III Półmaraton Bydgoski

Ostatnia aktualizacja: 2015-12-01 15:00:51

Lista startowa Meta Dyplomy
Wybierz Bieg:
ELITE seria (10:15:00) X seria (12:30:00) XI seria (12:45:00) XII seria (13:00:00) XIII seria (13:15:00) XIV seria (13:30:00) XV seria (13:45:00) XVI seria (14:00:00) II seria (10:30:00) III seria (10:45:00) IV seria (11:00:00) V seria (11:15:00) VI seria (11:30:00) VII seria (11:45:00) VIII seria (12:00:00) IX seria (12:15:00) 




ELITE seria (10:15:00)
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Kraj/Miasto Data Kat.
1.
322
ABDOUL Romaric Bydgoski Klub Sztuk Walki
1983
M-30
2.
848
ADAMCZEWSKA-KMIEĆ Natalia Bydgoszcz
1987
K-20
3.
47
ADAMCZYK Mateusz Bydgoszcz
1984
M-30
4.
1478
ADAMSKA Anna Gdynia
1985
K-30
5.
1417
ADAMSKA Edyta Bydgoszcz
1992
K-20
6.
78
ADAMSKA-YE Ania Września
1989
K-20
7.
1477
ADAMSKI Jakub Bydgoszcz
1984
M-30
8.
74
ADASZAK Katarzyna POLT24 RUN
1981
K-30
9.
1225
ADAŚ Łukasz NN IP TFI Running Team
1979
M-30
10.
48
ADRYCH Karol Bydgoszcz
1980
M-30
11.
480
ALICHNIEWICZ Michał 4RUN TEAM PIŁA
1979
M-30
12.
983
ANASZEWICZ Dawid Bydgoszcz
1980
M-30
13.
1236
ANDERSOHN Piotr AWKS PITIK
1979
M-30
14.
2
ANDRYSKOWSKI Marek Lębork
1965
M
15.
3
ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW Lębork
1970
M
16.
4
ANDRZEJCZAK Sławomir GRZESŁAW USTKA
1970
M
17.
591
ANDRZEJEWSKI Ryszard Wzgórze Wolności
1948
M-60
18.
1573
ANGIEL Władysław TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1937
M-70+
19.
489
ANHALT Michał Łochowo
1976
M-30
20.
5
ANTOSIK Grażyna KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO
1981
K
21.
6
ANTOSIK Grzegorz KB BRYZA POSTOMINO JW 1223
1977
M
22.
146
APANASIEWICZ Bartosz Bydgoszcz
1978
M-30
23.
1545
ARBAT Mariusz KWIDZYN BIEGA
1977
M-30
24.
237
ARCISZEWSKA Ewa Węgorzewo
1985
K-30
25.
444
AUGUSTYNOWICZ Andrzej RWT w Bydgoszczy
1972
M-40
26.
29
B Jurii Świat Płytek u Kryspina
1989
M
27.
1252
BABICZ Radosław Bydgoszcz
1984
M-30
28.
655
BĄCZKOWSKI Cyprian Run Bydgoszcz
1984
M-30
29.
946
BACZYŃSKI Bartosz WJS Rosomak
1995
M-20
30.
7
BAGIŃSKA Agnieszka Bajaderki Koszalin
1986
K
31.
1441
BAGNIEWSKA Sandra Bydgoszcz
1989
K-20
32.
1554
BĄK Łukasz Bydgoszcz
1993
M-20
33.
8
BĄK Zbigniew Runnerswalde
1979
M
34.
147
BAKOWSKA Agnieszka Małe Rudy
1979
K-30
35.
148
BAKOWSKI Szymon Małe Rudy
1977
M-30
36.
9
BALCERZAK Bogdan Darłowo
1967
M
37.
582
BAŁOS Marcin Łubianka
1989
M-20
38.
767
BAŁSZEWSKI Łukasz Bydgoszcz
1984
M-30
39.
363
BAŁYS Krzysztof Bydgoszcz
1993
M-20
40.
1079
BANACH Grzegorz Wałdowo Królewskie
1965
M-50
41.
618
BANACH Jan ukw wf
1991
M-20
42.
798
BANACH Marek Solec Kujawski
1964
M-50
43.
10
BANASIK Jędrzej Pałowo
1982
M
44.
1389
BANAŚ Marcin Raków
1990
M-20
45.
553
BANDOCH Mariusz Solec Kujawski
1974
M-40
46.
956
BANEK Ernest Bydgoszcz
1973
M-40
47.
522
BARA Emilia Lipka
1986
K-20
48.
399
BARAN Dariusz Osielsko
1968
M-40
49.
11
BARANIECKI Zbigniew Brylant Kórnik
1958
M
50.
42
BARANOWSKI Artur Kwidzyn
1966
M-40
51.
759
BARCIŃSKI Bartek Bydgoszcz
1983
M-30
52.
1401
BARCZAK Łukasz Bydgoszcz
1978
M-30
53.
1234
BARCZAK Rafał KPP Złotów
1975
M-40
54.
1168
BARCZAK Tomasz Bydgoszcz
1971
M-40
55.
12
BARCZAK Tomasz BYDGOSZCZ
1971
M
56.
13
BARSZCZEWSKI Sebastian Darłówko Błękitny Patrol WWF
1974
M
57.
558
BARTKOWIAK Rafał Bydgoszcz
1973
M-40
58.
1278
BARTKOWIAK Szymon DĄBRÓWKA
1985
M-30
59.
14
BARTNIK Marian koszalin
1931
M
60.
191
BARTOSIK Natalia Bydgoszcz
1993
K-20
61.
650
BARTOSZAK Michał Bydgoszcz
1982
M-30
62.
1041
BARYZA Robert WAGANIEC
1972
M-40
63.
1556
BASIŃSKI Bartosz Alfa-med
1982
M-30
64.
816
BAUMAN Krystian Tur
1985
M-30
65.
875
BEDNARZ Ireneusz Poznań
1975
M-40
66.
333
BEDNARZ Malwina Wrocław
1986
K-20
67.
913
BEDRA Robert Bydgoszcz
1980
M-30
68.
137
BEJGIER Edmund Osielsko
1968
M-40
69.
351
BENTKOWSKA Natalia Prądocin
1993
K-20
70.
845
BEREŚ Marcin Harpagan Rzeszów
1981
M-30
71.
1244
BEREŹNICKA Paulina Poznań
1989
K-20
72.
1319
BERKA Daniel Gołańcz
1976
M-30
73.
639
BERNACIAK Norbert Nowa Wieś Wielka
1970
M-40
74.
260
BERNACKI Dominik Czarnowo
1980
M-30
75.
1143
BETLEJEWSKI Sebastian Cinka Myszka Bydgoszcz
1984
M-30
76.
15
BIAŁEK Jarosław KB Bryza Postomino
1964
M
77.
1150
BIAŁOWĄS Dariusz Bydgoszcz
1973
M-40
78.
297
BICZKOWSKA Magdalena Run Bydgoszcz
1981
K-30
79.
286
BIEDZIAK Piotr VolePOL
1979
M-30
80.
69
BIEGAŁA Leszek Lingua Pro - kursy językowe
1978
M-30
81.
1031
BIEL Marek Run Bydgoszcz
1974
M-40
82.
1241
BIELAS Kamil ZŁOTÓW FIZJOMED TEAM
1984
M-30
83.
302
BIELAWSKI Sebastian Kowale
1976
M-30
84.
1419
BIELAWSKI Roland Bydgoszcz
1967
M-40
85.
505
BIELEC Wojciech Bydgoszcz
1981
M-30
86.
1181
BIELEWICZ Wojciech Świecie
1988
M-20
87.
1191
BIERNACKI Sebastian Gdańsk
1986
M-20
88.
932
BILICKI Wojciech Bydgoszcz
1980
M-30
89.
16
BILSKA Agnieszka sopot
1986
K
90.
1293
BINDEK Łukasz Kęsowo
1981
M-30
91.
1557
BINIENDA Błażej Nowe VERTIKAL
1974
M-40
92.
647
BINKOWSKI Adrian Dąbrowa Chełmińska
1980
M-30
93.
1384
BINKOWSKI Krzysztof Lubiń
1970
M-40
94.
1055
BIRKHOLZ Paweł Bydgoszcz
1972
M-40
95.
549
BISKUP Dorota Bydgoszcz
1966
K-40
96.
551
BIZON Bartosz Bydgoszcz
1986
M-20
97.
18
BIZOŃ Michał Bydgoszcz
1983
M-30
98.
273
BŁASIŃSKA Natalia Ciechocinek
1998
K-20
99.
804
BŁASZAK Magdalena Malbork
1979
K-30
100.
803
BŁASZAK Roman Malbork
1975
M-40
101.
705
BŁAŻEJCZYK Dawid DB
1988
M-20
102.
1485
BLEJA Krystian PGB Sportowa Paczka
1979
M-30
103.
706
BLUKACZ Grzegorz Toruń
1972
M-40
104.
17
BOBER Jakub Akademia Pomorska
1996
M
105.
4
BOCIAN Natalia Białe Blota
1987
K-20
106.
1113
BODO Tomasz Rozbiegany Goleniów
1992
M-20
107.
18
BOGACKA Lucyna 4 RUN TKKF Koszalin
1959
K
108.
19
BOGACKI Tomasz 4 RUN TKKF Koszalin
1959
M
109.
1313
BOGACZYK Łukasz Bydgoszcz
1987
M-20
110.
1197
BOGUSZ Lilia Warszawa
1976
K-30
111.
1750
BOIŃSKI Rafał Express Bydgoski
1982
M-30
112.
80
BOINSKI Sebastian Bydgoszcz
1978
M-30
113.
718
BOJAKOWSKA Małgorzata Solec Kujawski
1971
K-40
114.
1
BOJKOWSKI Janusz KB Bryza Postomino
1975
M
115.
896
BOMASTEK Katarzyna Toruń
1989
K-20
116.
1311
BONALSKA Magdalena Bydgoszcz
1980
K-30
117.
20
BOREK Krzysztof UKS "TRAPER" Złocieniec
1979
M
118.
21
BOREK Monika UKS "TRAPER" Złocieniec
1979
K
119.
22
BORKOWSKA Ewa ZŁOTÓW
1952
K
120.
244
BOROWICZ Kamil Koło
1994
M-20
121.
1077
BOROWSKI Mateusz Wracam z powrotem
1990
M-20
122.
356
BOROWSKI Radosław Krajna Sępólno
1989
M-20
123.
500
BORUCZENKO Arkadiusz Toruń
1986
M-20
124.
151
BORYŃ Krystian Bydgoszcz
1978
M-30
125.
23
BORYSIEWICZ Grzegorz Koszalin/J.W 1223
1971
M
126.
24
BORYSIEWICZ Joanna Cioteczki.pl
1977
K
127.
820
BOSIACKI Mateusz Run Bydgoszcz
1993
M-20
128.
25
BOŻEK Łukasz Słupsk
1983
M
129.
125
BRĘCZEWSKI Andrzej Bydgoszcz
1969
M-40
130.
337
BREDOW Marek Bydgoszcz
1959
M-50
131.
1561
BRELIK Grzegorz Piła
1976
M-30
132.
438
BRENER Katarzyna OEPOL Runners Team
1983
K-30
133.
26
BRESZKA Monika Runnerswalde Darłowo
1979
K
134.
27
BRESZKA Tomasz Runnerswalde Darłowo
1979
M
135.
1016
BREWCZAK Maciej Bełżyce
1985
M-30
136.
1093
BROCHOCKA Sonia Plewiska
1995
K-20
137.
800
BROCKA Adriana Bydgoszcz
1977
K-30
138.
450
BRÓDKA Maciej IP Kwidzyn Team
1976
M-30
139.
1200
BROKOS Piotr Biegam po Piwo
1980
M-30
140.
28
BRONOWICKI Marian Sławno
1954
M
141.
30
BROVCHENKO Sylwia Świat Płytek u Kryspina
1988
K
142.
1457
BRUGMANN Katarzyna KP
1983
K-30
143.
1135
BRUSKA Joanna Bydgoszcz
1997
K-20
144.
827
BRYJA Robert Bydgoszcz
1966
M-40
145.
388
BRYMORA Andrzej Bydgoszcz
1975
M-40
146.
578
BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia Cekcyn
1976
K-30
147.
216
BRZEZIŃSKI Paweł R2G
1977
M-30
148.
1238
BRZEZIŃSKI Sławomir Bydgoszcz
1977
M-30
149.
31
BRZOSTOWSKA Ewa KB Bryza Postomino
1979
K
150.
185
BRZOZOWSKI Marcin Brzoza
1989
M-20
151.
950
BRZOZOWSKI Marek Bydgoszcz
1966
M-40
152.
178
BRZOZOWSKI Piotr BRZOZA TRI TEAM
1992
M-20
153.
188
BRZUCHALSKI Mateusz Bydgoszcz
1987
M-20
154.
1481
BRZYKCY Jacek Toruń
1981
M-30
155.
1414
BRZYKCY Mateusz Wtelno
1985
M-30
156.
613
BUBACZ Zbigniew Bydgoszcz
1979
M-30
157.
690
BUCHOLC Adrian Bydgoszcz
1985
M-30
158.
702
BUCOŃ Wiktor RUN SZUBIN
1984
M-30
159.
207
BUCZKOWSKI Krzysztof Bydgoszcz
1967
M-40
160.
567
BUCZKOWSKI Wojciech stalrent
1969
M-40
161.
738
BUCZYŃSKI Tomasz Bydgoszcz
1984
M-30
162.
1290
BUDZIAK Bartosz Bydgoszcz
1999
M-20
163.
32
BUDZYŃSKA Elżbieta Słupsk
1966
K
164.
725
BUDZYNSKI Marek Poznań
1981
M-30
165.
1285
BUKOLT Bartosz Bydgoszcz
1982
M-30
166.
713
BUKOWIŃSKI Michał Bydgoszcz
1978
M-30
167.
860
BURCHARD Adrian Reguły
1978
M-30
168.
861
BURCHARD Ilona Reguły
1978
K-30
169.
984
BURLIKOWSKI Piotr Bydgoszcz
1970
M-40
170.
33
BURZYŃSKI ALEKSANDER STOPA SŁUPSK
1977
M
171.
1484
BUSSE Piotr PGB Sportowa Paczka
1981
M-30
172.
815
BUSZMAN Krzysztof Gdynia
1971
M-40
173.
34
BUTOWICZ Adam Szczecinek
1961
M
174.
301
BUTRYM Piotr Bydgoszcz
1981
M-30
175.
564
BYCZKOWSKI Michał Murowaniec
1998
M-20
176.
531
BYCZKOWSKI Zenon Murowaniec
1965
M-50
177.
1476
BYLICKA Katarzyna Bydgoszcz
1973
K-40
178.
35
BYSZEWSKI Arkadiusz Sławno
1987
M
179.
1160
CEJKO Sławomir Bydgoszcz
1976
M-30
180.
131
CETKOWSKI Przemek Toruń
1984
M-30
181.
673
CHABIOR Wojciech Wąbrzeźno
1979
M-30
182.
1558
CHARĘZIŃSKA Lucyna LKB Leszno
1980
K-30
183.
1212
CHĘTNIK Rafał LKS ZANTYR SZTUM
1977
M-30
184.
1071
CHŁOPEK Tomasz Bydgoszcz
1982
M-30
185.
215
CHMARA Sylwia Nakielski Klub Biegacza
1982
K-30
186.
902
CHMIELEWSKI Jakub Stand-up Bydgoszcz
1982
M-30
187.
50
CHMIELEWSKI Tomasz FIT-MAPOL BYDGOSZCZ
1965
M-50
188.
1145
CHMIELOWIEC Jan Run Bydgoszcz
1988
M-20
189.
1301
CHODUR Agnieszka Bydgoszcz
1977
K-30
190.
1594
CHOJECKI Dariusz Bydgoszcz
1965
M-50
191.
635
CHOJNACKI Kacper Bydgoszcz
1997
M-20
192.
962
CHOJNACKI Krzysztof Run Bydgoszcz
1968
M-40
193.
1192
CHOJNICKA Angelika Bydgoszcz
1987
K-20
194.
126
CHOJNOWSKA Martyna Bydgoszcz
1985
K-30
195.
919
CHOLEWIŃSKI Dariusz Huragan Miedzyń
1974
M-40
196.
1298
CHRUSTOWSKI Mikołaj YaviPOL
1994
M-20
197.
36
CHUDY Henryk ks Olszewski i synowiew Sławsko
1955
M
198.
1345
CHWAŁA Jakub Bydgoszcz
1986
M-20
199.
538
CICHULSKA QUAAS Izabela Bydgoszcz
1979
K-30
200.
993
CIEMNA Agnieszka Bydgoszcz
1975
K-40
201.
1091
CIEPŁOWSKI Robert IPA Bydgoszcz
1977
M-30
202.
965
CIEPŁUCH Zofia Bydgoszcz
1980
K-30
203.
1015
CIESIELSKA Monika Bydgoszcz
1984
K-30
204.
397
CIESLEWICZ Nicholas Sopot
1979
M-30
205.
594
CIEŚLIK Marek Ślesin
1961
M-50
206.
684
CIEŚLIK Tomek Tarnobrzeg
1984
M-30
207.
1154
CIĘŻKI Maciej Bydgoszcz
1978
M-30
208.
1125
CIOZDA Mariusz Złotów
1975
M-40
209.
668
CIRSON Marek Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
1969
M-40
210.
1533
CLARK Ches Bydgoszcz
1978
M-30
211.
1245
CUPA Ireneusz Toruń
1973
M-40
212.
1508
CYGANEK Monika Kcynia
1987
K-20
213.
1219
CYL Dawid Run Bydgoszcz
1980
M-30
214.
38
CYNGLER Marcin GLIWICE
1980
M
215.
1388
CYRA Iwona Pędzące Żółwie
1975
K-40
216.
1396
CYRA Piotr Warszawa
1975
M-40
217.
852
CZAJKOWSKA Małgorzata Bydgoszcz
1974
K-40
218.
1012
CZAJKOWSKA-KOŻUSZKO Magdalena Solec Kujawski
1977
K-30
219.
1037
CZAJKOWSKI Zbigniew Bydgoszcz
1976
M-30
220.
39
CZARNECKI Marcin Warszawa
1976
M
221.
1010
CZARNECKI Paweł Golub-Dobrzyń
1979
M-30
222.
40
CZECH Roman KB GOCH BYTÓW
1949
M
223.
41
CZECHOWSKI JERZY MZA -WARSZAWA
1949
M
224.
894
CZECHOWSKI Wiesław Bydgoszcz
1974
M-40
225.
724
CZELEŃ Szymon Bydgoszcz
1984
M-30
226.
995
CZELIŃSKI Leszek Koronowo
1964
M-50
227.
42
CZEPIEL Iwona KORZYBSKIE REKINY
1979
K
228.
43
CZEPIEL Łukasz KORZYBSKIE REKINY
1978
M
229.
938
CZUBAK Tomasz Lotto Run
1982
M-30
230.
1062
CZUCZEJKO Jolanta Dolne Run Bydgoszcz
1972
K-40
231.
279
CZUPTA Hirek AON WARSZAWA
1974
M-40
232.
