256.
1974
GIERCZYŃSKI Kordian BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
1974
6 2018-07-10 12:41:25
257.
1550
GILEWSKA Monika MTB2018.pl / Zielona Góra (POL)
1973
6 2018-07-10 12:41:25
258.
1551
GILEWSKI Paweł MTB2018.pl / Zielona Góra (POL)
1976
5 2018-04-16 11:38:19
259.
1552
GLAPA Bartosz / Zielona Góra (POL)
1993
5 2018-05-15 15:09:28
260.
1995
GLUBKA Anna GEOPYRA / Kościelna Wieś (POL)
1984
8 2018-06-21 15:08:26
261.
1553
GŁOWACZ Hubert R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
1979
7 2018-04-16 11:38:19
262.
GŁOWACZ Lilianna R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
1972
7 2018-04-06 17:46:55
263.
791
GŁÓD Renata STREFASPORTU.PL MW INVEST / (POL)
1974
3 2018-07-10 12:41:25
264.
1554
GŁÓWKA ADAM SULIMA ROWERY TEAM / ZIELONA GÓRA (POL)
1984
TAK 5 2018-06-21 15:08:26
265.
GODZIEJEWSKI Cezary / sulechów (POL)
2001
8 2018-03-26 22:17:20
266.
2241
GOGOLEWSKI Kazimierz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / (POL)
1949
5 2018-06-21 14:21:08
267.
1187
GOGOLEWSKI Wojciech GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC (POL)
1965
8 2018-06-21 15:08:26
268.
GOLIŃSKI Krzysztof / Zielona Góra (POL)
2003
7 2018-05-03 13:12:55
269.
2129
GOLIŃSKI Krzysztof / (POL)
2003
7 2018-05-15 14:25:48
270.
2215
GOŁĄBEK Ryszard Team MTB Farma Ziół Głogów / Głogów (POL)
1979
6 2018-05-15 15:09:28
271.
GONCZWSKI Dariusz Cross Team Zgorzelec / ZGORZELEC (POL)
1975
8 2018-06-17 19:17:53
272.
1555
GORTAT Bartłomiej Wysportowani Racing Team / Dąbrówka (POL)
1980
6 2018-06-21 15:08:26
273.
96
GORZELAŃCZYK Piotr / Jastrzębniki (POL)
1988
6 2018-06-21 15:08:26
274.
97
GOSS Michał / Zielona Góra (POL)
1956
7 2018-07-10 12:41:25
275.
98
GÓREWICZ Andrzej / Nowa Sól (POL)
1979
6 2018-07-10 12:41:25
276.
2312
GÓRNIK Agnieszka / Modrzyca (POL)
1996
8 2018-05-15 15:09:28
277.
2313
GÓRNIK Paweł / Modrzyca (POL)
2001
7 2018-07-10 12:41:25
278.
2314
GÓRNIK Zbigniew / Modrzyca (POL)
1963
8 2018-07-10 12:41:25
279.
796
GRABAREK Grzegorz REAL 64-STO / (POL)
1989
TAK 1 2018-06-21 15:08:26
280.
2385
GRABAREK Paweł niezrzeszony / Brzeźnica (POL)
1988
5 2018-07-10 12:41:25
281.
GRABOWSKI Michał Alfaco MTB Team / Grodków (POL)
1981
8 2018-07-03 08:24:21
282.
99
GRACZ Justyna Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1992
8 2018-05-15 15:09:28
283.
2232
GRACZYK Dawid Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1988
5 2018-06-07 08:54:55
284.
101
GRACZYK Jacek mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / LUBIN (POL)
1982
6 2018-04-16 11:38:19
285.
2214
GRACZYK Zbigniew LO Świebodzin Team / (POL)
1978
6 2018-05-15 14:25:48
286.
1556
GRAJNERT Paulina Galibier Bikefun Team / Leszno (POL)
1981
7 2018-04-16 11:38:19
287.
102
GREINER Krzysztof ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1985
5 2018-06-07 08:54:55
288.
3523
GROBEL Maciej Wrocław / (POL)
2010
8 2018-04-16 11:40:16
289.
1557
GROCHAŁA Wojciech KGHM Polkowice- Sieroszowice / Grębocice (POL)
1982
6 2018-04-16 11:38:19
290.
2031
GROCHOWSKI Robert / Lubasz (POL)
1978
7 2018-06-27 15:41:25
291.
1558
GRODECKI Paweł AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1980
7 2018-07-10 12:41:25
292.
1559
GRUSZKIEWICZ Jacek Muszak-Ski MTB Team / Koninko (POL)
1966
7 2018-07-10 12:41:25
293.
1844
GRYGOROWICZ Bogdan KS METRACO Polkowice / (POL)
1949
7 2018-04-16 11:40:16
294.
2281
GRYSZCZUK Małgorzata AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1989
6 2018-07-10 12:41:25
295.
2304
GRZEGORCZYK Kacper Żary / (POL)
2002
6 2018-07-10 12:41:25
296.
1966
GRZEMSKI Roman Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Berlin (POL)
1968
5 2018-06-21 15:08:26
297.
1832
GRZEŚKOWIAK Michał OSTRE Koło Gostyń / (POL)
1978
6 2018-05-15 15:09:28
298.
2074
GRZOMBA Dawid Mysłowice / (POL)
1985
8 2018-07-10 10:11:02
299.
3558
GRZUMBA Adam Mysłowice / (POL)
2012
9 2018-07-10 10:11:02
300.
GRZYBEK Paweł INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM / JEŻÓW SUDECKI (POL)
1973
7 2018-07-17 18:01:02
301.
2005
GRZYWNOWICZ Jakub kawak.pl / Deszczno (POL)
1986
8 2018-06-27 15:41:25
302.
2077
GULCZYŃSKI Ireneusz WSCHOWA / (POL)
1985
8 2018-07-10 10:11:02
303.
2165
GUMIENNY Łukasz Bobrowice / (POL)
1984
8 2018-07-10 12:41:25
304.
1812
GURZYŃSKI Dawid LO Świebodzin Team / (POL)
2001
6 2018-06-07 08:54:55
305.
2164
GURZYŃSKI KRZYSZTOF / Świebodzin (POL)
1974
8 2018-06-07 08:54:55
306.
1829
HAGEL Rafał PSB Mrówka Czempiń / Poznań (POL)
1987
5 2018-07-10 12:41:25
307.
2098
HAŁUCHA Bogdan FSD Sport Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL)
1955
5 2018-07-10 12:41:25
308.
2284
HAMELKA Andrzej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1956
6 2018-06-27 15:42:33
309.
1560
HAN Kacper LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
2001
6 2018-05-15 15:09:28
310.
2089
HANASZEWSKI Łukasz / Nowa Sól (POL)
1984
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
311.
103
HARASIM Anna Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1980
8 2018-04-16 11:38:19
312.
1818
HARASIM Witold Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1977
7 2018-06-27 15:41:25
313.
2401
HARĘŹLAK PIOTR Września / Września (POL)
1960
5 2018-07-10 12:41:25
314.
2154
HARHAJ Piotr / Stargard (POL)
1984
7 2018-06-07 08:54:55
315.
104
HARKAWY Tomasz ROMET FACTORY TEAM / Złotoryja (POL)
1974
5 2018-04-16 11:38:19
316.
HARKOWIEC Grzegorz Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-01-27 10:40:03
317.
2412
HELMAN Dagmara KALAS HELMAN-SPORT TEAM / Olsztyn (POL)
1982
8 2018-07-18 20:08:50
318.
HELMAN Tomasz KALAS HELMAN-SPORT TEAM / Czestochowa (POL)
1982
8 2018-07-18 20:26:52
319.
1561
HILDEBRAND Michał Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1991
6 2018-07-10 12:41:25
320.
2409
HODOWANY Bartosz ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1987
6 2018-07-18 08:22:37
321.
105
HOEFT Dorota Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1983
7 2018-07-10 12:41:25
322.
1562
HOFFMANN Bartosz FWS BIKE TEAM / Wschowa (POL)
1969
7 2018-06-07 08:54:55
323.
3521
HOFFMANN Franciszek Odjechani-Team PL / (POL)
2004
8 2018-04-16 11:40:16
324.
1834
HOFFMANN Jerzy Dudek TEAM / Świebodzin (POL)
1961
8 2018-04-16 11:38:19
325.
1903
HOLTZER Piotr SUPERCAR / Poznań (POL)
1971
6 2018-06-21 15:08:26
326.
106
HOŁUBOWICZ Jarosław Brak / Cybinka (POL)
1991
5 2018-06-27 15:41:25
327.
2370
HÖNBRECHTS Marek Polkowice / Polkowice (POL)
1966
6 2018-07-10 12:41:25
328.
1563
HORBOWY Rafał OSPWL-ŻAGAŃ / ŻAGAŃ (POL)
1982
7 2018-07-10 12:41:25
329.
2374
HOROWSKI Bartłomiej Wolsztyn / Rostarzewo (POL)
1984
6 2018-07-10 12:41:25
330.
107
HORYD Mariusz / Gorzów Wielkopolski (POL)
1967
7 2018-07-10 12:41:25
331.
726
HUZAR Daniel DGR Racing Team / (POL)
1978
1 2018-05-15 15:09:28
332.
108
HUZARSKI Oskar FWS BIKE Team / Szlichtyngowa (POL)
1995
6 2018-07-10 12:41:25
333.
1564
IDZIAK Mirek STREFASPORTU.PL MW INVEST / Kościan (POL)
1984
6 2018-06-21 15:08:26
334.
1910
IGNYŚ Jakub LKS SZAWER LESZNO / Leszno (POL)
2002
6 2018-04-16 11:38:19
335.
1827
IWAN Rafał fitwheels.eu / bikestacja.pl / Bolesławiec (POL)
1981
5 2018-06-07 08:54:55
336.
1861
IWON Jakub Polkowice / (POL)
1993
6 2018-07-10 12:41:25
337.
109
IWON Tadeusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1966
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
338.
1565
JABŁOŃSKI Paweł RSC BIKE RAWICZ / RAWICZ (POL)
1975
6 2018-06-27 15:41:25
339.
1566
JAGIELSKI Tomasz VERDONE ROWERY.FIT GUBIN / Gubin (POL)
1979
5 2018-06-21 15:08:26
340.
1567
JAGIEŁO Sebastian / Świebodzin (POL)
1973
7 2018-05-15 15:09:28
341.
2013
JAKUBOWSKA-OLECH Edyta MTB Eldar Świecie / Świecie (POL)
1967
TAK 6 2018-06-27 15:41:25
342.
1568
JAMROZIK Maciej ELTECH-POZNAN.PL / Poznań (POL)
1987
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
343.
110
JAMRÓG Piotr XtraBike Bolesławiec / Polkowice (POL)
1977
5 2018-07-10 12:41:25
344.
JANIA Wojciech / Lubin (POL)
1986
2018-07-19 14:49:48
345.
2147
JANISZEWSKA Adrianna / Zielona Góra (POL)
1999
8 2018-06-07 08:54:55
346.
2296
JANISZEWSKI Daniel Krrosno Odrzańskie / (POL)
1985
6 2018-05-15 14:25:48
347.
2148
JANISZEWSKI Mariusz / Zielona Góra (POL)
1969
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
348.
1979
JANISZEWSKI Patryk AMG MTB Cybinka / (POL)
2003
8 2018-06-07 09:05:37
349.
1569
JANKOWIAK Mariusz Orzeł Lipno / Bronikowo (POL)
1988
5 2018-07-10 12:41:25
350.
2410
JANKOWSKI Jacek ROMET FACTORY TEAM / Złotoryja (POL)
1987
5 2018-07-19 10:37:10
351.
2118
JANOWSKI Dariusz DARSAT / Zbąszyń (POL)
1967
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
352.
112
JANUSZ JACEK FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1989
6 2018-07-10 12:41:25
353.
2106
JANUSZAK Przemysław Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1974
6 2018-05-15 15:09:28
354.
1570
JAREMCZUK Michał / Biedrusko (POL)
1980
7 2018-04-16 11:38:19
355.
1571
JAROS Ewa JAROS BIKE / Skwierzyna (POL)
1966
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
356.
1877
JARZĄB Joanna Pozytywnie Zakręceni / Góra (POL)
1980
6 2018-04-16 11:38:19
357.
113
JARZĄBEK Jarek / Zielona Góra (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
358.
114
JARZYŃSKI Wojciech JGR MYSZKÓW ZZKOL ŚL / myszków (POL)
1972
7 2018-04-16 11:38:19
359.
JASIŃSKI Marcin / Żary (POL)
1991
8 2018-02-08 13:30:46
360.
2269
JASIONEK Tadeusz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Przytoczna (POL)
1958
6 2018-06-27 15:41:25
361.
1572
JAŚKOWIAK Marta MERX Team Wągrowiec / Łekno (POL)
1986
7 2018-04-16 11:38:19
362.
1573
JAŚKOWIAK Paweł MERX Team Wągrowiec / Łekno (POL)
1983
6 2018-04-16 11:38:19
363.
2171
JAWORSKI Robert Krosno Odrzańskie / Krosno Odrz (POL)
1982
7 2018-06-07 08:54:55
364.
1574
JĄGOWSKI Adam Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1972
5 2018-06-21 15:08:26
365.
JEFIMOW Piotr BOREL Marathon TEAM / Zielona Góra (POL)
1979
8 2018-02-28 18:08:57
366.
763
JELENIEWSKI Filip RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1997
1 2018-07-10 12:41:25
367.
1575
JENDRZEJCZAK Waldemar Spinko Leszno / Leszno (POL)
1965
8 2018-04-16 11:38:19
368.
2378
JESION Ireneusz / Lubin (POL)
1969
8 2018-07-10 12:41:25
369.
1576
JEZIERSKI Krzysztof LS PLUS RECYCLING TEAM / Rokietnica (POL)
1980
6 2018-07-10 12:41:25
370.
JĘDRASIAK Adrian / Zielona Góra (POL)
1981
5 2018-04-05 21:54:54
371.
115
JĘDRYSIAK Norbert Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
372.
751
JĘDRZEJCZAK Bartosz Roweromania Team Poznań / (POL)
1988
2 2018-04-16 11:40:16
373.
116
JĘDRZEJCZAK Leszek / Sulechów (POL)
1952
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
374.
117
JĘDRZEJCZAK TOMASZ Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1980
5 2018-07-10 12:41:25
375.
1894
JęSIEK Aleksander CIESIÓŁKA TEAM / Leszno (POL)
1961
7 2018-04-16 11:38:19
376.
2245
JOHN Paweł / Kaszczor (POL)
1981
5 2018-06-21 15:08:26
377.
2100
JÓZEFCZAK Marcin LUG MTB Team / Zielona Góra (POL)
1982
TAK 6 2018-06-07 08:54:55
378.
1998
JÓZEFIAK Wojciech / Rosenberg (POL)
1993
7 2018-06-27 15:41:25
379.
3522
JÓZKOWICZ Maja KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM / (POL)
2006
8 2018-04-16 11:40:16
380.
748
JÓZKOWICZ Michał KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM / (POL)
1978
2 2018-04-16 11:40:16
381.
1800
JÓŹWIAK Joanna Akademia Kolarska Zbąszynek / Świebodzin (POL)
1980
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
382.
2199
JÓŹWIAK Krzysztof SGR Racing Team / Zagórów (POL)
1975
7 2018-06-21 15:08:26
383.
2177
JUJKA Jacek / Kościan (POL)
1970
7 2018-07-10 12:41:25
384.
118
JURDZIŃSKI Marcin / Nowa Sól (POL)
1981
6 2018-07-10 12:41:25
385.
2242
KACZMAREK Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / (POL)
1947
5 2018-06-21 14:21:08
386.
333
KACZMAREK Andrzej Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
387.
1578
KACZMAREK Arek / Strzyżewice (POL)
1976
6 2018-04-16 11:38:19
388.
2388
KACZMAREK Bartosz Kamanki Bike Team / Wrocław (POL)
1981
7 2018-07-10 12:41:25
389.
13
KACZMAREK Dominik TERMY UNIEJÓW SIEĆ PIZZERII K2 / KOŁO (POL)
1977
5 2018-07-10 12:41:25
390.
1579
KACZMAREK Dominik Galibier Bikefun Team / Leszno (POL)
1979
5 2018-06-21 15:08:26
391.
2163
KACZMAREK Jacek BRAK / KRZYCKO WELKIE (POL)
1981
7 2018-06-21 15:08:26
392.
1828
KACZMAREK Maciej P.U.H. Ardek Sp zo.o. / (POL)
1994
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
393.
1580
KACZMAREK Magdalena / Rydzyna (POL)
1973
8 2018-04-16 11:38:19
394.
119
KACZMAREK Mateusz NTonBike / Nowy Tomyśl (POL)
1992
7 2018-07-10 12:41:25
395.
KACZMAREK Miłosz Lucky LUZers / Luboń (POL)
2002
8 2018-07-16 19:25:58
396.
1581
KAJOCH Mirosław Galibier Bikefun Team / Leszno (POL)
1979
5 2018-04-16 11:38:19
397.
1582
KAJOCH Waldemar Galibier Bikefun Team / Leszno (POL)
1977
5 2018-04-16 11:38:19
398.
120
KALATA Damian KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1984
6 2018-06-21 15:08:26
399.
1583
KALINOWSKI JACEK Jacotbike / Wrocław (POL)
1968
6 2018-06-21 15:08:26
400.
1584
KALINOWSKI Szymon Skbandmusik / wrocław (POL)
2009
8 2018-04-16 11:38:19
401.
1585
KAŁMUCKI Piotr RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Rokietnica (POL)
1974
5 2018-04-16 11:38:19
402.
1586
KAŁUŻA Mariola TriActiv Ridley / Wrocław (POL)
1984
8 2018-06-21 15:08:26
403.
1825
KAŁUŻA Piotr / Wrocław (POL)
1985
5 2018-05-15 15:09:28
404.
121
KANEVSKYI Andrii BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / Gubin (POL)
1993
6 2018-07-10 12:41:25
405.
1587
KARAPKA Krzysztof THE FOUR HORSEMEN / ZIELONA GÓRA (POL)
1985
7 2018-06-27 15:41:25
406.
994
KARASIEWICZ Marek Sulechów / (POL)
1984
4 2018-05-15 14:25:48
407.
1001
KARCHEWSKI Dorian Strefarowery Superior Team / (POL)
1997
1 2018-04-16 11:40:16
408.
2125
KARKOS Marek OSTRE Koło Gostyń / Gostyń (POL)
1978
7 2018-05-15 15:09:28
409.
1588
KARNASIEWICZ Wojciech / Góra (POL)
1988
7 2018-06-07 08:54:55
410.
122
KAROLCZAK Marek KKS Gostyń / Gostyń (POL)
1957
8 2018-06-21 15:08:26
411.
1847
KAROLCZYK Izabela Wolsztyn / Wolsztyn (POL)
1978
8 2018-06-27 15:41:25
412.
2168
KARPIUK Włodzimierz / Zielona Góra (POL)
1975
TAK 7 2018-07-10 12:41:25
413.
1589
KARPOWICZ Eryk REAL 64-STO / Kargowa (POL)
2003
5 2018-07-10 12:41:25
414.
41
KASPROWIAK Hubert Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Krosno Odrzańskie (POL)
1970
6 2018-07-10 12:41:25
415.
124
KASPRZAK Hubert FitStyle Team / BRZEG DOLNY (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
416.
2128
KASPRZAK Iga KDK Team / Gorzów Wlkp. (POL)
1988
8 2018-06-27 15:41:25
417.
KASPRZAK Iga KDK Team / Gorzów Wlkp. (POL)
2018
8 2018-06-19 13:32:13
418.
1085
KASPRZAK Maciej REAL 64-STO / (POL)
1978
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
419.
KAWCZYŃSKI Łukasz kawak.pl / Gorzów Wielkopolski (POL)
1985
8 2018-05-15 17:20:29
420.
2196
KAŹMIERCZAK Ireneusz Phytopharm TEAM / Książ Wlkp (POL)
1983
8 2018-06-21 15:08:26
421.
1590
KAŹMIEROWSKI Piotr / Leszno (POL)
2002
6 2018-07-10 12:41:25
422.
1591
KAŹMIERSKI Piotr ŚTC Śmigiel / ŚMIGIEL (POL)
1985
7 2018-04-16 11:38:19
423.
2194
KEMPINSKI Dawid / Gorzyce Wielkie (POL)
2002
6 2018-06-21 15:08:26
424.
1592
KEMPSKI Grzegorz Red Devils Głogów / JACZÓW (POL)
1976
7 2018-04-16 11:38:19
425.
KIBALA Pawel UKS Peleton Nowa Sól / Nowa sól (POL)
1992
8 2018-05-01 10:46:45
426.
1593
KIEDROWSKI Piotr Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Podstolice (POL)
1984
5 2018-06-21 15:08:26
427.
1594
KIERNOZEK Tomasz lisek.pl / Skwierzyna (POL)
1979
5 2018-04-16 11:38:19
428.
1595
KIONA Adam FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1982
5 2018-07-10 12:41:25
429.
1596
KISIELIŃSKI Marcin / Leszno (POL)
1982
5 2018-04-16 11:38:19
430.
1597
KLAUZA Magdalena RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1972
6 2018-07-10 12:41:25
431.
2107
KLIMAŃSKI Tomasz / Wrocław (POL)
1976
7 2018-05-15 15:09:28
432.
715
KURASIŃSKI Krzysztof Środa Racing Team / (POL)
1979
2 2018-07-10 12:41:25
433.
125
KLOCEK Ewelina Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1980
6 2018-07-10 12:41:25
434.
1598
KLOCEK Marcin Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Lubin (POL)
1982
8 2018-04-16 11:38:19
435.
KLUCZYńSKI Marek / Wiry (POL)
1976
TAK 8 2018-05-02 08:06:34
436.
KŁACZKIEWICZ Karolina AGA TEAM MTB / Zwierzyn (POL)
1995
8 2018-05-23 16:27:31
437.
1599
KŁOCZANIUK Maciej UKS Peleton Nowa Sól / Zielona Góra (POL)
1982
5 2018-07-10 12:41:25
438.
2043
KŁOS Mariusz / Żary (POL)
1973
6 2018-07-10 12:41:25
439.
KMIECIK Krzysztof / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-05-03 00:19:53
440.
127
KMIECIK Rafał Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1974
5 2018-07-10 12:41:25
441.
2247
KMITEK Arkadiusz Polska - Poznań / (POL)
1961
8 2018-06-21 14:21:08
442.
1034
KMITEK Kajetan Consdata Supersportowy Team / (POL)
1987
4 2018-06-21 14:21:08
443.
1600
KNACH Mariusz LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1988
6 2018-07-10 12:41:25
444.
2184
KNASIAK Krzysztof Carbon Kłecko / Kłecko (POL)
1998
7 2018-06-21 15:08:26
445.
1601
KOBUS Bogdan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Murowana Goślina (POL)
1943
7 2018-06-21 15:08:26
446.
1602
KOCHANOWSKI Dariusz / NOWA SÓL (POL)
1969
7 2018-07-10 12:41:25
447.
2390
KOCISZEWSKI Marcin Kamanki Bike Team / Gdynia (POL)
1977
7 2018-07-10 12:41:25
448.
2315
KOKOCIŃSKI Marcin Sulechów / (POL)
2005
8 2018-06-07 08:54:55
449.
1840
KOKOCIŃSKI Zdzisław UTM Brójce Lubuskie / BRÓJCE (POL)
1946
7 2018-07-10 12:41:25
450.
1603
KOKORNACZYK Wiktor KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
2001
6 2018-06-27 15:41:25
451.
3539
KOLANKO Jakub Gubin / (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
452.
2303
KOLANKO Krzysztof Krosno Odrzańskie / (POL)
1983
8 2018-05-15 14:25:48
453.
2116
KOLASA Szymon / Żary (POL)
1985
TAK 7 2018-05-15 15:09:28
454.
2311
KOŁPACZEK Radosław / Przyborów (POL)
1977
5 2018-07-10 12:41:25
455.
128
KOMAN Remigiusz Goggle Pro Active Eyewear / Zgorzelec (POL)
1978
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
456.
129
KOMODER Grzegorz / Lubin (POL)
1982
6 2018-07-10 12:41:25
457.
1604
KOMOLKA Franciszek BRZECHWA TEAM / Święciechowa (POL)
1952
8 2018-04-16 11:38:19
458.
1130
KONIECZNY Mikołaj TEAM Hurom / (POL)
1999
0 2018-05-15 14:25:48
459.
KONIECZNY Paweł KROSS EURO-ROWER.PL / OSIECZNA (POL)
1977
8 2018-04-04 12:08:38
460.
130
KOPAŁA Leszek / Milików (POL)
1984
6 2018-07-10 12:41:25
461.
131
KOPCZYK Krzysztof MAD MAX / Zielona Góra (POL)
1983
5 2018-06-07 08:54:55
462.
2393
KOPCZYŃSKI Krzysztof / Nowa Sól (POL)
1988
8 2018-07-10 12:41:25
463.
2029
KOPER Adam Koperkos / Gorzów Wielkopolski (POL)
1973
8 2018-06-27 15:41:25
464.
2028
KOPER Janusz Koperkos / Gorzów Wielkopolski (POL)
2004
8 2018-06-27 15:41:25
465.
1964
KORALEWSKI Eugeniusz Wolsztyn / Wolsztyn (POL)
1947
8 2018-06-07 08:54:55
466.
132
KORCZ Krzysztof Babimost / Zbąszyń (POL)
1979
8 2018-04-16 11:38:19
467.
2209
KORDECKI Andrzej Zielona Góra / (POL)
1955
8 2018-06-07 08:54:55
468.
133
KORYTOWSKI Sebastian Motiv Home Team / Swarzędz (POL)
1977
5 2018-07-10 12:41:25
469.
2019
KORZENIEWSKI Marek / Zielona Góra (POL)
1992
7 2018-06-27 15:41:25
470.
1605
KOSICKA ELWIRA BRENDERUP TEAM / Pęckowo (POL)
1976
7 2018-06-27 15:41:25
471.
1867
KOSICKI Bartosz Grupa Krotoski-Cichy / (POL)
1980
5 2018-04-16 11:40:16
472.
1606
KOSICKI PIOTR BRENDERUP TEAM / Pęckowo (POL)
1975
7 2018-04-16 11:38:19
473.