108
CZYZAK Joanna TM Team
1975
K-40
233.
435
CZYŻEWSKI Sebastian Bydgoszcz
1999
M-20
234.
640
ĆWIK Łukasz Bydgoszcz
1980
M-30
235.
20
DĄBKOWSKI Wojciech Solec Kujawski
1980
M-30
236.
539
DĄBROWSKI Bartosz B-SPORT bartoszdabrowski.pl
1984
M-30
237.
1178
DĄBROWSKI Janusz Nakielski Klub Biegacza
1955
M-60
238.
1432
DĄBROWSKI Marcin AKM Olimp Olsztyn/sklepbiegowy.com
1977
M-30
239.
1268
DĄBROWSKI Michał Piła
1987
M-20
240.
376
DĄBROWSKI Piotrek Toruń
1982
M-30
241.
44
DĄBSKI Dawid KONTRA DARŁOWO
1997
M
242.
1006
DACH Łukasz Bydgoszcz
1982
M-30
243.
933
DAGIEL Aleksander Seta
1979
M-30
244.
487
DAMSKI Bartłomiej Bydgoszcz
1988
M-20
245.
1175
DAMSKI Łukasz Gabi&Kapi
1982
M-30
246.
87
DANAK Michał Bydgoszcz
1977
M-30
247.
517
DAŃCZUK Jerzy RWT w Bydgoszczy
1962
M-50
248.
1496
DANIELSEN Vegard Bydgoszcz
1990
M-20
249.
1021
DANKOWSKI Rafał Potulice
1975
M-40
250.
997
DAWIDOWICZ Maciej Lok pogranicznik
1978
M-30
251.
1065
DĘBIŃSKI Robert Toruń
1972
M-40
252.
793
DĘBSKI Jan Sucharzewo 6
1952
M-60
253.
704
DĘBSKI Rafał RST GRUPA
1991
M-20
254.
164
DELEKTA Mateusz Nieżychowo
1991
M-20
255.
731
DEMBIŃSKA Katarzyna Bydgoszcz
1993
K-20
256.
1397
DERECKI Piotr TEAMOCHAL
1971
M-40
257.
1137
DERĘGOWSKA Martyna Bydgoszcz
1991
K-20
258.
1583
DEROŃ Waldemar Bydgoszcz
1987
M-20
259.
169
DINULET Calin Bydgoszcz
1986
M-20
260.
288
DŁUGOŁĘCKI Dariusz Bydgoszcz
1970
M-40
261.
678
DOBIES Bartosz Warlubie
1984
M-30
262.
45
DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
1986
M
263.
1158
DOBROWOLSKI Jacek Inowrocław
1971
M-40
264.
1000
DOCZEKALSKA Paulina Bydgoszcz
1985
K-30
265.
1459
DOMAŃSKI Piotr Run4Fun
1983
M-30
266.
557
DOMBROWSKA-OSAK Izabela Bydgoszcz
1986
K-20
267.
778
DOMICZ Antoni Opole
1954
M-60
268.
354
DOMINIK Michał CB 163
1987
M-20
269.
886
DOMINIK Piotr Bydgoszcz
1968
M-40
270.
887
DOMINIK Wojtek Bydgoszcz
1996
M-20
271.
1014
DONCZYK Patrycja BTW Bydgoszcz
1994
K-20
272.
46
DORAWA Ariel Lew Lębork
1984
M
273.
272
DORSZ Beata Gdynia
1972
K-40
274.
47
DRACZYŃSKI Zygmunt LŁKB TRUCHT ŁOBEZ
1948
M
275.
1520
DRAŻDŻEWSKI Marian Bydgoszcz
1946
M-60
276.
48
DREWNIAK Cezary MJR
1966
M
277.
1333
DROGORÓB Marcin KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1976
M-30
278.
1444
DRZEWIECKI Rafał Run4Fun
1975
M-40
279.
975
DUBIS Filip Gniezno
1992
M-20
280.
1340
DUCHIŃSKI Błażej Toruń
1985
M-30
281.
1571
DUCHIŃSKI Wojciech Osielsko
1969
M-40
282.
1374
DUCZKOWSKI Damian Bydgoszcz
1986
M-20
283.
1375
DUCZKOWSKI Łukasz Colliers
1982
M-30
284.
1315
DUDEK Dawid Polonia Bydgoszcz
1981
M-30
285.
30
DUDEK Joanna Bydgoszcz
1978
K-30
286.
1423
DUDKIEWICZ Leszek 4 RUN TKKF KOSZALIN
1950
M-60
287.
116
DUDZIAK Tomasz Bydgoszcz
1982
M-30
288.
49
DUDZIK Karolina KOSZALIN
1986
K
289.
642
DUDZIŃSKA Aleksandra Run Bydgoszcz
1968
K-40
290.
1330
DUKLANOWSKI Marek RM Szczecin
1973
M-40
291.
665
DULIŃSKA Dorota Niemcz
1999
K-20
292.
335
DUMOWSKI Krzysztof Łochowice
1966
M-40
293.
1548
DUNAJEWSKA Magdalena Euro-Nova
1979
K-30
294.
1547
DUNAJEWSKI Marcin Euro-Nova
1974
M-40
295.
445
DUTKIEWICZ Agata Gorzów Wielkopolski
1992
K-20
296.
1348
DYLIK Andrzej Bydgoszcz
1965
M-50
297.
546
DYNARSKI Jacek PLAST-MIPOL
1963
M-50
298.
1115
DYRDA Daniel Bydgoszcz
1993
M-20
299.
1302
DZIAK Magdalena Brodnica
1984
K-30
300.
559
DZIEDZIC Dawid Bydgoszcz
1989
M-20
301.
904
DZIEKAN Wojciech Kabel Team
1979
M-30
302.
1020
DZIEŁAK Andrzej Toruń
1969
M-40
303.
566
ENGELGARDT Karolina Bydgoszcz
1980
K-30
304.
439
ERDMANN Dorota Żołędowo
1984
K-30
305.
1282
FAC Daria Bydgoszcz
1989
K-20
306.
660
FAC Dorota Bydgoszcz
1977
K-30
307.
192
FAJFER Robert lonely runner
1979
M-30
308.
1208
FALARZ Marcin Żnin
1991
M-20
309.
56
FALEŃCZYK Fabian Bydgoszcz
1973
M-40
310.
1142
FALKOWSKI Ireneusz Bydgoszcz
1960
M-50
311.
1570
FALKOWSKI Michał Plastica
1985
M-30
312.
206
FARMAS Daniel Bydgoszcz
1979
M-30
313.
1279
FELCYN Justyna Bydgoszcz
1990
K-20
314.
284
FELCZYKOWSKI Piotr 33 Baza Lotnictwa Transportowego
1975
M-40
315.
50
FELSKA Katarzyna NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1987
K
316.
299
FERNANDEZ Ruben Bydgoszcz
1983
M-30
317.
100
FIGAT Radosław Bydgoszcz
1977
M-30
318.
1114
FIGIEL Krzysztof Klub Sportowy Motywacja
1991
M-20
319.
1504
FIJAŁKOWSKI Tomasz Łochowo
1992
M-20
320.
890
FILIPAK Tomek Solec Kujawski
1974
M-40
321.
1063
FILIPIAK Jakub HaniaWojtek
1983
M-30
322.
442
FILIPIAK Michał WKTJ Poznań
1976
M-30
323.
51
FILIPÓW Tadeusz Lębork
1949
M
324.
765
FLOREK Paweł REMEDIA BYDGOSZCZ
1986
M-20
325.
1291
FOGT Monika Gdynia-Klocki
1976
K-30
326.
1309
FORMELLA Ola Niemcz
1998
K-20
327.
1589
FRĄCKOWIAK Marek Nakielski Klub Biegacza
1967
M-40
328.
1231
FRĄCKOWIAK Marta Myślęcinek
1985
K-30
329.
1448
FRANCZAK Wojciech Mario Piła
1956
M-50
330.
1607
FRYCKOWSKI Adam
1966
M-40
331.
865
FRYDT Norbert Bydgoszcz
1975
M-40
332.
1081
FUKSIEWICZ Michał Bydgoszcz
1974
M-40
333.
226
FUNDATOR Dariusz Ciele
1966
M-40
334.
238
FUNDATOR Wiktor Ciele
1993
M-20
335.
1018
FURMAŃCZYK Michał Bydgoszcz
1974
M-40
336.
1003
FUTYMA Maciej Zespół Szkół Handlowych im. Marii Dąbrowskiej w Bydgoszczy
1999
M-20
337.
907
FUZ Marek Kabel Team
1971
M-40
338.
545
GABRYEL Wojciech Tuchola :-)
1973
M-40
339.
1434
GABRYSZAK Bartosz ActivePOLtreme
1986
M-20
340.
52
GABRYŚ Kasia Warszkowo
1985
K
341.
1001
GACA Piotr Bydgoszcz
1980
M-30
342.
632
GACKOWSKI Artur Od jutra nie biegam
1970
M-40
343.
1104
GACKOWSKI Edward Bydgoszcz
1944
M-70+
344.
901
GACKOWSKI Krzysztof Bydgoszcz
1973
M-40
345.
877
GACZKOWSKI Jacek Poznań
1983
M-30
346.
1529
GAIK Paulina Warszawa
1989
K-20
347.
292
GAJ Katarzyna Wola Filipowska
1985
K-30
348.
750
GAJEK Agnieszka Bydgoszcz
1979
K-30
349.
53
GAJEWSKI ANDRZEJ SSI Aktywni Damnica
1977
M
350.
460
GAJKOWSKI Dariusz Rzęczkowo
1975
M-40
351.
536
GAJZLER Jerzy Bartodzieje
1951
M-60
352.
290
GAŁADYK Karolina Warszawa
1986
K-20
353.
967
GAŁAJ Andrzej vitamed
1967
M-40
354.
867
GALEWICZ Ewa Warszawa
1992
K-20
355.
353
GAŁKA Mariusz Bydgoszcz
1978
M-30
356.
492
GANCAREK Patryk Dam radę.Chyba?
1978
M-30
357.
55
GANCKOWSKI Piotr Bydgoszcz
1963
M-50
358.
1130
GARDYZA Jacek IPA Bydgoszcz/Nakielski KB
1972
M-40
359.
1129
GARDYZA Lidia Nakielski KB
1975
K-40
360.
54
GARSKI Kryspin Świat Płytek u Kryspina / Sexy Runners
1976
M
361.
1070
GARSZTKA Joanna Padł Na Ryj Team
1992
K-20
362.
285
GĄSECKA Agata Koszalin
1993
K-20
363.
468
GĄSIOR Justyna Night Runners
1986
K-20
364.
583
GĄSIOROWSKI Robert Run Bydgoszcz
1971
M-40
365.
55
GAWIN Paulina Night Runners Słupsk
1987
K
366.
56
GAWLIK Artur KOSZALIN
1980
M
367.
57
GAWRON Piotr KB GOCH BYTÓW
1975
M
368.
1563
GERAS Iaroslav Szkocja
1979
M-30
369.
696
GEZELA Jacek Bydgoszcz
1983
M-30
370.
132
GIERACH Krzysztof Niemcz
1952
M-60
371.
1164
GIERACH Marcin Trispace
1977
M-30
372.
692
GIERSZEWSKA Grażyna Bydgoszcz
1970
K-40
373.
979
GIERSZEWSKI Paweł Trzciniec
1992
M-20
374.
637
GIL Żaneta Bydgoszcz
1985
K-30
375.
729
GIZIŃSKA Aleksandra Bydgoszcz
1996
K-20
376.
1260
GLASNER Rafał Weekendowy Biegacz
1976
M-30
377.
1505
GŁODKOWSKI Marcin Sambo System
1989
M-20
378.
355
GŁOGOWSKI Krzysztof Koronowo
1977
M-30
379.
1195
GŁOWACKI Wojciech Bydgoszcz
1983
M-30
380.
58
GLOWACZ Mariusz Więcej niż okna M&S
1981
M
381.
420
GLYSZ Dawid Bydgoszcz
1978
M-30
382.
1233
GMYS Tomasz Bydgoszcz
1983
M-30
383.
519
GNIOT Bożena Minikowo
1982
K-30
384.
141
GODZIUK Roman Toruń
1960
M-50
385.
1584
GOLAŃSKA Edyta TKKF WODNIK WIĘCBORK
1975
K-40
386.
935
GOŁASZ Mateusz Run Bydgoszcz
1988
M-20
387.
82
GOŁĘBIEWSKI Krzysztof The Runners Świecie
1967
M-40
388.
409
GOLINOWSKI Darek Kobylarnia
1973
M-40
389.
1490
GOŁUŃSKI Jerzy Pocztowa Grupa Biegowa
1960
M-50
390.
170
GÓRAK Marcin KPP Nakło
1979
M-30
391.
1534
GÓRAL Anna Górowatki
1993
K-20
392.
1105
GORDON Roman Bydgoszcz
1956
M-50
393.
571
GÓRECKI Łukasz Bydgoskie Okonie
1985
M-30
394.
402
GÓRECKI Tobias Warszawa
1988
M-20
395.
1398
GÓRECKI Tomasz Biała Rawska
1977
M-30
396.
825
GÓRNA-MARTIN Karolina TKKF Wodnik
1989
K-20
397.
1275
GÓRNY Maciej SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM
1983
M-30
398.
1590
GÓRSKA Alicja Osielsko
1982
K-30
399.
269
GÓRSKA Joanna Bydgoszcz
1982
K-30
400.
554
GORSKA Mirela BYDGOSZCZ :)
1999
K-20
401.
1226
GÓRSKA Weronika Bydgoszcz
1992
K-20
402.
59
GÓRSKI ANTONI WIKTOR Lębork
1948
M
403.
1544
GÓRSKI Krzysztof BIEGOWI ZAJAWKOWICZE
1974
M-40
404.
34
GORZYŃSKI Łukasz Bydgoszcz
1996
M-20
405.
60
GOSTKOWSKI Łukasz KB GOCH Bytów
1987
M
406.
818
GOSTOMCZYK Marcin Chojnice
1976
M-30
407.
507
GOTOWALSKI Damian Bydgoszcz
1990
M-20
408.
300
GOTOWICZ Grzegorz 11 WOG
1966
M-40
409.
581
GOZIMIRSKI Adam MASAZNATELEFON.PL
1983
M-30
410.
240
GOZIMIRSKI Andrzej Bydgoszcz
1954
M-60
411.
605
GÓŹDŹ Milena Bydgoszcz
1973
K-40
412.
604
GÓŹDŹ Tomasz Bydgoszcz
1977
M-30
413.
878
GRABAREK Marcin Bydgoszcz
1979
M-30
414.
336
GRABARSKA Magdalena Kcynia
1986
K-20
415.
1294
GRABOWSKA Ilona Bydgoszcz
1980
K-30
416.
784
GRABOWSKA Kamila Pruszcz
1987
K-20
417.
381
GRACZYKOWSKI Jakub Triathlon Team
1988
M-20
418.
1454
GRAJEWSKI Mateusz Run4Fun
1983
M-30
419.
616
GRAPATYN Piotr BYDGOSZCZ NA START
1976
M-30
420.
530
GRASZEK Piotr Biega / Gazeta Wyborcza
1970
M-40
421.
61
GREBIENIK Andrzej Słupsk
1974
M
422.
374
GRECHUTA Tomasz Bydgoszcz
1983
M-30
423.
62
GROCHALA Tomasz Sopot
1981
M
424.
1296
GROCHOWSKI Maciej Bydgoszcz
1988
M-20
425.
365
GROCHOWSKI Jakub JW1515
1986
M-20
426.
63
GROCHOWSKI Rafał KOSZALIN
1974
M
427.
64
GRODZKI TOMASZ ZSM DARŁOWO
1974
K
428.
1088
GROSKOP Grzegorz Sępólno Krajenskie
1991
M-20
429.
217
GRUBA Jacek Brzoza
1960
M-50
430.
805
GRUBA Marek Brzoza
1988
M-20
431.
807
GRUBA Paweł Brzoza
1985
M-30
432.
817
GRUBICH Arkadiusz Niemcz
1978
M-30
433.
1153
GRUBICH Bartłomiej Night Runners
1985
M-30
434.
541
GRUCHAŁA Wojciech Bydgoszcz
1966
M-40
435.
1172
GRUCKI Mateusz Bydgoszcz
1984
M-30
436.
287
GRYBOŚ Marcin Sport i Rekreacja Mogilno
1980
M-30
437.
1498
GRYCZKA Piotr Brzoza
1964
M-50
438.
1747
GRYLEWICZ Tomasz Express Bydgoski
1982
M-30
439.
382
GRYŃ-MAŚLIJ Katarzyna Bydgoszcz
1980
K-30
440.
766
GRZECHOWIAK Arkadiusz Pakłuki Running Team
1997
M-20
441.
1162
GRZECHOWIAK Krzysztof http://eosielsko.pl
1986
M-20
442.
1182
GRZECHOWIAK Tomasz Bydgoszcz
1983
M-30
443.
989
GRZEGORCZYK Norbert Dolsk
1999
M-20
444.
65
GRZEGORZEK Bartłomiej biegamyrazem.pl / Intel Runners
1984
M
445.
1580
GRZYBOWSKA Regina Lochowo
1990
K-20
446.
266
GRZYBOWSKI Jarosław Veromi Jarosław Grzybowski
1973
M-40
447.
686
GRZYBOWSKI Sebastian Bydgoszcz
1978
M-30
448.
477
GRZYŚ Piotr Gdynia
1991
M-20
449.
726
GUMIENNA Natalia Bydgoszcz
1991
K-20
450.
190
GUMOWSKA Dorota Bydgoszcz
1981
K-30
451.
1517
GUSYEV Sergiy CB 163
1984
M-30
452.
153
GUZIK Krzysztof Bydgoszcz
1984
M-30
453.
96
GWÓŹDŹ Kamil TKKF WODNIK WIĘCBORK
1989
M-20
454.
150
GŻYL Mikołaj EPOLODUS TEAM
1983
M-30
455.
1394
HAABER Erik Nykobing Mors
1960
M-50
456.
46
HAABER Simon Denmark
1993
M-20
457.
948
HADAM Agnieszka Biegam bo lubię
1983
K-30
458.
276
HAIZE Tomek Bydgoszcz
1978
M-30
459.
982
HAJDUKIEWICZ Szymon Bydgoszcz
1999
M-20
460.
197
HALAMUS Karolina ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
1980
K-30
461.
27
HALIK Kamila Bydgoszcz
1984
K-30
462.
66
HANULA Piotr Darłówko Błękitny Patrol WWF
1975
M
463.
493
HAREMZA Mariusz Kobylarnia
1974
M-40
464.
920
HASS Adam Bydgoszcz
1981
M-30
465.
1351
HASS Michał Nakło nad Notecią
1971
M-40
466.
385
HELIŃSKA Natalia Bydgoszcz
1986
K-20
467.
1209
HELSZTAJN Robert Pakłuki Running Team
1969
M-40
468.
572
HELT Marcin Martes Sport Inowrocław
1990
M-20
469.
580
HERMAN Grzegorz Bydgoszcz
1978
M-30
470.
871
HERMANN Wojciech Złotów
1977
M-30
471.
657
HERMANOWICZ Rafał Nurzec-Stacja
1990
M-20
472.