134
KOSMALA Arek Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1972
5 2018-07-10 12:41:25
474.
3528
KOSMALA Kacper brak / Zielona Góra (POL)
2003
8 2018-06-21 15:08:26
475.
2256
KOSMALA Piotr Polska / (POL)
1967
5 2018-06-21 14:21:08
476.
1816
KOWALCZYK Dawid REAL 64-STO / Leszno (POL)
2001
5 2018-07-10 12:41:25
477.
1607
KOWALCZYK Piotr K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1978
5 2018-07-10 12:41:25
478.
3536
KOWALEWSKI Marcel BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
479.
1608
KOWALEWSKI Patryk / Zielona Góra (POL)
1989
7 2018-05-15 15:09:28
480.
1083
KOWALEWSKI Tomasz Nowa Sól / (POL)
1996
4 2018-07-10 10:11:02
481.
2009
KOWALEWSKI Tomasz JM PROJEKT SPORT / Zwierzyn (POL)
1978
6 2018-06-27 15:41:25
482.
1918
KOWALSKI Patryk Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-07-10 12:41:25
483.
2122
KOWALSKI Sławomir / Zielona Góra (POL)
1973
8 2018-06-07 08:54:55
484.
135
KOZAK Bartosz Orzeł Lipno / Śmigiel (POL)
1982
8 2018-04-16 11:38:19
485.
1882
KOZAKOWSKI Tomasz TEAM MTB PARKIETEX / (POL)
1975
7 2018-04-16 11:40:16
486.
1609
KOZŁOWSKI Paweł UDG-POLKOWICE / Sieraków (POL)
1986
5 2018-07-10 12:41:25
487.
1789
KOZOWSKI Przemek R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
2002
5 2018-07-10 12:41:25
488.
1811
KRAKOWIAK Mateusz BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1994
5 2018-07-10 12:41:25
489.
721
KRAMCZYK Piotr REAL 64-STO / (POL)
1996
4 2018-04-16 11:40:16
490.
1610
KRASUCKI Damian VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Stok (POL)
1988
6 2018-07-10 12:41:25
491.
1611
KRAUS Paweł K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1985
5 2018-06-07 08:54:55
492.
2151
KRAWCEWICZ Bartosz K.O Team / Krosno Odrzańskie / Stary Raduszec (POL)
1988
5 2018-07-10 12:41:25
493.
1612
KRAWCEWICZ Łukasz / Zielona Góra (POL)
1984
6 2018-07-10 12:41:25
494.
2198
KRAWCZYK Jakub / Gorzyce Wielkie (POL)
2002
7 2018-06-21 15:08:26
495.
2406
KRAWCZYK Krzysztof niezrzeszony / Legnica (POL)
2003
8 2018-07-18 21:12:05
496.
2143
KRAWCZYK Maciej Krosno Odrzańskie / Krawczyk Maciej (POL)
1984
7 2018-06-07 08:54:55
497.
2051
KRAŻEWSKI Franciszek mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1998
5 2018-07-10 12:41:25
498.
691
KRETSCHMEP Tomasz ŚMIGŁO OSIECZNA / (POL)
1974
4 2018-04-16 11:40:16
499.
1824
KROCZAK Tomasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
500.
137
Dubińska Patrycja ROMET FACTORY TEAM / Siedlec (POL)
1987
6 2018-07-10 12:41:25
501.
686
KRÓLIK Filip FTI Racing Team / (POL)
1982
3 2018-04-16 11:40:16
502.
1613
KRÓWCZYŃSKI Krzysztof WERNER KENKEL SPORT TEAM / Leszno (POL)
1988
5 2018-04-16 11:38:19
503.
138
KRUCZKOWSKI Rafał mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1986
5 2018-06-07 08:54:55
504.
2417
KRUPA Radosław QUEST TEAM / JELENIA GÓRA (POL)
1983
8 2018-07-13 20:33:04
505.
139
KRUPNICKI Wojciech Computec / Świebodzin (POL)
1975
5 2018-07-10 12:41:25
506.
KRUSZ Mariusz SOHOshop.pl / Zielona Góra (POL)
1976
2018-05-24 15:33:17
507.
2030
KRUSZCZYŃSKI Marcin CYKLO Kwidzyn / Kwidzyn (POL)
1981
5 2018-06-27 15:41:25
508.
2141
KRUSZYŃSKI Piotr K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
509.
1614
KRYCA Radosław / Nowa Sól (POL)
1976
8 2018-06-27 15:41:25
510.
2250
KRYCHOWSKI Tomasz Polska / (POL)
1980
8 2018-06-21 14:21:08
511.
995
KRYCKI Grzegorz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1987
2 2018-06-21 15:08:26
512.
1822
KRYSA Krzysztof fsdsport / (POL)
1974
7 2018-06-07 08:54:55
513.
2136
KRYSIAK Filip AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
2003
6 2018-07-10 12:41:25
514.
140
KRYSIAK Iwona Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1973
7 2018-07-10 12:41:25
515.
141
KRYSIAK Jacek Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1972
7 2018-07-10 12:41:25
516.
1615
KRYSIAK Sebastian AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1987
6 2018-05-15 15:09:28
517.
1616
KRYSMANN Piotr / Rakoniewice (POL)
1974
6 2018-07-10 12:41:25
518.
142
KRYSZEWSKA Karolina / września (POL)
1988
6 2018-06-21 15:08:26
519.
2149
KRYWOSZONEK Paweł Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1989
5 2018-06-07 08:54:55
520.
KRZYCZMONIK ARKADIUSZ / Wrocław (POL)
1972
7 2018-07-01 21:13:56
521.
2270
KRZYŻANIAK Grzegorz thermexpress24.pl / (POL)
1979
8 2018-06-27 15:42:33
522.
143
KRZYŻYŃSKI Patryk / RYDZYNA (POL)
2003
5 2018-06-27 15:41:25
523.
722
KUBACKI Rafał legnica / (POL)
2000
3 2018-04-16 11:40:16
524.
1617
KUBERA Dawid Czarny Kruk / Osieczna (POL)
1992
7 2018-04-16 11:38:19
525.
1826
KUBIAK Dariusz Orzeł Lipno / Lipno (POL)
1984
6 2018-04-16 11:38:19
526.
1005
KUBIAK Przemysław Kibolski KS / (POL)
1985
4 2018-05-15 14:25:48
527.
1817
KUBICZ Artur fitwheels.eu / bikestacja.pl / Bolesławiec (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
528.
2092
KUCAŁA MAREK LO Świebodzin Team / Lubrza (POL)
1965
5 2018-07-10 12:41:25
529.
2195
KUCHARCZYK Grzegorz / Żerków (POL)
1974
8 2018-06-21 15:08:26
530.
1618
KUCHARSKI Aleksander VERDONE ROWERY.FIT GUBIN / Gubin (POL)
1989
5 2018-07-10 12:41:25
531.
1619
KUCHARSKI Piotr Chaos TEAM / Głogów (POL)
1989
7 2018-04-16 11:38:19
532.
2261
KUCZMA Stanisław bytotharm team / (POL)
2001
8 2018-06-21 14:21:08
533.
2067
KUCZYŃSKI Damian Zielona Góra / (POL)
1985
8 2018-07-10 10:11:02
534.
1994
KUJAWSKI Tomasz Gamivo Team / Poznań (POL)
1977
8 2018-06-21 15:08:26
535.
2219
KULESZA Borys Głogów / (POL)
1995
8 2018-05-15 14:25:48
536.
1914
KUMOLKA Szymon R-TEAM RYDZYNA / (POL)
2002
7 2018-04-16 11:40:16
537.
2134
KUPCZYŃSKI Bartłomiej / Barlinek (POL)
2003
7 2018-05-15 15:09:28
538.
2133
KUPCZYŃSKI Marek / Barlinek (POL)
1969
7 2018-05-15 15:09:28
539.
2301
KURANT Paweł Kontakt-Simon / Świebodzice (POL)
1966
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
540.
2166
KUREK Daniel WATAHA PRZEMKÓW / Gaworzyce (POL)
1993
6 2018-06-21 15:08:26
541.
2244
KUREK Piotr wielkopolskie rowerowanie / (POL)
1945
5 2018-06-21 14:21:08
542.
144
KUROCZYCKI Łukasz KP PSP Świebodzin / Świebodzin (POL)
1980
6 2018-06-21 15:08:26
543.
1620
KUROCZYCKI Maciej MTB Świebodzin / Świebodzin (POL)
1974
5 2018-04-16 11:38:19
544.
997
KURPISZ Daniel Strefarowery Superior Team / (POL)
1978
6 2018-05-15 15:09:28
545.
1909
KUSZ Malwina Orzeł Lipno / Przemęt (POL)
2002
8 2018-04-16 11:38:19
546.
145
KUTROWSKI Błażej STREFASPORTU.PL MW INVEST / Leszno (POL)
2000
5 2018-07-10 12:41:25
547.
2039
KUŹMICKI Mariusz iUbezpieczenia.pl / Gorzów Wlkp. (POL)
1979
8 2018-06-27 15:41:25
548.
1060
KUŻAJ Sławomir Polska / (POL)
1986
3 2018-06-21 14:21:08
549.
146
KWAŚNIK Krzysztof Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Niechlów (POL)
1985
7 2018-04-16 11:38:19
550.
1835
KWIATKOWSKI Fabian BUDSTYL POLKOWICE / (POL)
2003
8 2018-04-16 11:40:16
551.
1921
LACELT ROBERT MTB SULECHÓW / SULECHÓW (POL)
1972
6 2018-07-10 12:41:25
552.
1984
LANDOWSKI Grzegorz Boratan TEAM / (POL)
1975
8 2018-06-07 09:05:37
553.
1621
LANGNER Patrycja ŚTC Śmigiel / Stare Bojanowo (POL)
1982
7 2018-04-16 11:38:19
554.
1875
LECH Anna / Swarzędz (POL)
1983
8 2018-06-21 15:08:26
555.
1622
LECH Wiesław / NOWA SÓL (POL)
1954
8 2018-06-21 15:08:26
556.
1837
LECZIONCZEWSKI Michał Lubniewice / (POL)
1987
7 2018-04-16 11:40:16
557.
2096
LEDZIANOWSKI Jakub / Drezdenko (POL)
2002
5 2018-06-27 15:41:25
558.
782
LENGERT Sabina Velonistas Berlin / (POL)
1968
3 2018-06-27 15:41:25
559.
1997
LEŚKO Marcin / Gorzów Wlkp. (POL)
1988
7 2018-06-27 15:41:25
560.
731
LEWANDOWSKI Hubert Szczecin / (POL)
1975
3 2018-04-16 11:40:16
561.
2126
LEWANDOWSKI Jakub / Poznań (POL)
2002
6 2018-07-10 12:41:25
562.
147
LEWANDOWSKI Łukasz Moro TEAM / Leszno (POL)
1979
7 2018-07-10 12:41:25
563.
1084
LEWANDOWSKI Mateusz REAL 64-STO / (POL)
1993
TAK 0 2018-07-10 10:11:02
564.
LEWANDOWSKI Piotr Computec / Poznań (POL)
1975
8 2018-07-01 20:06:37
565.
1830
LEWANDOWSKI Robert PSB Mrówka Czempiń / Poznań (POL)
1979
5 2018-07-10 12:41:25
566.
3546
LEWICKI Antoni Polska - Ostrów wlkp. / (POL)
2005
2018-06-21 14:21:08
567.
2246
LEWICKI Artur Polska - Ostrów wlkp. / (POL)
1973
8 2018-06-21 14:21:08
568.
1623
LEWICKI Mateusz PSB Mrówka Czempiń / Kościan (POL)
1996
6 2018-06-27 15:41:25
569.
LIBORIO Dawid Armadur Team: / TORZYM (POL)
1977
6 2018-05-01 08:35:33
570.
1968
LICKIEWICZ Mariusz XtraBike Bolesławiec / Bolesławiec (POL)
1968
6 2018-07-10 12:41:25
571.
1624
LINKE Marcin FTI Racing Team / Lekno / Zaniemysl (POL)
1980
7 2018-04-16 11:38:19
572.
1625
LIPOWA Anna Kołownik Włoszakowice / Krzycko Wielkie (POL)
1995
7 2018-05-15 15:09:28
573.
148
LISIEWICZ Maciej / Zielona Góra (POL)
1984
7 2018-06-27 15:41:25
574.
1626
LISOWSKI Arkadiusz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1978
7 2018-06-27 15:41:25
575.
735
LONKA Radosław VW MTB Team Samochody Użytkowe / (POL)
1980
1 2018-06-21 15:08:26
576.
2160
LONT EUGENIUSZ niezrzeszony / PEŁCZYCE (POL)
1952
7 2018-07-10 12:41:25
577.
1627
LUBIENIECKI Sławomir FSD Sport / STRZELCE (POL)
1969
5 2018-04-16 11:38:19
578.
2006
LUC Adam LUCKY / Jeziorki (POL)
1972
8 2018-06-27 15:41:25
579.
1628
LUDZKOWSKI Andrzej SR Katorżnik Murowana Goślina / Murowana Goślina (POL)
1969
2 2018-06-21 15:08:26
580.
1629
LUTOSTAŃSKI Roman BRZECHWA TEAM / ŚWIĘCIECHOWA (POL)
1952
7 2018-04-16 11:38:19
581.
784
LUTZ Fahr connondale team spandan / (POL)
1961
1 2018-06-27 15:41:25
582.
2230
ŁABAZIEWICZ Piotr SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1976
8 2018-05-15 15:09:28
583.
1630
ŁAGODA Dominik / kakolewo (POL)
1983
5 2018-04-16 11:38:19
584.
1631
ŁAKOMY Dominik Spinko Leszno / Kościan (POL)
1981
7 2018-04-16 11:38:19
585.
2210
ŁANIOCHA Tomasz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1983
7 2018-06-07 08:54:55
586.
1792
ŁATA Arkadiusz R-TEAM RYDZYNA / (POL)
1975
6 2018-04-16 11:40:16
587.
1632
ŁATA Radosław R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
1973
5 2018-04-16 11:38:19
588.
1996
ŁĄCKA Bożena Phytopharm TEAM / Nowe Miasto n/Wartą (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
589.
2266
ŁECH Mariusz Brenderup Team / (POL)
1976
8 2018-06-27 15:42:33
590.
2318
ŁĘTKOWSKA Daria mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / (POL)
2001
7 2018-07-10 12:41:25
591.
2079
ŁOCHOWSKI Grzegorz Zielona Góra / (POL)
1978
8 2018-07-10 10:11:02
592.
1905
ŁUKASZKIEWICZ Waldemar Orzeł Lipno / Starkowo (POL)
1963
8 2018-04-16 11:38:19
593.
1916
ŁUSZCZYK Mieczysław niezrzeszony / Sulechów (POL)
1965
8 2018-05-15 15:09:28
594.
1870
ŁYSAK Przemysław Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Stęszew (POL)
1977
5 2018-07-10 12:41:25
595.
1634
MACHOWIAK Dariusz Przemęt MTB Team / Starkowo (POL)
1988
5 2018-07-10 12:41:25
596.
24
MACHURA Oliwier Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bytom (POL)
2003
5 2018-04-16 11:38:19
597.
149
MACIEJCZYK Mateusz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1993
6 2018-07-10 12:41:25
598.
1897
MACIEJEWSKI Adam SECO/WARWICK / (POL)
1978
8 2018-04-16 11:40:16
599.
1635
MACIEJEWSKI Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1968
6 2018-04-16 11:38:19
600.
1636
MAĆKOWIAK Mateusz RSC BIKE RAWICZ / Sierakowo (POL)
1988
6 2018-04-16 11:38:19
601.
2188
MAĆKOWIAK Piotr WIDMET Group / Suchy Las (POL)
1979
8 2018-06-21 15:08:26
602.
1637
MADEJ MICHAŁ LUG MTB TEAM / Zielona Góra (POL)
1990
TAK 7 2018-07-10 12:41:25
603.
1638
MADEJ Robert THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1985
5 2018-07-10 12:41:25
604.
2015
MADEKSZA Wojciech / Gorzów Wiekopolski (POL)
1989
7 2018-06-27 15:41:25
605.
2375
MAGDZIAK Jacek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1980
5 2018-07-10 12:41:25
606.
1802
MAJCHRZAK Adrian STREFASPORTU.PL MW INVEST / (POL)
1993
5 2018-07-10 12:41:25
607.
MAJCHRZAK Adrian STREFASPORTU.PL MW INVEST / Kąkolewo (POL)
1993
5 2018-04-11 10:03:46
608.
1809
MAJCHRZAK Janusz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Luboń (POL)
1960
5 2018-06-07 08:54:55
609.
1788
MAJCHRZAK Jarosław Leszno / (POL)
1964
6 2018-07-10 12:41:25
610.
1793
MAJCHRZAK Mariusz Real 64-sto / Leszno (POL)
1971
5 2018-04-16 11:38:19
611.
MAJEWSKI Jarosław FZ POJECHANI / Zielona Góra (POL)
1973
8 2018-03-08 22:16:01
612.
1639
MAJEWSKI Krzysztof DGR Racing Team / Góra (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
613.
2042
MAJEWSKI Marcin / Jelenia Góra (POL)
1977
8 2018-07-17 22:25:28
614.
1640
MAJOR Wiesław / Luboń (POL)
1981
6 2018-06-27 15:41:25
615.
1904
MAKOWSKA Ewa Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1982
8 2018-06-27 15:41:25
616.
2127
MAKOWSKI Jakub Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1982
7 2018-06-21 15:08:26
617.
1813
MAKUCHOWSKI Bogdan Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1969
5 2018-07-10 12:41:25
618.
1641
MAKUCHOWSKI Wiesław Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1967
5 2018-07-10 12:41:25
619.
1642
MALAK Piotr WERNER KENKEL SPORT TEAM / Leszno (POL)
1983
5 2018-04-16 11:38:19
620.
1907
MALCHEREK Kornel R-TEAM RYDZYNA / (POL)
1977
7 2018-04-16 11:40:16
621.
MALEC Oskar Orlęta Gorzów Wielkopolski / Gorzów Wielkopolski (POL)
2003
2018-06-21 13:11:14
622.
2022
MALEC Oskar orlęta Gorzów / (POL)
2003
8 2018-06-27 15:42:33
623.
MALICKA Anna DOLEHUS / Wolsztyn (POL)
1982
7 2018-05-04 17:21:11
624.
2110
MALICKI Tomasz Dolehus / (POL)
1982
6 2018-07-10 12:41:25
625.
MALIK Juliusz Poznań / Koziegłowy (POL)
1978
8 2018-04-04 12:37:18
626.
2119
MALINA Michal / Guben (DEU)
1978
7 2018-06-27 15:41:25
627.
2048
MALINOWSKI Łukasz mSport Obudowa Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1980
TAK 2018-07-21 01:15:48
628.
1643
MAŁYSZ Marcin LS PLUS RECYCLING TEAM / Opalenica (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
629.
MAŃDZIJ Jakub JM PROJEKT SPORT / Górki Noteckie (POL)
1977
7 2018-02-27 18:25:49
630.
150
MARCINIAK Arkadiusz Marbopur Międzychód Team Bike / Międzychód (POL)
1972
6 2018-07-10 12:41:25
631.
1854
MARCINIAK Grzegorz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1971
5 2018-06-21 15:08:26
632.
MARCINIAK Łukasz KROSS EURO-ROWER.PL / Leszno (POL)
1981
7 2018-04-04 12:16:32
633.
1644
MARCINIAK Piotr BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
634.
2169
MARCINIAK Przemysław / Żagań (POL)
1974
8 2018-06-07 08:54:55
635.
2018
MARCINIAK Romuald BRENDERUP TEAM / Drawsko (POL)
1974
7 2018-06-27 15:41:25
636.
MARCINKOWSKI Dawid CIESIÓŁKA TEAM / Lipno (POL)
1986
5 2018-04-05 21:30:40
637.
2251
MAREK Konrad Polska - blizanów / (POL)
1994
8 2018-06-21 14:21:08
638.
2053
MARKIEWICZ Radosław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1990
5 2018-07-16 14:53:21
639.
1645
MAROSZEK Adam SUP Lifting Team Bugla Bike Service / Wodzisław Śląski (POL)
1976
5 2018-04-16 11:38:19
640.
1646
MARTYNÓW Karol Kołownik Włoszakowice / Krzycko Małe (POL)
1978
7 2018-04-16 11:38:19
641.
151
MARTYNÓW Pawel Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
642.
1647
MASZKOWSKI Łukasz LIT Polska / Lubsko (POL)
1994
7 2018-05-15 15:09:28
643.
152
MASZKOWSKI Mariusz MAD MAX / Zielona Góra (POL)
1976
7 2018-07-10 12:41:25
644.
1990
MATKOWSKI Adrian mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1995
5 2018-07-10 12:41:25
645.
2383
MATULIS Krzysiek / NOWA SÓL (POL)
1977
8 2018-07-10 12:41:25
646.
762
MATUSZAK Szymon RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1986
1 2018-06-21 15:08:26
647.
2091
MATUSZEWSKI Jarosław Sulechów / Trzebiechów (POL)
1992
8 2018-05-15 15:09:28
648.
305
MATUSZEWSKI Tobiasz Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1986
5 2018-05-15 15:09:28
649.
1648
MATYLEK ANDRZEJ MTB G-TEAM / GŁOGÓW (POL)
1967
5 2018-07-10 12:41:25
650.
1649
MATYSIAK Marcin 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Jutrosin (POL)
1988
6 2018-06-21 15:08:26
651.
837
MATYSIK Adam Kopamica / (POL)
1978
7 2018-06-27 15:42:33
652.
1650
MATYSIK Franciszek Grupa ROTO MTB / Kopanica (POL)
1947
7 2018-06-27 15:41:25
653.
2292
MATYSIK Krzysztof SEVEN - Perceptus Team / siedlec (POL)
1975
6 2018-07-10 12:41:25
654.
28
MAZIARZ Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Połczyn Zdrój (POL)
1952
7 2018-06-27 15:41:25
655.
MAZUR Radek / Wrocław (POL)
1976
7 2018-02-27 14:48:19
656.
1651
MAZUREK Łukasz SAINT-GOBAIN SQUAD / Żary (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
657.
1986
MĄDRY Grzegorz REAL 64-STO / Kąkolewo (POL)
1977
7 2018-06-07 08:54:55
658.
MIAZGA Mateusz / Poznań (POL)
1992
8 2018-03-26 15:29:25
659.
1653
MICHALSKI JACEK BC BIKE PROMOTION / Krosno Odrzańskie (POL)
1972
7 2018-07-10 12:41:25
660.
1654
Szulczyński MICHAŁ PSB Mrówka Czempiń / kOŚCIAN (POL)
1987
5 2018-07-10 12:41:25
661.
MICHTA Maciej Macieq / Wrocław (POL)
1982
8 2018-03-01 12:37:50
662.
MIEDZIAK Sebastian LS PLUS RECYCLING TEAM / Rogalinek (POL)
1983
8 2018-03-09 13:25:13
663.
2403
MIELCZAREK Rafał SzajBajk / Jelenia Góra (POL)
1996
8 2018-07-17 21:49:10
664.
1655
MIELCZAREK Tomasz VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Zielona Góra (POL)
1980
7 2018-07-10 12:41:25
665.
2137
MIELCZAREK Tomasz / Zielona Góra (POL)
1982
6 2018-07-10 12:41:25
666.
2108
MIELECKA Iwona / Wrocław (POL)
1983
8 2018-05-15 15:09:28
667.
2111
MIELNIK Monika / Poznań (POL)
1968
7 2018-07-10 12:41:25
668.
1656
MIERZWICZAK Marek Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1956
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
669.
1657
MIGACZ Kazimierz Computec / Świebodzin (POL)
1962
6 2018-07-10 12:41:25
670.
1658
MIGACZ Krzysztof Computec / Świebodzin (POL)
1987
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
671.
MIGDAŁEK Piotr Granowo / Granowo (POL)
1986
8 2018-03-19 11:58:06
672.
998
MIKLER Bartosz Victoria Jarocin / (POL)
1994
TAK 1 2018-06-27 15:41:25
673.
1066
MIKLER Szymon Victoria Jarocin / (POL)
1991
1 2018-06-21 14:21:08
674.
1659
MIKOŁAJCZAK Marcin 4 EVER BIKE / Bojanowo (POL)
1983
7 2018-04-16 11:38:19
675.
1880
MIKOŁAJCZAK Piotr R-TEAM RYDZYNA / (POL)
1958
8 2018-04-16 11:40:16
676.
2207
MILCZAREK Marcin VERDONE ROWERY.FIT GUBIN / Gubin (POL)
1999
6 2018-06-27 15:41:25
677.
1660
MILCZYŃSKI Bartłomiej PSB Mrówka Czempiń / Kościan (POL)
1985
6 2018-06-21 15:08:26
678.
1869
MILEWSKI Wojciech rogozno / (POL)
1975
5 2018-04-16 11:40:16
679.
154
MILLER TOMEK Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / LUBIN (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
680.
155
MIŁUCH Filip 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1991
6 2018-07-10 12:41:25
681.
156
MISAKIEWICZ Łukasz Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
682.
157
MISIACZYK Natalia Remmers Polska / Poznań (POL)
1989
7 2018-04-16 11:38:19
683.
2201
MISIAK Jakub / Psary (POL)
1987
6 2018-06-21 15:08:26
684.
2109
MISIUK Krzysztof Miśkovnia / Zielona Góra (POL)
1985
TAK 7 2018-05-15 15:09:28
685.
2379
MIŚKO Jacek / Zielona Góra (POL)
1983
8 2018-07-10 12:41:25
686.
2224
MIUS Tomasz KWISA LUBAŃ / Nowogrodziec (POL)
1991
6 2018-05-15 15:09:28
687.
888
MIZURO Wojciech REAL 64-STO / (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
688.
2310
MŁYNAREK Karol Przyborów / (POL)
2001
2 2018-06-07 08:54:55
689.
158
MODRZYK Arkadiusz Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Babimost (POL)
1985
5 2018-07-10 12:41:25
690.
159
MODRZYK Damian Babimost / Babimost (POL)
1987
7 2018-04-16 11:38:19
691.
2413
MOŁDA Krystian / Psary Małe (POL)
1987
8 2018-07-13 11:54:39
692.