917
HERMANOWSKI Łukasz Bydgoszcz
1985
M-30
473.
1604
HETEL Adam Klub Biegacza RTV EURO AGD
1984
M-30
474.
857
HETZIG Piotr 4RUN TEAM PIŁA
1967
M-40
475.
1174
HEYMANN Aleksandra Sośno
1996
K-20
476.
1173
HEYMANN Maria Sośno
1965
K-50
477.
186
HINZ Remigiusz Bydgoszcz
1980
M-30
478.
177
HIRT Tomasz Bydgoszcz
1982
M-30
479.
1092
HOFFMAN Jarosław TEAMOCHAL
1979
M-30
480.
58
HOLICZKO Mirosław JW 1515 BYDGOSZCZ
1966
M-40
481.
67
HOŁUBASZ Paweł Lębork
1978
M
482.
1539
HOPKO Andrzej Kamionki :)
1977
M-30
483.
255
HRYCIÓW Paweł BIAŁOGARD
1984
M
484.
663
HUTEK Andrzej Bydgoszcz
1984
M-30
485.
1369
IGNACZAK Piotr TriSpace
1973
M-40
486.
1132
IGNARSKI Stanisław Bydgoszcz
1964
M-50
487.
1483
JABŁOŃSKI Marcin Pocztowa Grupa Biegowa
1971
M-40
488.
1385
JABŁOŃSKI Sebastian ALTOM GNIEZNO
1980
M-30
489.
768
JACIUBEK Andrzej Bydgoszcz
1965
M-50
490.
716
JACKOWSKA Alicja Bydgoszcz
1975
K-40
491.
715
JACKOWSKI Tomasz Bydgoszcz
1975
M-40
492.
780
JACOLIK Łukasz Poznań
1984
M-30
493.
528
JADCZAK Katarzyna Bydgoszcz
1979
K-30
494.
1322
JAGODZIŃSKI Maciej Bydgoszcz
1983
M-30
495.
648
JAKUBIAK Krzysztof Bydgoszcz
1986
M-20
496.
649
JAKUBIAK Małgorzata Bydgoszcz
1986
K-20
497.
929
JAKUBOWSKA Natalia Bydgoszcz
1985
K-30
498.
68
JAKUBOWSKI Krystian Darłowo
1983
M
499.
157
JAKUBOWSKI Zbigniew Gowino MTB - Małe Trójmiasto Biega
1964
M-50
500.
576
JAMRUG Tomasz Gąsawa
1982
M-30
501.
196
JANCZAREK Michal Warszawa
1989
M-20
502.
69
JANIAK Sebastian Team Biegowy Szczecinek /Świat Biegacza
1979
M
503.
70
JANICKA Katarzyna Bajaderki Koszalin
1984
K
504.
1218
JANICKI Mariusz Kruszyn
1973
M-40
505.
744
JANIK Agnieszka Bydgoszcz
1982
K-30
506.
53
JANIK Karol Biegam po Piwo
1988
M-20
507.
426
JANKOWIAK Barbara Bydgoszcz
1970
K-40
508.
511
JANKOWSKA Katarzyna Bydgoszcz
1972
K-40
509.
737
JANKOWSKI Jakub Bydgoszcz
1994
M-20
510.
343
JANKOWSKI Kacper Bydgoszcz
1994
M-20
511.
222
JANKOWSKI Tomasz TriSpace
1973
M-40
512.
550
JANKOWSKI Witold Luboń
1987
M-20
513.
1586
JANKUN Sebastian pilskiSPORT.pl
1981
M-30
514.
1156
JANOWIAK Magdalena Bydgoszcz
1993
K-20
515.
91
JANOWSKI Tomasz Byłaś serca biciem...
1988
M-20
516.
996
JANULEWICZ Marcin Poznań
1994
M-20
517.
431
JANUSZEWSKI Tomek Białe Błota
1973
M-40
518.
774
JANYSKA Paweł UKS KOPERNIK BYDGOSZCZ
1998
M-20
519.
411
JAROCKA Beata Dąbrowa Chełmińska
1977
K-30
520.
603
JAROSZ Mariusz Bydgoszcz
1987
M-20
521.
841
JAROSZEWICZ Adam IDEA
1975
M-40
522.
1495
JARYCH Klaudiusz PGB Pocztowa Paczka / The Runners Świecie
1979
M-30
523.
892
JARZĄB Piotr Solec Kujawski
1986
M-20
524.
71
JARZEMBIŃSKA Beata KB GOCH Bytów
1966
K
525.
1046
JARZEMBSKA Violetta Bydgoszcz
1973
K-40
526.
332
JASIENIECKI Emil Bydgoszcz
1990
M-20
527.
1305
JASINIECKI Maciej Wisełka Fordon
1973
M-40
528.
73
JASINIECKI Wojciech Run Bydgoszcz
1979
M-30
529.
1381
JASINIEWSKI Sławomir Świecie
1969
M-40
530.
1357
JASIŃSKI Marek KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1988
M-20
531.
72
JASIŃSKI Tomasz UM Gliwice
1975
M
532.
73
JASNOCH Robert Starogard Gdański
1978
M
533.
430
JASNOWSKI BARTOSZ Marcin Toruń
1980
M-30
534.
163
JASTRZĄB Michał Bydgoszcz
1975
M-40
535.
84
JAWORSKI Kamil Poznań
1985
M-30
536.
105
JAWORSKI Krzysztof Bydgoszcz
1973
M-40
537.
1067
JAWORSKI Krzysztof Bydgoszcz
1989
M-20
538.
1549
JAWORSKI Marcin Solec Kujawski
1974
M-40
539.
1247
JEDLIŃSKI Janusz Osielsko
1968
M-40
540.
1536
JEDRKIEWICZ Grzegorz Bydgoszcz
1985
M-30
541.
74
JĘDRUSZCZAK Izabela SŁAWNO
1978
K
542.
128
JĘDRZEJAK Artur Bydgoszcz
1992
M-20
543.
1261
JĘDRZEJCZYK Piotr LZS Kanał Występ
1969
M-40
544.
1314
JĘDRZEJEWSKI Rafał Dead On Arrival
1970
M-40
545.
612
JELENIEWSKA Zuzanna Bydgoszcz
1988
K-20
546.
1076
JOACHIMIAK Kinga Mrocza
1987
K-20
547.
836
JODKOWSKI Rafał Bydgoszcz
1989
M-20
548.
1751
JODKOWSKI Rafał Express Bydgoski
1989
M-20
549.
45
JOHANNESEN Rikke Sommer
1996
K-20
550.
75
JONIK MACIEJ MJR
1971
M
551.
486
JOPP Robert Czarnków
1987
M-20
552.
958
JÓŹWIAK Marek Brzoza Biega
1964
M-50
553.
1597
JURASZEK Anetta Bydgoszcz
1976
K-30
554.
873
JURCZYK Anna Bydgoszcz
1975
K-40
555.
1489
JURCZYK Artur PGB Sportowa Paczka
1971
M-40
556.
1235
JURGIELSKI Krzysztof 11 Mazurski Pułk Artylerii
1978
M-30
557.
785
JURKIEWICZ Jarosław Bydgoszcz
1968
M-40
558.
289
JURKIEWICZ Maciej Bydgoszcz
1986
M-20
559.
361
JURKIEWICZ Mariusz Bydgoszcz
1979
M-30
560.
1540
JURSKI Robert Bydgoszcz
1974
M-40
561.
76
KABACINSKI Bronislaw TUPOT USTKA
1947
M
562.
1338
KABACIŃSKI Marcin Bydgoszcz
1990
M-20
563.
1368
KABAT Błażej Bydgoszcz
1988
M-20
564.
1082
KACHNIARZ Artur Toruń
1981
M-30
565.
588
KACZMARCZYK Daniel ANIRO Run Team
1975
M-40
566.
944
KACZMARCZYK Seweryn ANIRO Run Team
1981
M-30
567.
77
KACZMAREK Aneta Tenis Klub Bytów
1976
K
568.
1515
KACZMARSKI Wojciech Warszawa
1966
M-40
569.
664
KACZYŃSKI Rafał Gniewkowo
1985
M-30
570.
1569
KAJTEK Agata Bydgoszcz
1989
K-20
571.
866
KAJTEK Patryk Bydgoszcz
1989
M-20
572.
1214
KAK Marcin Bydgoszcz
1983
M-30
573.
62
KALISZEWSKA Małgorzata Tryszczyn
1977
K-30
574.
63
KALISZEWSKI Daniel Tryszczyn
1975
M-40
575.
701
KALLAS-LIPSKA Anetta Allianz Running Team
1975
K-40
576.
78
KALOCIŃSKI Krzysztof biegnijmy.pl
1982
M
577.
79
KAMELSKI Piotr SŁAWNO
1973
M
578.
80
KAMIENIECKI Rafał TUPOT USTKA
1979
M
579.
1612
KAMIŃSKI Grzegorz Pęperzyn
1980
M-30
580.
1611
KAMIŃSKI Krzystof Bydgoszcz
1981
M-30
581.
748
KAMIŃSKI Marcin Grudziądz
1979
M-30
582.
248
KAMIŃSKI Michał OKT Run Team
1989
M-20
583.
756
KAMIŃSKI Paweł Murowaniec
1972
M-40
584.
81
KAMIŃSKI Witold Słupsk
1973
M
585.
1087
KAMIONKA Mateusz Chojnice
1994
M-20
586.
145
KANARKOWSKI Stanisław Czarnowo
1962
M-50
587.
168
KANIA Dariusz Żnin
1969
M-40
588.
1165
KANIA Michał Bydgoszcz
1984
M-30
589.
213
KANIEWSKI Piotr Wągrowiec
1978
M-30
590.
82
KANIOWSKI Jacek W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA
1976
M
591.
478
KANTORSKI Zbysław Coca-Cola Runners
1966
M-40
592.
1486
KAPCZYNSKI Daniel PGB Sportowa Paczka
1982
M-30
593.
274
KAPELEWSKI Marcin Bydgoszcz
1979
M-30
594.
83
KAPICA Krzysztof Jarosławiec
1979
M
595.
790
KAPUSTA Maciej Bydgoszcz
1977
M-30
596.
621
KARASEK Magdalena Jaszczury Team :)
1992
K-20
597.
256
KARAŚ Maciej klub Harcore Siemianice
1974
M
598.
318
KARBOWNIK Daniel The Runners Świecie
1993
M-20
599.
764
KARCZEWSKI Adrian Lone Vet Runner
1987
M-20
600.
1217
KARCZEWSKI Sławomir Bydgoszcz
1988
M-20
601.
306
KARCZMARZ Ewa Bydgoszcz
1976
K-30
602.
39
KARCZYŃSKI Filip Osielsko
1990
M-20
603.
1276
KARNECKA Karolina Świecie
1986
K-20
604.
1085
KARNECKI Rafał Świecie
1983
M-30
605.
84
KARNICKI Zygmunt 4 RUN TKKF Koszalin
1955
M
606.
184
KARPIŃSKI Andrzej Świecie
1969
M-40
607.
899
KARPIŃSKI Daniel Kobylarnia
1978
M-30
608.
1572
KASICA Renata Daszewice
1978
K-30
609.
263
KASTRAU Tomasz Bydgoszcz
1981
M-30
610.
243
KASZOWICZ Marek RWT w Bydgoszczy
1971
M-40
611.
1749
KASZOWICZ Marek Express Bydgoski
1971
M-40
612.
86
KĄTNIK Dorota POLt24.eu
1988
K-20
613.
1210
KATRYŃSKI Sławomir KaRoeS Toruń
1961
M-50
614.
94
KAWA Marcin CZOŁGISTA
1975
M-40
615.
85
KAWECKA Katarzyna WRZEŚNICA
1985
K
616.
855
KAZIMIERCZAK Grzegorz Wrocław
1963
M-50
617.
1337
KAZUBOWSKI Jacek 45Plus
1967
M-40
618.
86
KAZUSEK Jan KB Bryza Postomino
1950
M
619.
682
KAŹMIERCZAK Łukasz Warszkowo
1980
M-30
620.
87
KAŹMIERCZAK Łukasz Warszkowo
1980
M
621.
548
KĘDZIERSKI Andrzej SZCZECINEK
1980
M-30
622.
496
KĘDZIERSKI Rafał DE-STRESS
1977
M-30
623.
257
KĘSIKOWSKA Katarzyna Bydgoszcz
1992
K-20
624.
425
KĘSKRAWIEC Piotr Koronowo
1979
M-30
625.
407
KĘSKRAWIEC Roma Koronowo
1976
K-30
626.
1221
KIEDROWSKI Jerzy Bydgoszcz
1993
M-20
627.
1377
KIEDZIK Łukasz Drowy
1977
M-30
628.
304
KIELCZYK Joanna Bydgoszcz
1981
K-30
629.
89
KILAR Tomasz KOSZALIN
1974
M
630.
90
KILAR Zofia KOSZALIN
1946
K
631.
939
KILKOWSKI Maciej Bydgoszcz
1974
M-40
632.
717
KISIEL Tomasz Run Bydgoszcz
1976
M-30
633.
428
KISZKA Justyna Bydgoszcz
1984
K-30
634.
429
KISZKA Marcin Bydgoszcz
1983
M-30
635.
757
KITKOWSKI Piotr Pepus
1977
M-30
636.
101
KIWERTZ Anna Kobiety Biegają / Dawca.pl
1979
K-30
637.
1480
KLAUS Zosia Bydgoszcz
1988
K-20
638.
721
KLEDZIK Remigiusz Szlachecka Chomiąża Szlachecka
1999
M-20
639.
91
KLEIN Andrzej Gdańsk
1966
M
640.
1187
KLIMEK Paweł Bydgoszcz
1990
M-20
641.
362
KLIMEK Przemysław Bydgoszcz
1993
M-20
642.
92
KLIMSKI Michał Ustka
1988
M
643.
79
KLINIKOWSKI Jacek ŚWIEKATOWO POL
1969
M-40
644.
310
KLONICA Katarzyna Bydgoszcz
1978
K-30
645.
1039
KLONOWSKA - BRZESKA Marta Bydgoszcz
1981
K-30
646.
974
KŁOPOCKI Jan UMP biega
1991
M-20
647.
232
KLÓSKA Jarek Niemcz
1985
M-30
648.
614
KLOSKOWSKI Adam IWsp SZ Bydgoszcz
1986
M-20
649.
93
KLUSEK Robert ustka
1976
M
650.
1240
KLUSZCZYŃSKI Robert Toruń Multisport Team
1977
M-30
651.
1395
KNUDSEN JENSEN Aase Terndrup
1963
K-50
652.
900
KOBIELAK Tomasz SCOTY
1981
M-30
653.
1578
KOBZIAKOWSKI Klaudiusz TriSpace
1989
M-20
654.
1211
KOCHAŃSKI Dariusz Bukowiec
1966
M-40
655.
599
KOCHMAN Karol AZS UMP Poznań
1991
M-20
656.
94
KOCZAN Michał Klub Bokserski "Kontra" Darłowo
1999
M
657.
925
KOJRO Anetta KOJRO 4 team
1974
K-40
658.
926
KOJRO Maciej KOJRO 4 team
1973
M-40
659.
1080
KOLASA Marcin Bydgoszcz
1984
M-30
660.
95
KOŁODZIŃSKI Paweł Dzikie Dziki Gorzów
1982
M
661.
1289
KOŁOSOWSKI Marcin Włocławek
1971
M-40
662.
1555
KOLOSSA Tomasz Bydgoszcz
1970
M-40
663.
1243
KOLSKI Radosław VauPe
1974
M-40
664.
96
KOMOROWSKA Beata Koszalin
1977
K
665.
781
KOMOROWSKI Radosław Serock
1992
M-20
666.
341
KOMOSIŃSKI Łukasz Górzno
1988
M-20
667.
1122
KOMSTA Mariusz Bydgoszcz
1963
M-50
668.
1363
KONIEC Krzysztof TKKF WODNIK WIĘCBORK
1970
M-40
669.
106
KONIECZNA Paulina Bydgoszcz
1987
K-20
670.
547
KONIECZNY Robert Nakielski Klub Biegacza
1972
M-40
671.
97
KONKEL Joanna MKS Święc Sławno
1966
K
672.
1562
KOŃPA Arkadiusz CB 163
1988
M-20
673.
98
KONRAD Pielich Słupsk
1985
M
674.
358
KOPEĆ Paulina Inowrocław
1990
K-20
675.
99
KOPREK Łukasz Słoneczny Patrol Koszalin
1986
M
676.
408
KOPTEWICZ Paweł Nurzec-Stacja
1991
M-20
677.
1323
KORACH Paweł Bydgoszcz
1976
M-30
678.
54
KORDAS Jacek Bydgoszcz
1989
M-20
679.
100
KORDYLAS Michał Słupsk
1986
M
680.
695
KOROLUK Sławomir Gdynia
1971
M-40
681.
101
KORPAL Krzysztof Parkrun Rumia
1971
M
682.
1606
KORYL Jacek Bydgoszcz
1979
M-30
683.
231
KORZENECKI Piotr Bydgoszcz
1982
M-30
684.
856
KOSAKOWSKI Krzysztof TKKF Kolejarz
1960
M-50
685.
165
KOSECKA Justyna Ortimed Gabinet Fizjoterapii
1980
K-30
686.
267
KOSIŁO Marcin Bydgoszcz
1984
M-30
687.
1587
KOSTROVA Adriana Slovakia
1993
K-20
688.
323
KOSTRZAK Dominik Proponeo.pl
1984
M-30
689.
1601
KOŚCIELAK Maciej ŻANDARMI Z BYDGOSZCZY
1978
M-30
690.
753
KOTECKI Marcin Bydgoszcz
1979
M-30
691.
499
KOTEWICZ Zbigniew TTZ IŁAWA
1967
M-40
692.
1349
KOTLARSKI Krystian OZ JFTC
1987
M-20
693.
786
KOTŁOWSKI Przemysław MKSSP63BYDGOSZCZ
1978
M-30
694.
458
KOWALCZYK Magdalena Bydgoszcz
1971
K-40
695.
824
KOWALCZYK Marek Bydgoszcz
1978
M-30
696.
1429
KOWALCZYK Rafał Bydgoszcz
1974
M-40
697.
869
KOWALEWSKI Janusz Bydgoszcz
1957
M-50
698.
775
KOWALIK Marcin Bukowiec
1984
M-30
699.
1258
KOWALKOWSKI Piotr 7 LO Bydgoszcz
1979
M-30
700.
102
KOWALSKA Amanda Darłowo
1996
K
701.
755
KOWALSKI Grzegorz IWsp
1963
M-50
702.
380
KOWALSKI Jacek Bydgoszcz
1977
M-30
703.
654
KOWALSKI Jacek Szczecin
1984
M-30
704.
891
KOWALSKI Jacek Solec Kujawski
1977
M-30
705.
1342
KOWALSKI Kamil Bydgoszcz
1988
M-20
706.
752
KOWALSKI Krzysztof Kruszyn Krajeński
1980
M-30
707.
427
KOWALSKI Mateusz Bydgoszcz
1981
M-30
708.
1387
KOWALSKI Mirosław Team Biegowy Szczecinek
1964
M-50
709.
795
KOWALSKI Piotr Bydgoszcz
1985
M-30
710.