1885
MORAWIEC Piotr RATOWNICY KGHM POLKOWICE / WROCŁAW (POL)
1971
6 2018-04-16 11:38:19
693.
2132
MOSKALIK Krzysztof Rooweromania Team Poznań / Poznań (POL)
1975
7 2018-06-21 15:08:26
694.
160
MOSKALUK Przemysław Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1980
7 2018-05-15 15:09:28
695.
161
MOSPAN Włodzimierz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1967
5 2018-07-10 12:41:25
696.
162
MOTYLEWSKI Paweł Wrocław / Wrocław (POL)
1987
TAK 7 2018-04-16 11:38:19
697.
MROCZKOWSKI Wojciech / sulechów (POL)
2002
5 2018-03-26 22:11:29
698.
1884
MROCZKOWSKI Wojciech Sulechów / (POL)
2002
5 2018-06-27 15:41:25
699.
2187
MROZIŃSKI PATRYK KB MARATOŃCZYK JAROCIN / Witaszyce (POL)
1993
7 2018-06-21 15:08:26
700.
1661
MROZOWSKI Marcin DGR Racing Team / Góra (POL)
1995
6 2018-04-16 11:38:19
701.
2131
MRÓWCZYŃSKI Tomasz / Zielona Góra (POL)
1974
5 2018-07-10 12:41:25
702.
163
MRÓZ Krystian 4 EVER BIKE / RYDZYNA (POL)
1993
7 2018-04-16 11:38:19
703.
1849
MRÓZ Mateusz Galibier Bikefun Team / Poznań (POL)
1980
TAK 5 2018-04-16 11:38:19
704.
164
MRUGAS Mariusz Wiktorowo / Kostrzyn (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
705.
2183
MRUGAS Mikołaj Wiktorowo / Kostrzyn (POL)
2002
6 2018-06-21 15:08:26
706.
165
MSTOWSKI Miron Europrint MTB TEAM / Swarzędz (POL)
1980
6 2018-07-10 12:41:25
707.
1845
MUCHA Mariusz Kalisz / (POL)
1973
7 2018-05-15 15:09:28
708.
MUCHA Robert ROMET FACTORY TEAM / lubań (POL)
1981
6 2018-06-20 23:59:56
709.
166
MULARCZYK Agata DGR Racing Team / Rawicz (POL)
1984
8 2018-06-21 15:08:26
710.
2102
MULAWA Tomasz Żary Cycling Team / Żary (POL)
1977
7 2018-06-07 08:54:55
711.
2288
MURAWSKI Krzysztof Msport obudowa grupa pościgowa / Polkowice (POL)
1971
6 2018-07-10 12:41:25
712.
167
MURDZEK Przemysław / Szlichtyngowa (POL)
1995
6 2018-06-27 15:41:25
713.
1662
MUSIALIK Kamil / Dąbrówka (POL)
1979
8 2018-04-16 11:38:19
714.
168
MUSIALSKI Andrzej Lolberg Team / Bledzew (POL)
1971
5 2018-07-10 12:41:25
715.
169
MUSIELAK Michał Discovery / Lipno (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
716.
2101
MYHAL Artur / Zielona Góra (POL)
2002
7 2018-07-10 12:41:25
717.
2007
NADGŁOWSKI Damian FSD RUN DREZDENKO / Drezdenko (POL)
1978
5 2018-06-27 15:41:25
718.
836
NAGALEWSKI Bartłomiej naga-met / (POL)
1976
6 2018-06-27 15:42:33
719.
2162
NAJMAN Michał / Zielona Góra (POL)
1980
5 2018-06-07 08:54:55
720.
NALEWALSKI Adam / Wolsztyn (POL)
1966
8 2018-03-04 22:04:15
721.
1893
NAPIERAŁA Paweł CIESIÓŁKA TEAM / Leszno (POL)
1984
5 2018-04-16 11:38:19
722.
1663
NARKIEWICZ Paweł / Poznań (POL)
1968
8 2018-06-27 15:41:25
723.
2220
NAWROCKI Wojciech Ceradz Kościelny / (POL)
2003
7 2018-06-27 15:41:25
724.
NEHREBECKI MICHAŁ OŚ RACING TEAM / Oborniki Śląskie (POL)
2000
8 2018-03-18 23:13:38
725.
1971
NEUMANN Jerzy Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Swarzędz (POL)
1955
1 2018-07-10 12:41:25
726.
2277
NEUMANN Karol FSD RUN / (POL)
1979
5 2018-06-27 15:42:33
727.
2402
NIEDZIELSKI Łukasz RATOWNICY ZG RUDNA / MIŁORADZICE (POL)
1994
7 2018-07-17 17:32:31
728.
2040
NIEDZWIECKI Michał Otwock / (POL)
1983
8 2018-06-27 15:41:25
729.
1664
NIEDŹWIECKI Wojciech LKS SZAWER LESZNO / Rydzyna (POL)
2002
6 2018-04-16 11:38:19
730.
2273
NIEDŹWIEDZKI Dawid MAKU / (POL)
1991
6 2018-07-10 12:41:25
731.
1665
NIEKRASZEWICZ Łukasz LIT Polska / Zielona Góra (POL)
1983
7 2018-04-16 11:38:19
732.
170
NIEMIERKO Michał UDG-POLKOWICE / Góra (POL)
1969
6 2018-06-27 15:41:25
733.
3537
NITA Dominik BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
2006
8 2018-06-07 09:05:37
734.
1911
NOGAŁA Jerzy METABO TORA BIKE / Leszno (POL)
1973
5 2018-04-16 11:38:19
735.
1666
NOWACKI Paweł niezrzeszony / RYDZYNA (POL)
1975
6 2018-04-16 11:38:19
736.
171
NOWAK Agnieszka Orzeł Lipno / Śmigiel (POL)
1985
8 2018-04-16 11:38:19
737.
172
NOWAK Henryk Meble Nowak / Poznań (POL)
1956
7 2018-05-15 15:09:28
738.
1848
NOWAK Jacek R-TEAM RYDZYNA / (POL)
1966
6 2018-04-16 11:40:16
739.
NOWAK Jacek LESZNO / Leszno (POL)
1966
6 2018-04-09 21:53:34
740.
682
NOWAK Jerzy / (POL)
1969
4 2018-04-16 11:40:16
741.
2275
NOWAK Kacper / (POL)
1996
8 2018-06-27 15:42:33
742.
1798
NOWAK Kamil NOVI TEAM / Jaworze (POL)
2002
5 2018-07-10 12:41:25
743.
173
NOWAK Krzysztof KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
2001
5 2018-07-10 12:41:25
744.
1667
NOWAK Łukasz Spinko Leszno / Dąbcze (POL)
1984
5 2018-04-16 11:38:19
745.
174
NOWAK Marcin Orzeł Lipno / Śmigiel (POL)
1984
TAK 6 2018-04-16 11:38:19
746.
2397
NOWAK Ryszard UKS Peleton Nowa Sól / Otyń (POL)
1956
7 2018-07-10 12:41:25
747.
1668
NOWAK Tomasz Rehau Cycling Team / Śrem (POL)
1978
TAK 5 2018-06-21 15:08:26
748.
1883
NOWAKOWSKI MIROSLAW UDG-POLKOWICE / POLKOWICE (POL)
1961
5 2018-07-10 12:41:25
749.
1955
NOWICKI Krzysztof Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1959
8 2018-06-27 15:41:25
750.
1925
NOWICKI Robert / Sulechów (POL)
1981
8 2018-05-15 15:09:28
751.
1941
NOWOSAD Grzegorz FINES BIKE TEAM / Niedoradz (POL)
1968
5 2018-07-10 12:41:25
752.
1669
NURCZYŃSKI Tomasz / Skórzewo (POL)
1984
6 2018-07-10 12:41:25
753.
1670
NYGA Dominik MTB LUBUSKIE / Skwierzyna (POL)
1985
6 2018-04-16 11:38:19
754.
NYGA Ewa Makotechnika Bike Team / Poznań (POL)
1983
2018-06-06 20:56:23
755.
1931
NYGA Sebastian MAKU / Trzciel (POL)
1978
5 2018-07-10 12:41:25
756.
1671
OBIEGAłA Adam MEGAN BIKE / Leszno (POL)
1982
6 2018-04-16 11:38:19
757.
1672
OBIERSKI Filip MTB G-TEAM / Leszno (POL)
1983
5 2018-04-16 11:38:19
758.
175
OCHOCKI Maciej Żagańskie Dźiki / Żagań (POL)
1980
TAK 7 2018-06-07 08:54:55
759.
1819
OGAR Krzysztof KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1992
7 2018-06-21 15:08:26
760.
176
OLECHOWSKI Tomasz ROMET FACTORY TEAM / Lwówek Śląski (POL)
1974
8 2018-04-16 11:38:19
761.
2285
OLEJNICZAK PAWEŁ Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1979
5 2018-06-27 15:41:25
762.
2156
OLEJNIK Piotr BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / Gubin (POL)
2000
6 2018-07-10 12:41:25
763.
2185
OLSZEWSKI Łukasz Carbon Kłecko / Kłecko (POL)
1996
7 2018-06-21 15:08:26
764.
1985
OLSZEWSKI Marian Żary / (POL)
1967
7 2018-07-10 12:41:25
765.
178
OLSZEWSKI Tomasz Volkswagen Motor Polska / Gaworzyce (POL)
1974
6 2018-07-10 12:41:25
766.
179
ONISZCZUK Bartosz ONITEAM / Zielona Góra (POL)
2002
8 2018-04-16 11:38:19
767.
180
ONISZCZUK Ryszard ONITEAM / Zielona Góra (POL)
1968
7 2018-04-16 11:38:19
768.
2173
OSOWSKI Mariusz "ORKAN" Drzonów / Swidnica (POL)
1971
8 2018-06-07 08:54:55
769.
991
OSTAPOWICZ Bartosz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1981
3 2018-05-15 14:25:48
770.
2326
OSTOJSKI Arkadiusz FSD Sport Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL)
1975
5 2018-07-10 12:41:25
771.
OSTRASZEWSKI Zbigniew SISU-OWB team / POTULICE (POL)
1965
8 2018-03-21 15:20:07
772.
181
OSTROWSKA Katarzyna mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1997
7 2018-07-10 12:41:25
773.
1673
OSTROWSKI Mateusz / Żary (POL)
1986
5 2018-07-10 12:41:25
774.
3556
OSTRYCHOWCZYK Kacper Zielona Góra / (POL)
2005
9 2018-07-10 10:11:02
775.
1927
OTLEWSKI Krzysztof / Krosno Odrzanskie (POL)
1973
6 2018-07-10 12:41:25
776.
PACANOWSKI Andrzej MORO Team / Leszno (POL)
1980
8 2018-04-10 18:08:35
777.
1082
PACZKOWSKA Małgorzata Bike Board / (POL)
1972
4 2018-07-10 10:11:02
778.
830
PAJZERT Emilian REAL 64-STO / (POL)
2000
1 2018-07-10 12:41:25
779.
3526
PAJZERT Krystian REAL 64-STO / (POL)
2005
2018-06-21 15:08:26
780.
1674
PALIŃSKI Marcin SUP Lifting Team Bugla Bike Service / Gorzyczki (POL)
1985
5 2018-04-16 11:38:19
781.
1675
PALUS Tomek Scott Piątek Team / GORZÓW WLKP (POL)
1977
6 2018-07-10 12:41:25
782.
2144
PAŁASZ Łukasz JM PROJEKT SPORT / Strzelce Krajeńskie (POL)
1981
5 2018-06-27 15:41:25
783.
987
PAMYŁO Jacek Sulechów / (POL)
1978
4 2018-05-15 14:25:48
784.
PANTKOWSKI Zbigniew BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / GUBIN (POL)
1971
8 2018-05-08 09:35:04
785.
770
PAPIEROWSKA Magdalena SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
786.
2179
PAPIEż Radosław / Poznań (POL)
1981
TAK 8 2018-06-21 15:08:26
787.
1889
PAPROCKI Dominik Centrum Team - Opalenica / (POL)
1994
7 2018-04-16 11:40:16
788.
1061
PASTWA Michał Polska-Kobylnica / (POL)
1972
4 2018-06-21 14:21:08
789.
2150
PASZEK Szymon fitwheels.eu / bikestacja.pl / Bolesławiec (POL)
1975
5 2018-06-27 15:41:25
790.
2502
PASZKOWSKA Martyna RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1987
6 2018-06-27 15:41:25
791.
2064
PASZKOWSKI Lukasz MTB PARKOWE TEAM / Komorniki (POL)
1981
8 2018-06-21 15:08:26
792.
182
PAWLAK Marcin / Droszków (POL)
1978
7 2018-07-10 12:41:25
793.
3553
PAWLIKOWSKI Oliwier BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
2005
9 2018-07-10 10:11:02
794.
2236
PAWŁOWSKI Jakub Polska / (POL)
2000
8 2018-06-21 14:21:08
795.
1677
PĄPKA Dominik LS PLUS RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL)
1971
5 2018-07-10 12:41:25
796.
2322
PĄPKA Dominik junior LS PLUS RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL)
2001
5 2018-07-10 12:41:25
797.
1678
PĄPKA Monika LS PLUS RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL)
1971
8 2018-04-16 11:38:19
798.
1851
PECIAK Zbigniew SAINT GOBAIN SQUAD / (POL)
1977
8 2018-04-16 11:40:16
799.
183
PELACZYK Paweł Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1982
5 2018-07-10 12:41:25
800.
1679
PERLICJAN Jakub OTC Oborniki / Oborniki (POL)
1987
6 2018-04-16 11:38:19
801.
1680
PETRUCZYNIK Barbara MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / PLEWISKA (POL)
1961
7 2018-06-21 15:08:26
802.
184
PĘDZIŃSKI Robert Rant Team Zielona Góra / zielona góra (POL)
1971
5 2018-07-10 12:41:25
803.
2008
PIASECKI Leszek FSD RUN DREZDENKO / Drezdenko (POL)
1977
6 2018-06-27 15:41:25
804.
185
PIĄTEK Adrian Scott Piątek Team / KOSTRZYN NAD ODRĄ (POL)
1998
6 2018-04-16 11:38:19
805.
186
PIĄTEK Marcin / Poznań (POL)
1987
8 2018-06-21 15:08:26
806.
187
PIĄTEK Mariusz Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp. (POL)
1982
7 2018-04-16 11:38:19
807.
PIąTEK Tadeusz brak / Strzelce kraj (POL)
1954
8 2018-03-21 21:51:12
808.
2294
PIĄTEK Waldemar Nowa Sól / (POL)
1989
8 2018-07-10 10:11:02
809.
188
PIĄTKOWSKI Daniel Woga Transport / 64-212 SIEDLEC (POL)
1977
5 2018-05-15 15:09:28
810.
1999
PIĄTYSZEK Szymon Tuchorza / (POL)
1983
6 2018-07-10 12:41:25
811.
1681
PIECHOCKI Patryk Piwny Brodacz / Świebodzin (POL)
1987
6 2018-07-10 12:41:25
812.
1682
PIECZARKA Mateusz SzajBajk / Zielona Góra (POL)
1986
8 2018-05-15 15:09:28
813.
2237
PIECZYŃSKI Dominik / Września (POL)
1982
3 2018-07-10 12:41:25
814.
2260
PIEKUTOWSKI Jacek Polska - Skórzewo / (POL)
1974
8 2018-06-21 14:21:08
815.
189
PIETKIEWICZ Karol niezrzeszony / skąpe (POL)
1966
7 2018-07-10 12:41:25
816.
1683
PIETRASIEWICZ JAROSŁAW Goggle Pro Active Eyewear / Lubań (POL)
1975
5 2018-05-15 15:09:28
817.
2010
PIETRZKIEWICZ Jarek / Drezdenko (POL)
1973
6 2018-06-27 15:41:25
818.
732
PIHULAK Łukasz Kominy Einstel.pl / (POL)
1990
TAK 1 2018-04-16 11:40:16
819.
PINCZAK Marcin Team Aktywny Stęszew / Zamysłowo (POL)
1995
8 2018-03-08 14:51:21
820.
190
PIOSIK Maciej / Lubieszów (POL)
1974
6 2018-07-10 12:41:25
821.
191
PIOTROWICZ Daniel Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
822.
2386
PIOTROWSKI Damian Przemęt MTB Team / Przemęt (POL)
1987
6 2018-07-10 12:41:25
823.
1337
PIÓRKOWSKI Adam / Szczaniec (POL)
2000
7 2018-04-16 11:38:19
824.
69
PIÓRKOWSKI Krzysztof Kaczmarek Electric MTB / Szczaniec (POL)
1977
TAK 7 2018-04-16 11:38:19
825.
192
PISZCZEK Mariusz LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1978
5 2018-07-10 12:41:25
826.
1950
PISZCZYGŁOWA Sandra VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Pszczew (POL)
1993
8 2018-05-15 15:09:28
827.
PISZCZYŃSKI Robert / Zielona Góra (POL)
1981
5 2018-04-03 08:43:55
828.
1951
PIWOWAR Marcin / Zielona Góra (POL)
1979
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
829.
1684
PŁATEK Maciej Spinko Leszno / Leszno (POL)
1980
7 2018-04-16 11:38:19
830.
741
PŁAZA Robert Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1973
3 2018-06-07 08:54:55
831.
PŁONKA Łukasz LESZNO / Leszno (POL)
1974
7 2018-04-10 21:39:58
832.
2178
PODGóRSKI Grzegorz FSD Sport / Poznań (POL)
1984
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
833.
306
PODLIPSKI Jacek Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
8 2018-04-16 11:38:19
834.
307
PODLIPSKI Paweł Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1987
5 2018-07-10 12:41:25
835.
1685
POGORZELSKI Mariusz Kaczmarek Electric MTB / Bytkowo (POL)
1973
7 2018-07-10 12:41:25
836.
798
POKORSKI Arkadiusz Leszno / (POL)
1967
3 2018-04-16 11:40:16
837.
1686
POLAK Jan INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / Legnica (POL)
1961
5 2018-07-10 12:41:25
838.
1687
POLAK Kamil INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM / Legnica (POL)
1989
8 2018-04-16 11:38:19
839.
1841
POLEWSKI Dawid Rehaci Cycling Team / (POL)
1977
6 2018-04-16 11:40:16
840.
POLEWSKI Rafał Inter Cars / Gorzów Wlkp. (POL)
1974
8 2018-06-20 23:32:57
841.
193
POŁCZYŃSKI Grzegorz Poznań / Poznań (POL)
1958
8 2018-04-16 11:38:19
842.
194
POŁCZYŃSKI Szymon Poznań / Poznań (POL)
1987
8 2018-04-16 11:38:19
843.
1688
POŁOMSKI Jacek RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
2001
6 2018-06-07 08:54:55
844.
2280
PONIEWIERSKI Rafał / (POL)
1988
8 2018-06-27 15:42:33
845.
788
PONIEWIERSKI Robert AMG CYBINKA TEAM / (POL)
1973
2 2018-06-21 15:08:26
846.
1689
POPIEL Leszek Muszak-Ski MTB Team / Żary (POL)
1945
7 2018-06-07 08:54:55
847.
2287
POPOWICZ Rafał Nowa Sól / (POL)
1976
8 2018-07-10 10:11:02
848.
1940
POPRAWA Arkadiusz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Góra (POL)
1987
8 2018-06-21 15:08:26
849.
POPRAWA Maciej / Nowa Sól (POL)
1983
7 2018-05-09 13:42:56
850.
195
PORTAŁA Radosław / Bolesławiec (POL)
1996
6 2018-07-10 12:41:25
851.
196
POSPIECH Justyna REAL LESZNO / Leszno (POL)
1990
8 2018-06-07 08:54:55
852.
197
POSPIECH Włodzimierz REAL LESZNO / Leszno (POL)
1962
8 2018-06-21 15:08:26
853.
2157
POTAS Leszek BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1978
6 2018-06-27 15:41:25
854.
1101
POTATYŃSKI Maciej Strefarowery Superior Team / (POL)
2000
1 2018-07-10 12:41:25
855.
PREISNER Dominik / Wschowa (POL)
1982
8 2018-04-17 00:47:27
856.
198
PROKOP Alan brak / Stronie Śląskie (POL)
1996
8 2018-04-16 11:38:19
857.
1690
PRUS Lech brak / Żagań (POL)
1980
7 2018-07-10 12:41:25
858.
1691
PRUSZYNSKI Artur FSD Sport Strzelce Krajeńskie / zwierzyn (POL)
1976
5 2018-05-15 15:09:28
859.
1692
PRZEPIÓRA Paweł / Dopiewiec (POL)
1978
7 2018-04-16 11:38:19
860.
PRZYBOROWSKI Radosław TERMY UNIEJÓW/RADEK SOBIE MEBLE / Koło (POL)
1971
6 2018-03-01 20:00:08
861.
1898
PRZYBYLAK Damian MTB G-TEAM / Leszno (POL)
1990
7 2018-04-16 11:38:19
862.
1694
PRZYBYLSKI Damian / Miłosław (POL)
1987
6 2018-06-27 15:41:25
863.
199
PRZYBYLSKI Rafał / Kalisz (POL)
1983
6 2018-07-10 12:41:25
864.
2002
PRZYBYŁ Mateusz / Plewiska (POL)
1988
TAK 5 2018-06-21 15:08:26
865.
2140
PRZYBYSZ Piotr / Krosno Odrzańskie (POL)
1977
8 2018-06-07 08:54:55
866.
1982
PRZYJEMSKI Marcin brak / Wschowa (POL)
1982
5 2018-07-10 12:41:25
867.
2391
PTASIŃSKI Maciej / Krosno Odrzańskie (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
868.
1021
PUZDROWSKI Tomasz DRUŻYNA NSR / (POL)
1977
4 2018-05-15 14:25:48
869.
1969
PYDYŚ Adam BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
1965
8 2018-06-07 09:05:37
870.
200
PYRTEJ Andrzej / Zielona Góra (POL)
1979
8 2018-07-10 12:41:25
871.
1695
PYSSA Robert DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1973
6 2018-05-15 15:09:28
872.
1696
QUOOS Jędrzej WERNER KENKEL SPORT TEAM / Leszno (POL)
1982
5 2018-04-16 11:38:19
873.
1697
RABIAK Michał Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1972
5 2018-07-10 12:41:25
874.
1698
RADKE Edward Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL)
1945
8 2018-04-16 11:38:19
875.
1699
RADOJEWSKI Dariusz Kaczmarek Electric MTB / Rokietnica (POL)
1987
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
876.
1700
RADOMSKI Wojciech StethoMe™ / Poznań (POL)
1987
6 2018-07-10 12:41:25
877.
201
RADWAńSKI Maciej / Babimost (POL)
1988
8 2018-04-16 11:38:19
878.
1972
RAJCHOWICZ Julita Babimost / (POL)
1999
8 2018-06-07 09:05:37
879.
RAJCHOWICZ Julita / Babimost (POL)
1999
8 2018-05-23 18:48:39
880.
1934
RAJEK Tomasz TRAMSHAND / SŁUBICE (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
881.
1701
RAPACEWICZ Rozalia VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL)
1994
7 2018-07-10 12:41:25
882.
1004
RATAJCZAK Alicja Strefarowery Superior Team / (POL)
1995
3 2018-06-27 15:41:25
883.
2226
RATAJCZAK Bartosz Gościeszyn / (POL)
2002
5 2018-07-10 12:41:25
884.
1702
RATAJCZAK Damian ANP Team Dolsk / Dolsk (POL)
1987
7 2018-04-16 11:38:19
885.
2257
RATAJCZAK Jacek cagletriends / (POL)
1957
7 2018-06-21 15:08:26
886.
2316
RATAJCZAK Jonasz / (POL)
1995
5 2018-06-21 15:08:26
887.
1703
RATAJCZAK Kazimierz ANP Team Dolsk / Dolsk (POL)
1966
TAK 7 2018-04-16 11:38:19
888.
1704
RATAJCZAK Łukasz 4 EVER BIKE / LESZNO (POL)
1983
8 2018-04-16 11:38:19
889.
1912
RATAJCZAK Przemysław METABO TORA BIKE / Leszno (POL)
1985
5 2018-04-16 11:38:19
890.
1705
RAUHUT Łukasz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Leszno (POL)
1985
6 2018-06-07 08:54:55
891.
2044
RECK Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Złotniki (POL)
1975
5 2018-06-21 15:08:26
892.
688
RETKOWSKI Marek Barlinek / (POL)
1961
4 2018-04-16 11:40:16
893.
1868
ROGOWICZ TOMASZ sklep-instalacyjny.pl / Pogorzela (POL)
1985
6 2018-04-16 11:38:19
894.
1820
ROJEWSKI Szymon WIELEŃ TEAM KAMEX / (POL)
1974
6 2018-06-27 15:41:25
895.
1706
ROKOSIEWICZ Jarosław ŚMIGŁO OSIECZNA / Osieczna (POL)
1963
6 2018-04-16 11:38:19
896.
2387
ROLLA Filip Przemęt MTB Team / Kaszczor (POL)
1989
7 2018-07-10 12:41:25
897.
202
ROMAĆ Dawid mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1990
5 2018-06-27 15:41:25
898.
1952
ROMAŃCZUK Izabela Sulechów / Sulechów (POL)
1988
8 2018-06-07 08:54:55
899.
203
ROMEJKO Sebastian / Zielona Góra (POL)
2000
5 2018-07-10 12:41:25
900.
2159
ROSÓŁ Kacper JM PROJEKT SPORT / Strzelce Krajeńskie (POL)
1996
5 2018-06-27 15:41:25
901.
1937
ROSTKOWSKI Maciej Brak / Wolsztyn (POL)
1992
7 2018-06-21 15:08:26
902.
2295
ROSTKOWSKI Paweł Wolsztyn / (POL)
1983
8 2018-05-15 14:25:48
903.
2268
ROSZAK LESZEK / (POL)
1976
8 2018-06-27 15:42:33
904.
2299
ROZMARYNOWSKI Tomasz Żagań / (POL)
1976
7 2018-07-10 12:41:25
905.
759
ROZUMEK Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1983
1 2018-07-10 12:41:25
906.
1881
ROZWALKA Krystian KROSS EURO-ROWER.PL / Lipno (POL)
1998
5 2018-04-16 11:38:19
907.
729
ROZWALKA Przemysław STREFASPORTU.PL MW INVEST / (POL)
1994
TAK 1 2018-06-07 08:54:55
908.
1140
RÓŻAŃSKI Rudolf Piotr Zielona Góra / (POL)
1950
4 2018-06-07 09:05:37
909.
RÓŻYCKI Marcin Różyk z Rymera / Zabrze (POL)
1977
8 2018-03-24 06:57:21
910.
1850
RÓŻYCKI Marcin auchan Zabrze / (POL)
1977
7 2018-04-16 11:40:16
911.
2405
RUDNICKI Tomasz / Pieszyce (POL)
1989
6 2018-07-15 23:06:22
912.
2001
RUPNIAK Tomasz / Gorzów Wielkopolski (POL)
1973
7 2018-06-27 15:41:25
913.
2223
RUSINIAK Marek Adventure Quad MTB Team / (POL)
1986
8 2018-05-15 14:25:48
914.
2181
RUSZTYK Bartosz TERMY UNIEJÓW SIEĆ PIZZERII K2 / Koło (POL)
1981
6 2018-06-21 15:08:26
915.
1957
RUT Sławomir Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1969
7 2018-07-10 12:41:25
916.
1707
RYBACKI Sylwester / Gorzów Wlkp (POL)
1975
6 2018-05-15 15:09:28
917.
1886
RYBARCZYK Tomasz AGROCHEST TEAM / (POL)
1961
6 2018-04-16 11:40:16
918.
2191
RYBARCZYK Wiktor / Chocz (POL)
2002
8 2018-06-21 15:08:26
919.
RYBICKI Łukasz PILKINGTON SZCZECIN / Szczecin (POL)
1984
8 2018-02-27 18:54:15
920.
2172
RYBIŃSKI Marcin / Poznań (POL)
1973
7 2018-06-21 15:08:26
921.
1708
RYCERZ Kinga FitStyle Team / Brzeg Dolny (POL)
2003
8 2018-04-16 11:38:19
922.
1709
RYCERZ LESZEK Politechnika Wrocławska / Brzeg Dolny (POL)
1952
8 2018-04-16 11:38:19
923.
1710
RYCERZ Zbyszko FitStyle Team / Brzeg Dolny (POL)
1976
6 2018-04-16 11:38:19
924.
2071
RYCHLICKA Agnieszka Kwisa Lubań / (POL)
1975
8 2018-07-10 10:11:02
925.
2307
RYCHLICKI Grzegorz Kwisa Lubań / Luban (POL)
1970
6 2018-05-15 14:25:48
926.
204
RYMASZEWSKI Rafał K.O Team / Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZANSKIE (POL)
1977
6 2018-07-10 12:41:25
927.
2072
RYMSZEWICZ Bartłomiej / Sarbiewo (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
928.
2396
RYPIŃSKA Ewa AECOM POLSKA / Poznań (POL)
1980
8 2018-07-10 12:41:25
929.
205
RYPIŃSKI Łukasz STALIGMA RACING TEAM / POZNAŃ (POL)
1984
6 2018-07-10 12:41:25
930.
206
RYŚ Kamil ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1987
8 2018-04-16 11:38:19
931.
207
RYTLEWSKI Grzegorz FSD Sport / Strzelce Krajenskie (POL)
1952
6 2018-07-10 12:41:25
932.
1712
RYTLEWSKI Krzysztof FSD Sport Strzelce Krajeńskie / Strzelce Kraj. (POL)
1976
6 2018-06-07 08:54:55
933.
2161
RZECKI Bartosz / Dębno (POL)
2003
8 2018-06-27 15:41:25
934.
1713
RZECKI Radosław / Dębno (POL)
1994
6 2018-07-10 12:41:25
935.
208
RZEPECKI Wiktor Real 64-sto / Rydzyna (POL)
2003
7 2018-06-21 15:08:26
936.
1945
RZEPSKI Maciej / Świebodzin (POL)
2002
6 2018-07-10 12:41:25
937.
727
PRZYBYŁA Łukasz SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1978
5 2018-07-10 12:41:25
938.
RZYMIAŃSKI Paweł AGMAR SERWIS ROWEROWY / Rokietnica (POL)
1977
8 2018-06-18 17:54:16
939.
209
RZYMIAŃSKI Paweł AGMAR SERWIS ROWEROWY / CEREKWICA (POL)
1977
6 2018-07-10 12:41:25
940.
2197
SACZAWA Tomasz MTB Suwałki / Wrzesnia (POL)
1988
6 2018-06-21 15:08:26
941.
2036
SADŁO Kacper OMOI / DĘBNO (POL)
2003
8 2018-06-27 15:41:25
942.
1863
SADOWSKI Andrzej BUDSTYL POLKOWICE / (POL)
1972
6 2018-05-15 15:09:28
943.
2139
SAKOWICZ Arkadiusz Krrosno Odrzańskie / Krosno Odrz (POL)
1976
7 2018-06-07 08:54:55
944.
713
SAKOWSKI Michał Decathlon Racing Team Poland / (POL)
1994
3 2018-04-16 11:40:16
945.
1871
SALAK Michał / Głogów (POL)
1984
6 2018-04-16 11:38:19
946.
210
SAMOL Paweł parkiety-Samol / WŁOSZAKOWICE (POL)
1969
6 2018-07-10 12:41:25
947.
2373
SANDAK Michał Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
1987
6 2018-07-10 12:41:25
948.
1714
SARBINOWSKI Artur / Gostyń (POL)
1990
6 2018-04-16 11:38:19
949.
1338
SASIM Michał LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1998
6 2018-05-06 22:13:15
950.
1938
SASIM Michał LO Świebodzin Team / (POL)
1998
5 2018-07-10 12:41:25
951.
1980
SAWICKA Joanna Nowogród / (POL)
1978
8 2018-06-07 09:05:37
952.
211
SAWICKI Paweł THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1977
5 2018-07-10 12:41:25
953.
SAWICKI Seweryn KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM / Zbąszynek (POL)
2002
8 2018-04-01 20:48:31
954.
1715
SCHABEL Robert CIESIÓŁKA TEAM / LESZNO (POL)
1976
8 2018-04-16 11:38:19
955.
1716
SCHAEFER Artur Borant Team / Poznań (POL)
1969
5 2018-06-21 15:08:26
956.
1807
SCHEFFNER Witold Żagań / (POL)
1966
6 2018-06-07 08:54:55
957.
1855
SCHILLER Krystian Orzeł Lipno / Ul.Ogrodowa 8 (POL)
1984
7 2018-04-16 11:38:19
958.
212
SCHILLER Kuba / Międzychód (POL)
1996
TAK 7 2018-04-16 11:38:19
959.
1717
SCHREITER Piotr Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1994
5 2018-07-10 12:41:25
960.
1839
SCHULZ Jan 64-sto / Osieczna (POL)
2003
5 2018-04-16 11:38:19
961.
SCIERNICKI Daniel Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL)
1974
6 2018-07-03 19:31:53
962.
766
SEMCZUK Hubert RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1995
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
963.
1924
SEMKŁO Dariusz / Sulechów (POL)
1972
8 2018-05-15 15:09:28
964.
2186
SERBIN Szymon Carbon Kłecko / Kłecko (POL)
1994
7 2018-06-21 15:08:26
965.
800
SIBILA Łukasz DGR Racing Team / (POL)
1982
3 2018-04-16 11:40:16
966.
1808
SIECLA Robert RSC BIKE RAWICZ / RAWICZ (POL)
1976
6 2018-06-27 15:41:25
967.
213
SIELĄGOWSKI Sebastian Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL)
1979
6 2018-05-15 15:09:28
968.
214
SIERSZYŃSKI Michał Marbopur Międzychód Team Bike / LUBOŃ (POL)
2000
8 2018-04-16 11:38:19
969.
1718
SIEWRUK Dariusz 4 EVER BIKE / Święciechowa (POL)
1971
8 2018-04-16 11:38:19
970.
1719
SIKORA BRONISŁAW ŚMIGŁO OSIECZNA / LESZNO (POL)
1954
6 2018-06-21 15:08:26
971.
215
SIKORA Oktawian BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1993
6 2018-07-10 12:41:25
972.
216
SIKORA Rafał THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1979
5 2018-07-10 12:41:25
973.
1976
SKOLARUS Sławomir RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1981
6 2018-06-27 15:41:25
974.
1720
SKONIECZNY Przemysław TERMY UNIEJÓW SIEĆ PIZZERII K2 / Koło (POL)
1975
5 2018-07-10 12:41:25
975.
1888
SKORLIńSKI Krzysztof Lkk team / leszno (POL)
1965
5 2018-04-16 11:38:19
976.
2216
SKORUPA Andrzej brody / (POL)
1975
8 2018-05-15 14:25:48
977.
1926
SKORUPA Szymon / Brody (POL)
2001
8 2018-05-15 15:09:28
978.
217
SKORUPINSKI Wojciech Orzeł Lipno / Świętno (POL)
1985
8 2018-04-16 11:38:19
979.
218
SKORUPSKI ANDRZEJ ŚMIGŁO OSIECZNA / KĄKOLEWO (POL)
1958
5 2018-04-16 11:38:19
980.
710
SKORUPSKI Michał MTB Koło Team / (POL)
1977
2 2018-04-16 11:40:16
981.
2176
SKOWROŃSKI Tadeusz tadeokarate / jelenia góra (POL)
1960
5 2018-07-10 12:41:25
982.
SKROBIŃSKI Paweł / Szczecin (POL)
1971
8 2018-07-02 23:27:45
983.
2297
SKROBIŃSKI Paweł Szczecin / (POL)
1971
6 2018-07-10 12:41:25
984.
1879
SKRZYPCZAK Tomasz Alfapanel MTB Team / Gostyń (POL)
1980
5 2018-06-21 15:08:26
985.
1852
SKRZYPCZAK Michał LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp (POL)
1974
5 2018-07-10 12:41:25
986.
1959
SKRZYPEK Patrycja KDK Team / DESZCZNO (POL)
1990
8 2018-05-15 15:09:28
987.
1949
SLISKI Piotr / Zielona Góra (POL)
1968
5 2018-07-10 12:41:25
988.
2088
SŁOTA Jarosław VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL)
1977
6 2018-06-07 08:54:55
989.
1721
SŁOTA RENATA VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL)
1981
8 2018-06-27 15:41:25
990.
2167
SMAK Bartosz SEVEN - Perceptus Team / Kożuchów (POL)
2002
8 2018-06-07 08:54:55
991.
877
SMAK Maciej SEVEN - Perceptus Team / Kożuchów (POL)
1969
6 2018-07-10 12:41:25
992.
2189
SMOGÓR Joanna GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC (POL)
1996
7 2018-06-21 15:08:26
993.
776
SOBCZYK Przemysław SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1995
6 2018-07-10 12:41:25
994.
3554
SOBISZ Aleksander BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
2004
9 2018-07-10 10:11:02
995.
838
SOCHA Filip Euro Bike Kaczmarek Electric Team / (POL)
1998
8 2018-06-27 15:42:33
996.
219
SOMNIAK Justyna FitStyle Team / Brzeg Dolny (POL)
1981
7 2018-07-10 12:41:25
997.
2274
SONIEWSKI Rafał / (POL)
1996
8 2018-06-27 15:42:33
998.
2389
SORGOWICKI Kamil DIALIZOWANY / Sulechów (POL)
1986
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
999.
1804
SOSNÓWKA Włodzimierz FINES BIKE TEAM / (POL)
1974
6 2018-07-10 12:41:25
1000.
220
SOŚNICKI Adrian / Zielona Góra (POL)
1986
8 2018-06-07 08:54:55
1001.
221
SOWINSKI Marcin OTC Oborniki / Rokietnica (POL)
1980
TAK 6 2018-06-21 15:08:26
1002.
222
SPŁAWSKI Damian akumar team / POZNAŃ (POL)
1982
6 2018-07-10 12:41:25
1003.
834
SPŁAWSKI Hubert AGROCHEST TEAM / (POL)
1997
5 2018-06-27 15:42:33
1004.
1722
SPYCHAŁA Bartłomiej ŚTC Śmigiel / Śmigiel (POL)
1985
6 2018-04-16 11:38:19
1005.
1723
SROCZYŃSKI Maciej KROSS EURO-ROWER.PL / Granowo (POL)
2002
5 2018-06-27 15:41:25
1006.
1724
SROCZYŃSKI Michał / Leszno (POL)
1979
8 2018-04-16 11:38:19
1007.
1836
STACHOWIAK Adam Areasports.pl / (POL)
1980
8 2018-04-16 11:40:16
1008.
223
STACHOWIAK Artur Marbopur Międzychód Team Bike / LUBOŃ (POL)
1977
8 2018-04-16 11:38:19
1009.
1953
STACHOWIAK Damian / Sulechów (POL)
1975
8 2018-05-15 15:09:28
1010.
1725
STACHOWIAK Dawid REAL 64-STO / Włoszakowice (POL)
2000
5 2018-07-10 12:41:25
1011.
1797
STACHOWIAK Paweł CIESIÓŁKA TEAM / Kąkolewo (POL)
1974
6 2018-04-16 11:38:19
1012.
1726
STACHOWIAK Waldemar / Włoszakowice (POL)
1971
5 2018-07-10 12:41:25
1013.
2376
STACHURSKI Krzysztof Cross Team Zgorzelec / Zgorzelec (POL)
1971
8 2018-07-10 12:41:25
1014.
STANIEWSKI Konrad ALVO Racing Team / Lipno (POL)
1975
7 2018-03-25 21:22:13
1015.
777
STAROŚCIC Jacek SEVEN - Perceptus Team / Zielona Gora (POL)
1976
TAK 6 2018-06-27 15:41:25
1016.
1900
STASIAK Katarzyna FNS Wschowa / (POL)
1953
7 2018-04-16 11:40:16
1017.
1727
STAWIŃSKI ŁUKASZ BRZECHWA TEAM / KĄKOLEWO (POL)
1988
8 2018-04-16 11:38:19
1018.
224
STEFANOWICZ Marek JGR MYSZKÓW / MYSZKÓW (POL)
1963
7 2018-04-16 11:38:19
1019.
225
STEFAŃSKI Marcin Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Zielona Góra (POL)
1983
TAK 5 2018-06-27 15:41:25
1020.
1728
STEMPIŃSKI Grzegorz / POZNAŃ (POL)
1984
7 2018-04-16 11:38:19
1021.
1729
STĘPNIAK Marcin ZG Polkowice Sieroszowioce / wschowa (POL)
1989
6 2018-04-16 11:38:19
1022.
1730
STĘPNIEWSKI Szymon R-TEAM RYDZYNA / Leszno (POL)
1995
8 2018-04-16 11:38:19
1023.
1908
STRÓZYCKI Eryk METABO TORA BIKE / leszno (POL)
2002
5 2018-07-10 12:41:25
1024.
706
STRÓŻNIAK Przemysław SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1996
8 2018-07-10 12:41:25
1025.
226
STRZELCZAK przemyslaw team 7 / sulechow (POL)
1982
6 2018-06-07 08:54:55
1026.
2158
STRZELECKI Bartosz / Gubin (POL)
1992
8 2018-06-07 08:54:55
1027.
227
STYCZEŃ Mirosław Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL)
1980
5 2018-06-27 15:41:25
1028.
2070
STYCZYŃSKA Kinga / Gniezno (POL)
1988
6 2018-07-10 12:41:25
1029.
1062
SUCHARSKI Robert Miłosław Fortuna Team / (POL)
1976
3 2018-06-21 14:21:08
1030.
2145
SUCHTO Paweł JM PROJEKT SPORT / Strzelce Krajeńskie (POL)
1981
7 2018-06-27 15:41:25
1031.
1975
SUDOŁ Jacek Road-Racing.pl / (POL)
1975
5 2018-05-15 15:09:28
1032.
228
SULICH Paweł ROMET FACTORY TEAM / Gromadka (POL)
1990
7 2018-06-07 08:54:55
1033.
1892
SULIGOWSKI Tomasz / Skórzewo (POL)
1978
6 2018-06-21 15:08:26
1034.
1732
SUSKI Michał THE FOUR HORSEMEN / Nowa Sól (POL)
1975
6 2018-07-10 12:41:25
1035.
1954
SUTKOWSKI Dawid / Świebodzin (POL)
2002
8 2018-06-27 15:41:25
1036.
229
SYDOR PRZEMYSŁAW FSD Sport / STRZELCE KRAJ (POL)
1961
5 2018-06-21 15:08:26
1037.
230
SYGUT Łukasz / Nowogrodziec (POL)
1983
5 2018-07-10 12:41:25
1038.
2329
SZAFRAŃSKI Piotr Zielona Góra / (POL)
1985
7 2018-06-27 15:41:25
1039.
2380
SZALPUK Mirosław FZ Pojechani / Zielona Góra (POL)
1964
6 2018-07-10 12:41:25
1040.
2180
SZATKOWSKI Marcin AGMAR SERWIS ROWEROWY / Rokietnica (POL)
1986
7 2018-07-10 12:41:25
1041.
1956
SZAWIOŁA Szymon / Świebodzin (POL)
2002
6 2018-06-07 08:54:55
1042.
231
SZCZECIŃSKI Tadeusz Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
1043.
1733
SZCZEPANIAK Jakub WERNER KENKEL SPORT TEAM / Leszno (POL)
1983
5 2018-04-16 11:38:19
1044.
1978
SZCZEPANIAK Kaziemierz Szczepan Bike - Giant Gorzów / (POL)
1965
5 2018-06-27 15:41:25
1045.
2404
SZCZEPAŃSKI Grzegorz / Bielawa (POL)
1974
6 2018-07-22 11:42:43
1046.
3543
SZCZEPKOWSKI Brajan Polska - Żerków / (POL)
2006
8 2018-06-21 14:21:08
1047.
2240
SZCZEPKOWSKI Karol Polska-Żerków / (POL)
1981
8 2018-06-21 14:21:08
1048.
1935
SZCZEPUŁA-SZULEN Ewa FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1983
6 2018-07-10 12:41:25
1049.
1734
SZCZESIAK Paweł Muszak-Ski MTB Team / Poznań (POL)
1990
7 2018-04-16 11:38:19
1050.
2193
SZCZEŚNIAK Ryszard / Września (POL)
1988
8 2018-06-21 15:08:26
1051.
2384
SZCZĘŚNIAK Magdalena INTERELAX / Nowa Sól (POL)
1981
8 2018-07-10 12:41:25
1052.
2415
SZCZOTKA Filip / Piaseczno (POL)
2004
8 2018-07-18 12:14:13
1053.
1735
SZCZYGIELSKI Artur KUVERT POLSKA / Zbąszyń (POL)
1971
7 2018-05-15 15:09:28
1054.
2016
SZEDLER Łukasz / Nowy Tomyśl (POL)
1989
7 2018-07-10 12:41:25
1055.
1736
SZENFELD Bartosz / Granowo (POL)
1985
6 2018-07-10 12:41:25
1056.
1858
SZEWCZYK Robert MRÓZROWERY TEAM / (POL)
1986
7 2018-05-15 15:09:28
1057.
1737
SZKUDLARCZYK Patryk Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL)
1981
7 2018-04-16 11:38:19
1058.
1989
SZLABS Marzena akumar team / swarzędz (POL)
1977
6 2018-07-10 12:41:25
1059.
1989
SZLABS Natalia akumar team / swarzędz (POL)
2002
7 2018-06-07 08:54:55
1060.
1791
SZŁAPKA Przemysław R-TEAM RYDZYNA / Karolewko (POL)
1969
5 2018-04-16 11:38:19
1061.
233
SZMYGIN Tomasz LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1975
6 2018-07-10 12:41:25
1062.
2394
SZOMBIERSKI Robert Tri Aktywni Lubsko / Lubsko (POL)
1984
6 2018-07-10 12:41:25
1063.
2400
SZOTT Nikodem THE FOUR HORSEMEN / Zielona Góra (POL)
1981
6 2018-07-10 12:41:25
1064.
1739
SZPULEWSKA-LAREK Sylwia DT4YOU MTB TEAM / oborniki (POL)
1980
6 2018-06-27 15:41:25
1065.
1866
SZRAŃSKI Szymon Grupa Krotoski-Cichy / (POL)
1977
6 2018-04-16 11:40:16
1066.
234
SZTUROMSKI Cezary Red Devils Głogów / Głogów (POL)
1971
6 2018-04-16 11:38:19
1067.
235
SZULGA Radosław Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL)
1990
5 2018-07-10 12:41:25
1068.
1740
SZUSTER Krzysztof / Zielona Góra (POL)
1980
7 2018-04-16 11:38:19
1069.
236
SZWAJKIEWICZ Michał / Żary (POL)
1975
5 2018-07-10 12:41:25
1070.
237
SZWAJKIEWICZ Monika / Żary (POL)
1979
8 2018-04-16 11:38:19
1071.
2382
SZWAK Mariola INTERELAX / Zielona Góra (POL)
1974
8 2018-07-10 12:41:25
1072.
2235
SZWANDZIAK Mateusz Polska / (POL)
2002
8 2018-06-21 14:21:08
1073.
SZWANDZIAK Mateusz #BIKERS TEAM / Chodów (POL)
2002
8 2018-03-29 13:19:05
1074.
238
SZYLKO Adrian Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL)
1983
5 2018-07-10 12:41:25
1075.
764
SZYMANKIEWICZ Ewa RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / (POL)
1979
2 2018-07-10 12:41:25
1076.
1742
SZYMAŃSKI Dominik LKS SZAWER LESZNO / Leszno (POL)
1980
7 2018-04-16 11:38:19
1077.
3542
SZYMCZAK Nikodem Polska / (POL)
2005
8 2018-06-21 14:21:08
1078.
2367
SZYMCZAK Piotr TC Chrobry Betron Głogów / Leszno (POL)
1963
5 2018-07-10 12:41:25
1079.
2066
SZYMCZAK Radosłąw Nowogród Bobrzianki / (POL)
1976
8 2018-07-10 10:11:02
1080.
1936
SZYMCZAK Sylwester Polkowice / Polkowice (POL)
1965
6 2018-06-07 08:54:55
1081.
2174
SZYMGUL Marcin Świdnica / (POL)
2002
8 2018-06-07 09:05:37
1082.
2065
SZYMURSKI Arkadiusz Phytopharm TEAM / Środa Wlkp (POL)
1972
7 2018-06-21 15:08:26
1083.
778
SZYNGIEL Marcin ORKAN DRZONÓW / ŚWIDNICA (POL)
1979
8 2018-04-16 11:38:19
1084.
1853
ŚCIERNICK Daniel Active Team BEZ BALASTU / (POL)
1974
6 2018-07-10 12:41:25
1085.
1138
ŚLADEWSKI Marcin WSCHOWA / (POL)
1999
1 2018-06-07 09:05:37
1086.
1842
ŚLĄCZKA Marcin Cyklomaniak Scott Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1979
5 2018-07-10 12:41:25
1087.
2152
ŚLIWA Zofia FWS Bike Team / WSCHOWA (POL)
1976
6 2018-06-27 15:41:25
1088.
1928
ŚLIWIŃSKI Piotr INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / BOGATYNIA (POL)
2001
5 2018-05-15 15:09:28
1089.
ŚMIAŁKOWSKA Magda Husse Team / Bolesławiec (POL)
1974
8 2018-07-14 14:45:55
1090.
ŚMIAŁKOWSKI Rafał Husse Team / Bolesławiec (POL)
1974
8 2018-07-14 14:42:58
1091.
1962
ŚMIŁOWSKI JAN Trzcianka / trzcianka (POL)
1961
8 2018-06-27 15:41:25
1092.
1744
ŚWIĘTEK Robert Kołownik Włoszakowice / Sława (POL)
1973
8 2018-04-16 11:38:19
1093.
ŚWITŚWIT Darek 4 EVER BIKE / Rydzyna (POL)
2001
8 2018-03-28 19:55:27
1094.
239
TAŁANDA Dominik ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1981
5 2018-07-10 12:41:25
1095.
2320
TAŃSKI Patryk Kopex / (POL)
1992
8 2018-05-15 14:25:48
1096.
1745
TELEFIN Wojciech Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team / Zielona Góra (POL)
1980
5 2018-07-10 12:41:25
1097.
792
TĘGI Tomasz REAL 64-STO / (POL)
1979
1 2018-07-10 12:41:25
1098.
733
TIDE Kamil Bytnica / (POL)
1983
2 2018-07-10 12:41:25
1099.
1746
TKACZ Łukasz / Przemków (POL)
1990
5 2018-04-16 11:38:19
1100.
1747
TŁUCZEK Daniel Kurowice / Kurowice (POL)
1979
7 2018-07-10 12:41:25
1101.
1748
TOMASZEWSKI Dawid IT EVO Computer Solutions / Śmigiel (POL)
1984
7 2018-04-16 11:38:19
1102.
1815
TOMCZYK Jacek TC CHROBRY BETRON / (POL)
1992
5 2018-06-07 08:54:55
1103.
1099
TOMIAK Marcin MRÓZROWERY TEAM / (POL)
1982
1 2018-06-21 15:08:26
1104.
2325
TOPOROWSKI Rafał Samotny Jeździec / JABŁONKA STARA (POL)
1969
7 2018-06-27 15:41:25
1105.
2271
TOPOROWSKI Wojciech / (POL)
2000
8 2018-06-27 15:42:33
1106.
1749
TORZEWSKA Małgorzata AMSports Bydgoszcz MTB TEAM / Bydgoszcz (POL)
1971
7 2018-05-15 15:09:28
1107.
TRESENBERG Agata / Zielona Góra (POL)
1987
8 2018-07-02 16:31:59
1108.
240
TUCZYŃSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / JERZMANOWA (POL)
1982
6 2018-07-10 12:41:25
1109.
TUTUCKI JACEK 4 EVER BIKE / LESZNO (POL)
1978
TAK 8 2018-04-04 19:17:08
1110.
241
TWARDOWSKI Tomasz / Trzciel (POL)
1984
6 2018-06-07 08:54:55
1111.
1750
TYC Michał / Świebodzin (POL)
1983
6 2018-07-10 12:41:25
1112.
2302
TYLISZCZAK Zbigniew chornet / (POL)
1971
8 2018-05-15 14:25:48
1113.