923
KOWALSKI Piotr Bydgoszcz
1973
M-40
711.
1090
KOZAK Karol Padł Na Ryj Team
1984
M-30
712.
1430
KOZAR Karol PB w UK
1981
M-30
713.
646
KOZERA Marcin Bydgoszcz
1999
M-20
714.
440
KOZIAK Karolina Bydgoszcz
1976
K-30
715.
441
KOZIAK Roman Bydgoszcz
1973
M-40
716.
103
KOZIŃSKI Michał Klub Bokserski Kontra Darłowo
1998
M
717.
414
KOZŁOWSKI Grzegorz CADOR
1980
M-30
718.
1013
KOZŁOWSKI Mirek Bydgoszcz
1964
M-50
719.
1127
KOZŁOWSKI Rafał Bydgoszcz
1973
M-40
720.
412
KOZŁOWSKI Sławomir Bydgoszcz
1986
M-20
721.
1183
KOZŁOWSKI Stanisław Bydgoszcz
1952
M-60
722.
1574
KOŻUCHOWSKA Natalia Run Bydgoszcz
1992
K-20
723.
1552
KRAHL Radek Na drzewie chomiki
1979
M-30
724.
357
KRAINSKI Michał Sliwice
1983
M-30
725.
1466
KRAJEWSKA Lucyna Pakłuki Running Team
1976
K-30
726.
1588
KRAJEWSKI Marek Szefowa mi kazała
1979
M-30
727.
327
KRAJEWSKI Szczepan Bydgoszcz
1982
M-30
728.
241
KRAJNIK Jonatan MOS Iława
1992
M-20
729.
1506
KRAMARZ Nikodem Bydgoszcz
1997
M-20
730.
308
KRAMKOWSKA Agnieszka Warszawa
1983
K-30
731.
1566
KRANZ Krzysztof Drużyna Rugby na Wózkach JOKERS
1975
M-40
732.
446
KRASICKA Katarzyna TKKF WODNIK WIĘCBORK
1981
K-30
733.
235
KRASZKIEWICZ Monika Bydgoszcz
1991
K-20
734.
104
KRAWCZUK Szymon Gleźnowo
1980
M
735.
484
KRAWCZYK Adam Bydgoszcz
1970
M-40
736.
1599
KRAWCZYK Piotr Bydgoszcz
1992
M-20
737.
508
KRAWIEC Piotr Bydgoszcz
1997
M-20
738.
105
KREIS-GROCHOWSKA Dominika Koszalin
1978
K
739.
81
KREŃSKI Tomasz Bydgoszcz
1977
M-30
740.
1411
KRÓL Maciej TriSpace
1968
M-40
741.
736
KRÓLICZEWSKI Dariusz Bydgoszcz
1962
M-50
742.
1053
KRÓLIKOWSKI Andrzej SBZZ Złotów
1960
M-50
743.
1171
KRU Karol AZS Toruń
1991
M-20
744.
561
KRUCZKOWSKA Magdalena Run Bydgoszcz
1980
K-30
745.
158
KRUCZKOWSKA Marzena Bydgoszcz
1985
K-30
746.
1422
KRUCZKOWSKI Piotr KRYSPORT BYDGOSZCZ
1965
M-50
747.
889
KRUEGER Waldemar Lochowice
1973
M-40
748.
106
KRUK Anna Babeczki Koszalin
1979
M
749.
565
KRUK Rafał biegaj w Niemczu.pl
1973
M-40
750.
1470
KRUSZKA Łukasz Bydgoszcz
1977
M-30
751.
1097
KRUSZYNSKI Jerzy Bydgoszcz
1952
M-60
752.
1098
KRUSZYŃSKI Julia Bydgoszcz
1992
K-20
753.
1410
KRUSZYŃSKI Mariusz Kamil DRUŻYNA SZPIKU
1974
M-40
754.
107
KRUSZYNSKI Stanisław russswalde .darłowo/klub morsów
1960
M
755.
1136
KRYGER Wojciech EPOLODUS TEAM
1983
M-30
756.
108
KRYGIER Ireneusz W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA
1978
M
757.
139
KRYGIER Krzysztof Sienno
1980
M-30
758.
1193
KRYSPIN Arkadiusz Bydgoszcz
1995
M-20
759.
23
KRYSZTOFIAK Sławomir Bydgoszcz
1965
M-50
760.
1356
KRZEMIŃSKI Jarosław KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1969
M-40
761.
270
KRZESZEWSKA Agnieszka Murowaniec
1975
K-40
762.
75
KRZYMIŃSKI Jarek Bydgoszcz
1980
M-30
763.
1167
KRZYŻANOWSKI Grzegorz Rumia
1973
M-40
764.
1602
KRZYŻANOWSKI Robert Drużyna Rugby na Wózkach
1978
M-30
765.
677
KRZYŻANOWSKI Wojciech AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy
1970
M-40
766.
252
KRZYŻYŃSKI Oskar OKT Run Team
1974
M-40
767.
1362
KUBACKI Bartosz Szubin
1978
M-30
768.
1456
KUBANEK Łukasz TEAMOCHAL
1983
M-30
769.
1198
KUBARSKI Julian Bydgoszcz
1971
M-40
770.
694
KUBCZAK-KOSICKA Anna BBL Toruń
1972
K-40
771.
1176
KUBIAK Jarosław Bydgoszcz
1982
M-30
772.
509
KUBIAK Małgorzata Inowrocław
1962
K-50
773.
1022
KUBIAK Małgorzata Solec Kujawski
1977
K-30
774.
1184
KUBIAK Rafał Solec Kujawski
1973
M-40
775.
1138
KUBIAK Sławomir Bydgoszcz
1969
M-40
776.
1057
KUBICZEK Adrian Solec Kujawski
1998
M-20
777.
109
KUBIŃSKI Rafał Allianz Running Team
1965
M
778.
1565
KUBIS Roman Bydgoszcz
1968
M-40
779.
587
KUBOWICZ Piotr Domik Team
1967
M-40
780.
1491
KUCA Michał Sportowa Paczka - Pocztowa Grupa Biegowa
1985
M-30
781.
1306
KUCHARSKI Jarosław Barcin
1975
M-40
782.
65
KUCHARSKI Roman Praha
1969
M-40
783.
1152
KUCHCIŃSKI Karol Bydgoszcz
1977
M-30
784.
275
KUCHCZYŃSKI Adam Ból To Ściema
1967
M-40
785.
264
KUCHTA Jacek Solec Kujawski
1977
M-30
786.
211
KUCIK Radek Skórzewo
1982
M-30
787.
64
KUCZKO Daniel 1 Grupa Poszukiwawczo- Ratownicza
1978
M-30
788.
1748
KUDALSKI Maciej Express Bydgoski
1990
M-20
789.
218
KUFEL Michał Bydgoszcz
1994
M-20
790.
172
KUFFEL Anna Bydgoszcz
1977
K-30
791.
593
KUGACZ Aneta Run Bydgoszcz
1978
K-30
792.
350
KUJAWA Kamil Sicienko
1984
M-30
793.
1350
KUJAWA Paweł Mrocza
1987
M-20
794.
908
KUK Piotr KABEL TEAM Bydgoszcz
1977
M-30
795.
223
KUKULINSKIS Guntars VSK Noskrien
1979
M-30
796.
719
KULAS Bartosz Bydgoszcz
1974
M-40
797.
315
KULBAKA Dawid Bydgoszcz
1985
M-30
798.
110
KULCZYK Katarzyna KB BRYZA POSTOMINO
1982
K
799.
976
KULIGOWSKI Piotr TriSpace
1985
M-30
800.
1044
KULKA Marek Bydgoszcz
1960
M-50
801.
1075
KULPINSKA Emilia CKZiU Więcbork
1997
K-20
802.
1297
KUNEK Szymon Miasteczko Krajeńskie
1992
M-20
803.
111
KUPREWICZ grzegorz Koszalin
1985
M
804.
459
KURAS Michał WIKA POL Running Team
1988
M-20
805.
112
KURCZ Barbara Babeczki Koszalin/biegnijmy.pl
1971
K
806.
236
KURJATO Michał Bydgoszcz
1983
M-30
807.
134
KUROWSKI Rafał Bydgoszcz
1980
M-30
808.
957
KURTYSIAK Roman Bydgoszcz
1966
M-40
809.
598
KUST Andrzej Professor
1962
M-50
810.
209
KUSZYŃSKI Robert Bydgoszcz
1978
M-30
811.
1224
KUŚ Marcin Bydgoszcz
1974
M-40
812.
940
KUŚNIEREK Bartosz Żnin
1987
M-20
813.
685
KUTRA Paweł Bydgoszcz
1978
M-30
814.
543
KUZIOŁA Łukasz Ostromecko
1977
M-30
815.
1004
KUZIOŁA Marcin Oculus Bydgoszcz
1979
M-30
816.
77
KWAPIŃSKI Damian Bydgoszcz
1981
M-30
817.
698
KWIATEK Małgorzata Toruń
1986
K-20
818.
1255
KWIATKOWSKA Bożena Bydgoszcz
1970
K-40
819.
334
KWIATKOWSKA Marta Bydgoszcz
1996
K-20
820.
981
KWIATKOWSKA Paulina Bydgoszcz
1979
K-30
821.
319
KWIATKOWSKI Damian Run Bydgoszcz
1992
M-20
822.
1331
KWIATKOWSKI Marcin Bydgoszcz
1989
M-20
823.
1128
KWIATKOWSKI Tomasz KaWueŚ
1965
M-50
824.
1473
KWITOWSKI Grzegorz ALTOM GNIEZNO
1983
M-30
825.
28
KY Adam Bytom
1988
M-20
826.
773
LACH Michał Bydgoszcz
1989
M-20
827.
937
LACHOWICZ Robert Bydgoszcz
1970
M-40
828.
1334
ŁĄCZNY Jarosław KUJAWSKO-POMORSKIE.PL
1979
M-30
829.
1541
LADORUCKI Jarosław Toruń
1970
M-40
830.
1288
ŁAGODZIŃSKI Artur Jarocin
1979
M-30
831.
584
ŁAPIŃSKI Paweł Ballymena Runners AC
1986
M-20
832.
1527
ŁASIŃSKI Sebastian Borówno
1974
M-40
833.
233
ŁASKI Maciej Bydgoszcz
1985
M-30
834.
914
LASKOWSKI Daniel Bydgoszcz
1979
M-30
835.
1008
LASKOWSKI Michał ZS nr 5 MS Bydgoszcz / POLV LO
1980
M-30
836.
311
LASSAK Bartosz Bydgoszcz
1976
M-30
837.
999
LATO Sławek Murowaniec Team
1975
M-40
838.
1739
LATOS Paweł Express Bydgoski
1985
M-30
839.
624
LAUER Mikołaj Zakrzewo
1974
M-40
840.
918
ŁAWSKI Piotr Zamość
1986
M-20
841.
1531
ŁAZARSKI Marian Działowo
1981
M-30
842.
1592
ŁAZNOWSKI Janusz TKKF WODNIK WIĘCBORK
1976
M-30
843.
1280
LEBA Rafał Dąbrowa Chełmińska
1978
M-30
844.
524
LEBIEDZIŃSKI Konrad UroTeam
1979
M-30
845.
1026
ŁĘGOWSKI Łukasz Bydgoszcz
1985
M-30
846.
392
LEPRINCE Ludovic Bydgoszcz
1976
M-30
847.
113
LEŚNIEWSKI Konrad Postomino
1994
M
848.
1510
LEŚNY Mateusz Przemyśl
1993
M-20
849.
903
LEWANDOWSKA Marlena Koneck
1993
K-20
850.
114
LEWANDOWSKI Adam Darłowo
1986
M
851.
410
LEWANDOWSKI Bartosz Bydgoszcz
1985
M-30
852.
1576
LEWANDOWSKI Bartosz Elbląg
1990
M-20
853.
1029
LEWANDOWSKI Kamil Włocławek
1992
M-20
854.
1521
LEWANDOWSKI Karol Toruń
1984
M-30
855.
249
LEWANDOWSKI Maciej OKT Run Team
1975
M-40
856.
1251
LEWANDOWSKI Maciej wola podłężna
1991
M-20
857.
720
LEWANDOWSKI Marek Chełmno
1991
M-20
858.
1437
LEWANDOWSKI Paweł RunPlanet Team Zielona Góra
1969
M-40
859.
1424
LEWANDOWSKI Piotr Toruń ZSE
1961
M-50
860.
24
LEWANDOWSKI Rafał Nakielski KB
1980
M-30
861.
510
LEWANDOWSKI Rafał Toruń
1981
M-30
862.
703
LEWANDOWSKI Tomasz Wierzchucinek
1984
M-30
863.
257
LEWANDOWSKI Tomasz Słupsk
1975
M
864.
129
LEWICKI Konrad Bydgoszcz
1982
M-30
865.
1452
LEWICKI Maciej Bydgoszcz na start!
1975
M-40
866.
1007
LEWICKI Piotr Bydgoszcz
1973
M-40
867.
472
LEWKÓW Patrycja Bydgoszcz
1989
K-20
868.
1069
LIBERA Dawid Fides-Travel
1986
M-20
869.
321
LICA Szymon SISU OWB
1990
M-20
870.
1425
LICZNIERSKI Marek Plewiska
1984
M-30
871.
506
LIK Damian Bydgoszcz
1989
M-20
872.
1188
LINKOWSKI Paweł Bydgoszcz
1989
M-20
873.
387
LIPIŃSKI Krzysztof Bydgoszcz
1983
M-30
874.
552
LIPIŃSKI Michał Unisław
1982
M-30
875.
734
LIPSKI Krzysztof Allianz Running Team
1974
M-40
876.
669
LISEWSKI Piotr Bydgoszcz
1963
M-50
877.
453
LISOWSKI Michał Bydgoszcz
1985
M-30
878.
1170
LIWOCH Grzegorz Osielsko
1967
M-40
879.
638
LIZIK Radosław Bydgoszcz
1975
M-40
880.
483
LIZIK Arkadiusz Gowarzewo
1979
M-30
881.
1341
LIZIK Maciej Swarzędz
1982
M-30
882.
872
LIZOŃ Dawid Potulice
1986
M-20
883.
1335
ŁOBODZIŃSKI Marcin Vitalabo Running Team
1985
M-30
884.
847
ŁOJEWSKI Mariusz Solec Kujawski
1976
M-30
885.
418
ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof TEAMOCHAL
1999
M-20
886.
814
LOREK Jarosław Mogilno
1965
M-50
887.
679
LOSEK Michał MASZERUJ ALBO GIŃ
1978
M-30
888.
340
ŁOŚ Aleksandra Warszawa
1987
K-20
889.
661
ŁOŚ Piotr Sicienko
1976
M-30
890.
1512
LUBAŃSKI Piotr hurtownia wędkarska jesiotr
1974
M-40
891.
707
LUBAS Łukasz Bydgoszcz
1985
M-30
892.
210
LUBISZEWSKI Bartosz Łabiszyn
1985
M-30
893.
874
LUBOWIECKA-KUZIOLA Sylwia Ostromecko
1977
K-30
894.
671
ŁUCZAK Adrian Bydgoszcz
1989
M-20
895.
761
ŁUCZAK Piotr Bydgoszcz
1986
M-20
896.
1503
LUDWIKOWSKI Łukasz TKKF Wodnik
1989
M-20
897.
198
LUDWINIAK Bogdan Bydgoszcz
1967
M-40
898.
658
ŁUGOWSKA Iga Bydgoszcz
1979
K-30
899.
942
ŁUKASIK Andrzej Gniezno
1964
M-50
900.
1149
ŁUKASZEWSKI Patryk Gniezno
1989
M-20
901.
1596
ŁUKASZEWSKI Tomasz KB Maniac Poznań
1959
M-50
902.
1467
ŁUKOMSKA Monika Pakłuki Running Team
1979
K-30
903.
295
ŁUKOMSKI Piotr Szwederowo
1999
M-20
904.
384
LULIŃSKI Igor CB 163
1989
M-20
905.
1568
LUTOWSKI Wojciech TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1985
M-30
906.
313
LUZAK Mirosław MWIK BYDGOSZCZ
1961
M-50
907.
562
LUZAK Szymon Restauracja Spiżarnia
1993
M-20
908.
1438
ŁYSZCZARZ Wojciech Poznań
1980
M-30
909.
641
MACHOWSKI Jacek Bydgoszcz
1962
M-50
910.
680
MACIĄGA Jakub Bydgoszcz
1986
M-20
911.
115
MACIEJEWSKA Angelika UKS Traper Złocieniec
1996
K
912.
518
MACIEJEWSKA Kamila Pakłuki Running Team
1981
K-30
913.
116
MACIEJEWSKA Lucyna UKS "TRAPER" Złocieniec
1966
K
914.
117
MACIEJEWSKI Andrzej UKS "TRAPER "Złocieniec
1966
M
915.
293
MACIEJEWSKI Rafał Pakłuki Running Team
1975
M-40
916.
1474
MACKIEWICZ Daniel The Cyclists
1977
M-30
917.
227
MACKIEWICZ Rafał NRC TEAM
1986
M-20
918.
963
MAĆKOWSKA Magdalena Bydgoszcz
1985
K-30
919.
527
MAĆKOWSKI Daniel Zagościniec
1980
M-30
920.
516
MAĆKOWSKI Jacek Bydgoszcz
1981
M-30
921.
204
MĄDRZEJEWSKI Michał Przyłęki
1977
M-30
922.
1312
MAGDZIARZ Jakub Kacelaria-HMM
1980
M-30
923.
1058
MAGUSIAK Agnieszka RWT w Bydgoszczy
1986
K-20
924.
118
MAJCHER Stanisław Golub-Dobrzyń
1948
M
925.
1514
MAJDA Patryk Lipno Biega
1993
M-20
926.
691
MAJER Adrianna Miasteczko Krajeńskie
1987
K-20
927.
1118
MAJEWSKA Ryszarda Osielsko Osielsko
1956
K-50
928.
1204
MAJEWSKI Andrzej Płocicz
1995
M-20
929.
488
MAJEWSKI Łukasz Toruń
1982
M-30
930.
1407
MAJEWSKI Marcin CB 163
1991
M-20
931.
1463
MAJEWSKI Mariusz Bydgoszcz
1986
M-20
932.
119
MAJKOWSKI Stanisław KB GOCH Bytów
1956
M
933.
794
MAJORCZYK Darek Gniezno
1977
M-30
934.
762
MAKOWSKA Dorota Bydgoszcz
1976
K-30
935.
751
MAKOWSKA Justyna Bydgoszcz
1978
K-30
936.
986
MAKOWSKI Bartosz Bydgoszcz
1986
M-20
937.
474
MAKOWSKI Sławomir Bydgoszcz
1969
M-40
938.
615
MAKOWSKI Szymon Chojniczki
1990
M-20
939.
331
MAŁACHA Dawid Żnin
1995
M-20
940.
998
MAŁECKI Jakub Pakłuki Running Team
1994
M-20
941.
1284
MAŁETKA Krzysztof ZS Wronie
1998
M-20
942.
1061
MALICKA Agata Vectra Włocławek
1992
K-20
943.
555
MALICKA Beata Bydgoszcz
1965
K-50
944.