2000
URBANIAK Marek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / (POL)
1978
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
1114.
1751
URBANIAK Mirosław SOGEST / ZIELONA GÓRA (POL)
1966
TAK 5 2018-07-10 12:41:25
1115.
310
URBAŃSKI Artur Masterchem MTB Team / Bojadła (POL)
1978
6 2018-07-10 12:41:25
1116.
1752
URBAŃSKI Paweł Centrum Team-Opalenica / OPALENICA (POL)
1989
8 2018-04-16 11:38:19
1117.
2050
VENNOOIJ Menwin / (POL)
1994
7 2018-06-27 15:42:33
1118.
1753
WABNIC Roman MTB Koło / Koło (POL)
1971
5 2018-07-10 12:41:25
1119.
1973
WACHNOWICZ MACIEJ MTB4FUN / GORZÓW WIELKOPOLSKI (POL)
1965
8 2018-06-07 08:54:55
1120.
242
WACHOWIAK Krzysztof Marbopur Międzychód Team Bike / MIĘDZYCHÓD (POL)
1977
7 2018-04-16 11:38:19
1121.
2155
WACHOWSKI Marcin / Słubice (POL)
1975
6 2018-06-07 08:54:55
1122.
775
WACHULAK Marcin SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1975
7 2018-06-07 08:54:55
1123.
1754
WALCZAK Dariusz Pozytywnie Zakręceni / Leszno (POL)
1964
5 2018-04-16 11:38:19
1124.
1939
WALCZAK Rafał SECO/WARWICK / SWIEBODZIN (POL)
1977
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
1125.
1755
WALCZAK Rafał Koksik Team / Przytoczna (POL)
1981
7 2018-05-15 15:09:28
1126.
WALCZAK Zbigniew Bike Team Oleśnica / Oleśnica (POL)
1952
7 2018-03-25 14:58:16
1127.
1756
WALENDOWSKA Małgorzata VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Zielona Góra (POL)
1987
8 2018-07-10 12:41:25
1128.
2045
WALENDOWSKI Paweł LUG MTB TEAM / Nowa Sól (POL)
1967
TAK 4 2018-06-27 15:41:25
1129.
2142
WALENDZIK Marek JM Projekt Sport / Strzelce Kraj (POL)
1973
5 2018-06-21 15:08:26
1130.
1805
WALEŃSKI Paweł LESZNO / Leszno (POL)
1987
5 2018-04-16 11:38:19
1131.
1960
WALEROWICZ Patryk BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
1992
5 2018-06-07 08:54:55
1132.
1930
WALKOWIAK Artur KROSS EURO-ROWER.PL / Wyciążkowo (POL)
1974
7 2018-05-15 15:09:28
1133.
1757
WALKOWIAK Krzysztof / Zielona Góra (POL)
1983
7 2018-07-10 12:41:25
1134.
2283
WALKOWIAK Marcin Q-Kiełka / Wolsztyn (POL)
1985
6 2018-06-27 15:41:25
1135.
311
WALKÓW Łukasz Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
1136.
992
WALOCH Leszek Sulechów / (POL)
1956
4 2018-05-15 14:25:48
1137.
2024
WANIOREK-DOMAŃSKA Aleksandra Domansky Team / Słubice (POL)
1985
8 2018-06-27 15:41:25
1138.
244
WAŃSKI Leszek / Tuchorza (POL)
1984
6 2018-04-16 11:38:19
1139.
640
WARDĘGA Piotr Grupa ROTO MTB / Żary (POL)
1974
5 2018-07-10 12:41:25
1140.
245
WARNO Adam Bike Tech Technikum Świebodzin / Szczaniec (POL)
1999
7 2018-07-10 12:41:25
1141.
2416
WARŻAŁA Łukasz PM Rider Team / Wrocław (POL)
1982
5 2018-07-18 10:27:41
1142.
1981
WASILUK Marek TEAM MTB PARKIETEX / Głogów (POL)
1972
5 2018-06-27 15:41:25
1143.
WASIOŁEK Janusz CLEARCHEM / Wolsztyn (POL)
1970
7 2018-03-05 12:52:01
1144.
1758
WASIOłKA Zdzisław Spinko Leszno / Leszno (POL)
1960
7 2018-04-16 11:38:19
1145.
1759
WAŚCIŃSKI Remigiusz Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
1990
6 2018-07-10 12:41:25
1146.
1760
WAWROWSKI Marek Spinko Leszno / Leszno (POL)
1980
5 2018-04-16 11:38:19
1147.
1790
WAWRZYNIAK Maciej R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
1970
5 2018-06-21 15:08:26
1148.
246
WAWRZYNIAK Paweł Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1980
5 2018-07-10 12:41:25
1149.
3532
WAWRZYNIAK Piotr Krosno Odrzańskie / (POL)
2004
8 2018-06-07 09:05:37
1150.
247
WĄGIEL Jakub Marbopur Międzychód Team Bike / Poznań (POL)
1986
5 2018-06-27 15:41:25
1151.
685
WEBER Paweł Tuczno / (POL)
1984
1 2018-07-10 12:41:25
1152.
1761
WEISS Krzysztof / Włoszakowice (POL)
1977
6 2018-07-10 12:41:25
1153.
2293
WENCEL Artur MAZ-BRAM MTB TEAM / (POL)
1976
TAK 6 2018-07-10 10:11:02
1154.
1920
WENGIEREK Maria Strefarowery Superior Team / (POL)
1993
5 2018-07-10 12:41:25
1155.
1762
WENTA Krzysztof KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / BOŻEPOLE WIELKIE (POL)
1978
5 2018-04-16 11:38:19
1156.
WESOŁOWSKI Łukasz MTS Drużyna Szpiku KGHM / glogów (POL)
1980
5 2018-02-27 20:37:51
1157.
1763
WIATROWSKI Rafał KROSS EURO-ROWER.PL / Krzywiń (POL)
1975
6 2018-04-16 11:38:19
1158.
248
WICHOWSKI Łukasz / Gorzów Wlkp (POL)
1979
8 2018-07-10 12:41:25
1159.
1961
WIECZOREK Kamil LUG MTB Team / Zielona Góra (POL)
1978
TAK 7 2018-05-15 15:09:28
1160.
1764
WIERCHOWIEC Artur Szprotawa / Szprotawa (POL)
1973
5 2018-07-10 12:41:25
1161.
2231
WIERZBICKA Anna SEVEN - Perceptus Team / Bytnica (POL)
1984
TAK 7 2018-07-10 12:41:25
1162.
1946
WIERZBICKI Jędrzej / Poznań (POL)
1970
6 2018-07-10 12:41:25
1163.
2252
WIERZBIŃSKA Izabela Polska - Opalenica / (POL)
1972
8 2018-06-21 14:21:08
1164.
781
WIESZCZECZYŃSKI Krzysztof czerwonak / (POL)
1986
3 2018-04-16 11:40:16
1165.
1799
WIESZCZECZYŃSKI Marek czerwonak / (POL)
1960
8 2018-04-16 11:40:16
1166.
2337
WIĘDŁOCHA Jan Active Team BEZ BALASTU / GŁOGÓW (POL)
1977
5 2018-07-10 12:41:25
1167.
1167
WIKTOR Wojciech decathlon strong team / (POL)
1993
4 2018-06-21 14:21:08
1168.
1765
WILGOSZ Igor / Nowa Sól (POL)
1991
6 2018-04-16 11:38:19
1169.
2025
WILIŃSKI Marcin / Stare Kurowo (POL)
1980
7 2018-06-27 15:41:25
1170.
1932
WINIARCZYK Witold / Zielona Góra (POL)
1983
6 2018-07-10 12:41:25
1171.
1766
WITCHEN Adam / Żary (POL)
1982
5 2018-07-10 12:41:25
1172.
WITEK Rafał OTC Oborniki / Dąbrówka Leśna (POL)
1985
2018-07-19 14:59:57
1173.
1767
WITKIEWICZ Marcin LIT Polska / Zielona Góra (POL)
1990
6 2018-04-16 11:38:19
1174.
249
WITKOWSKI Łukasz / Leszno (POL)
1991
6 2018-06-27 15:41:25
1175.
1768
WLEKLIK Przemysław LESZNO / Leszno (POL)
1969
7 2018-04-16 11:38:19
1176.
250
WŁODARCZYK Daniel FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1984
5 2018-07-10 12:41:25
1177.
3534
WŁODARCZYK Jakub BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
1178.
1769
WŁODARCZYK Marcin CIESIÓŁKA TEAM / Wilkowice (POL)
1979
5 2018-04-16 11:38:19
1179.
1942
WODNICZAK Paweł / Zielona Góra (POL)
1985
8 2018-05-15 15:09:28
1180.
1770
WOJCIECHOWSKI Arkadiusz Spinko Leszno / Leszno (POL)
1984
5 2018-04-16 11:38:19
1181.
WOJCIECHOWSKI Dawid LESZNO / Leszno (POL)
2000
8 2018-04-10 20:07:29
1182.
251
WOJCIECHOWSKI Grzegorz THE FOUR HORSEMEN / Nowa Sól (POL)
1976
7 2018-07-10 12:41:25
1183.
1859
WOJNAR Tomasz Poznań / Poznań (POL)
1970
6 2018-06-21 15:08:26
1184.
1771
WOJTAS Iwona FSD Sport Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL)
1963
8 2018-06-07 08:54:55
1185.
1772
WOJTAS Wiesław FSD Sport Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL)
1960
7 2018-06-07 08:54:55
1186.
2239
WOJTCZAK Bernard Polska - Klony / (POL)
1973
8 2018-06-21 14:21:08
1187.
3545
WOJTCZAK Sara Klony / (POL)
2005
2018-06-21 14:21:08
1188.
734
WOJTKIEWICZ Wiesław Tawerna Paulina / (POL)
1978
2 2018-07-10 12:41:25
1189.
1860
WOJTKOWIAK Bartosz 64-STO Leszno / (POL)
2003
7 2018-04-16 11:40:16
1190.
2054
WOJTKOWIAK Emilia RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1977
5 2018-07-10 12:41:25
1191.
2501
WOJTKOWIAK Maciej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1977
6 2018-05-15 15:09:28
1192.
1814
WOJTKOWIAK Rafał Babimost / Babimost (POL)
1973
6 2018-05-15 15:09:28
1193.
1774
WOJTKOWSKI Maciej Muszak-Ski MTB Team / Luboń (POL)
1987
6 2018-07-10 12:41:25
1194.
2249
WOLNIEWICZ Krzysztof Polska - Poznań / (POL)
1973
8 2018-06-21 14:21:08
1195.
835
WOLNIEWICZ Mateusz Consdata Supersportowy Team / (POL)
1987
8 2018-06-27 15:42:33
1196.
2414
WOŁCZYŃSKI Rafał / JELENIA GÓRA (POL)
1975
6 2018-07-22 11:42:30
1197.
252
WOŁOSZYN Marcin Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Kurowice (POL)
1979
5 2018-06-27 15:41:25
1198.
1947
WOŁOWICZ Konrad / Boruja Koscielna (POL)
1984
6 2018-07-10 12:41:25
1199.
2014
WOŁOWIEC Sebastan KB Pento / Strzelce Kraj. (POL)
1980
5 2018-06-27 15:41:25
1200.
2020
WOZIWODZKI Marcin / Rawicz (POL)
1974
6 2018-07-10 12:41:25
1201.
1775
WOZIWODZKI Mateusz / Rawicz (POL)
2001
5 2018-07-10 12:41:25
1202.
2175
WOŹNIAK Tomasz GEOpyra / Kicin (POL)
1976
6 2018-06-21 15:08:26
1203.
2192
WOŹNICKI Witold Satpol GKKG / KŁECKO (POL)
1965
6 2018-06-21 15:08:26
1204.
1944
WOŹNICZAK Michał / Zielona Góra (POL)
1999
7 2018-05-15 15:09:28
1205.
254
WÓJCIK Andrzej ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL)
1987
5 2018-07-10 12:41:25
1206.
253
WÓJCIK Andrzej KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Chocianów (POL)
1966
8 2018-05-15 15:09:28
1207.
2217
WÓJCIK Jarosław Team MTB Farma Ziół Głogów / Głogów (POL)
1978
8 2018-05-15 15:09:28
1208.
1926
WÓJCIK Marcin / Wronki (POL)
1986
8 2018-04-24 19:35:35
1209.
1776
WÓJT Krzysztof Spinko Leszno / Leszno (POL)
1988
7 2018-04-16 11:38:19
1210.
1878
WRONOWSKA Aleksandra Poznań / (POL)
1993
8 2018-04-16 11:40:16
1211.
1890
WRÓBLEWSKI Dariusz CCB / (POL)
1966
6 2018-04-16 11:40:16
1212.
1777
WRÓBLEWSKI Marek Kołownik Włoszakowice / Krzycko Małe (POL)
1980
8 2018-04-16 11:38:19
1213.
2392
WRZEŚNIAK Waldemar Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
1960
7 2018-07-10 12:41:25
1214.
1778
WUJDA Radosław Centrum Rowerowe Giant Żary Team / ŻARY (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
1215.
1779
WYSOCZAŃSKA Joanna LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1979
6 2018-07-10 12:41:25
1216.
3547
WYSOCZAŃSKI Aleksander LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / (POL)
2005
8 2018-06-27 15:42:33
1217.
2027
ZADROŻNY Andrzej 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / ZIELONA GÓRA (POL)
1984
8 2018-06-27 15:41:25
1218.
2003
ZAGÓRSKI Dariusz / Gorzów Wlkp. (POL)
1966
7 2018-07-10 12:41:25
1219.
255
ZAJĄCZKOWSKI KRZYSZTOF ROMET FACTORY TEAM / Nowogrodziec (POL)
1963
8 2018-04-16 11:38:19
1220.
1781
ZAJĄCZKOWSKI Patryk Spinko Leszno / Leszno (POL)
1978
6 2018-04-16 11:38:19
1221.
2202
ZAKRZEWSKI Adam / KIEKRZ (POL)
1987
6 2018-06-21 15:08:26
1222.
1943
ZAKRZEWSKI Sławomir ZakrzewskiTEAM / Nowa Sól (POL)
1974
6 2018-07-10 12:41:25
1223.
ZALEWSKI Rafał / Gorzów Wielkopolski (POL)
1982
8 2018-07-13 10:44:17
1224.
ZALEWSKI Sławomir STREFASPORTU.PL MW INVEST / Osieczna (POL)
1968
6 2018-07-03 20:05:31
1225.
1958
ZALISZ Sebastian / sulechow (POL)
1984
7 2018-07-10 12:41:25
1226.
256
ZAMORSKA Dagmara brak / Międzyrzecz (POL)
1980
6 2018-07-10 12:41:25
1227.
257
ZAMORSKI Radosław ROMET FACTORY TEAM / BOLESŁAWIEC (POL)
1979
8 2018-06-07 08:54:55
1228.
3544
ZARAŃSKA Nadia cellfast power plus.pl / (POL)
2005
2018-06-27 15:41:25
1229.
258
ZAREMBA Łukasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żary (POL)
1980
5 2018-07-10 12:41:25
1230.
259
ZARZYCKI Adam Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL)
1990
5 2018-07-10 12:41:25
1231.
260
ZAWADZKI Radosław JOKER TEAM / Zielona Góra (POL)
1979
7 2018-07-10 12:41:25
1232.
3533
ZAWORSKA Kaja Młodzi Zaworscy / (POL)
2006
8 2018-06-07 09:05:37
1233.
3535
ZAWORSKA Oliwia Młodzi Zaworscy / (POL)
2005
8 2018-06-07 09:05:37
1234.
261
ZBOROWSKI Bartosz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Zielona Góra (POL)
1984
7 2018-07-10 12:41:25
1235.
1782
ZELMAŃSKI Paweł ZZPPM ZG RUDNA / Głogów (POL)
1980
8 2018-05-15 15:09:28
1236.
2035
ZGIERSKA URSZULA / GLISNO (POL)
1977
8 2018-06-27 15:41:25
1237.
2034
ZGIERSKI PRZEMYSŁAW GARMIN LUBNIEWICE TEAM / GLISNO (POL)
1980
7 2018-06-27 15:41:25
1238.
262
ZGODZIŃSKI Mariusz XtraBike Bolesławiec / Bolesławiec (POL)
1984
6 2018-05-15 15:09:28
1239.
2170
ZIBROW-SLAWEK Karolina / Zielona Góra (POL)
1978
8 2018-06-07 08:54:55
1240.
1919
ZIELIŃSKA Weronika Strefarowery Superior Team / (POL)
2001
6 2018-07-10 12:41:25
1241.
1783
ZIELIŃSKI Dawid ZZPPM ZG RUDNA / Lubin (POL)
1983
8 2018-04-16 11:38:19
1242.
ZIELIńSKI Łukasz 4 EVER BIKE / Kościan (POL)
1982
8 2018-03-29 20:47:55
1243.
1784
ZIELONY Łukasz DGR Racing Team / Niechlów (POL)
1999
5 2018-06-21 15:08:26
1244.
263
ZIEMNIK Marcin WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL)
1985
6 2018-07-10 12:41:25
1245.
1967
ZIĘTKA Marek / (POL)
1973
7 2018-07-10 12:41:25
1246.
1785
ZIMMER Lukasz 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Leszno (POL)
1984
6 2018-04-16 11:38:19
1247.
ZIMNIAK Magdalena LESZNO / leszno (POL)
1971
7 2018-04-06 20:46:47
1248.
1801
ZIMNIAK Magdalena Galibier Bikefun Team / (POL)
1971
7 2018-04-16 11:40:16
1249.
1786
ZINOWIEW Filip 64-sto / Dąbcze (POL)
2002
5 2018-04-16 11:38:19
1250.
2279
ZIOBROWSKI Paweł / (POL)
1986
8 2018-06-27 15:42:33
1251.
264
ZIOMEK Tomek Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1987
7 2018-05-15 15:09:28
1252.
1008
ZNAMIROWSKI Paweł LKS Trasa Zielona Góra / (POL)
1996
1 2018-07-10 12:41:25
1253.
1992
ZOZULIŃSKA Weronika MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Poznań, pow. Poznań (POL)
1989
6 2018-06-21 15:08:26
1254.
2398
ZUCHOWICZ Bartłomiej KSRG ZG RUDNA / Głogów (POL)
1983
6 2018-07-10 12:41:25
1255.
265
ZWIERZYŃSKI Bartosz / Kożuchów (POL)
1993
6 2018-07-10 12:41:25
1256.
266
ZWIERZYŃSKI Tomasz / Kożuchów (POL)
1997
6 2018-07-10 12:41:25
1257.
1100
ŻBIK Krzysztof zbix / (POL)
1977
6 2018-06-27 15:42:33
1258.
2305
ŻEBROWSKI Patryk Żary / (POL)
2002
8 2018-05-15 14:25:48
1259.
267
ŻELETKO Arkadiusz AGA TEAM MTB / Siedlisko (POL)
1972
5 2018-07-10 12:41:25
1260.
1923
ŻELETKO Magdalena AGA TEAM MTB / SIEDLISKO (POL)
1971
6 2018-07-10 12:41:25
1261.
2233
ŻOŁĄDKIEWICZ Bartosz Kontakt-Simon / Wrocław (POL)
1976
TAK 6 2018-07-10 12:41:25
1262.
1787
ŻYLIŃSKI Grzegorz Galibier Bikefun Team / Święciechowa (POL)
1981
5 2018-04-16 11:38:19

MEGA/GIGA
Zgłoszonych: 631
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia
1.
971
ADAMCZAK Artur FTI Racing Team / Poznań (POL)
1992
4 2018-06-07 08:54:55
2.
1043
ADAMCZAK Jarosław Komorniki MTB Team / POZNAŃ (POL)
1973
3 2018-07-10 12:41:25
3.
428
ADAMCZYK Mateusz Kometa Śrem / Błociszewo (POL)
1995
3 2018-04-16 11:38:19
4.
1125
ADRYAN Tomasz Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Zalasewo Swarzędz (POL)
1971
3 2018-06-27 15:41:25
5.
1089
ALCHIMOWICZ Rafał INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM / Jelenia Góra (POL)
1986
TAK 1 2018-07-22 11:42:58
6.
268
ANDRZEJCZAK Bartek Orzeł Lipno / Piaski (POL)
1989
TAK 3 2018-06-21 15:08:26
7.
1123
ANDRZEJEWSKI Krzysztof Northtec Bike Team / Poznań (POL)
1985
2 2018-06-27 15:41:25
8.
689
ANDRZEJEWSKI Michał REAL 64-STO / Wilkowice (POL)
1987
3 2018-06-27 15:41:25
9.
1111
ANTKOWIAK Jakub Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Września (POL)
1995
1 2018-07-10 12:41:25
10.
269
ANTONIEWICZ ROBERT AF MOSINA TEAM / MOSINA (POL)
1970
2 2018-04-16 11:38:19
11.
270
BABIARZ Jacek / Nowa Sól (POL)
1984
3 2018-07-10 12:41:25
12.
10
BALAWAJDER Rafał Euro Bike Kaczmarek Electric Team / NOWA SÓL (POL)
1981
TAK TAK 4 2018-07-10 12:41:25
13.
431
BANDUROWSKI Andrzej TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1972
2 2018-07-10 12:41:25
14.
271
BANECKI Piotr Thule Team / Wieleń (POL)
1987
2 2018-06-27 15:41:25
15.
432
BAŃDURA Antoni SGR Specialized / Stara Kamienica (POL)
1961
2 2018-05-15 15:09:28
16.
273
BARTCZAK Dariusz / SULECHÓW (POL)
1969
3 2018-07-10 12:41:25
17.
433
BARTKIEWICZ Paweł TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1971
4 2018-07-10 12:41:25
18.
274
BARTKOWIAK Tomek DGR Racing Team / Masłowo (POL)
1986
2 2018-07-10 12:41:25
19.
1096
BATEK Dariusz CST 7R MTB TEAM / Zator (POL)
1986
TAK 1 2018-07-19 10:00:50
20.
996
BATOR Mirosław Grupa ROTO MTB / ZIELONA GÓRA (POL)
1971
4 2018-05-15 15:09:28
21.
434
BATURA Tomasz Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1975
1 2018-06-27 15:41:25
22.
275
BĄBELCZYK Radosław Marbopur Międzychód Team Bike / MIĘDZYCHÓD (POL)
2001
2 2018-07-10 12:41:25
23.
276
BEDNARCZYK Sebastian Szczepan Bike - Giant Gorzów / Gorzów Wielkopolski (POL)
1999
1 2018-07-10 12:41:25
24.
278
BEDNAREK Jakub SEZUP MTB Team / Kaczory (POL)
1979
4 2018-06-27 15:41:25
25.
839
BEDNAREK Michał SEZUP MTB Team / PIŁA (POL)
1984
4 2018-06-27 15:41:25
26.
BERNACIAK Adam CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / PIŁA (POL)
1952
4 2018-03-27 13:24:27
27.
435
BETKA Maciej GILICKIBIKE TEAM / KOŚCIELNA WIEŚ (POL)
1976
3 2018-04-16 11:38:19
28.
1013
BEZRĄK Tomasz SAINT-GOBAIN SQUAD / Żary (POL)
1979
4 2018-05-15 15:09:28
29.
976
BIALAS Wiesiek / Berlin (POL)
1957
4 2018-06-07 08:54:55
30.
952
BIAŁAS Michał / Zielona Góra (POL)
1989
2 2018-07-10 12:41:25
31.
436
BIAŁECKI Filip ROMET FACTORY TEAM / Babimost (POL)
1976
1 2018-07-10 12:41:25
32.
1173
BIAŁKA Marcin / Jelenia Góra (POL)
1976
4 2018-07-22 11:42:21
33.
BICZYSKO Paweł / Wrocław (POL)
1986
2018-07-19 23:16:15
34.
279
BIEDRZYCKI Witold- rekin mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1960
2 2018-07-10 12:41:25
35.
BIELSKI Maciej MTB4FUN / Gorzów Wielkopolski (POL)
1976
3 2018-05-30 08:46:59
36.
BIERNAT Jakub ROMET FACTORY TEAM / Złotoryja (POL)
1988
2 2018-02-28 14:53:14
37.
280
BILSKI Tomasz THULE TEAM / Wolsztyn (POL)
1982
1 2018-07-10 12:41:25
38.
437
BISKUP Wojciech RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Komorniki (POL)
1979
2 2018-06-21 15:08:26
39.
BŁASZCZYK Artur victoria jarocin accent team / Kotlin (POL)
2003
2018-06-05 19:24:35
40.
990
BŁASZCZYK Krzysztof UDG Team / (POL)
1986
3 2018-06-27 15:41:25
41.
737
BŁYSKOŃ Tomasz SEVEN - Perceptus Team / Krosno Odrzańskie (POL)
1981
1 2018-07-10 12:41:25
42.
1139
BOCER Roman LO Świebodzin Team / (POL)
1969
4 2018-06-07 08:54:55
43.
630
BOCH Jacek Grupa ROTO MTB / Zbąszyń (POL)
1972
2 2018-07-10 12:41:25
44.
477
BOCZKOWSKA-PIDEK Katarzyna SEVEN - Perceptus Team / Płoty (POL)
1971
3 2018-07-10 12:41:25
45.
1087
BORKOWSKI Wojciech FTI Racing Team / Poznań (POL)
1993
TAK 1 2018-07-15 23:34:24
46.
438
BOROWCZAK Piotr FCT Chłopowiec / Zbąszyń (POL)
1986
2 2018-06-07 08:54:55
47.
281
BOROWIAK Paweł Marbopur Międzychód Team Bike / Międzychód (POL)
1983
3 2018-06-27 15:41:25
48.
742
BOROWIECKA Barbara Szczepan Bike - Giant Gorzów / Nowa Sobótka (POL)
1995
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
49.
439
BORóWCZAK Rafał KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL)
1968
2 2018-07-10 12:41:25
50.
440
BROWARCZYK Dominik / Zielona Góra (POL)
1979
2 2018-07-10 12:41:25
51.
441
BRÓŹDZIŃSKI Ryszard RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / POZNAN (POL)
1959
3 2018-07-10 12:41:25
52.
950
BRUDNICKI Dawid UNIT MARTOMBIKE TEAM / Wrocław (POL)
1986
1 2018-07-10 12:41:25
53.
442
BRYCHCY Adrian RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Kargowa (POL)
1988
1 2018-06-27 15:41:25
54.
1113
BRYTAN Michał Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wlkp. (POL)
1977
3 2018-06-27 15:41:25
55.
1114
BRYTAN Monika Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wlkp. (POL)
1977
4 2018-06-27 15:41:25
56.
1108
BUCHOLC ANDRZEJ Krzywe Koła / BOGDANIEC (POL)
1961
4 2018-06-27 15:41:25
57.
443
BUDASZ Adrian SECO/WARWICK / Łagów (POL)
1992
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
58.
444
BUDNIK Andrzej Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1974
3 2018-06-07 08:54:55
59.
445
BUDNIK Robert / Góra (POL)
1978
3 2018-05-15 15:09:28
60.
283
BUDNY Kinga Scott Piątek Team / Gorzów Wielkopolski (POL)
1979
4 2018-07-10 12:41:25
61.
284
BUDNY Marek Scott Piątek Team / Gorzów Wielkopolski (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
62.
285
BUJAK Paweł Marbopur Międzychód Team Bike / Międzychód (POL)
1980
4 2018-06-27 15:41:25
63.
2411
BUKRABA Krzysztof Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Bolesławiec (POL)
1984
1 2018-03-20 13:39:57
64.
1041
BUKRABA Marcin Val di Sport / Polkowice (POL)
1981
1 2018-07-10 12:41:25
65.
286
BURAS Karol THULE TEAM / Czarnków (POL)
1973
4 2018-04-16 11:38:19
66.
1197
BURCHACKI Marcin WALKA KOSTRZYN / Gowarzewo (POL)
1999
2 2018-06-21 15:08:26
67.
832
BURZYCH Przemysław CUBICA RACING TEAM / Police (POL)
1980
TAK 1 2018-06-27 15:41:25
68.
1056
BUTKIEWICZ Paweł BIKE TEAM LUBSKO / Lubsko (POL)
1975
2 2018-07-22 09:17:45
69.
287
BZDENGA- ANTONIEWICZ LIDIA AF MOSINA TEAM / MOSINA (POL)
1970
4 2018-04-16 11:38:19
70.
446
CAPANDA Paulina Gomola Trans Airco / Wrrocław (POL)
1987
3 2018-05-15 15:09:28
71.
1131
CEBULA Marek Urząd Miasta Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1965
4 2018-06-07 08:54:55
72.
787
CEBULSKI Grzegorz SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1982
1 2018-07-10 12:41:25
73.
CHALASZ Dariusz brak / nowy tomyśl (POL)
1977
TAK 4 2018-03-30 23:55:16
74.
288
CHARYNA Piotr / Zielona Góra (POL)
1986
3 2018-07-10 12:41:25
75.
1071
CHŁOPOWIEC Marek fct Chłopowiec / Zbąszynek (POL)
1968
1 2018-07-10 12:41:25
76.
448
CHMIEL Rafał FSD Sport / STRZELCE KRAJ. (POL)
1976
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
77.
449
CHOCIANOWSKI Rafał FWS BIKE Team / Góra (POL)
1975
TAK 1 2018-06-27 15:41:25
78.
1011
CHRZANOWSKI Sławomir VERGE / DZIERŻONIÓW (POL)
1969
4 2018-05-15 15:09:28
79.
768
CHYŁA Iwona REAL 64-STO / Leszno (POL)
1973
3 2018-07-10 12:41:25
80.
724
CHYŁA Mariusz REAL 64-STO / Kąkolewo (POL)
1969
1 2018-07-10 12:41:25
81.
450
CIBART Piotr BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE / SZCZECIN (POL)
1971
1 2018-07-10 12:41:25
82.
CYNOWSKI Piotr Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / RACŁAW (POL)
1971
4 2018-04-11 09:50:48
83.
CZAJKA Wojciech Agrochest Team / Poznań (POL)
1975
1 2018-06-04 07:14:49
84.
289
CZAJKOWSKI Mariusz AGA TEAM MTB / Gorzów Wlkp. (POL)
1979
1 2018-07-10 12:41:25
85.
290
CZAJKOWSKI Tadeusz AGA TEAM MTB / lubiszyn (POL)
1956
3 2018-06-27 15:41:25
86.
693
CZARNOTA Mariusz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznan (POL)
1977
1 2018-07-10 12:41:25
87.
CZĄSTKA Karol MTB K&K TEAM ŻAGAŃ / Żagań (POL)
1980
2 2018-04-08 09:59:51
88.
291
CZECHOLIŃSKI Paweł STREFASPORTU.PL MW INVEST / Poniec (POL)
1969
2 2018-04-16 11:38:19
89.
1188
CZERWINSKI Roman Poznań / Poznan (POL)
1982
3 2018-06-21 15:08:26
90.
1190
CZERWINSKI Ryszard Poznań / Poznań (POL)
1956
4 2018-06-21 15:08:26
91.
1189
CZERWIńSKA Magdalena PKO BP SA / Poznań (POL)
1978
3 2018-06-21 15:08:26
92.
451
CZYRSKI Paweł Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / LUBIN (POL)
1976
1 2018-07-10 12:41:25
93.
1057
DANEK Konrad / Lipno (POL)
1999
4 2018-06-21 15:08:26
94.
772
DANIEL Michał SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1995
1 2018-06-27 15:41:25
95.
1906
DANIŁÓW Paweł DP SYNERGIA / Wrocław (POL)
1973
8 2018-04-16 11:38:19
96.
100
DĄBROWSKI Jakub Kaczmarek Electric MTB / Wolsztyn (POL)
1995
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
97.
453
DĄBROWSKI Maciek Kamyk Radzymin MTB Team / Warszawa (POL)
1973
3 2018-07-10 12:41:25
98.
2073
DECHNIK Sebastian / Wolsztyn (POL)
1973
6 2018-07-10 12:41:25
99.
969
DOMANIECKI Bartłomiej MGŁA / Rawicz (POL)
1979
1 2018-07-10 12:41:25
100.
DOMINIAK Damian Kometa Śrem / Śrem (POL)
1989
3 2018-05-01 00:17:48
101.
293
DRAB Adrian UNIT MARTOMBIKE TEAM / Kalisz (POL)
1983
2 2018-07-10 12:41:25
102.
1012
DRAŻBA Marcin KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Bądzów (POL)
1980
4 2018-05-15 15:09:28
103.
295
DROZDOWSKI Robert mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Jerzmanowa (POL)
1973
1 2018-07-10 12:41:25
104.
296
DUBIŃSKI Michał ROMET FACTORY TEAM / Wolsztyn (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
105.
454
DUDA Michał Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1980
4 2018-04-16 11:38:19
106.
455
DUDAK Roman Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp. (POL)
1984
1 2018-07-10 12:41:25
107.
456
DUDZIAK Przemysław LKK Team / Leszno (POL)
1981
3 2018-04-16 11:38:19
108.
377
DUDZIAK Agnieszka SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1981
3 2018-07-10 12:41:25
109.
297
DUDZIŃSKI Wojciech KP PSP Świebodzin / Świebodzin (POL)
1983
2 2018-07-10 12:41:25
110.
1201
DUKARSKA Dominika akumar team / Środa Wielkopolska (POL)
2000
4 2018-05-15 15:09:28
111.
458
DUKARSKI Piotr akumar team / Środa Wielkopolska (POL)
1973
2 2018-06-27 15:41:25
112.
1090
DUMIN Ignacy INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM / Jelenia Góra (POL)
1986
1 2018-07-19 15:27:56
113.
459
DUNAJEWSKI Mateusz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1987
2 2018-07-10 12:41:25
114.
298
DUNOWSKI Przemysław Scott Piątek Team / Gorzów Wielkopolski (POL)
1972
3 2018-07-10 12:41:25
115.
1134
DURA Dariusz Armadur Team / WĘDRZYN (POL)
1972
1 2018-07-10 12:41:25
116.
DUSZYŃSKA Ewa QUEST TEAM / Jelenia Góra (POL)
1989
2018-07-21 12:39:38
117.
12
DYMECKI Jan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Czaplinek (POL)
1948
1 2018-07-10 12:41:25
118.
687
DYMITROWSKI Maciej IDMAR RACING TEAM / Wolsztyn (POL)
1985
2 2018-07-10 12:41:25
119.
989
DYTKO Marek SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
2000
1 2018-07-10 12:41:25
120.
707
Dziub Marcin SEVEN - Perceptus Team / Płoty (POL)
1979
TAK TAK 1 2018-06-27 15:41:25
121.
1079
DZIUBANOWSKI Robert INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM / Jelenia Góra (POL)
1960
3 2018-07-19 14:01:31
122.
299
ELING Krystian brak / RAWICZ (POL)
1993
4 2018-04-16 11:38:19
123.
500
FABISIAK Robert Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1979
TAK 1 2018-06-21 15:08:26
124.
FAHR Lutz Cannondale Team Spandau / Berlin (DEU)
1961
1 2018-04-23 14:43:39
125.
982
FAJFER Krystian HOLZING bike team / Żerków (POL)
1980
3 2018-06-21 15:08:26
126.
460
FALBAGOWSKI Michał Nowa Sól / Nowa Sól (POL)
1978
3 2018-07-10 12:41:25
127.
FEDUREK Jacek Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1982
4 2018-04-09 10:44:09
128.
964
FEDYCZAK Tomasz Żłobek Smoczuś / Zielona Góra (POL)
1977
4 2018-05-01 13:23:05
129.
461
FENGLER Daniel KROSS Euro-Rower.pl / Lubin (POL)
1978
4 2018-04-16 11:38:19
130.
313
FIJAŁKOWSKI Robert KKFP WOLSZTYN / WOLSZTYN (POL)
1970
3 2018-07-10 12:41:25
131.
1132
FIJOŁ Artur Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Obora (POL)
1977
3 2018-07-10 12:41:25
132.
716
FISZER Kacper 64-sto / Łoniewo (POL)
2001
1 2018-07-10 12:41:25
133.
963
FIUTA Piotr / Gorzów Wlkp. (POL)
1975
3 2018-06-07 08:54:55
134.
577
FORYŚ Wojciech SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1984
2 2018-07-10 12:41:25
135.
FRANCUZ SEBASTIAN / Olszyna (POL)
1983
2018-07-21 14:46:08
136.
463
FRANKÓW Ryszard AGA TEAM MTB / Dębno (POL)
1959
3 2018-07-10 12:41:25
137.
FRANKÓW Ryszard AGA TEAM MTB / Dębno (POL)
1979
4 2018-04-09 10:22:59
138.
757
FURMANIAK Ryszard SEVEN - Perceptus Team / Tuchorza (POL)
1983
2 2018-07-10 12:41:25
139.
464
GARCZAREK Mikołaj Garchem Team / Granowo (POL)
1980
4 2018-04-16 11:38:19
140.
465
GARCZYNSKI Jacek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Polkowice (POL)
1973
TAK 2 2018-04-16 11:38:19
141.
466
GARLIKOWSKI Łukasz Armadur Team / Sulęcin (POL)
1980
1 2018-07-10 12:41:25
142.
314
GAWLIK Artur mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1971
4 2018-04-16 11:38:19
143.
315
GAWŁOWICZ Tomek FINES BIKE TEAM / Zielona Góra (POL)
1985
3 2018-06-27 15:41:25
144.
1129
GAWRON Stanislae Rowerowy bytom rowerek / Bytom (POL)
1965
4 2018-06-27 15:41:25
145.
467
GBIORCZYK Robert ŚTC Śmigiel / Śmigiel (POL)
1964
4 2018-04-16 11:38:19
146.
303
GIEBUROWSKI Dawid Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1978
2 2018-07-10 12:41:25
147.
736
GIEREGOWSKI Piotr Computec / (POL)
1966
TAK 2 2018-06-27 15:41:25
148.
316
GIEREMEK Dariusz Marbopur Międzychód Team Bike / MIĘDZYCHÓD (POL)
1974
3 2018-07-10 12:41:25
149.
2
GIL Mariusz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Strzelce Krajeńskie (POL)
1983
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
150.
GILEWSKI Artur KudowiankaCyklonProalTeam / Kudowa Zdrój (POL)
1974
1 2018-07-18 19:20:35
151.
317
GLAPSKI Krzysztof Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / Chocianów (POL)
1984
2 2018-06-21 15:08:26
152.
468
GŁĄB Kamil 5pa Sulechów / Zielona Góra (POL)
1979
1 2018-07-10 12:41:25
153.
469
GŁOWACKI Maciek Tulipowo / Puszczykowo (POL)
1976
3 2018-05-15 15:09:28
154.
GŁÓD Renata STREFASPORTU.PL MW INVEST / Leszno (POL)
1974
4 2018-03-27 11:09:00
155.
1186
GOGOLEWSKA Małgorzata GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC (POL)
1966
3 2018-06-21 15:08:26
156.
470
GOMOŃSKI Eryk DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1994
1 2018-07-10 12:41:25
157.
756
GOMOŃSKI Włodzimierz OTC OBORNIKI / Oborniki (POL)
1972
3 2018-04-16 11:38:19
158.
1072
GOŚCIAŃSKA Izabela DT4YOU MTB TEAM / Gostyń (POL)
1989
2 2018-07-22 09:55:58
159.
472
GOŚCIEWICZ Tomasz Scott Piątek Team / GŁOGÓW (POL)
1989
2 2018-04-16 11:38:19
160.
1069
GÓRNIAK Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1991
1 2018-07-10 12:41:25
161.
14
GÓRSKI Zbigniew Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bydgoszcz (POL)
1977
1 2018-07-10 12:41:25
162.
318
GRABOWSKI Tomasz SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1969
3 2018-05-15 15:09:28
163.
37
GROCHAŁA Daniel Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Strzelce Krajeńskie (POL)
1980
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
164.
319
GRUSZECKI Piotr Polychem Systems / Poznań (POL)
1986
1 2018-07-10 12:41:25
165.
960
GRZEGORCZYK Krzysztof Centrum Rowerowe Giant Żary Team / ŻARY (POL)
1974
2 2018-07-10 12:41:25
166.
475
GRZEGORCZYK Piotr 2x3 RacingTeam / Kunowice (POL)
1972
1 2018-06-27 15:41:25
167.
476
GRZELAK Mariusz Pneuhage.pl / Robakowo (POL)
1970
4 2018-04-16 11:38:19
168.
320
GRZESZKOWIAK Przemek NTonBike / NOWY TOMYŚL (POL)
1970
2 2018-06-07 08:54:55
169.
321
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL)
1976
1 2018-06-27 15:41:25
170.
1193
GULAREK Szymon Team BEROTU / Nowy Tomyśl (POL)
1982
1 2018-06-27 15:41:25
171.
7
HAŁAJCZAK Magdalena Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1979
TAK 4 2018-06-07 08:54:55
172.
1103
HAMPELSKI Krzysztof RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Topolów (POL)
1980
TAK 2 2018-07-12 23:14:12
173.
478
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1987
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
174.
479
HEBISZ Rafał SGR Specialized / Mirków (POL)
1982
TAK 1 2018-04-16 11:38:19
175.
480
HETNAR Krzysztof OŚ RACING TEAM / Wrocław (POL)
1974
3 2018-04-16 11:38:19
176.
1168
HODYL Kamil Kudowianka Cyklon Proal Team / Kudowa Zdrój (POL)
1990
1 2018-07-15 13:00:36
177.
323
HOFFMANN Grzegorz UNIT MARTOMBIKE TEAM / Biskupice (POL)
1982
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
178.
481
HOROWSKI Tomasz Team BEROTU / Wolsztyn (POL)
1997
2 2018-06-27 15:41:25
179.
482
HRUŚWICKI Tomasz Team BEROTU / Wolsztyn (POL)
1994
1 2018-06-21 15:08:26
180.
1074
HUPAJŁO Ryszard / BUKOWIEC (POL)
1960
4 2018-07-12 20:18:47
181.
1172
HYPKI Krzysztof BIKETOP TEAM / Ksiąz Wielkopolski (POL)
1975
4 2018-07-18 11:32:26
182.
970
HYŻY Łukasz K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1982
4 2018-06-07 08:54:55
183.
1088
IGNACZAK Rafał INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM / Jelenia Góra (POL)
1978
1 2018-07-12 07:42:19
184.
1174
IMIELSKA Aneta Niezrzeszona / Smolec (POL)
1978
1 2018-07-17 18:03:15
185.
483
INTEK Marcin Team BEROTU / Nowy Tomysl (POL)
1978
1 2018-06-27 15:41:25
186.
484
IRZYKOWSKI Tomasz GILICKIBIKE TEAM / kalisz (POL)
1973
4 2018-04-16 11:38:19
187.
485
JABŁOŃSKI Kacper STREFASPORTU.PL MW INVEST / RAWICZ (POL)
1999
1 2018-06-27 15:41:25
188.
486
JABŁOŃSKI Piotr Team BEROTU / Grodzisk Wielkopolski (POL)
1984
1 2018-07-10 12:41:25
189.
487
JACKOWSKI Andrzej CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / STARA ŁUBIANKA (POL)
1964
1 2018-07-10 12:41:25
190.
40
JAKRZEWSKI Krzysztof Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Siekierki Wielkie (POL)
1973
2 2018-06-21 15:08:26
191.
488
JAKUBOWSKI Grzegorz MTB G-TEAM / Leszno (POL)
1976
3 2018-04-16 11:38:19
192.
489
JAKUBOWSKI Marek KROSS EURO-ROWER.PL / Leszno (POL)
1976
1 2018-04-16 11:38:19
193.
JAKUBOWSKI Patryk Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1983
7 2018-03-02 18:56:21
194.
490
JANCZURA Magdalena DOORHAN / CZERWONAK (POL)
1986
TAK 4 2018-07-10 12:41:25
195.
1119
JANIK PRZEMYSŁAW 2x3 RacingTeam / SZCZECIN (POL)
1978
1 2018-06-27 15:41:25
196.
1080
JANUSZKIEWICZ Karol GK CYKLOSPORT Bolesławiec / Bolesławiec (POL)
1981
4 2018-07-13 07:34:06
197.
324
JAROS Marek JAROS BIKE / SKWIERZYNA (POL)
1963
1 2018-07-10 12:41:25
198.
15
JAROSZONEK Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Barlinek (POL)
1955
1 2018-06-27 15:41:25
199.
16
JARZĄBEK Tomasz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Górki (POL)
1966
2 2018-06-27 15:41:25
200.
491
JASKUŁA Michał FotoMTB Racing Team / Plewiska (POL)
1984
3 2018-05-15 15:09:28
201.
325
JAWORSKI Mariusz / Komorniki (POL)
1965
2 2018-06-21 15:08:26
202.
326
JAWORSKI Tomasz BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE / Świnoujście (POL)
1976
1 2018-07-10 12:41:25
203.
20
JETON Bartosz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Kargowa (POL)
1994
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
204.
19
JĘCZMIONKA Piotr Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Stęszew (POL)
1979
4 2018-04-16 11:38:19
205.
327
KACHEL Agnieszka Marbopur Międzychód Team Bike / Łowyń (POL)
1992
2 2018-07-10 12:41:25
206.
1094
KACZMAR Grzegorz / Zgorzelec (POL)
1983
4 2018-07-22 11:43:14
207.
KACZMARCZYK Krystian / Drezdenko (POL)
1985
1 2018-06-12 22:06:39
208.
11
KACZMAREK Cezary Kaczmarek Electric MTB / Kargowa (POL)
1971
TAK 4 2018-04-16 11:38:19
209.
761
KACZMAREK Małgorzata Kibolski KS / Poznań (POL)
1987
3 2018-06-27 15:41:25
210.
328
KACZMAREK Michał Marbopur Międzychód Team Bike / Międzychód (POL)
1981
3 2018-06-21 15:08:26
211.
1118
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / WIELEŃ (POL)
1961
2 2018-06-27 15:41:25
212.
492
KACZOR Rafał Real 64-sto / Gostyń (POL)
1975
2 2018-04-16 11:38:19
213.
1
KAISER Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bytów (POL)
1973
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
214.
956
KAISER Ernest krewni i znajomi królika / Gorzów Wielkopolski (POL)
1977
1 2018-05-15 15:09:28
215.
329
KALICKI Patryk / PROCHOWICE (POL)
1994
4 2018-04-16 11:38:19
216.
330
KAMIŃSKI Rafał Rooweromania Oborniki / Oborniki (POL)
1977
3 2018-06-21 15:08:26
217.
493
KAPAŁA Bartłomiej Galibier Bikefun Team / Święciechowa (POL)
1977
3 2018-04-16 11:38:19
218.
331
KARAŚ Piotr SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1984
2 2018-07-10 12:41:25
219.
657
KARDACH Andrzej / Plewiska (POL)
1972
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
220.
494
KARKOSZ Wojciech SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1988
TAK 3 2018-07-10 12:41:25
221.
959
KASIERSKI Przemysław Fitserwis MTB Team / Bydgoszcz (POL)
1981
2 2018-05-15 15:09:28
222.
332
KASOWSKI Stanislaw Team Miedzyrzecz / Wezyska 6. (POL)
1960
3 2018-07-10 12:41:25
223.
334
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / Wieleń (POL)
1985
2 2018-06-27 15:41:25
224.
18
KASPROWIAK Karol Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Gliwice (POL)
1966
2 2018-06-07 08:54:55
225.
495
KASZTARYNDA Daria CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / CHODZIEŻ (POL)
1988
TAK 3 2018-06-27 15:41:25
226.
999
KATARZYŃSKI Krzysztof SOGEST / Zielona Góra (POL)
1970
1 2018-07-10 12:41:25
227.
496
KAWA Tomasz / Poznań (POL)
1987
3 2018-07-10 12:41:25
228.
790
KAŹMIERCZAK Michał LESZNO / Leszno (POL)
2000
1 2018-07-10 12:41:25
229.
497
KAŹMIEROWSKI Krzysztof Astromal / Leszno (POL)
1973
3 2018-07-10 12:41:25
230.
498
KEKLAK Grzegorz BBV-Systems / Swidnica (POL)
1983
3 2018-07-10 12:41:25
231.
KĘDZIA Adam STREFASPORTU.PL MW INVEST / Śmigiel (POL)
1972
1 2018-03-20 20:35:01
232.
335
KĘDZIORA Tomasz Babimost / Nowe Kramsko (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
233.
750
KHITRYKAU Aleksander KROSS EURO-ROWER.PL / Bucz (POL)
1960
3 2018-04-16 11:38:19
234.
738
KIEłBASA Arkadiusz Żary Cycling Team / Żary (POL)
1982
2 2018-04-16 11:38:19
235.
1115
KISIELEWICZ Jarosław GARMIN LUBNIEWICE TEAM / SULĘCIN (POL)
1981
4 2018-06-27 15:41:25
236.
810
KISZKOWSKI Mariuisz K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1972
2 2018-07-10 12:41:25
237.
499
KLAUZA Krzysztof RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1971
1 2018-06-21 15:08:26
238.
957
KLICH Krzysztof STREFASPORTU.PL MW INVEST / Sława (POL)
1971
1 2018-07-10 12:41:25
239.
337
KŁOS Marian DIVERSEY TEAM / ZBĄSZYNEK (POL)
1956
1 2018-07-10 12:41:25
240.
1058
KMIECIAK Marcin Atos Global Delivery Center / Poznań (POL)
1988
5 2018-07-22 09:16:13
241.
573
KOKOT Tomasz Kaczmarek Electric MTB / Wrocław (POL)
1973
TAK 3 2018-06-21 15:08:26
242.
767
KOKOWSKI Mateusz SEVEN - Perceptus Team / Nowa Sól (POL)
1985
1 2018-07-10 12:41:25
243.
1039
KOLOMIIETS Nadiia Ghost Team Ukraine / Charkiv (UKR)
1983
1 2018-07-10 12:41:25
244.
338
KOŁASKI Grzegorz / Zielona Góra (POL)
1987
3 2018-07-10 12:41:25
245.
21
KOŁODZIEJCZYK Bartosz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Chodzież (POL)
1993
TAK 1 2018-06-27 15:41:25
246.
1200
KOŁODZIEJCZYK Roman Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Chodzież (POL)
1967
1 2018-07-10 12:41:25
247.
704
KOŁOGRYW Tomasz SEVEN - Perceptus Team / Kosciuszki 24a/1 (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
248.
501
KOłOSIONEK Paweł R-TEAM RYDZYNA / leszno (POL)
1975
2 2018-06-21 15:08:26
249.
779
KOMINEK Krzysztof SEVEN - Perceptus Team / Szprotawa (POL)
1973
1 2018-07-10 12:41:25
250.
503
KONDYSZ Dariusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Szklary Górne (POL)
1970
3 2018-07-10 12:41:25
251.
1121
KONRADOWSKI Michal 2x3 RacingTeam / DOBIEGNIEW (POL)
1991
1 2018-06-27 15:41:25
252.
744
KONWA Marek Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Leszno (POL)
1990
TAK 1 2018-05-15 15:09:28
253.
339
KOSMOWSKI Paweł Rooweromania Oborniki / OBORNIKI (POL)
1968
2 2018-07-10 12:41:25
254.
KOSOWICZ Mikołaj GKR-Gostyń / Gostyń (POL)
1996
TAK 4 2018-07-16 21:59:16
255.
KOTELUK Krzysiek / Brzezie k Sulechowa (POL)
1965
4 2018-05-21 00:12:29
256.
22
KOWALCZYK Michał Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Swarzędz (POL)
1993
4 2018-04-16 11:38:19
257.
984
KOWALCZYK Zbigniew Kibolski KS / Poznań (Poznań-Grunwald) (POL)
1982
3 2018-06-21 15:08:26
258.
1042
KOWALEWSKI Marek / Nowa Sól (POL)
1964
4 2018-07-10 12:41:25
259.
340
KOWALEWSKI Tomasz #KowalewskiTeam / Nowa Sól (POL)
1985
4 2018-07-10 12:41:25
260.
341
KOZŁOWSKI Piotr mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
2 2018-06-21 15:08:26
261.
961
KOŻUCH Radosław / ŁAGÓW (POL)
1972
2 2018-06-07 08:54:55
262.
3
KRAJEWSKI Patryk Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Lubraniec (POL)
1993
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
263.
2212
KRASIŃSKI Cyprian / Brwinów (POL)
1978
4 2018-05-15 15:09:28
264.