1265
MALICKI Bartosz Bydgoszcz
1986
M-20
945.
1250
MALICKI Łukasz Noble Tri Team
1984
M-30
946.
689
MALINA Justyna Osielsko
1987
K-20
947.
120
MALINOWSKA AGNIESZKA cioteczki.pl
1978
K
948.
783
MALINOWSKI Tomasz Bydgoszcz
1981
M-30
949.
1585
MALINOWSKI Waldemar run LOTTO - Bydgostia
1972
M-40
950.
383
MAŁKIEWICZ Zbyszek Bydgoszcz
1987
M-20
951.
447
MAŁKIŃSKI Józef RWT w Bydgoszczy
1957
M-50
952.
1615
MAŁKIŃSKI Józef RWT w Bydgoszczy
1957
M-50
953.
810
MAŁKOWSKI Andrzej JW 3936 GDYNIA
1965
M-50
954.
1406
MANDOSIK Jerzy TEAMOCHAL
1953
M-60
955.
1497
MANDOSIK Michał TEAMOCHAL
1982
M-30
956.
258
MANTEI Wadim Mrągowo
1985
M-30
957.
121
MARCZAK Andrzej Zelkowo
1958
M
958.
122
MARCZAK Małgorzata Zelkowo
1960
K
959.
329
MARENDA Damian Bydgoszcz
1990
M-20
960.
208
MARKIEWICZ Agnieszka Poznań
1999
K-20
961.
469
MARKIEWICZ Aleksandra Bydgoszcz
1987
K-20
962.
119
MARKIEWICZ Mariusz Bydgoszcz
1969
M-40
963.
652
MARKLIK Grażyna Bydgoszcz
1969
K-40
964.
443
MARKOWSKA Izabela BBL Inowrocław
1978
K-30
965.
556
MARKOWSKI Sebastian Asseco
1977
M-30
966.
821
MARZYJANEK Jakub Trzymam Tempo Team
1999
M-20
967.
1522
MASEŁKO Tomasz Bydgoszcz
1979
M-30
968.
884
MASŁOWSKI Michał Bydgoszcz
1984
M-30
969.
955
MAŚLIŃSKI Mirosław Szubin
1965
M-50
970.
656
MATEJA Józef BBL Starogard Gdański
1960
M-50
971.
1307
MATOWSKI Maciej Bydgoszcz
1984
M-30
972.
977
MATUŁA Bartłomiej The Runners Świecie
1977
M-30
973.
968
MATUSZAK Artur Surge Polonia
1982
M-30
974.
282
MATUSZAK Dariusz 1 batalion logistyczny w Bydgoszczy
1979
M-30
975.
1523
MATUSZEWSKI Robert Bydgoszcz
1986
M-20
976.
123
MAZAN Bartłomiej KOS BnO Szczecin
1992
M
977.
371
MAZANOWSKA Ewa RebelRunners
1977
K-30
978.
121
MAZANY Marek Bydgoszcz
1967
M-40
979.
629
MECKIEN Bartosz Bydgoszcz
1992
M-20
980.
630
MECKIEN Wiesław Bydgoszcz
1963
M-50
981.
124
METERA Piotr Darłowo
1987
M
982.
161
MICHALAK Jacek Inowrocław
1966
M-40
983.
294
MICHALCZAK Bartosz Barcin Biega
1992
M-20
984.
1744
MICHAŁEK Daniel Express Bydgoski
1987
M-20
985.
1746
MICHAŁEK Jacek Express Bydgoski
1966
M-40
986.
1392
MICHALEWSKI Bartosz Bydgoszcz
1977
M-30
987.
523
MICHALIK Łukasz Brzoza
1980
M-30
988.
25
MICHAŁKIEWICZ Adrian Toruń
1992
M-20
989.
1094
MICHAŁOWSKI Maciej Rozgarty
1976
M-30
990.
699
MICHALSKI Piotr Bydgoszcz
1953
M-60
991.
779
MICHTA Iwona Murowaniec
1984
K-30
992.
312
MIEDZINSKI Michał Bydgoszcz
1989
M-20
993.
1089
MIELCAREK Jędrzej Olimpin
1993
M-20
994.
125
MIELEWCZYK Leszek LTS Lębork
1956
M
995.
126
MIERZWA Witold Darłowo
1974
M
996.
1196
MIGAŁA Marzena Niemcz
1978
K-30
997.
326
MIKUŁA Tomasz GORDON RUN
1979
M-30
998.
491
MILECKI Mikołaj Bydgoszcz
1995
M-20
999.
1035
MILER Jarosław KOSOWO WOLNY
1962
M-50
1000.
1445
MILEWSKI Andrzej Bydgoszcz
1967
M-40
1001.
610
MIŁOSIERNY Oskar Nakło nad Notecią
1997
M-20
1002.
893
MINDYKOWSKA Anna Run Bydgoszcz
1975
K-40
1003.
110
MIROWSKA Anna Przyłęki
1974
K-40
1004.
111
MIROWSKI Mariusz Przyłęki
1971
M-40
1005.
221
MISIAK Marcin Bydgoszcz
1979
M-30
1006.
99
MISIASZEK Marek Bydgoszcz
1983
M-30
1007.
174
MISUN-NOWAK Katarzyna Angel Beagles
1980
K-30
1008.
403
MISZEWSKI Bartosz Grodzisk Mazowiecki
1972
M-40
1009.
831
MIŚ Michał LUKS START NAKŁO
1988
M-20
1010.
421
MŁODZIK Adam 1 Pomorska Brygada Logistyczna
1967
M-40
1011.
1458
MŁYNAREK Mirosław Nakło nad Notecią
1989
M-20
1012.
1453
MŁYNAREK Piotr Nakielski KB
1975
M-40
1013.
1060
MŁYNAREK Wojciech Łochowo
1974
M-40
1014.
980
MOCZYNSKI Leszek Biegam dla Bydgoszczy.
1951
M-60
1015.
1303
MODLIŃSKI Miłosz Modlin
1991
M-20
1016.
127
MODRZEJEWSKI Mateusz KOSZALIN
1987
M
1017.
844
MOGIŁKA Jacek Malbork
1980
M-30
1018.
881
MÓL Wojciech Gniezno
1968
M-40
1019.
533
MOLENDA Patrycja Bydgoszcz
1991
K-20
1020.
22
MOLENDA Tomasz Straż Pożarna Żnin
1985
M-30
1021.
1017
MOLTZAN Zbigniew Toruń
1976
M-30
1022.
868
MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena Toruń
1975
K-40
1023.
909
MONSIORSKI Adam Kabel Team
1973
M-40
1024.
283
MONTOWSKA-CHARASZKIEWICZ Katarzyna Toruń
1981
K-30
1025.
515
MORAWSKI Maciej Bydgoszcz
1984
M-30
1026.
609
MORITZ Rafał MORANI Barcin
1976
M-30
1027.
128
MOROŃ Jarosław Ustka
1980
M
1028.
1493
MOROSZCZAK Bogumił PGB Sportowa Paczka
1974
M-40
1029.
832
MOSZKA Piotr PSG TEAM
1976
M-30
1030.
813
MOSZKA Wioletta Leszno
1973
K-40
1031.
129
MOSZYŃSKI Jacek 4run tkkf Koszalin
1964
M
1032.
1277
MOTYLSKA Aleksa Night Runners Gniezno
1995
K-20
1033.
130
MOŻDŻYŃSKI Tomasz Klub Bokserski Kontra Darłowo
1987
M
1034.
131
MOŻEJKO Anna Babeczki Koszalin/biegnijmy.pl
1980
K
1035.
859
MOŻUCH Maciej Bydgoszcz
1973
M-40
1036.
1096
MRÓWCZYŃSKI Szymon Pakłuki Running Team
1983
M-30
1037.
1530
MRÓZ Tomasz Lipno
1986
M-20
1038.
159
MRUK-HORODECKA Kornelia Nakło nad Notecią
1977
K-30
1039.
1740
MUCHA Boińska anna Express Bydgoski
1981
K-30
1040.
104
MUCHA Marcin Batran
1978
M-30
1041.
854
MUCHEWICZ Krzysztof Toruń
1980
M-30
1042.
132
MUERAU-NOWICKA Hanna KB GOCH Bytów
1964
K
1043.
133
MUŁYK Paweł NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1985
M
1044.
1237
MURACZEWSKI Piotr Toruń
1981
M-30
1045.
1262
MURAS Michał Bydgoszcz
1974
M-40
1046.
1551
MURAVITSKAYA Alesia Bydgoszcz
1991
K-20
1047.
38
MURAWIEC Izabela Murowaniec
1979
K-30
1048.
37
MURAWIEC Krzysztof
1977
M-30
1049.
419
MURAWSKA Iwona_SIWA Żnin
1985
K-30
1050.
693
MUSIAŁA Adam Bydgoszcz
1978
M-30
1051.
134
MUSZYŃSKI Jacek KB GOCH BYTÓW
1952
M
1052.
607
MUSZYŃSKI Krzysztof Kruszyn Krajeński
1975
M-40
1053.
1034
MUSZYŃSKI Radosław Bydgoszcz
1977
M-30
1054.
1326
MUSZYŃSKI Tomasz Solec Kujawski
1975
M-40
1055.
127
MUZOLF Mariusz M&M
1985
M-30
1056.
1513
MYK Mariusz Gostycyn
1983
M-30
1057.
398
MYSZKA Łukasz Nowa Wieś Wielka
1981
M-30
1058.
688
MYSZKOWSKA Monika Legionowo
1985
K-30
1059.
189
MYŚLAK Piotr Sport Zdrowie Kondycja www.triathlonista.com
1990
M-20
1060.
936
MYŚLIWIEC Szymon Białe Błota
1993
M-20
1061.
135
NACHYŁA Paweł Dziki Koszalin
1987
M
1062.
1528
NACZAS Łukasz Warszawa
1989
M-20
1063.
1185
NADZIEJA Piotr Bydgoszcz
1977
M-30
1064.
1023
NAFTYŃSKI Janusz Gniezno
1967
M-40
1065.
136
NAGEL Anna Tenis Klub Bytów
1976
K
1066.
137
NAKONIECZNY Rafał Bajaderki Koszalin
1984
M
1067.
947
NALEWALSKI Paweł Mogilno
1976
M-30
1068.
822
NAPIERAŁA Leszek Łabiszyn
1972
M-40
1069.
1239
NAPIERALSKA Marta Bydgoszcz
1980
K-30
1070.
666
NAPORA Mateusz Bydgoszcz
1992
M-20
1071.
823
NAPORA Mateusz Kruszyn Krajeński
1993
M-20
1072.
1045
NARLOCH Tomasz Solec Kujawski
1978
M-30
1073.
697
NATAŃSKI Dawid Basina TEam
1991
M-20
1074.
36
NAUMANN Andrzej Bydgoszcz
1975
M-40
1075.
991
NAWROCKI Dariusz VauPe
1966
M-40
1076.
1393
NAWROCKI Mateusz KWIDZYN BIEGA KMM
1989
M-20
1077.
579
NAWROCKI Radosław Królewski Łokietek Wierzchucin Królewski
1980
M-30
1078.
138
NAZARKO Małgorzata Biegam Bo Lubię / Night Runnets Słupsk
1976
K
1079.
139
NĘDZUSIAK Dariusz Aleksandrów Kujawski
1962
M
1080.
1263
NIEDBALSKI Dominik Bydgoszcz
1993
M-20
1081.
941
NIEDBALSKI Grzegorz Run Bydgoszcz
1958
M-50
1082.
1304
NIEDBALSKI Karol Bydgoszcz
1982
M-30
1083.
1283
NIEDBALSKI Paweł Bydgoszcz
1979
M-30
1084.
623
NIEDZIAŁKOWSKI Patryk Bydgoskie Okonie
1993
M-20
1085.
1052
NIEGRZYBOWSKA Karolina Łomianki
1989
K-20
1086.
1327
NIEWOLSKI Marcin Żnin jackass
1983
M-30
1087.
1329
NITKA Łukasz Potulice
1982
M-30
1088.
140
NOGA Sebastian 4 RUN TKKF Koszalin
1992
M
1089.
141
NOREK Ryszard SŁAWNO
1951
M
1090.
142
NOREK Tomek KOSZALIN
1968
M
1091.
40
NOWACZYK Kuba Bydgoszcz
1980
M-30
1092.
1386
NOWAK Adam Team Biegowy Szczecinek
1961
M-50
1093.
1428
NOWAK Aleksandra Bydgoszcz
1994
K-20
1094.
1391
NOWAK Dawid Sadki
1986
M-20
1095.
683
NOWAK Grzegorz Piechcin
1975
M-40
1096.
617
NOWAK Łukasz Virtual Runner Club
1983
M-30
1097.
224
NOWAK Monika Bydgoszcz
1991
K-20
1098.
324
NOWAK Paula Kujatt Runners Team
1992
K-20
1099.
348
NOWAK Paweł Kepnet
1965
M-50
1100.
570
NOWAK Przemek Kabel Team
1985
M-30
1101.
143
NOWAK Radosław czeladź
1975
M
1102.
359
NOWAK Rafał Bydgoszcz
1996
M-20
1103.
596
NOWAK Stanisław ALTOM GNIEZNO
1989
M-20
1104.
154
NOWICKA Alicja Bydgoszcz
1980
K-30
1105.
1116
NOWICKI Jacek Poznań
1963
M-50
1106.
970
NOWICKI Jarosław Stanisławów Pierwszy
1970
M-40
1107.
49
NOWICKI Marcin Bydgoszcz
1986
M-20
1108.
633
OBIAŁA Krzysztof Bożejewiczki Żnin
1982
M-30
1109.
1257
OBRĘBSKA Ela Bydgoszcz
1978
K-30
1110.
1256
OBRĘBSKI Grzegorz BiegaSie
1977
M-30
1111.
3
OCHAL Paweł Bydgoszcz
1981
M-30
1112.
1325
OCHENDAL Maciej TriSpace
1980
M-30
1113.
978
OCHNIO Ryszard POLONIA JASTROWIE PRECON POLJASTROWIE
1975
M-40
1114.
19
OCHOCIŃSKI Mariusz Włocławek
1973
M-40
1115.
32
OKOŃ Darek Rokietnica
1974
M-40
1116.
1287
OKONKOWSKA Dagmara Janikowo
1979
K-30
1117.
1068
OKOŃSKA Sandra Chełmiński Klub Karate
1992
K-20
1118.
1121
OKOŃSKI Jarosław Mława
1986
M-20
1119.
575
OKULSKI Przemysław DĄBRÓWKA
1981
M-30
1120.
972
OLCZYK Andrzej
1975
M-40
1121.
687
OLEJNICZAK Marek Bydgoszcz
1977
M-30
1122.
1499
OLEJNICZAK Tomasz EPOLREF
1980
M-30
1123.
620
OLEK Paulina Run Bydgoszcz
1987
K-20
1124.
144
OLESZEK Jerzy Grabno
1971
M
1125.
1025
OLSZEWSKA Adrianna Mrocza
1995
K-20
1126.
1443
OLSZEWSKI Jarosław AKTYWNA IŁAWA
1973
M-40
1127.
1409
OLSZEWSKI Mateusz LZS Kanał Występ
1999
M-20
1128.
1169
OLSZEWSKI Paweł Bydgoszcz
1980
M-30
1129.
352
OLSZEWSKI Piotr Bydgoszcz
1988
M-20
1130.
1577
OLSZOWY Paweł Tuchola
1983
M-30
1131.
787
OLSZOWY Roman Tuchola
1985
M-30
1132.
1745
OLSZOWY Roman Express Bydgoski
1985
M-30
1133.
268
OLSZYŃSKI Sebastian Bydgoszcz
1977
M-30
1134.
476
OPASKA Marcin Bydgoszcz
1980
M-30
1135.
1610
ORCHOWSKI Ryszard Bydgoszcz
1953
M-60
1136.
145
ORŁOWSKA Małgorzata Dziki Koszalin
1983
K
1137.
674
ORŁOWSKI Janusz II Run Bydgoszcz
1969
M-40
1138.
339
ORZECHOWSKI Michał Bydgoszcz
1984
M-30
1139.
1469
OSIECKI Grzegorz Kisielice
1951
M-60
1140.
882
OSIŃSKI Wojciech Szubin
1979
M-30
1141.
735
OSSOWSKA Joanna Bydgoszcz
1981
K-30
1142.
563
OSTROWSKI Marek Pakłuki Running Team
1989
M-20
1143.
482
OŚKA Beata Koronowo
1986
K-20
1144.
51
OTLEWSKA Justyna Bydgoszcz
1991
K-20
1145.
1295
OWEDYK Bartosz Toruń
1980
M-30
1146.
95
PACZKOWSKI Piotr Osielsko
1971
M-40
1147.
846
PADUSIŃSKI Michał Warszawa
1980
M-30
1148.
1259
PAJĄK Bartłomiej UKS KOPERNIK
1999
M-20
1149.
146
PAKULSKI Marcin KOSZALIN
1974
M
1150.
103
PAKULSKI Rafał Bydgoszcz
1971
M-40
1151.
149
PALACZ Marcin Optima Cardio Bunge Runners Team Brzeg
1977
M-30
1152.
619
PALACZ Wioletta Bydgoszcz
1978
K-30
1153.
595
PAŃCZAK Karolina Rogowo
1992
K-20
1154.
1270
PANEK Błażej Krzyszkowo
1981
M-30
1155.
879
PAPROCKA Małgorzata Bydgoszcz
1967
K-40
1156.
225
PASZKIET Remigiusz Barcin Biega
1978
M-30
1157.
1274
PASZKIEWICZ Grzegorz Szczecin
1974
M-40
1158.
992
PAUKA Łukasz Bydgoszcz
1982
M-30
1159.
1207
PAUKA Szymon Bydgoszcz
1985
M-30
1160.
1308
PAWLACZYK Paweł Bydgoszcz
1989
M-20
1161.
160
PAWLACZYK Szymon Bydgoszcz
1985
M-30
1162.
345
PAWLAK Dawid Eskimos
1976
M-30
1163.
799
PAWLAK Marek Pogórze
1982
M-30
1164.
1223
PAWLEWICZ Bartek Bydgoszcz
1986
M-20
1165.
1028
PAWLIK Stanisław Osielsko
1965
M-50
1166.
592
PAWŁOWSKI Marek Bydgoszcz
1988
M-20
1167.
490
PAWULSKI Jakub Osova Fitness
1985
M-30
1168.
1582
PĘDZIŃSKI Dawid Bydgoszcz
1981
M-30
1169.
1310
PĘKAŁA Ewa Bydgoszcz
1983
K-30
1170.
239
PĘKAŁA Łukasz Pawłówek
1980
M-30
1171.
1107
PĘKALA-POPEK Iwona Warszawa
1984
K-30
1172.
147
PEŁKA Iwona Koszalin
1968
K
1173.
148
PEŁKA Janusz Koszalin
1961
M
1174.
1320
PEPLIŃSKI Robert Zamek Bierzgłowski
1971
M-40
1175.
71
PERKOWSKI Rafał Kikół Rafał Perkowski
1983
M-30
1176.
931
PERLIK Grzegorz miałem szczęście...
1955
M-60
1177.
945
PIĄTEK Mateusz Nieciszewo
1992
M-20
1178.