343
KRASIŃSKI Damian / Sulechów (POL)
1979
4 2018-04-16 11:38:19
265.
1124
KRAWCZYK Małgorzata / Zielona Góra (POL)
1992
4 2018-06-27 15:41:25
266.
KRAWCZYK Piotr Konwa Bike Leszno / Dąbrowa Górnicza (POL)
1996
1 2018-04-11 13:17:47
267.
504
KRAWIEC Mariusz / Plewiska (POL)
1969
4 2018-04-16 11:38:19
268.
967
KRUK Krystian PRO-FIT-BIKE / Kluczewo (POL)
1994
2 2018-05-15 15:09:28
269.
505
KRUK Piotr FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1984
2 2018-06-07 08:54:55
270.
344
KRUPIŃSKI Krzysztof MTB Koło / Koło (POL)
1975
2 2018-07-10 12:41:25
271.
972
KRYSMAN Piotr REAL 64-Sto / Włoszakowice (POL)
1986
1 2018-06-27 15:41:25
272.
23
KRZESZOWIEC Zbigniew Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Gliwice (POL)
1948
2 2018-04-16 11:38:19
273.
506
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE / Wodzisław Śląski (POL)
1990
2 2018-04-16 11:38:19
274.
974
KRZYWY Krzysztof NEXUS Team / Gdańsk (POL)
1978
TAK 1 2018-06-07 08:54:55
275.
345
KRZYŻANIAK KRZYSZTOF Marbopur Międzychód Team Bike / MIĘDZYCHÓD (POL)
1972
3 2018-06-27 15:41:25
276.
1092
KUBACKI Łukasz INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / Jelenia Góra (POL)
1984
8 2018-07-13 14:44:15
277.
773
KUBAŚ Krzysztof SEVEN - Perceptus Team / WOLSZTYN (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
278.
507
KUCHARSKI Mateusz SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1985
TAK 1 2018-06-07 08:54:55
279.
1097
KUCIĘBA Karol CST 7R MTB TEAM / będzin (POL)
1990
TAK 2018-07-20 09:57:43
280.
1038
KUCZYńSKI Lesław / Nowa Sól (POL)
1953
4 2018-07-10 12:41:25
281.
KULPIńSKI Sławomir JW 1523 / Inowrocław (POL)
1989
4 2018-05-08 22:24:57
282.
1185
KUROWSKI Piotr Yanosik Team / Poznań (POL)
1986
3 2018-06-21 15:08:26
283.
1075
KURZAJ Henryk / Wojcieszów (POL)
1954
4 2018-07-18 19:30:15
284.
1112
KUŚMIERZ Daniel Wawfoto Strzelce Krajeńskie / Strzelce Krajeńskie (POL)
1973
3 2018-06-27 15:41:25
285.
1120
KUZYNIN Jacek 2x3 RacingTeam / Choszczno (POL)
1970
1 2018-06-27 15:41:25
286.
1098
KWIATEK Michał CST 7R MTB TEAM / Nawojowa Góra (POL)
2001
2 2018-07-18 17:11:36
287.
1037
KWIATKOWSKI Piotr / NOWA SÓL (POL)
1980
3 2018-07-10 12:41:25
288.
508
KWOLEK Marcin / głogów (POL)
1984
TAK 4 2018-05-15 15:09:28
289.
509
LANGNER SEBASTIAN SECO/WARWICK / ŚWIEBODZIN (POL)
1989
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
290.
510
LENCKOWSKI Rafał Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp. (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
291.
346
LESZCZYŃSKI Krzysztof / Nowogrodziec (POL)
1991
1 2018-07-10 12:41:25
292.
LEWEK Dominik KS Stomil Poznań / Poznań (POL)
2000
TAK 4 2018-06-19 22:07:42
293.
348
LIGĘZA Karol VERGE / Kowary (POL)
1983
2 2018-05-15 15:09:28
294.
511
LIS Piotr SOHOshop.pl / Otyń (POL)
1977
4 2018-05-15 15:09:28
295.
2213
LUBIATOWSKI Ireneusz BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / Gubin (POL)
1966
1 2018-07-10 12:41:25
296.
LUCH Norbert CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
1976
3 2018-04-03 23:02:59
297.
620
LUDWICZAK Zbigniew Grupa ROTO MTB / Kopanica (POL)
1972
3 2018-06-27 15:41:25
298.
740
ŁAZARUK Jarosław Żary Cycling Team / żary (POL)
1987
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
299.
513
ŁĄCKI Piotr Phytopharm TEAM / Nowe Miasto nad Wartą (POL)
1976
1 2018-07-10 12:41:25
300.
514
ŁĘGOWSKI Adam Rooweromania Oborniki / Krosno (POL)
1970
2 2018-06-27 15:41:25
301.
515
ŁONTKA Sebastian JakśBud Biedrusko / Biedrusko k/ Poznania (POL)
1977
TAK 2 2018-06-27 15:41:25
302.
349
ŁOWCZYŃSKI Przemysław / Nowa Sól (POL)
1984
3 2018-07-10 12:41:25
303.
516
ŁOZOWSKI Andrzej AMG CYBINKA TEAM / CYBINKA (POL)
1958
2 2018-07-10 12:41:25
304.
517
ŁOZOWSKI Marek AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1963
1 2018-07-10 12:41:25
305.
1137
ŁUCZAK Dawid Strefarowery Superior Team / Wągrowiec (POL)
1997
5 2018-06-07 08:54:55
306.
518
ŁUCZAK Krzysztof STREFASPORTU.PL MW INVEST / Leszno (POL)
1971
3 2018-04-16 11:38:19
307.
1291
ŁUCZAK Michał / Wolsztyn (POL)
1980
3 2018-07-22 11:46:27
308.
1093
ŁUKAWSKI Tomasz Road-Racing.pl / Rząśnik (POL)
1983
1 2018-07-22 11:42:13
309.
304
MACIEJEWSKI Michał Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1989
1 2018-07-10 12:41:25
310.
519
MACIŃSKI Adam SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1989
3 2018-07-10 12:41:25
311.
520
MAĆKOWIAK Artur Goggle Pro Active Eyewear / Poznań (POL)
1978
2 2018-06-21 15:08:26
312.
8
MADAJ Zuzanna Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1991
TAK 1 2018-04-16 11:38:19
313.
1110
MADEJ Jacek / Gorzów Wielkopolski (POL)
1967
3 2018-07-10 12:41:25
314.
980
MAJEWSKA Weronika / Zielona Góra (POL)
1996
4 2018-06-07 08:54:55
315.
MAJKRZAK ŁUKASZ polactive / Lwówek Śląski (POL)
1989
4 2018-03-06 21:33:26
316.
352
MALINOWSKI Marcin / Zielona Góra (POL)
1976
2 2018-07-10 12:41:25
317.
958
MALINOWSKI Pawel SULIMA ROWERY TEAM / zielona gora (POL)
1975
3 2018-06-27 15:41:25
318.
25
MAŁKOWSKI Artur Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Kobylnica (POL)
1999
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
319.
111
MANIA Krzysztof Kaczmarek Electric MTB / Kargowa (POL)
1970
TAK 3 2018-07-10 12:41:25
320.
755
MANIA Maciej KROSS EURO-ROWER.PL / Leszno (POL)
1981
2 2018-04-16 11:38:19
321.
353
MARCINIAK Andrzej MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE / Międzychód (POL)
1972
4 2018-04-16 11:38:19
322.
26
MARCINIAK Andrzej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1963
1 2018-07-10 12:41:25
323.
27
MARCINIAK Piotr Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1993
1 2018-07-10 12:41:25
324.
354
MARCINIAK Sylwester SKY Lubin / Lubin (POL)
1974
4 2018-05-15 15:09:28
325.
521
MARCINKOWSKI Marcin DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1979
2 2018-05-15 15:09:28
326.
2060
MARCZAK Maciej MTB PARKOWE TEAM / Komorniki (POL)
1979
7 2018-06-21 15:08:26
327.
522
MARKIEWICZ Marek Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Murowana Goślina (POL)
1961
3 2018-06-07 08:54:55
328.
355
MARKOWSKI Piotr SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1976
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
329.
356
MARZĘTA Zbigniew Armadur Team / Torzym (POL)
1980
1 2018-07-10 12:41:25
330.
523
MATKOWSKI Sławomir TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1976
3 2018-07-10 12:41:25
331.
357
MATŁOKA Jarosław Komorniki Mtb Team / Komorniki (POL)
1961
3 2018-07-10 12:41:25
332.
962
MATUNIN TOMASZ Armadur Team / ŚWIEBODZIN (POL)
1979
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
333.
358
MATUSZEWSKI Marcin 4 EVER BIKE / Wilkowice (POL)
2000
3 2018-06-21 15:08:26
334.
359
MATUSZEWSKI Mateusz METABO TORA BIKE / Leszno (POL)
1995
1 2018-07-10 12:41:25
335.
360
MATUSZEWSKI Mirosław matuszewski team / Wilkowice (POL)
1976
4 2018-06-21 15:08:26
336.
361
MATUSZEWSKI Roman 4 EVER BIKE / Lipno (POL)
1991
3 2018-05-15 15:09:28
337.
965
MATUSZEWSKI Sławomir / Santok (POL)
1973
4 2018-05-15 15:09:28
338.
720
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / BRÓJCE (POL)
1963
2 2018-07-10 12:41:25
339.
2076
MAZUREK Maciej AGA TEAM MTB / Międzychód (POL)
1976
6 2018-07-10 12:41:25
340.
714
MĄDRY Jakub REAL 64-STO / Kąkolewo (POL)
2001
1 2018-07-10 12:41:25
341.
362
MELSE Mechiel LO Świebodzin Team / Sulechow (POL)
1983
1 2018-07-10 12:41:25
342.
743
MIANOWANY Jacek / GRODZISK WLKP. (POL)
1981
3 2018-06-21 15:08:26
343.
363
MICHALAK Adam Wolsztyn / Wolsztyn (POL)
1974
TAK 4 2018-06-21 15:08:26
344.
524
MICHALAK Daniel MTB G-TEAM / Leszno (POL)
1975
3 2018-06-21 15:08:26
345.
364
MICHALAK Krystian Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1981
1 2018-07-10 12:41:25
346.
525
MICHALIK Konrad NTonBike / Nowy Tomyśl (POL)
1985
2 2018-04-16 11:38:19
347.
973
MICHALSKA Ewa MSport Obudowa Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1993
4 2018-06-07 08:54:55
348.
365
MICHALSKI Adam IDMAR RACING TEAM / Poznań (Poznań-Wilda) (POL)
1981
3 2018-04-16 11:38:19
349.
600
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL)
1971
3 2018-06-27 15:41:25
350.
526
MICHALSKI Tomasz IDMAR RACING TEAM / Mosina (POL)
1971
2 2018-04-16 11:38:19
351.
774
MICHAŁOWSKI Jarosław SEVEN - Perceptus Team / Płoty (POL)
1979
TAK 4 2018-06-27 15:41:25
352.
951
MICKIEWICZ Roman Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1970
3 2018-07-10 12:41:25
353.
MIEDZIńSKI Mateusz / Żary (POL)
1995
1 2018-05-21 06:30:57
354.
MIEDZIńSKI Wojciech / Żary (POL)
1969
TAK 3 2018-05-21 06:28:38
355.
966
MIELCZAREK Andrzej Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Obora (POL)
1973
3 2018-07-10 12:41:25
356.
953
MIELŻYŃSKI Arkadiusz Armadur Team / Świebodzin (POL)
1974
4 2018-05-15 15:09:28
357.
366
MIĘŻAŁ Krzysztof UNIT MARTOMBIKE TEAM / TULCE (POL)
1986
1 2018-07-10 12:41:25
358.
MIKLER Bartosz victoria jarocin accent team / Jarocin (POL)
1994
TAK 1 2018-05-07 23:58:34
359.
MIKLER Szymon MLUKS Victoria Jarocin / Jarocin (POL)
1991
1 2018-06-02 10:38:55
360.
954
MIKOŁAJCZYK Robert Armadur Team / Świebodzin (POL)
1975
3 2018-05-15 15:09:28
361.
367
MIKSZA Łukasz Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp. (POL)
1992
3 2018-06-21 15:08:26
362.
1198
MILITOWSKI Filip FM 2000 Pro Team / Szczytniki (POL)
1998
4 2018-06-21 15:08:26
363.
749
MISJAN Tomasz FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL)
1966
1 2018-07-10 12:41:25
364.
527
MITURA Tomasz / Wiry (POL)
1969
2 2018-07-10 12:41:25
365.
MOCEK Przemysław BIKE SERWIS SCOTT TEAM / Ostrów Wielkopolski (POL)
1992
4 2018-03-04 20:49:13
366.
1086
MOCZULSKI Rafał Kudowianka Cyklon Proal Team / Legnica (POL)
1986
1 2018-07-13 12:02:38
367.
528
MOGIŁKA Maciej KROSS EURO-ROWER.PL / Leszno (POL)
1996
1 2018-04-16 11:38:19
368.
529
MOSTOWSKI Marcin PSB Mrówka Czempiń / Kościan (POL)
1998
1 2018-07-10 12:41:25
369.
368
MULARCZYK Łukasz DGR Racing Team / Rawicz (POL)
1978
3 2018-06-21 15:08:26
370.
369
MUSIELAK Michał mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
371.
370
MUSIOŁ Mirosław SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1955
3 2018-06-27 15:41:25
372.
2291
NADOLLE Wojciech Marbopur Międzychód Team Bike / Bielsko (POL)
1973
7 2018-07-10 12:41:25
373.
1166
NAJS Jakub CST 7R MTB TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1994
TAK 2018-07-20 16:14:08
374.
372
NAPIERALCZYK Lidia Marbopur Międzychód Team Bike / Międzychód (POL)
1984
4 2018-07-10 12:41:25
375.
530
NAPIERAŁA Grzegorz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Bolechówko (POL)
1952
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
376.
1107
NARUSZEWICZ Marek FSD Sport / STRZELCE KRAJEŃSKIE (POL)
1950
4 2018-06-27 15:41:25
377.
373
NAWROCKI Jacek / Ceradz Kościelny (POL)
1974
3 2018-06-27 15:41:25
378.
531
NAWROTKIEWICZ Marcin R-TEAM RYDZYNA / Rydzyna (POL)
1982
3 2018-04-16 11:38:19
379.
1105
NEUMANN Michał CST 7R MTB TEAM / Siemianowice Śląskie (POL)
1986
TAK 4 2018-07-18 17:18:56
380.
642
NIEDźWIECKI Robert / Szczecin (POL)
1971
4 2018-05-15 15:09:28
381.
981
NIEWIADA Piotr Środa Racing Team / POZNAŃ (POL)
1972
1 2018-06-07 08:54:55
382.
666
NISZTUK Zbigniew Grupa ROTO MTB / ZIELONA GÓRA (POL)
1972
2 2018-06-27 15:41:25
383.
2290
NITA Rafał BIKE BROTHERS GIANT GUBIN / Gubin (POL)
1981
1 2018-07-10 12:41:25
384.
532
NOCUŃ Marek Consdata Supersportowy Team / Murowana Goślina (POL)
1973
1 2018-06-27 15:41:25
385.
NOWAK Bartek ROMET FACTORY TEAM / Zgorzelec (POL)
1979
4 2018-03-26 19:50:14
386.
375
NOWAK Dariusz NOVI TEAM / Jaworze (POL)
1973
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
387.
1202
NOWAK Konrad / Dobiezyn (POL)
1983
4 2018-06-21 15:08:26
388.
1128
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL)
1989
1 2018-06-27 15:41:25
389.
811
NOWICKI Gniewko LESZNO / Leszno (POL)
1980
3 2018-04-16 11:38:19
390.
534
NOWINKA Artur LS PLUS RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL)
1984
1 2018-07-10 12:41:25
391.
378
NYK Adam mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Jerzmanowa (POL)
1979
2 2018-07-10 12:41:25
392.
535
OBIEGAŁA Marek ELMAR / Leszno (POL)
1980
3 2018-04-16 11:38:19
393.
379
OBUCHOWICZ Artur FWS BIKE Team / Wschowa (POL)
1979
2 2018-04-16 11:38:19
394.
769
OCHMAŃSKI Paweł CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Bydgoszcz (POL)
1979
1 2018-06-27 15:41:25
395.
536
OLEJNICZAK Radosław / Zielona Góra (POL)
1977
3 2018-07-10 12:41:25
396.
1192
OLENDER Karol AMG CYBINKA TEAM / babimost (POL)
1977
1 2018-07-10 12:41:25
397.
537
OLESIAK Daniel AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
398.
669
OLESIAK Łukasz AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL)
1989
2 2018-07-10 12:41:25
399.
538
OLESZCZUK Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1992
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
400.
OLESZCZUK Marek Sport Profit Cannondale Team / Miękinia (POL)
1963
1 2018-07-18 21:33:58
401.
380
OPIŁKA Ernest mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / POLKOWICE (POL)
1971
3 2018-07-10 12:41:25
402.
677
ORKISZ Lech SEVEN - Perceptus Team / Siedlec (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
403.
381
ORLIK Krzysztof Agrochest Team / Poznań (POL)
1983
4 2018-04-16 11:38:19
404.
610
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL)
1974
1 2018-07-10 12:41:25
405.
539
ORZECHOWSKI Robert FWS BIKE Team / Wschowa (POL)
1977
4 2018-04-16 11:38:19
406.
540
OSTROWSKI Marek Botant Team / Poznań (POL)
1971
1 2018-06-21 15:08:26
407.
OSTROWSKI Radek RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Puszczykowo (POL)
1980
2 2018-04-30 05:24:30
408.
541
OTULAKOWSKA Monika RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1989
1 2018-07-10 12:41:25
409.
382
OWSIANNIK GRZEGORZ / LEGNICA (POL)
1976
4 2018-04-16 11:38:19
410.
PANEJKO Jarek CUBICA RACING TEAM / Pilchowo (POL)
1982
1 2018-05-18 09:01:24
411.
797
PAPIEROWSKI Robert SEVEN - Perceptus Team / Wolsztyn (POL)
1976
2 2018-07-10 12:41:25
412.
383
PARADOWSKI Tomasz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Głogów (POL)
1973
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
413.
754
PASZEK Szczepan fitwheels.eu / bikestacja.pl / Bolesławiec (POL)
1980
1 2018-07-10 12:41:25
414.
384
PASZKE Jacek UNIT MARTOMBIKE TEAM / Poznań (POL)
1975
2 2018-07-10 12:41:25
415.
977
PATALAS Bartosz SEVEN - Perceptus Team / SIEDLEC (POL)
1984
1 2018-07-10 12:41:25
416.
785
PATERKA Krzysztof LKK Team / Leszno (POL)
1975
1 2018-07-10 12:41:25
417.
1067
PAWLAK Krzysztof DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1975
3 2018-06-27 15:41:25
418.
2289
PAWŁOWSKI Arkadiusz brak / Zielona Góra (POL)
1967
5 2018-07-10 12:41:25
419.
385
PAWŁOWSKI Krzysztof Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL)
1967
1 2018-07-10 12:41:25
420.
542
PAZGRAT Tomasz Team BEROTU / Nowy Tomyśl (POL)
1991
1 2018-07-10 12:41:25
421.
544
PENDRAK Filip Team BEROTU / zbąszynek (POL)
1988
1 2018-07-10 12:41:25
422.
545
PERTEK Damian Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Poznań (POL)
1976
3 2018-04-16 11:38:19
423.
546
PETKA Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1992
TAK 4 2018-04-16 11:38:19
424.
547
PIASKOWSKI Michał Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp. (POL)
1971
3 2018-06-27 15:41:25
425.
659
PIĄTKOWSKI Robert Gamivo Team / Poznań (POL)
1994
2 2018-06-21 15:08:26
426.
1126
PIETEK MARIUSZ / Janczewo (POL)
1973
4 2018-07-10 12:41:25
427.
783
PIETRASIEWICZ Szymon INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / Lubań (POL)
2001
1 2018-05-15 15:09:28
428.
PIETRUSZEWSKI Janusz LKK Nowogard / Nowogard (POL)
1949
4 2018-06-13 20:54:10
429.
386
PIKUS Piotr Marbopur Międzychód Team Bike / PRZYTOCZNA (POL)
1976
3 2018-07-10 12:41:25
430.
705
PILARSKI Jakub SEVEN - Perceptus Team / Sulechów (POL)
1993
4 2018-04-16 11:38:19
431.
548
PILCH Darek / Gorzów Wlkp. (POL)
1974
4 2018-06-07 08:54:55
432.
746
PLASZCZYK Edward SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1955
3 2018-07-10 12:41:25
433.
PLISAK Marcin Scott Piątek Team / Głogów (POL)
1987
3 2018-02-27 18:11:49
434.
549
POLCYN Wojciech / Poznań (POL)
1994
TAK 1 2018-04-16 11:38:19
435.
550
POLOCH Mikołaj Kołownik Włoszakowice / Bukówiec Górny (POL)
1993
3 2018-04-16 11:38:19
436.
1095
POPIACKI WIESŁAW / SICHÓW (POL)
1982
2 2018-07-22 11:43:40
437.
674
POPIOŁ Maciej / Jelenia góra (POL)
1995
4 2018-05-15 15:09:28
438.
PORCZYŃSKI Tomasz / Nowa Sól (POL)
1977
2 2018-02-27 23:03:55
439.
387
POTULICKI MICHAŁ ROMET FACTORY TEAM / JERZMANOWA (POL)
1983
1 2018-07-10 12:41:25
440.
551
PRZYBYLAK Daniel / Leszno (POL)
1992
4 2018-04-16 11:38:19
441.
711
PRZYBYLAK Dawid 4 EVER BIKE / Leszno (POL)
1996
4 2018-04-16 11:38:19
442.
1068
PRZYBYLAK Krzysztof MTB G-TEAM / LESZNO (POL)
1979
3 2018-06-21 15:08:26
443.
552
PRZYBYLAK Marcin REAL 64-STO / Kościan (POL)
1986
4 2018-05-15 15:09:28
444.
1194
PRZYBYLSKI Filip / Śrem (POL)
1980
3 2018-06-21 15:08:26
445.
1843
PRZYBYLSKI Karol / Głogów (POL)
1984
6 2018-07-10 12:41:25
446.
553
PRZYBYŁ Piotr Team BEROTU / Poznań (POL)
1991
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
447.
1070
PRZYBYŁA Patryk Akumar Team / Plewiska (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
448.
665
PSIUK Radosław SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
449.
554
PUKA Kamil KarolTaam / Żmigród (POL)
1985
4 2018-04-16 11:38:19
450.
752
PUSIEWICZ Janusz TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL)
1974
2 2018-07-10 12:41:25
451.
30
RADECKI Tomasz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Murowana Goślina (POL)
1996
1 2018-07-10 12:41:25
452.
389
RADOMSKI Maciej OVERLIMIT / Pamiątkowo (POL)
1978
4 2018-04-16 11:38:19
453.
555
RADOMSKI Wojciech RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1984
2 2018-07-10 12:41:25
454.
670
RAFALSKI Maciej LO Świebodzin Team / Krosno Odrzańskie (POL)
1973
2 2018-07-10 12:41:25
455.
1044
RAJKIEWICZ Paweł Agencja Reklamowa Art Vision / Otyń (POL)
1983
4 2018-07-10 12:41:25
456.
1109
RAPKE Andrzej zaSAPAni -HYDRO Trzcianka / TRZCIANKA (POL)
1966
4 2018-06-27 15:41:25
457.
556
RATAJCZAK Artur Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1979
3 2018-04-16 11:38:19
458.
390
RAUSZ Tomasz Scott Piątek Team / Gorzów Wielkopolski (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
459.
391
ROGOWSKI Maciej AGA TEAM MTB / Gorzów Wlkp. (POL)
1977
4 2018-06-27 15:41:25
460.
739
ROGOWSKI Marcin Żary Cycling Team / Żary (POL)
1993
2 2018-04-16 11:38:19
461.
558
ROKOSIEWICZ Bartosz KROSS EURO-ROWER.PL / Dobramyśl (POL)
1989
1 2018-04-16 11:38:19
462.
308
ROMANOWSKI Dawid Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1987
1 2018-07-10 12:41:25
463.
559
ROMAŃCZUK Mariusz SULIMA ROWERY TEAM / Otyń (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
464.
1077
ROSIŃSKA Katarzyna Rowery Rosiński / Międzyrzecz (POL)
1974
4 2018-07-22 11:44:34
465.
1076
ROSIŃSKI Marcin Rowery Rosiński / Międzyrzecz (POL)
1973
4 2018-07-16 21:55:39
466.
668
ROZMIAREK Szymon Kometa Śrem / Śrem (POL)
1990
1 2018-05-15 15:09:28
467.
560
ROZWALKA Daniel Galibier Bikefun Team / Goniembice (POL)
1993
TAK 2 2018-04-16 11:38:19
468.
561
ROZWALKA Zbigniew Galibier Bikefun Team / Goniembice (POL)
1960
3 2018-04-16 11:38:19
469.
562
RUMINKIEWICZ Andrzej STARAK BIKE KONIN / Konin (POL)
1976
1 2018-06-27 15:41:25
470.
392
RYCHLEWSKA Iwona / Kołobrzeg (POL)
1983
3 2018-07-10 12:41:25
471.
31
RYDLEWSKI Przemysław Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Koziegłowy (POL)
1979
TAK 1 2018-04-16 11:38:19
472.
563
RZEPA Błażej / Siedlec (POL)
1989
3 2018-07-10 12:41:25
473.
4
SADŁECKA Magdalena Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Łódź (POL)
1982
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
474.
564
SADOWSKI Kamil Computec / Świebodzin (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
475.
566
SAMOLEWSKA Sandra KROSS EURO-ROWER.PL / Wilkowice (POL)
1996
2 2018-04-16 11:38:19
476.
177
SARWA Ryszard SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1972
4 2018-04-16 11:38:19
477.
676
SASIM Sławomir LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1969
2 2018-07-10 12:41:25
478.
983
SCHONDELMEYER Piotr Rooweromania Team Poznań / Poznań (POL)
1965
2 2018-06-21 15:08:26
479.
567
SĘDŁAK Łukasz CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Chodzież (POL)
1979
TAK TAK 4 2018-06-27 15:41:25
480.