1371
PIECHOWIAK Patrycja Bydgoszcz
1990
K-20
1179.
1124
PIECHOWSKA-CIOZDA Emilia Złotów
1978
K-30
1180.
1550
PIEKARSKA Sandra Fides-Travel
1999
K-20
1181.
934
PIEKARSKI Arek Bydgoszcz
1981
M-30
1182.
162
PIEKARSKI Marek Fides-Travel
1971
M-40
1183.
41
PIERZCHALSKI Dawid Bydgoszcz
1978
M-30
1184.
1134
PIERZYŃSKI Jan Nakielski Klub Biegacza
1977
M-30
1185.
1593
PIESIK Mirosław TKKF WODNIK WIĘCBORK
1963
M-50
1186.
1347
PIETRYKOWSKA Anna VITALABO TEAM
1976
K-30
1187.
1346
PIETRYKOWSKI Norbert VITALABO TEAM
1976
M-30
1188.
1220
PIETRZAK Anna Bydgoszcz
1991
K-20
1189.
149
PIETRZAK Kamil Active Malbork
1985
M
1190.
971
PIKULIK Jarosław LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA
1987
M-20
1191.
150
PIŁCZYŃSKI Zbigniew Słupsk
1963
M
1192.
1151
PILECKI Piotr Bydgoszcz
1977
M-30
1193.
1073
PILICHOWSKI Karol Bydgoszcz
1994
M-20
1194.
568
PINIARSKI Paweł Mogilno
1985
M-30
1195.
136
PIŃSKI Marek Asseco POL S.A.
1983
M-30
1196.
667
PIOSIK Marcin Poznań
1982
M-30
1197.
1324
PIOTROWSKA Ewa Bydgoszcz
1993
K-20
1198.
328
PIOTROWSKI Dariusz Bydgoszcz
1973
M-40
1199.
193
PIOTROWSKI Krzysztof Poznań
1988
M-20
1200.
1472
PISKORSKA Marta Solec Kujawski
1981
K-30
1201.
471
PISKORSKI Paweł Waleczni Bydgoszcz
1991
M-20
1202.
1741
PISZCZEK Jakub Express Bydgoski
1979
M-30
1203.
1189
PIWKOWSKI Jakub 4RUN TEAM PIŁA
1983
M-30
1204.
423
PŁACZKOWSKI Krzysztof TSK Orzeł Osiek
1981
M-30
1205.
35
PLEBAŃSKI Jakub
1995
M-20
1206.
501
PŁOTNICKI Michał Warszawa
1986
M-20
1207.
369
PLUTA Gniewomir UKS TRS SUSZ
1981
M-30
1208.
1600
PLUTOWSKI Tomasz Grębocin
1973
M-40
1209.
151
POBŁOCKA Bożena UKS Ekonomik Maratończyk Lębork rada miasta Lębork
1968
K
1210.
152
POBŁOCKA KATARZYNA UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
1994
K
1211.
153
POBŁOCKI Piotr UKS Ekonomik Maratończyk Lębork rada miasta Lębork
1965
M
1212.
880
POCZEWSKI Krzysztof LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA
1983
M-30
1213.
183
POCZWARDOWSKI Kamil Państwowa Straż Pożarna SIERPC
1984
M-30
1214.
202
POCZWARDOWSKI Marek TKKF Kubuś SIERPC
1960
M-50
1215.
928
PODKOWIŃSKI Rafał Bydgoszcz
1988
M-20
1216.
964
PODLASZEWSKI Jacek Toruń
1970
M-40
1217.
1519
PODLECKI Tomasz Lokator Nieruchomości Piła
1982
M-30
1218.
1266
POLEWICZ Marcin Arriva RP
1975
M-40
1219.
585
POLITOWICZ Kamil ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
1985
M-30
1220.
676
POLIWODZINSKI Kris Manchester
1980
M-30
1221.
379
POMIANOWSKI Marcin Kolegium Kujawskie
1997
M-20
1222.
1059
POPCZAK Piotr The Runners Świecie
1972
M-40
1223.
1108
POPEK Robert Warszawa
1984
M-30
1224.
1106
POPIELA Maksymilian BS NAKŁO
1977
M-30
1225.
643
POPOWSKI Zbigniew Run Bydgoszcz
1955
M-60
1226.
1435
PORA Jacek Bydgoszcz
1963
M-50
1227.
1402
POSKROP Krzysztof Nakło nad Notecią
1976
M-30
1228.
1120
POZNAŃ Łukasz Bydgoszcz
1981
M-30
1229.
927
PRACA Joanna Murowaniec
1980
K-30
1230.
154
PRĘDKI Grzegorz Wolny biegacz
1985
M
1231.
234
PROKOPIUK Michał RunForest
1984
M-30
1232.
626
PROROK Tomasz Warszawa
1979
M-30
1233.
138
PRUS Marcin Bydgoszcz
1979
M-30
1234.
303
PRZEGIĘTKA Waldemar Nakielski Klub Biegacza
1979
M-30
1235.
969
PRZYBOROWSKI Bartosz ŻUROMIN
1991
M-20
1236.
155
PRZYBYCIEŃ Łukasz Klub Bokserski "Kontra" Darłowo
1999
M
1237.
741
PRZYBYŁ Bartłomiej Gogółkowo
1983
M-30
1238.
1086
PRZYBYŁKA Mateusz MLKS Krajna
1989
M-20
1239.
85
PRZYBYŁOWSKI Robert Kujawsko-pomorskie Biega
1973
M-40
1240.
1084
PRZYBYLSKA Paulina Bydgoszcz
1977
K-30
1241.
67
PRZYBYLSKI Maciej Przyłęki
1975
M-40
1242.
462
PRZYBYLSKI Wojciech Solec Kujawski
1977
M-30
1243.
740
PRZYGODA Artur Bydgoszcz
1975
M-40
1244.
156
PRZYMORSKI Waldemar Ustka
1971
M
1245.
808
PRZYTARSKI Miłosz Bydgoszcz
1981
M-30
1246.
124
PULCHNY Rafał Prądki
1976
M-30
1247.
1446
PUSLECKI Rafał Bronisze
1976
M-30
1248.
377
PUSZKIEWICZ Joanna Bydgoszcz
1987
K-20
1249.
378
PUSZKIEWICZ Paweł Bydgoszcz
1985
M-30
1250.
157
PUŚCIAN Krzysztof Kamil Gimnazjum w Manowie
1974
M
1251.
33
PUZIAK Marcin Poznań
1982
M-30
1252.
416
PUZYNOWICZ Mariusz Poznań
1982
M-30
1253.
1054
PYDYN Regina SBZZ Złotów
1962
K-50
1254.
1180
PYJOS Marcin Trispace / Atos
1980
M-30
1255.
537
QUAAS Łukasz Bydgoszcz
1979
M-30
1256.
830
RACIBORSKI Grzegorz TASAK Team
1979
M-30
1257.
1390
RĄCZKA Agnieszka Solec Kujawski
1976
K-30
1258.
1190
RACZKOWSKI Przemek AZS Toruń
1990
M-20
1259.
1201
RADECKI Przemysław Bydgoszcz
1974
M-40
1260.
394
RADTKE Arkadiusz SBZZ Złotow
1996
M-20
1261.
393
RADTKE Robert SBZZ Złotow
1969
M-40
1262.
278
RADULSKI Dawid Bydgoszcz
1989
M-20
1263.
711
RADULSKI Tomasz Kruszwica
1965
M-50
1264.
1475
RAJCZYK Wiktoria Bydgodzcz
1981
K-30
1265.
158
RAJNER Krzysztof KOSZALIN
1981
M
1266.
159
RAKOCZY Paweł Jola & Paweł Biegiem Przez Życie
1966
M
1267.
843
RAKOWSKA Katarzyna Słupsk
1986
K-20
1268.
167
RAKOWSKI Piotr Bydgoszcz
1954
M-60
1269.
1299
RAKOWSKI Wiesław UKS KOPERNIK
1961
M-50
1270.
160
RAMA Janusz Kołobrzeg
1973
M
1271.
1242
RASCH Mariusz Bydgoszcz
1989
M-20
1272.
1415
RASZKA Elżbieta Piła
1983
K-30
1273.
448
RASZLIŃSKA Mariola Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
1969
K-40
1274.
161
RASZPLA ILONA cioteczki.pl
1972
K
1275.
162
RASZPLA radoslaw cioteczki.pl
1973
M
1276.
396
RATAJCZAK Anna Sopot
1985
K-30
1277.
659
RATAJCZAK Paweł Koronowo
1988
M-20
1278.
1366
RATKOWSKA Małgorzata The Runners Świecie
1978
K-30
1279.
21
RATKOWSKI Ryszard Świecie
1957
M-50
1280.
1364
RAUT Wiesław Bydgoszcz
1948
M-60
1281.
258
RAWSKI DARIUSZ STOPA Slupsk
1975
M
1282.
782
REDMANN Edyta Bydgoszcz
1972
K-40
1283.
163
REMBECKI Marcin KOSZALIN
1983
M
1284.
727
REMLINGER Michał Run Bydgoszcz
1977
M-30
1285.
112
REMUS Sandra Bydgoszcz
1995
K-20
1286.
164
RESZKOWSKI Sebastian BAZA 44
1987
M
1287.
59
RETLEWSKI Adam Bydgoszcz
1988
M-20
1288.
833
RETLEWSKI Łukasz Bydgoszcz
1997
M-20
1289.
1203
REZULAK Paweł BOLT Tremeszno
1988
M-20
1290.
503
ROBINSON Paul Włocławek
1953
M-60
1291.
1464
ROCHNOWSKI Robert Bydgoszcz
1978
M-30
1292.
280
ROGIŃSKA Katarzyna Gdańsk
1964
K-50
1293.
114
ROGOZIŃSKI Tomasz Lubicz Górny
1978
M-30
1294.
165
RÓJ Michał Pieńkówko
1987
M
1295.
475
ROLEWICZ Michał Victoria Śliwice
1990
M-20
1296.
837
ROMANOWSKI Michal Bydgoszcz
1982
M-30
1297.
166
ROMEJ Elżbieta ŁKB "TRUCHT"
1964
K
1298.
117
ROMEL Zbigniew Inowrocław
1954
M-60
1299.
1344
RONOWSKI Mateusz Mat Kin Run
1990
M-20
1300.
631
ROSA Bartosz Toruń
1980
M-30
1301.
281
ROSENAU Robert Nakło nad Notecią
1979
M-30
1302.
1370
ROSIŃSKI Bartosz Drowy
1982
M-30
1303.
1421
ROSÓŁ Jacek Bydgoszcz
1982
M-30
1304.
1249
ROTMAŃSKI Piotr Bydgoszcz
1979
M-30
1305.
760
RÓZGA Dariusz CGDP
1975
M-40
1306.
1613
RÓŻNOWSKI Dariusz Inowroclaw
1968
M-40
1307.
1373
RÓŻYCKA Alicja AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1970
K-40
1308.
1436
RÓŻYCKI Ireneusz CB 163
1977
M-30
1309.
1047
RUDNICKI Michał TASAK Team
1980
M-30
1310.
167
RUDNIKOWSKI Maciej Darłowo
1974
M
1311.
1109
RUDOL Magdalena Bydgoszcz
1976
K-30
1312.
1110
RUDOL Sebastian Bydgoszcz
1975
M-40
1313.
651
RUDZENKA-NOWAK Galina Poznań
1985
K-30
1314.
600
RULEWSKI Patryk NOTEĆ INOWROCŁAW
1993
M-20
1315.
250
RUSIECKI Mikołaj OKT Run Team
1987
M-20
1316.
168
RUSS Radosław Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk
1996
M
1317.
169
RUSZCZYŃSKI Łukasz Węzeł Łączności Słupsk/RWT Bydgoszcz
1984
M
1318.
973
RUTA Joanna Więcbork
1973
K-40
1319.
170
RUTECKA Sylwia TUPOT USTKA
1982
K
1320.
1112
RUTKOWSKI Adam Bydgoszcz
1969
M-40
1321.
1123
RUTKOWSKI Tomasz Strzyżawa
1975
M-40
1322.
171
RYBA Paweł Grabno
1973
M
1323.
1230
RYBA Przemek Bydgoszcz
1980
M-30
1324.
495
RYBAK Krzysztof docent felga team
1956
M-50
1325.
415
RYBAK Łukasz Niemcz
1983
M-30
1326.
829
RYBARCZYK Michał Bydgoszcz
1981
M-30
1327.
513
RYBKA Ilona Bydgoszcz
1973
K-40
1328.
212
RYBKA Tomasz Chodzież
1964
M-50
1329.
386
RYCHARSKI Bartosz chasztagjolobabolo
1983
M-30
1330.
840
RYCHLEWSKI Tomasz Czernin
1975
M-40
1331.
404
RYDLEWSKI Andrzej Run Bydgoszcz
1979
M-30
1332.
220
RYDLEWSKI Marek Run Bydgoszcz
1970
M-40
1333.
172
RYMAN - LIPIŃSKA Sandra Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku
1998
K
1334.
122
RYMARKIEWICZ Małgorzata Bydgoszcz
1983
K-30
1335.
611
RYMASZEWSKA Alicja Bydgoszcz
1986
K-20
1336.
1248
RYMER Adam Borówno
1980
M-30
1337.
173
RZĄDKOWSKA Maria Ustka
1975
K
1338.
174
RZĄDKOWSKI Hubert Ustka
1970
M
1339.
417
RZEKANOWSKI Paweł Run Bydgoszcz
1991
M-20
1340.
1030
RZEMEK Sławomir Run Bydgoszcz
1980
M-30
1341.
422
RZENTKOWSKI Grzegorz Bydgoszcz
1973
M-40
1342.
175
SABISZ Krzysztof Bytów
1987
M
1343.
360
SADECKI Karol Bydgoscy Atosowcy
1988
M-20
1344.
644
SADOWSKI Rafał Bydgoszcz
1982
M-30
1345.
176
SAJKO Bartosz Klub Bokserski "Kontra" Darłowo
1985
M
1346.
177
SAŁABON Grzegorz RWT Bydgoszcz-WŁ Lębork
1966
M
1347.
788
SAMÓL Michał Bydgoszcz
1979
M-30
1348.
540
SAMSEL Artur Warszawa
1979
M-30
1349.
455
SANDOMIERZ Jacek Koronowo
1984
M-30
1350.
497
SANIGÓRSKI Krzysztof Bydgoszcz
1978
M-30
1351.
796
SARNOWSKI Janusz Lipno
1980
M-30
1352.
529
SAS Robert Bydgoszcz
1971
M-40
1353.
436
SAUERWALD Thomas Sauerwald & Wojtaś
1964
M-50
1354.
200
SAWICKI Robert Bydgoszcz
1988
M-20
1355.
247
SCIGOCKI Waldemar Bydgoszcz
1970
M-40
1356.
1339
SEKŚCIŃSKA Magda KS Łomżanie
1984
K-30
1357.
1462
SEKULSKI Paweł Dynamo Sierpc
1971
M-40
1358.
1254
SENDERKIEWICZ Tomasz Chojnice
1994
M-20
1359.
1487
SENDROWICZ Mariusz PGB Sportowa Paczka
1981
M-30
1360.
754
SENGER Michał Pakłuki Running Team
1981
M-30
1361.
1131
SENGER Robert LTT Lipusz
1982
M-30
1362.
1179
SEROCKI Zbigniew Grudziądz
1964
M-50
1363.
401
SEROKA Jerzy Gdańsk
1977
M-30
1364.
142
SERWIŃSKA Anna Jacek Biega Running Team Jacek Biega Running Team
1980
K-30
1365.
143
SERWIŃSKI Radek Jacek Biega Running Team
1982
M-30
1366.
1318
SICIŃSKI Dariusz KS Górnik Wałbrzch
1963
M-50
1367.
1465
SIDORCZUK Marcin Miastko
1989
M-20
1368.
1074
SIEKIERKOWSKA Kinga CKZiU Więcbork
1997
K-20
1369.
1202
SIEKIERSKI Tomasz ProNatura Bydgoszcz
1978
M-30
1370.
178
SIEMIĄTKOWSKI ROBERT Runnerswalde
1978
M
1371.
1019
SIENKIEWICZ Artur Bydgoszcz
1980
M-30
1372.
179
SIENNICKI Mikołaj Poznań
1974
M-40
1373.
966
SIEŃSKI Jacek Run Bydgoszcz
1963
M-50
1374.
809
SIKORA Antoni ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992
1949
M-60
1375.
176
SIKORA Artur KB Łapka
1971
M-40
1376.
259
SIKORA Tomasz Świdwin
1958
M
1377.
179
SIKORSKA Grazyna Bobolice
1961
K
1378.
180
SIKORSKI Witold KB RUN 42
1961
M
1379.
1056
SILWANOWICZ Andrzej Bydgoszcz
1972
M-40
1380.
181
SIMIŃSKA Zuzanna Bydgoszcz
1993
K-20
1381.
1229
SIMINSKI Wojciech AWKS PITIK
1979
M-30
1382.
454
SIÓDMIAK Jacek Stary Toruń
1975
M-40
1383.
502
SIUDA Sebastian Bydgoszcz
1973
M-40
1384.
1253
SKALSKI Kajetan Bydgoszcz
1987
M-20
1385.
1332
SKARBEK Marek Bydgoszcz
1969
M-40
1386.
181
SKONECZNY Kacper Klub Bokserski Kontra Darłowo
1989
M
1387.
182
SKONECZNY Marek Darłowo
1966
M
1388.
118
SKONIECZKA Sławomir Solec Kujawski
1991
M-20
1389.
838
SKORACZEWSKI Łukasz Bydgoszcz
1988
M-20
1390.
885
SKORNIA Eliza Bydgoszcz
1996
K-20
1391.
155
SKROK Marcin Bydgoszcz
1981
M-30
1392.
368
SKRZYPCZAK Marcin Bydgoszcz
1985
M-30
1393.
1159
SKRZYPCZYK Andrzej woj kuj-pom znów dogonić Juliana
1970
M-40
1394.
1399
SKRZYPEK Jacek Toruń
1966
M-40
1395.
255
SKUBISZEWSKI Damian Armia Chrystusa
1988
M-20
1396.
728
SŁOMKOWSKA Joanna Małe Rudy
1971
K-40
1397.
400
SŁOMSKI Dariusz Bydgoszcz
1966
M-40
1398.
183
SŁOMSKI Zenon Korzybie
1946
M
1399.
1433
SŁONIEWICZ Łukasz Sieradz
1985
M-30
1400.
184
SMARSZCZ Wiesław RWT Bydgoszcz-WŁ Lębork
1958
M
1401.
708
SMERLIŃSKI Robert nie należę do żadnego klubu
1978
M-30
1402.
1011
SMIETANA Miroslaw Dobrcz
1958
M-50
1403.
849
SMIGLEWSKI Maciej Wakepark Bydgoszcz
1978
M-30
1404.
670
SMOCZYŃSKI Paweł ukw wf
1992
M-20
1405.
485
SMOLAK Wojciech wedrownicy.org
1986
M-20
1406.
171
SMUCZYŃSKI Wojciech Bydgoszcz
1988
M-20
1407.
1460
SMYK Paweł Inowrocław
1968
M-40
1408.
1449
SMYKOWSKA Katarzyna Bydgoszcz BIL
1973
K-40
1409.
1450
SMYKOWSKI Marcin Bydgoszcz BIL
1973
M-40
1410.
1359
SNOPEK Norbert Akademia Budo Szczecin
1974
M-40
1411.
1367
SOBCZAK Krzysztof Bydgoszcz
1983
M-30
1412.
834
SOBCZAK Marcin Bydgoszcz
1983
M-30
1413.
1542
SOBCZAK Marcin TriSpace
1975
M-40
1414.
1161
SOBCZAK Marek Toruń
1977
M-30
1415.
229
SOBCZAK Szymon Warszawa
1980
M-30
1416.
1246
SOBIECHOWSKI Maciej Bysław
1992
M-20
1417.
1336
SOBIERALSKI Krzysztof KSLeon
1976
M-30
1418.
1383
SOBKO Artur Bydgoszcz
1986
M-20
1419.
185
SOBKOWIAK Ewa Brylant Kórnik
1963
K
1420.
990
SOBOLEWSKA Marzena Bydgoszcz
1970
K-40
1421.
470
SOJA Karol MVM
1990
M-20
1422.
988
SÓJKA Małgorzata Śrem
1992
K-20
1423.
897
SOKOŁOWSKA Hanna Kuźnia Triatholnu
1965
K-50
1424.
259
SOŁDON Bogusław Osielsko
1954
M-60
1425.
262
SOŁDON Halina 11 WOG
1970
K-40
1426.
653
SOSIŃSKA Izabela Dąbrowa Chełmińska
1983
K-30
1427.
930
SOSNOWSKI Rafał Bydgoszcz
1984
M-30
1428.
93
SOSZYŃSKI Grzegorz Soszynski TEAM
1966
M-40
1429.
1567
SOSZYŃSKI Grzegorz Team Soszynski
1966
M-40
1430.
186
SOWIŃSKI Janusz KB BRYZA Postomino
1962
M
1431.
260
SPALIK Mariusz MTS HAMER MIASTKO
1972
M
1432.
261
SPALIK Michał MTS HAMER MIASTKO
1997
M
1433.
597
SPANOS-PIANOWSKA Katarzyna Chwaszczyno
1988
K-20
1434.
1072
SPECJALSKI Przemysław Poznań
1970
M-40
1435.
449
SPLIT Mariusz Bydgoszcz
1982
M-30
1436.
92
SPRADA Marta KB UE Poznań
1983
K-30
1437.
230
SPRYSZYŃSKI Michał Bydgoszcz
1988
M-20
1438.
1752
STABRYŁA Rafał Express Bydgoski
1987
M-20
1439.
1286
STACHOWIAK Bartosz Zamość
1988
M-20
1440.
26
STACHOWSKI Jarosław Wąbrzeźno
1973
M-40
1441.
265
STAFIEJ Wojciech Bydgoszcz
1971
M-40
1442.
732
STANECKI Maciej Bydgoszcz
1983
M-30
1443.
61
STANEK Marek Bydgoszcz
1975
M-40
1444.
57
STANGRECKI Dariusz KB Łapka
1983
M-30
1445.
66
STANKIEWICZ Dariusz Maksymilianowo
1967
M-40
1446.
187
STANKIEWICZ Radosław LKB BRACI PETK OPP LĘBORK
1989
M
1447.
1376
STANUCHIEWICZ Oskar Olsztyn
1977
M-30
1448.
52
STARZECKI Robert DEPECHE MODE Team
1974
M-40
1449.
291
STASIAK Michał Osówiec
1989
M-20
1450.
1009
STASIAK Olaf Bunkrownicy
1996
M-20
1451.
1148
STASKOWIAK Michalina Bydgoszcz
1985
K-30
1452.
364
STASZKIEWICZ Lucyna STASHKY TEAM
1967
K-40
1453.
102
STAŚKIEWICZ Michalina Łochowo
1994
K-20
1454.
188
STAWARZ Monika Łeba
1992
K
1455.
262
STAWICKI Marek OSP Smołdzino
1970
M
1456.
514
STAWICKI Tomasz Łysomice
1976
M-30
1457.
189
STEC Edyta Babeczki Koszalin/biegnijmy.pl
1979
K
1458.
97
STEFANIAK Dawid JW1515
1991
M-20
1459.
190
STEFANIAK PIOTR ŁEBA MORS POLAND Morsy Łebskie
1962
M
1460.
1078
STEFANOWICZ Marcin Szubin
1979
M-30
1461.
316
STEFANOWICZ Wojciech Run Bydgoszcz
1978
M-30
1462.
1372
STĘPIEŃ Stanisław Bydgoszcz
1960
M-50
1463.
953
STĘPIEŃ Tomasz SF
1974
M-40
1464.
107
STĘPSKI Marek BBL Bydgoszcz
1973
M-40
1465.
961
STERNAL Elżbieta ROJEWO
1971
K-40
1466.
960
STERNAL Tomasz ROJEWO
1969
M-40
1467.
1507
STOBIERSKI Adrian Bydgoszcz
1990
M-20
1468.
876
STOCKI Ryszard Toruń
1949
M-60
1469.
205
STOKŁOSA Maciej C-130 TEAM
1988
M-20
1470.
1353
STRABEL Bartosz Bydgoszcz
1992
M-20
1471.
1354
STRABEL Marek Bydgoszcz
1958
M-50
1472.
722
STREHLKE Łukasz Kruszyn Krajeński
1980
M-30
1473.
1404
STROGAREK Waldemar MZK Piła
1971
M-40
1474.
858
STRÓŻYŃSKI Marcin Bydgoszcz
1973
M-40
1475.
88
STRUGAŁA Dominika kobietybiegaja.pl
1985
K-30
1476.
560
STRYCHALSKI Tomasz Run Project
1983
M-30
1477.
191
STRZELECKADRAGUN Halina Słupsk
1955
K
1478.
1049
STYKAŁA Sebastian Bukowiec
1972
M-40
1479.
1581
STYPCZYŃSKA Natalia Lipniki
1987
K-20
1480.
1024
STYSIAK Grzegorz Bydgoszcz
1970
M-40
1481.
520
SUCHOMSKI Marek Świekatowo
1975
M-40
1482.
1032
SUMISŁAWSKA Agnieszka Bydgoszcz
1974
K-40
1483.
1033
SUMISLAWSKI Jacek Bydgoszcz
1972
M-40
1484.
853
SUPRYKA Paweł Elbląg
1982
M-30
1485.
1403
SUWIŃSKI Arkadiusz Hafele Team
1968
M-40
1486.
1509
SWOROWSKI Marek Warszawa
1983
M-30
1487.
1271
SYKUTERA Marcin Świecie
1973
M-40
1488.
1002
SYNAKIEWICZ Tomasz BANK SPÓŁDZIELCZY W NAKLE NAD NOTECIĄ
1981
M-30
1489.
451
SYROCKI Kazimierz Bydgoszcz
1986
M-20
1490.
192
SZABLA Ewelina Koszalin
1985
K
1491.
367
SZAFRAŃSKI Jacek Niemcz
1978
M-30
1492.
1119
SZAJBE Michał Bydgoszcz
1983
M-30
1493.
261
SZAL Aleksandra Poznań
1985
K-30
1494.
413
SZALA Monika Bydgoszcz
1985
K-30
1495.
193
SZALA MONIKA BYDGOSZCZ
1985
K
1496.
194
SZAŁKOWSKI Wojtek TUPOT USTKA
1976
M
1497.
1213
SZAMLEWSKA Roma Więcbork
1988
K-20
1498.
199
SZARAFIŃSKI Rafał Wilcze echa
1986
M-20
1499.
1281
SZARLEJ Marcin Bydgoszcz
1983
M-30
1500.
1126
SZATKOWSKI Bartłomiej MWIK BYDGOSZCZ
1978
M-30
1501.
1040
SZATKOWSKI Jakub TASAK Team
1990
M-20
1502.
1455
SZATKOWSKI Marcin run LOTTO - Bydgostia
1988
M-20
1503.
120
SZATTEN Michał Bydgoszcz
1980
M-30
1504.
1447
SZCZECIŃSKI Mariusz Piła
1972
M-40
1505.
1005
SZCZEPANIAK Cezary Bydgoszcz
1976
M-30
1506.
195
SZCZEPANIAK Jacek korzybskie rekiny
1967
M
1507.
1099
SZCZEPANIK Waldemar Bydgoszcz
1971
M-40
1508.
1066
SZCZEPAŃSKI Leszek KWIDZYN BIEGA
1990
M-20
1509.
1439
SZCZERBA Szymon Koronowo
1989
M-20
1510.
1526
SZCZEŚNIAK Piotr DKS SZCZESNIAK
1980
M-30
1511.
330
SZCZUKOWSKI Szymon Bydgoszcz
1989
M-20
1512.
76
SZESZUŁA Michał Opalenica
1975
M-40
1513.
88
SZLAWSKI Bogdan KB Bryza Postomino
1962
M
1514.
320
SZLINGER Jakub Szubin
1986
M-20
1515.
1535
SZMAGLIŃSKI Michał Kamień Kraj
1993
M-20
1516.
338
SZMIGIELSKI Rafał Aikido Bydgoszcz
1968
M-40
1517.
1382
SZNAJDER Beata Warszawa
1981
K-30
1518.
1380
SZOPIERA Piotr Wyrzysk
1964
M-50
1519.
196
SZOPIŃSKI Tomasz KB Bryza Postomino
1983
M
1520.
745
SZOSTAK Tomasz mBank
1969
M-40
1521.
791
SZPOTAŃSKI Zbyszek Bydgoszcz
1954
M-60
1522.
1413
SZRAJBER Tomasz Zespół Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego
1983
M-30
1523.
1095
SZRAJDA Marcin Bydgoszcz
1983
M-30
1524.
197
SZRAMA Marian BAZA 44
1966
M
1525.
198
SZREMSKI Marek KM PSP Slupsk JRG nr 2
1970
M
1526.
589
SZTEJKA Damian Benefit Centrum Odszkodowań
1976
M-30
1527.
1488
SZTEJKA Jolanta PGB Sportowa Paczka
1978
K-30
1528.
437
SZUKAJ Karol Bydgoszcz
1985
M-30
1529.
389
SZULAKOWSKI Tomasz KURCZE JAK DALEKO
1971
M-40
1530.
256
SZULC Cezary MarszPoZdrowie
1993
M-20
1531.
770
SZULC Jarosław Szulc Team
1979
M-30
1532.
769
SZULC Magdalena Szulc Team
1980
K-30
1533.
1427
SZULC Radek Bydgoszcz
1983
M-30
1534.
1166
SZULC Rafał Run Bydgoszcz
1984
M-30
1535.
473
SZULC Wojciech Bydgoszcz
1966
M-40
1536.
1317
SZUMACHER-BĄK Wioletta Murowaniec
1979
K-30
1537.
535
SZUMANN Michał WJS Rosomak
1988
M-20
1538.
481
SZUMSKA Anna Chełmno
1979
K-30
1539.
1048
SZWAGROWSKI Tomasz Kruszwica
1963
M-50
1540.
943
SZWARC Paweł Bydgoszcz
1980
M-30
1541.
1355
SZWEDA Wojciech TKKF WODNIK WIĘCBORK
1983
M-30
1542.
317
SZYCHOWSKI Jarosław TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1987
M-20
1543.
251
SZYCZEWSKA Ewa OKT Run Team
1972
K-40
1544.
746
SZYLING Emilia Więcbork
1989
K-20
1545.
747
SZYLING Karolina Więcbork
1994
K-20
1546.
199
SZYMAŃSKI ARTUR Warszawa
1977
M
1547.
526
SZYMAŃSKI Łukasz Bydgoszcz
1982
M-30
1548.
424
SZYMAŃSKI Maciej Bydgoszcz
1988
M-20
1549.
723
SZYMAŃSKI Paweł Bydgoszcz
1981
M-30
1550.
200
SZYMAŃSKI Tomasz Słupsk
1972
M
1551.
1598
SZYMAŃSKI Zenon Bydgoszcz
1958
M-50
1552.
777
SZYMCZAK Marcin Bydgoszcz
1990
M-20
1553.
1614
SZYMCZAK Mirosław Poznań
1963
M-50
1554.
1468
SZYSLER Andrzej LUKS "Magma" Susz
1955
M-60
1555.
1492
SZYSZKA Mariusz Bydgoszcz
1978
M-30
1556.
253
SZYSZKA Radosław OKT Run Team
1982
M-30
1557.
201
SZYSZKO Wojtek biegnijmy.pl
1980
M
1558.
366
ŚLAZIŃSKI Daniel Bydgoszcz
1977
M-30
1559.
590
ŚLEFARSKI Jacek
1986
M-20
1560.
202
ŚLIWAK-BŁOŃSKA Anna Rumia
1984
K
1561.
130
ŚLIWIŃSKI Andrzej Bydgoszcz
1967
M-40
1562.
1042
ŚLIWIŃSKI Dariusz Pakłuki Running Team
1988
M-20
1563.
542
ŚLÓSAREK Maciej Toruń
1980
M-30
1564.
1141
ŚLÓSAREK Piotr Leszek Toruń
1956
M-50
1565.
1043
ŚLUSARSKI Przemysław Bydgoszcz
1984
M-30
1566.
898
ŚRODA Piotr Bydgoszcz
1970
M-40
1567.
347
ŚRUBKA Patryk Bydgoszcz
1987
M-20
1568.
1361
ŚWIĄTEK Patryk Bydgoszcz
1988
M-20
1569.
1418
ŚWIĄTEK Bartosz Bydgoszcz
1991
M-20
1570.
1471
ŚWIĄTKOWSKI Przemysław AZS Bydgoszcz
1994
M-20
1571.
246
ŚWIATŁY Paweł Bydgoszcz
1988
M-20
1572.
344
ŚWIATOWY Ryszard dawca krwi
1973
M-40
1573.
743
ŚWIĘCICKI Andrzej Bydgoszcz
1973
M-40
1574.
314
ŚWIĘCICKI Wojciech AWKS PITIK
1977
M-30
1575.
296
ŚWIERCZYŃSKI Marcin Osielsko
1986
M-20
1576.
203
TABAKA Waldemar Lew Lębork
1971
M
1577.
1400
TACZKOWSKI Jarek B4Sport/ZS nr 5 MS
1975
M-40
1578.
733
TADROWSKI Rafał Bydgoszcz
1981
M-30
1579.
1579
TADYCH Maciej Nakło nad Notecią
1970
M-40
1580.
622
TADZIK Wojciech TECHNIKA ZWYCIĘSTWA
1988
M-20
1581.
109
TAFELSKI Marcin Niwy
1973
M-40
1582.
375
TALAŚKA Stanisław Gdańsk
1983
M-30
1583.
204
TARNIONEK Kasia Darłowo
1979
K
1584.
205
TATARYNOWICZ Marian Zielona Góra
1948
M
1585.
206
TELESIEWICZ Henryk Sławno
1947
M
1586.
263
TEODOROWICZ Jarosław Słupsk
1974
M
1587.
207
TESMER Piotr KOSZALIN
1981
M
1588.
228
TOKARCZYK Magdalena Warszawa
1977
K-30
1589.
525
TOMACKI Mirosław Bydgoszcz
1958
M-50
1590.
201
TOMASZEK Sebastian Banda pijaków
1979
M-30
1591.
1553
TOMASZEWSKI Marcin Łochowice
1976
M-30
1592.
1524
TOMASZKIEWICZ Wojciech RK Athletics
1971
M-40
1593.
675
TOMCZYŃSKI Bartosz Bydgoszcz
1980
M-30
1594.
1743
TOMCZYŃSKI Bartosz Express Bydgoski
1980
M-30
1595.
264
TOPOLIŃSKI Ireneusz KB Bryza Postomino
1979
M
1596.
710
TORCHALSKI Krzysztof Bydgoszcz
1957
M-50
1597.
208
TREJDER MARIA Bajaderki Koszalin
1973
K
1598.
349
TREVOR Arron Warszawa
1971
M-40
1599.
1518
TROJANOWSKI Daniel RHINOS Sports
1982
M-30
1600.
194
TRUDNOWSKI Janusz Bydgoszcz
1947
M-60
1601.
1742
TRUDNOWSKI Janusz Express Bydgoski
1947
M-60
1602.
1479
TRYT Maciej Bydgoszcz
1981
M-30
1603.
307
TRZCIŃSKI Dariusz Bydgoszcz
1980
M-30
1604.
951
TRZCIŃSKI Jarosław Solec Kujawski
1988
M-20
1605.
905
TUBAJA Albert Kabel Team
1975
M-40
1606.
242
TUCHOLSKI Bartłomiej Bydgoskie Okonie
1992
M-20
1607.
1139
TUCHOLSKI Marcin Run Bydgoszcz
1987
M-20
1608.
209
TURCZYN Grzegorz NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1970
M
1609.
1206
TWAROWSKI Marcin TCZEW
1977
M-30
1610.
210
TWOREK Józef MKS Święc Sławno
1963
M
1611.
113
TYKARSKI Przemysław Toruń
1974
M-40
1612.
219
TYMOSIAK Mateusz Bydgoszcz
1990
M-20
1613.
173
ULASZEWSKI Bartosz UKW Bydgoszcz
1986
M-20
1614.
586
URBANOWSKI Wojciech Pakłuki Running Team
1975
M-40
1615.
1216
URBAŃSKA Iwona Bydgoszcz
1963
K-50
1616.
1215
URBAŃSKI Janusz Bydgoszcz
1961
M-50
1617.
839
URBANSKI Andrzej Ostromecko
1971
M-40
1618.
1494
URBAŃSKI Daniel PGB Sportowa Paczka
1975
M-40
1619.
797
URBAŃSKI Marcin 1 krr
1980
M-30
1620.
1431
URBAŃSKI Marcin AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1976
M-30
1621.
98
URBAŃSKI Paweł Występ
1989
M-20
1622.
1525
URBAŃSKI Paweł gruszczyn running club
1975
M-40
1623.
1461
URBAŃSKI Wojciech AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1976
M-30
1624.
211
UTRAJCZAK Daniel Brylant Kórnik
1977
M
1625.
212
VON BARDELEBEN Agnieszka Babeczki Koszalin
1971
K
1626.
213
WACHHOLZ Beata KB BRYZA POSTOMINO
1970
K
1627.
464
WACHULEC Bartosz Bydgoszcz
1969
M-40
1628.
390
WADOWSKI Bartosz Bydgoszcz
1977
M-30
1629.
1405
WADZIŃSKA Paulina TriSpace
1984
K-30
1630.
544
WALCZAK Sławomir Pakłuki Running Team
1979
M-30
1631.
432
WAŁDOWSKA Natalia TU i TERAZ !
1992
K-20
1632.
457
WAŁĘZA Hubert Bydgoszcz
1988
M-20
1633.
1228
WALICHNIEWICZ Krzysztof Inowrocław
1960
M-50
1634.
1442
WALIGÓRA Karolina Kobylarnia
1974
K-40
1635.
1416
WALINOWICZ Agata Bella Line
1990
K-20
1636.
214
WALIŃSKA Agnieszka Słupsk
1973
K
1637.
1501
WALKOWIAK Monika Gdynia
1980
K-30
1638.