568
SIEJAK Mateusz / Kiekrz (POL)
1998
3 2018-04-16 11:38:19
481.
393
SIELEDCZYK Jarosław / SIEDLISKO (POL)
1987
3 2018-07-10 12:41:25
482.
663
SIODŁA Michał SECO/WARWICK / ŚWIEBODZIN (POL)
1990
TAK 1 2018-06-27 15:41:25
483.
SITARZ Piotr BR#KNURR#TEAM / Wroclaw (POL)
1987
4 2018-04-08 18:22:14
484.
394
SIUDEJA Tomasz mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Polkowice (POL)
1979
3 2018-05-15 15:09:28
485.
569
SKIBA Andrzej LKK Team / Leszno (POL)
1983
2 2018-04-16 11:38:19
486.
979
SKIERLAK Krzysztof Bike Team roletki.home.pl / Tanowo (POL)
1969
2 2018-06-27 15:41:25
487.
570
SKORUPIŃSKI Marek REAL LESZNO / Leszno (POL)
1976
4 2018-04-16 11:38:19
488.
571
SKORUPKA Przemysław 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy / Leszno (POL)
1986
2 2018-06-21 15:08:26
489.
SKOWRON Maciej IMMOTION SPECIALIZED TEAM / Jelenia Góra (POL)
1992
2 2018-07-11 23:25:36
490.
395
SKRZYPCZAK Jarosław MASERATI MARCIECH TEAM / POZNAŃ (POL)
1974
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
491.
396
SKRZYPCZAK Paweł KP PSP Świebodzin / Świebodzin (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
492.
2238
SKWIERZYŃSKI Jakub ROMET FACTORY TEAM / Berzyna (POL)
2001
1 2018-07-10 12:41:25
493.
703
SŁOMIŃSKI Jarosław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / POZNAŃ (POL)
1989
2 2018-07-10 12:41:25
494.
398
SMEKTAŁA Bartłomiej KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1980
4 2018-07-10 12:41:25
495.
399
SNACKI Andrzej / Żagań (POL)
1982
4 2018-07-10 12:41:25
496.
2069
SOBCZAK Jacek / Górzykowo (POL)
1968
6 2018-07-10 12:41:25
497.
574
SOBCZAK Piotr SULIMA ROWERY TEAM / Górzykowo (POL)
1971
1 2018-07-10 12:41:25
498.
661
SOBKOWIAK Artur CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
1995
1 2018-07-10 12:41:25
499.
400
SOCHA DARIUSZ Ratownicy KGHM Polkowice-Sieroszowice / GŁOGÓW (POL)
1972
3 2018-07-10 12:41:25
500.
401
SOCHACKI Zbigniew MTB4FUN / GORZÓW WLKP. (POL)
1973
4 2018-06-27 15:41:25
501.
664
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / LUBSKO (POL)
1958
2 2018-07-10 12:41:25
502.
SOKOŁOWSKA Katarzyna / Swarzędz (POL)
1996
4 2018-07-18 13:01:49
503.
673
SOLECKI Jerzy / Międzyrzecz (POL)
1966
4 2018-05-15 15:09:28
504.
575
SOŁTYS Wojciech UNIT MARTOMBIKE TEAM / Poznań (POL)
1980
2 2018-05-15 15:09:28
505.
1035
SOSZYŃSKI Radosław Bora / Lubin (POL)
1974
3 2018-05-15 15:09:28
506.
1040
SÓJKA Ireneusz Grupa MTB Sulechów / Sulechów (POL)
1984
3 2018-07-10 12:41:25
507.
403
SPANIER Marcin SULIMA ROWERY TEAM / szczecin (POL)
1978
3 2018-07-10 12:41:25
508.
576
SROCZYŃSKI Bartłomiej FTI Racing Team / DT4YOU.com / GRANOWO (POL)
1999
1 2018-07-10 12:41:25
509.
1104
STACHOWIAK Piotr / Suchy Las (POL)
1983
7 2018-06-21 15:08:26
510.
404
STACHOWIAK Radosław / Zielona Góra (POL)
1983
4 2018-07-10 12:41:25
511.
578
STACHOWIAK SYLWIA Rooweromania Team Poznań / POZNAŃ (POL)
1971
3 2018-07-10 12:41:25
512.
579
STACHOWIAK TOMASZ Rooweromania Team Poznań / POZNAŃ (POL)
1970
2 2018-07-10 12:41:25
513.
580
STACHOWSKI Mateusz Rant Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
1989
2 2018-06-07 08:54:55
514.
723
STACHOWSKI Michał REAL 64-STO / Leszno (POL)
1987
1 2018-06-27 15:41:25
515.
581
STANKIEWICZ Gracjan DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL)
1992
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
516.
667
STANKOWIAK Łukasz / Poznań (POL)
1987
1 2018-06-21 15:08:26
517.
1106
STANOWICZ Maciej Mitsubischi Materials MTB Team / Świebodzice (POL)
1992
1 2018-07-14 10:38:22
518.
STAROŃ Damian PM Rider Team / Zacharzyce (POL)
1993
4 2018-07-11 22:30:43
519.
1081
STAWECKI Marek KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Głogów (POL)
1976
3 2018-07-10 12:41:25
520.
406
STEFANIAK Dariusz KGHM O/ZG Polkowice-Sieroszowice / Lubin (POL)
1969
TAK 4 2018-06-27 15:41:25
521.
582
STEFANIAK Karolina Skoki Team / Skoki (POL)
1977
4 2018-06-21 15:08:26
522.
583
STEFANIAK Marcin UNIT MARTOMBIKE TEAM / Kalisz (POL)
1980
4 2018-06-27 15:41:25
523.
407
STELMASZYK Bartosz Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1983
3 2018-06-27 15:41:25
524.
584
STELMASZYńSKI Tomasz Kaczmarek Electric MTB / Gostyń (POL)
1980
TAK 1 2018-06-21 15:08:26
525.
1102
STĘPIEŃ Maciej KALAS HELMAN-SPORT TEAM / Częstochowa (POL)
2000
4 2018-07-18 20:21:36
526.
702
STĘPIEŃ Maciej SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1976
4 2018-04-16 11:38:19
527.
585
STĘPIEŃ Tomasz SUP Lifting Team Bugla Bike Service / Wodzisław Śląski (POL)
1977
TAK 1 2018-04-16 11:38:19
528.
700
STOJKE Dariusz MSport Obudowa Grupa Pościgowa / Grodowiec (POL)
1969
2 2018-04-16 11:38:19
529.
1122
STOLA Grzegorz / Szczecin (POL)
1960
4 2018-06-27 15:41:25
530.
646
STOPKA Sławomir Armadur Team / SULĘCIN (POL)
1980
TAK 3 2018-05-15 15:09:28
531.
STRÓŻEK Jan / jan strozek, kopaniec 40, kopaniec (POL)
1972
3 2018-07-17 16:20:54
532.
586
STRÓŻYK Robert Mikroserwis / Rawicz (POL)
1965
TAK 4 2018-05-15 15:09:28
533.
587
STRUG Marek WAY2CHAMP / Przytoczna (POL)
1985
1 2018-06-27 15:41:25
534.
408
STRZELECKI Marek mSport OBUDOWA Grupa Pościgowa / Lubin (POL)
1975
1 2018-07-10 12:41:25
535.
1078
SUDA Jacek STREFASPORTU.PL MW INVEST / WSCHOWA (POL)
1972
TAK 1 2018-07-12 21:42:54
536.
709
SUDOŁ Robert Botant Team / Poznań (POL)
1965
2 2018-04-16 11:38:19
537.
32
SUROWIEC Błażej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1986
1 2018-07-10 12:41:25
538.
692
SWAT Edyta SWAT Team / (POL)
1965
4 2018-04-16 11:40:16
539.
694
SWAT Jacek SWAT Team / (POL)
1964
4 2018-04-16 11:40:16
540.
695
SWAT Sylwester SWAT Team / (POL)
1993
1 2018-04-16 11:40:16
541.
1199
SWĘDROWSKI Jacek JacaCoach / konin (POL)
1985
4 2018-06-21 15:08:26
542.
588
SYPNIEWSKI Andrzej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1977
1 2018-06-07 08:54:55
543.
658
SZAJKIEWICZ Marcin Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wlkp. (POL)
1979
3 2018-06-27 15:41:25
544.
589
SZARKOWICZ Radosław K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
1973
2 2018-07-10 12:41:25
545.
708
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / leszno (POL)
1970
1 2018-06-27 15:41:25
546.
590
SZCZEPAŃSKI Paweł SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1978
3 2018-07-10 12:41:25
547.
591
SZCZESNY Radek / Rostarzewo (POL)
1981
3 2018-04-16 11:38:19
548.
33
SZCZĘSNY Paweł Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Połczyn Zdrój (POL)
1969
4 2018-04-16 11:38:19
549.
671
SZECHOWSKI Paweł BIKEBOARD / Zielona Góra (POL)
1978
2 2018-05-15 15:09:28
550.
793
SZELIGA Joanna Scott Piątek Team / Gorzów Wlkp. (POL)
1980
4 2018-05-15 15:09:28
551.
410
SZOBER Łukasz Centrum Team-Opalenica / Opalenica (POL)
1985
3 2018-05-15 15:09:28
552.
592
SZOPLIK Zenon / Leszno (POL)
1974
3 2018-04-16 11:38:19
553.
309
SZOSTAK Krzysztof Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1977
2 2018-07-10 12:41:25
554.
1117
SZPILEWSKI Adrian Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Gorzyca (POL)
1983
1 2018-07-10 12:41:25
555.
411
SZUKAŁA Bartosz Odjechani-Team PL / Pniewy (POL)
1985
2 2018-07-10 12:41:25
556.
412
duplikat duplikat / (POL)
1987
5 2018-04-16 11:38:19
557.
593
SZULGA JACEK Volkswagen Motor Polska / Radwanice (POL)
1976
2 2018-05-15 15:09:28
558.
594
SZUSTAK Mariusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / L U B I N (POL)
1975
1 2018-07-10 12:41:25
559.
718
SZYBER Przemysław / Wrocław (POL)
1979
2 2018-04-16 11:38:19
560.
595
SZYMANSKI Tomasz BBV-Systems / Zielona Gora (POL)
1979
2 2018-07-10 12:41:25
561.
596
SZYMAŃSKI Andrzej ANP Team Dolsk / Dolsk (POL)
1974
4 2018-04-16 11:38:19
562.
975
ŚLIWA Jarosław FWS BIKE TEAM / WSCHOWA (POL)
1971
2 2018-06-27 15:41:25
563.
1073
ŚLIWIńSKI Mariusz INTERFERIE OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA / Bogatynia (POL)
1971
TAK 1 2018-07-13 21:45:54
564.
717
ŚWIATLAK Paweł SEVEN - Perceptus Team / Sulechów (POL)
1977
1 2018-07-10 12:41:25
565.
1036
ŚWIĄTKOWSKI DANIEL TC Chrobry Betron Głogów / głogów (POL)
1976
3 2018-07-10 12:41:25
566.
597
ŚWIĘTEK Grzegorz Rooweromania Team Poznań / Szamotuły (POL)
1963
4 2018-06-21 15:08:26
567.
34
TAFELSKI Jordan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1996
1 2018-07-10 12:41:25
568.
413
TARNOWY Hubert LO Świebodzin Team / Świebodzin (POL)
1998
3 2018-07-10 12:41:25
569.
599
TORZEWSKI Jacek AMSports Bydgoszcz MTB TEAM / Bydgoszcz (POL)
1974
1 2018-05-15 15:09:28
570.
601
TORZEWSKI Sebastian AMSports Bydgoszcz MTB TEAM / Bydgoszcz (POL)
1996
2 2018-05-15 15:09:28
571.
TRESENBERG Dariusz / Zielona Góra (POL)
1987
2018-03-26 09:13:31
572.
602
TUMIłOWICZ Janusz DGR Racing Team / Góra (POL)
1972
2 2018-07-10 12:41:25
573.
603
TUMIŁOWICZ Sylwia DGR Racing Team / Góra (POL)
1999
3 2018-07-10 12:41:25
574.
TYLNY Paweł brak / Lubin (POL)
1992
4 2018-03-15 18:23:23
575.
719
URBANIAK Marcin / Poznań (POL)
1989
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
576.
URBANIAK Michał MLUKS Victoria Jarocin / Jarocin (POL)
1999
2018-06-06 10:59:49
577.
604
URBANIAK Mikołaj KROSS Euro-Rower.pl / jerka (POL)
1986
2 2018-04-16 11:38:19
578.
1170
URODA-HAMPELSKA Agniezska RAFAKO ORBEA MTB TEAM / CZĘSTOCHOWA (POL)
1977
3 2018-07-13 13:15:31
579.
662
VOSSEN Luc Team Oranje / Sulechow (NLD)
1991
4 2018-06-27 15:41:25
580.
606
WALIWONIS Przemysław SECO/WARWICK / Świebodzin (POL)
1980
TAK 1 2018-06-27 15:41:25
581.
607
WALKOWIAK Stanisław UNIT MARTOMBIKE TEAM / POZNAŃ (POL)
1983
1 2018-06-27 15:41:25
582.
414
WALTER Dariusz Drużyna NSR / POLKOWICE (POL)
1982
3 2018-06-07 08:54:55
583.
1169
WALUKIEWICZ Krzysztof JTC / Jawor (POL)
1982
2 2018-07-18 23:40:26
584.
608
WARGUŁA Waldemar KIBOLSKI KS / Murowana Goslina (POL)
1980
3 2018-04-16 11:38:19
585.
300
WASILEWSKI Piotr Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1978
2 2018-07-10 12:41:25
586.
609
WAŚCIŃSKI Tomasz / Lubin (POL)
1978
4 2018-04-16 11:38:19
587.
1196
WAWER Michał WALKA KOSTRZYN / Kostrzyn (POL)
1999
3 2018-06-21 15:08:26
588.
611
WAWRZKIEWICZ Rafał KKFP WOLSZTYN / Belęcin (POL)
1997
1 2018-07-10 12:41:25
589.
612
WENTLAND Damian LO Świebodzin Team / ŚWIEBODZIN (POL)
1971
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
590.
753
WIDER Marcin SOGEST / (POL)
1982
1 2018-07-10 12:41:25
591.
613
WIELGOS Łukasz / Poznań (POL)
1988
4 2018-04-16 11:38:19
592.
415
WIERZOWIECKI Pawel Rant Team Zielona Góra / ZIELONA GORA (POL)
1976
2 2018-06-27 15:41:25
593.
614
WIETECKI Paweł / Ostrów Wlkp (POL)
1972
4 2018-06-21 15:08:26
594.
615
WIĘCKOWSKI Marek Computec / Sulechów (POL)
1976
1 2018-07-10 12:41:25
595.
312
WINKLER Sebastian Masterchem MTB Team / Zielona Góra (POL)
1981
2 2018-07-10 12:41:25
596.
616
WIśNIEWSKI Łukasz / Poznań (POL)
1982
2 2018-07-10 12:41:25
597.
416
WITKIEWICZ Marek Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Poznań (POL)
1958
1 2018-06-27 15:41:25
598.
617
WOJCIECHOWSKI Miłosz CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
2001
1 2018-07-10 12:41:25
599.
618
WOJDYŁO PIOTR CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / PIŁA (POL)
1974
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
600.
35
WOJT Przemysław Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Luboń (POL)
1965
2 2018-06-27 15:41:25
601.
619
WOJTAS Bogusław Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
1962
1 2018-07-10 12:41:25
602.
1127
WOJTYłA Magdalena IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM / Oborniki Śląskie (POL)
1980
TAK 3 2018-06-27 15:41:25
603.
1195
WOLNIEWICZ Jakub WALKA KOSTRZYN / Kostrzyn (POL)
1990
2 2018-06-21 15:08:26
604.
622
WOLSKI Marek Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / LUBIN (POL)
1974
3 2018-04-16 11:38:19
605.
417
WOŁEK Beniamin Babimost / BABIMOST (POL)
1970
3 2018-07-10 12:41:25
606.
701
WORONA Andrzej SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
1978
1 2018-07-10 12:41:25
607.
1116
WOŹNIAK Sebastian I.M.C PRO TEAM / KOŁCZYN (POL)
1983
3 2018-06-27 15:41:25
608.
1055
WÓJCIAK Łukasz Akumar Team / Rosnowo (POL)
1986
3 2018-06-21 15:08:26
609.
623
WÓJCICKI Paweł LIT Polska / Zielona Góra (POL)
1991
4 2018-04-16 11:38:19
610.
WÓJCIK Kinga MTB K&K TEAM ŻAGAŃ / Żagań (POL)
1982
4 2018-04-08 10:08:42
611.
624
WóJCIKIEWICZ Kamila RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Korczyna (POL)
1991
TAK 2 2018-07-10 12:41:25
612.
831
WRÓBEL Dariusz / Różanki (POL)
1969
3 2018-06-27 15:41:25
613.
625
WRÓBLEWSKI Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1966
3 2018-06-21 15:08:26
614.
626
WRZEŚNIEWSKI Norbert Armadur Team / Torzym (POL)
1972
4 2018-06-07 08:54:55
615.
725
WUJCZAK Bartosz REAL 64-STO / Leszno (POL)
1988
1 2018-07-10 12:41:25
616.
1780
WYSOCZAŃSKI Michał LAB-MED - AUTO-GLASS TEAM / Środa Śląska (POL)
1976
5 2018-07-10 12:41:25
617.
419
ZAJĄC Eugeniusz Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / POLKOWICE (POL)
1968
TAK 1 2018-06-21 15:08:26
618.
420
ZAJĄC Marcin KS JESIONKA / ZIELONA GÓRA (POL)
1980
3 2018-07-10 12:41:25
619.
421
ZAJĄC Przemysław UNIT MARTOMBIKE TEAM / Kalisz (POL)
1982
3 2018-06-27 15:41:25
620.
660
ZAJĄCZKOWSKI Jakub BIKEBOARD / Zielona Góra (POL)
1981
4 2018-05-15 15:09:28
621.
675
ZAMROŹNIAK Jakub Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team / Jabłonka (POL)
1996
TAK 1 2018-05-15 15:09:28
622.
627
ZARAŃSKI Artur CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl / Piła (POL)
1978
1 2018-06-27 15:41:25
623.
36
ZAREMBSKI Paweł Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Siekierki Wielkie (POL)
1967
3 2018-04-16 11:38:19
624.
978
ZARYCHTA Marcin Sulechów / Sulechów (POL)
1980
3 2018-06-07 08:54:55
625.
5
ZELLNER Małgorzata Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL)
1975
TAK 2 2018-06-27 15:41:25
626.
730
ZELLNER Piotr Fogt bikes team / Pozna (POL)
1970
2 2018-06-27 15:41:25
627.
ZIATYK Robert / Gorzów Wielkopolski (POL)
1973
4 2018-06-03 11:42:52
628.
628
ZIELONKA Wojtek / Żagan (POL)
1975
3 2018-07-10 12:41:25
629.
629
ŻOŁYŃSKI Wojciech SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL)
1989
TAK 1 2018-07-10 12:41:25
630.
1171
ŻUREK Dawid kolaŻe wyklęci / Głogów (POL)
1984
2 2018-07-16 22:57:42
631.
760
ŻUROWSKI Ryszard RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
1979
2 2018-06-27 15:41:25

MŁODZIK
Zgłoszonych: 61
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Branża
Elektrot.
Nauczyciel  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia
1.
3520
ADASZAK Ksawery KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM / Zbąszynek (POL)
2006
2018-06-21 15:08:26
2.
3557
ANTONOWICZ Krzysztof Akademia Kolarska Zbąszynek / Białków (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
3.
3500
BIELIŃSKI Lukasz / Chojnów (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
4.
422
BIERNAT Maksymilian Real 64-sto / Leszno (POL)
2006
2018-06-21 15:08:26
5.
3501
BLUSZCZ Mateusz THE FOUR HORSEMEN / ZIELONA GÓRA (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
6.
BOJAŃSKI Szymon Poznan / Poznan (POL)
2009
2018-04-16 19:06:35
7.
3502
BOROWIEC Bartosz / Chojnów (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
8.
CEGLEWSKI Michał AMG MTB Cybinka / kunowice (POL)
2004
2018-05-08 23:22:51
9.
3550
CHARCZUK Arkadiusz LKS Trasa Zielona Góra / Zielona Góra (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
10.
2037
DROBIK Łukasz / Dębno (POL)
2003
8 2018-06-27 15:41:25
11.
DROBIK Łukasz OMOI / Dębno (POL)
2003
2018-06-19 19:16:14
12.
DROBIK Łukasz OMOI / Dębno (POL)
2003
2018-06-19 19:16:42
13.
DROBIK Łukasz OMOI / Dębno (POL)
2003
2018-06-19 19:17:41
14.
DROBIK Łukasz OMOI / Dębno (POL)
2003
2018-06-19 19:18:01
15.
DROBIK Łukasz OMOI / Dębno (POL)
2003
2018-06-19 19:18:17
16.
DROBIK OMOI / Dębno (POL)
2003
2018-06-19 19:22:45
17.
3568
FEDOROWICZ Igor / Żary (POL)
2004
2018-07-18 13:51:46
18.
1895
GINDERA Dawid / RYDZYNA (POL)
2002
6 2018-04-16 11:38:19
19.
GUMIENNY Fabian Bóbr Bobrowice / Krosno Odrzańskie (POL)
2010
8 2018-04-09 20:39:20
20.
3540
JANIAK Wojciech MLUKS RASZKÓW / Raszków (POL)
2006
2018-06-21 15:08:26
21.
3524
JANICKI Karol WERNER KENKEL SPORT TEAM / Gostyń (POL)
2003
8 2018-04-16 11:38:19
22.
423
JURAS Kacper / Zielona Góra (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
23.
3515
KACZMAREK Mikołaj KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM / Zbąszynek (POL)
2004
2018-06-27 15:41:25
24.
3600
KACZMAREK Nikodem / Siedlec (POL)
2004
2018-05-04 12:52:49
25.
3503
KAŹMIERCZAK Łukasz / Głogów (POL)
2005
2018-06-27 15:41:25
26.
3562
KISZKOWSKA Zuzanna K.O Team / Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL)
2004
2018-07-10 12:41:25
27.
3571
KLAUZA Dawid RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Poznań (POL)
2004
2018-07-21 14:20:12
28.
3504
KLIMPEL Jakub Real 64-sto / Kąkolewo (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
29.
3505
KLOCEK Filip Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Lubin (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
30.
3538
KOBIELA Mateusz / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL)
2006
2018-06-07 08:54:55
31.
KOLANKO Kuba / Gubin (POL)
2005
2018-06-06 22:55:20
32.
425
KOMAR Bartłomiej / Kargowa (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
33.
KORZENIEWSKI Konrad KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM / Zbąszynek (POL)
2005
2018-04-01 20:44:28
34.
KULESZA Oliwia KS BIKE TEAM JERZMANOWA / Modła (POL)
2005
2018-07-17 00:13:58
35.
3519
KULESZA Oliwia KS BIKE TEAM JERZMANOWA / (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
36.
123
MANIA Jakub Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team / Kargowa (POL)
2004
2018-07-10 12:41:25
37.
3516
MINTA Konrad Akademia Kolarska Zbąszynek / Zbąszynek (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
38.
426
MISIOŁEK Jakub Odjechani-Team PL / Chrzypsko Wielkie (POL)
2004
2018-07-10 12:41:25
39.
MÜLLER Franciszek DT4YOU MTB TEAM / Zbąszyń (POL)
2005
2018-04-03 20:28:54
40.
NOWAK Julia Rehau Cycling Team / Śrem (POL)
2004
2018-04-11 12:17:53
41.
3549
OGIEJKO Stanisław niezrzeszony / Cybinka (POL)
2004
2018-06-27 15:41:25
42.
3541
PERA Marceli MLUKS RASZKÓW / Raszków (POL)
2006
2018-06-21 15:08:26
43.
3506
PIOTROWSKI Ignacy / Rawicz (POL)
2005
2018-04-16 11:38:19
44.
3551
PRECA Anna / Kalisz Pomorski (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
45.
RADZIKOWSKI Maciej LUKS LIDER Stare Bogaczowice / Struga (POL)
2005
2018-07-18 17:15:28
46.
3552
RATKA Michał / Ługi (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
47.
3507
RECK Maciej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team / Zlotniki (POL)
2004
2018-06-21 15:08:26
48.
RZECKI Bartek / Dębno (POL)
2003
2018-06-19 19:18:01
49.
SAMEK Alicja KAMIEŃ 33 / Krosno Odrzańskie (POL)
2007
2018-04-04 18:15:29
50.
3508
SKORUPIŃSKI Mikołaj KKS Gostyń / Leszno (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
51.
3509
SOKOŁOWSKI Artur LIT Polska / Nowogród Bobrzański (POL)
2006
2018-07-10 12:41:25
52.
3510
STANIEWSKI Wiktor Real 64-sto / Lipno (POL)
2006
2018-06-21 15:08:26
53.
771
STAROŚCIC Jacek SEVEN - Perceptus Team / Zielona Góra (POL)
2004
2018-07-10 12:41:25
54.
427
SZUDRA Dawid LKS SZAWER LESZNO / LESZNO (POL)
2004
2018-04-16 11:38:19
55.
3511
TŁUCZEK Oliwier KS BIKE TEAM JERZMANOWA / Jerzmanowa (POL)
2004
2018-07-10 12:41:25
56.
3518
WENTLAND Bartosz Akademia Kolarska Zbąszynek / Świebodzin (POL)
2005
2018-07-10 12:41:25
57.
3531
WOJTASIAK Szymon / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL)
2006
2018-06-07 08:54:55
58.
3529
WOJTASIEWICZ Jakub / Sulechów (POL)
2004
2018-05-15 15:09:28
59.
3512
WOŁOSZYN MACIEK KS BIKE TEAM JERZMANOWA / Kurowice (POL)
2004
2018-06-27 15:41:25
60.
3513
WRÓBLEWSKI Amadeusz Kołownik Włoszakowice / Krzycko Małe (POL)
2004
2018-04-16 11:38:19
61.
ZDZYNIECKI Kacper Nowogród / Nowogród Bobrzański (POL)
2007
2018-07-01 20:45:18
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2018
Generowanie strony
0.33787107467651 sekund