1500
WALKOWIAK Tomasz Gdynia
1979
M-30
1639.
1222
WANKIEWICZ Łukasz Bydgoszcz
1991
M-20
1640.
806
WARCZAK Kuba Bydgoszcz
1983
M-30
1641.
29
WARDZIŃSKI Miłosz Fundacja Dr Clown
1993
M-20
1642.
215
WĄSICKI JACEK STOPA SŁUPSK
1973
M
1643.
1027
WASILEWSKI Darek Run4Fun
1982
M-30
1644.
203
WASILEWSKI Grzegorz Sopot
1966
M-40
1645.
959
WASILEWSKI Marcin Gdańsk
1975
M-40
1646.
954
WASZAK Roman Radziejow
1963
M-50
1647.
216
WASZCZUK Aleksandra UKS "TRAPER "Złocieniec
1995
K
1648.
1155
WAŚKIEWICZ Sebastian Lipno Biega
1987
M-20
1649.
391
WAWIERNIA Kamila Bydgoszcz
1988
K-20
1650.
709
WAWRUCH Bartłomiej Bydgoszcz
1974
M-40
1651.
1412
WAWRZYŃCZAK Arkadiusz Łochowo
1977
M-30
1652.
634
WAWRZYNIAK Dominik Nakielski KB/Taverna dart Nakło
1996
M-20
1653.
739
WAWRZYNIAK Karolina Bydgoszcz
1980
K-30
1654.
949
WAWRZYNIAK Piotr Kiełczewo
1966
M-40
1655.
811
WDOWIAK Piotr Bydgoszcz
1991
M-20
1656.
1595
WEBER Hanna DRUŻYNA SZPIKU
1970
K-40
1657.
498
WEGNER Mirosław Pilski Klub Karate Do Tsunami
1960
M-50
1658.
534
WEGNER Patrycja Niemcz
1991
K-20
1659.
217
WEGNER Przemek USTKA
1978
M
1660.
466
WEGNER Roman Niemcz
1963
M-50
1661.
801
WĘGRZYŃSKA Monika Run Bydgoszcz
1973
K-40
1662.
802
WĘGRZYNSKI Piotr Run Bydgoszcz
1972
M-40
1663.
681
WEISBROT Magdalena Laskowice
1995
K-20
1664.
370
WEISBROT Paweł OSP RATOWNIK
1989
M-20
1665.
1440
WEŁNIAK Bogusław Mogilno
1980
M-30
1666.
1232
WEŁNIŃSKI Jarosław TEAMOCHAL
1968
M-40
1667.
218
WENCEL Robert DARŁOWO
1970
M
1668.
219
WENCŁAWSKI Michał AragorTeam
1993
M
1669.
628
WENDA Łukasz
1974
M-40
1670.
346
WENDLAND Mateusz Lipno Biega
1990
M-20
1671.
220
WENT Jakub Łeba
1981
M
1672.
1316
WERESZCZUK Kacper Fundacja Dr Clown
1991
M-20
1673.
221
WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1985
K
1674.
1516
WESOŁOWSKA Anna Bydgoszcz
1986
K-20
1675.
222
WESOŁOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ
1970
M
1676.
1272
WESOŁOWSKI Krzysztof RUN BDG
1971
M-40
1677.
494
WESOLOWSKI Patryk Lighthouse Kancelaria Adwokacka adw. Patryk Wesolowski
1983
M-30
1678.
1147
WESOŁOWSKI Zbigniew Skórcz
1965
M-50
1679.
1269
WIĄCEK Piotr Koronowo
1962
M-50
1680.
985
WIATR Robert TASAK Team
1978
M-30
1681.
223
WICENS Jacek BOLESZEWO
1986
M
1682.
1194
WICHŁACZ Michał Osielsko
1990
M-20
1683.
1146
WICHOWSKI Andrzej Bydgoszcz
1958
M-50
1684.
1064
WIDAWSKI Dariusz Link Wiazowna
1977
M-30
1685.
325
WIDŹGOWSKI Przemysław Bydgoszcz
1978
M-30
1686.
1408
WIECZOREK Jakub Bydgoszcz
1980
M-30
1687.
180
WIECZOREK Kinga Poznań
1974
K-40
1688.
254
WIECZOREK Łukasz bytpak-palety
1987
M-20
1689.
224
WIERCZYŃSKI Krzysztof SLUPSK
1976
M
1690.
225
WIERNICKI Remigiusz Darłowo
1986
M
1691.
226
WIERZBICKI Sylwester Runnerswalde
1984
M
1692.
573
WIERZBOWSKI Krzysztof Motointegrator.pl
1979
M-30
1693.
1144
WIESE Grzegorz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1961
M-50
1694.
227
WIKTOROWICZ małgorzata cioteczki.pl
1975
K
1695.
228
WIKTOROWICZ Sławomir cioteczki.pl
1976
M
1696.
1532
WILCZEWSKA Marta Bydgoszcz
1991
K-20
1697.
229
WILCZEWSKI Krzysztof Mks 'swiec' slawno
1985
M
1698.
245
WILK Łukasz Bydgoszcz
1983
M-30
1699.
1603
WILK Łukasz Bydgoszcz
1980
M-30
1700.
1426
WILK Paweł Włocławek
1986
M-20
1701.
230
WILKOWSKA Mariola SSI AktywniDamnica
1972
K
1702.
231
WILKOWSKI Krzysztof KOSZALIN
1979
M
1703.
232
WILKOWSKI Wojtek SSI AktywniDamnica
1966
M
1704.
123
WINIECKI Tomasz Poznań
1983
M-30
1705.
166
WIŚNIEWSKA Agnieszka Bydgoszcz
1979
K-30
1706.
467
WIŚNIEWSKA Małgorzata Bydgoszcz
1985
K-30
1707.
1038
WIŚNIEWSKA Marcjanna Brzoza
1990
K-20
1708.
627
WIŚNIEWSKI Daniel Złotów
1958
M-50
1709.
1117
WIŚNIEWSKI Dawid Anielski Orszak
1988
M-20
1710.
952
WIŚNIEWSKI Leszek Brzoza
1969
M-40
1711.
987
WIŚNIEWSKI Maciej The Runners Świecie
1974
M-40
1712.
175
WIŚNIEWSKI Marek Bydgoszcz
1960
M-50
1713.
569
WIŚNIEWSKI Patryk Słupsk
1994
M-20
1714.
1186
WIŚNIEWSKI Paweł Inowrocław
1990
M-20
1715.
44
WIŚNIEWSKI Piotr Inowrocław
1986
M-20
1716.
452
WIŚNIEWSKI Tomasz HTNS
1986
M-20
1717.
187
WIŚNIEWSKI Włodzimierz Toruń
1961
M-50
1718.
1379
WIŚNIEWSKI Wojciech ZSH Bydgoszcz
1975
M-40
1719.
233
WITKA Piotr ŁEBA MORS POLAND Morsy Łebskie
1965
M
1720.
234
WITKA Szymon Lębork
1991
M
1721.
235
WITKIEWICZ ERYK KB Dziesiątka Białogard
1976
M
1722.
1140
WITKIWSKA Paulina Dobrzyń nad Wisłą
1991
K-20
1723.
43
WITKOWSKA Anna Skępe
1979
K-30
1724.
789
WITKOWSKI Darek Bydgoszcz
1988
M-20
1725.
265
WITKOWSKI Krzysztof MKS Święc Sławno
1962
M
1726.
842
WITKOWSKI Mariusz Mawi Gniezno
1981
M-30
1727.
601
WITKOWSKI Piotr Toruń
1974
M-40
1728.
182
WITKOWSKI Tomasz Pomysł Na Lepsze Życie
1967
M-40
1729.
521
WITKOWSKI Tomasz Bydgoszcz
1984
M-30
1730.
862
WIWATOWSKI Michał Przyłęki
1979
M-30
1731.
662
WŁOCHAL Robert Bydgoszcz
1970
M-40
1732.
31
WŁÓDARCZAK Barbara Bydgoszcz
1963
K-50
1733.
465
WŁODARCZAK Witold TriSpace
1963
M-50
1734.
70
WŁODARCZYK Aleksandra Run Bydgoszcz
1982
K-30
1735.
236
WŁODARCZYK Marta STOPA SŁUPSK
1984
K
1736.
135
WŁODARSKI Przemysław Bydgoszcz
1983
M-30
1737.
461
WNUCZYŃSKI Andrzej ORANGE POL
1972
M-40
1738.
1511
WOCHNA Maciej Bydgoszcz
1989
M-20
1739.
763
WODEJKO Artur Solec Kujawski
1976
M-30
1740.
1103
WÓDKOWSKI Łukasz Poznań
1981
M-30
1741.
1111
WÓDKOWSKI Marcin Mayrefkou Athlete Academy
1994
M-20
1742.
828
WÓDKOWSKI Zbigniew Bydgoszcz
1951
M-60
1743.
1300
WODZYŃSKI Dariusz Bydgoszcz
1977
M-30
1744.
1050
WOJCIECHOWSKA Dorota Poznań
1989
K-20
1745.
1560
WOJCIECHOWSKA Emilia Bydgoszcz
1975
K-40
1746.
504
WOJCIECHOWSKA Marta Bydgoski Klub Taekwondo
1991
K-20
1747.
1559
WOJCIECHOWSKI Jarosław Bydgoszcz
1973
M-40
1748.
237
WOJCIECHOWSKI Jarosław BKS MANIAK-WOLIN
1979
M
1749.
463
WOJCIECHOWSKI Krzysztof Szczecin
1973
M-40
1750.
277
WOJCIECHOWSKI Marcin Gdańsk
1978
M-30
1751.
309
WOJCIECHOWSKI Mirosław Szubin
1983
M-30
1752.
1365
WOJCIECHOWSKI Norbert ALTOM GNIEZNO
1980
M-30
1753.
1420
WOJCIECHOWSKI Piotr K.S. Gwiazda
1965
M-50
1754.
864
WOJCIUK Arkadiusz Bydgoszcz
1982
M-30
1755.
1205
WOJTAROWICZ-TWAROWSKA Aleksandra Lubiszewo
1980
K-30
1756.
238
WOJTKIEWICZ Mateusz KB Dziesiątka Białogard
1995
M
1757.
915
WOJTUCKI Ryszard wilczyn
1969
M-40
1758.
912
WOJTYSIAK Dorota Bydgoszcz
1981
K-30
1759.
1352
WOLAK Rafał Zorza Gdynia
1985
M-30
1760.
812
WOLBACH Dawid Murowana Goślina
1989
M-20
1761.
602
WOLIN Paweł Bydgoszcz
1990
M-20
1762.
921
WOLKIEWICZ Marcin BOLT Tremeszno
1978
M-30
1763.
298
WOŁOCH Marcin Bydgoszcz
1985
M-30
1764.
895
WOLSKI Krzysztof Bydgoszcz
1990
M-20
1765.
758
WOLSKI Marek Run Bydgoszcz
1980
M-30
1766.
1502
WOLSKI Piotr Grudziądz
1983
M-30
1767.
1101
WOŚ Kamil Nordcity
1983
M-30
1768.
911
WOŹNIAK Anna Unisław
1981
K-30
1769.
239
WOŹNIAK Dariusz Sławno www.limo300c.com
1970
M
1770.
240
WOŹNIAK Grzegorz GRZESŁAW USTKA
1968
M
1771.
1378
WOŹNIAK Jakub Koszałek Opałek
1994
M-20
1772.
1133
WOŹNIAK Małgorzata Starachowice
1991
K-20
1773.
241
WOŹNIAK Przemysław Warszkowo
1998
M
1774.
776
WOŹNIAKOWSKA Agata Run Bydgoszcz
1984
K-30
1775.
532
WRÓBLEWICZ Irena Nakło nad Notecią
1981
K-30
1776.
826
WRÓBLEWICZ Mariusz Nakielski Klub Biegacza
1977
M-30
1777.
433
WRÓBLEWSKA Dagmara TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1980
K-30
1778.
1177
WRÓBLEWSKI Bolesław Bydgoszcz
1967
M-40
1779.
636
WRÓBLEWSKI Tomasz aleksandrów kuj fules
1979
M-30
1780.
870
WRZESIŃSKA Krystyna Więcbork
1968
K-40
1781.
645
WRZESIŃSKI Wojciech Bydgoszcz
1972
M-40
1782.
700
WUJEK Magdalena Bydgoszcz
1983
K-30
1783.
851
WYKA Angelika Biegnę, żeby Bartek mógł biegać...
1986
K-20
1784.
850
WYKA Błażej Biegnę, żeby Bartek mógł biegać...
1983
M-30
1785.
456
WYLANDOWSKA Aleksdandra Solec Kujawski
1978
K-30
1786.
1100
WYPYCH Filip 'Lubie placki'
1992
M-20
1787.
819
WYSOCKI Adam Poznań
1988
M-20
1788.
910
WYSOCKI Jerzy Bydgoszcz
1963
M-50
1789.
792
WYSOCKI Marek Bydgoszcz
1981
M-30
1790.
730
WYSZKOWSKA Marzena 1 Brygada Logistyczna
1984
K-30
1791.
37
X Dominik KB Bryza Postomino
1977
M
1792.
72
ZABDYR Ewelina SAFANDUŁĄ NIE BĘDĘ TEAM
1991
K-20
1793.
1157
ZABŁOTNA Katarzyna Bydgoszcz
1990
K-20
1794.
1537
ZACH Aneta TKKF WODNIK WIĘCBORK
1972
K-40
1795.
1538
ZACH Sebastian TKKF WODNIK WIĘCBORK
1973
M-40
1796.
1575
ZACHWIEJA Piotr Bydgoszcz
1985
M-30
1797.
994
ZADROŻNY Sławomir Pilawa
1964
M-50
1798.
144
ZAGOŻDŻON Wioleta Run Bydgoszcz
1984
K-30
1799.
1163
ZAJĄCZKOWSKI Alan Gdańsk
1991
M-20
1800.
712
ZAJĄKAŁA Jerzy KM Truchcik Łubianka
1953
M-60
1801.
1102
ZAKRZEWSKA Aleksandra Run Bydgoszcz
1989
K-20
1802.
863
ZAKURZEWSKI Tomasz Brzoza Biega
1974
M-40
1803.
1321
ZAŁĘCKA-PEPLIŃSKA Anna Zamek Bierzgłowski
1974
K-40
1804.
1227
ZAMCZYK Piotr REHMEDIC ZAMCZYK
1986
M-20
1805.
90
ZAPIEC Jacek WYSOKA
1959
M-50
1806.
242
ZARĘBSKI Maciej Ustka
1974
M
1807.
156
ZARECKI Piotr Żnin
1985
M-30
1808.
1564
ZAROSA Kamila Bydgoszcz
1979
K-30
1809.
1546
ZASKURSKI Tomasz Bydgoszcz
1978
M-30
1810.
916
ZATOŃ Bożena Bydgoszcz
1964
K-50
1811.
243
ZATORSKI Grzegorz Lębork
1992
M
1812.
244
ZATORSKI Zbyszek WT Kołobrzeg
1982
M
1813.
266
ZAWADA Andrzej niezrzeszony
1966
M
1814.
152
ZAWADZKI Marcin Łabiszyn
1988
M-20
1815.
1451
ZAWIERACZ Robert pojezierze brodnickie
1986
M-20
1816.
271
ZBIERZCHOWSKI Krzysztof Bydgoszcz
1974
M-40
1817.
1199
ZBIRANEK Remigiusz 1 Brygada Logistyczna
1974
M-40
1818.
245
ZBLEWSKI Tadeusz 4Run Team Bytów
1984
M
1819.
883
ZBOIŃSKI Filip Bydgoszcz
1985
M-30
1820.
60
ZBYTEK Przemysław ACTIV
1973
M-40
1821.
133
ZDRADA Roksana Solec Kujawski
1978
K-30
1822.
246
ZGANIACZ Andrzej Słupsk
1978
M
1823.
742
ZIĘBA Adam TriSpace
1973
M-40
1824.
1273
ZIĘBA Hanna TriSpace
1976
K-30
1825.
924
ZIĘBICKI Maciej Bydgoszcz
1990
M-20
1826.
214
ZIELIŃSKA Adrianna Bydgoszcz
1988
K-20
1827.
405
ZIELIŃSKA Elżbieta Bydgoszcz
1963
K-50
1828.
479
ZIELINSKI Lukasz Bozenkowo
1986
M-20
1829.
372
ZIELIŃSKI Maciej Kabel Team
1979
M-30
1830.
574
ZIELIŃSKI Maciej Bydgoszcz
1993
M-20
1831.
247
ZIELIŃSKI Mateusz Słoneczny Patrol Koszalin
1987
M
1832.
395
ZIELIŃSKI Nicolas Bydgoszcz
1993
M-20
1833.
1036
ZIELIŃSKI Przemysław Olsztyn
1976
M-30
1834.
406
ZIELIŃSKI Waldemar Bydgoszcz
1961
M-50
1835.
772
ZIENKIEWICZ Janusz Allianz Running Team
1972
M-40
1836.
248
ZIENTARSKA Joanna Świat Płytek u Kryspina
1974
K
1837.
714
ZIĘTAK Andrzej Ból to ściema
1973
M-40
1838.
625
ZIĘTARSKI Cezary Dla zdrowia
1978
M-30
1839.
577
ZIMMER Krzysztof Toruń www.tim.pl
1986
M-20
1840.
249
ZIÓŁKOWSKA Monika GB PiM
1988
K
1841.
1543
ZIÓŁKOWSKI Mariusz CSLog Grupa
1983
M-30
1842.
250
ZIOMKO Rafał Kołobrzeg
1972
M
1843.
68
ZNANIECKI Wojciech Bydgoszcz
1982
M-30
1844.
1360
ZUREL Michał amator
1979
M-30
1845.
922
ZYGMUNT Aneta Nakło nad Notecią
1987
K-20
1846.
672
ZYGNAROWSKI Tomasz Wąbrzeźno
1978
M-30
1847.
434
ZYLA Bartosz Poznań
1985
M-30
1848.
1738
ŻAL Jolanta Express Bydgoski
1982
K-30
1849.
906
ŻARKOWSKI Krzysztof Kabel Team
1970
M-40
1850.
251
ŻARNA Patryk NIGHT RUNNERS SŁUPSK
1979
M
1851.
835
ŻAROŃ Sławomir EBUD-Przemysłówka
1961
M-50
1852.
1591
ŻERDZIŃSKI Marcin Bydgoszcz
1985
M-30
1853.
83
ŻMICH Michał Maturita Bydgoszcz
1976
M-30
1854.
1083
ŻOŁĄDKIEWICZ Elżbieta Runowo Krajenskie
1966
K-40
1855.
888
ŻUKOWSKA Joanna Charzykowy
1992
K-20
1856.
1267
ŻYCHOWSKA Zuzanna Szubin Wieś
1986
K-20
1857.
1264
ŻYCHOWSKI Rafał Zalesie
1984
M-30
1858.
252
ŻYLICZ Paweł STOPA Słupsk
1993
M
1859.
253
ŻYLIŃSKI Jacek Słupsk
1976
M
1860.
1343
ŻYWIECKA Kinga Mat Kin Run
1991
K-20
1861.
254
ŻYWOT Norbert WT Kołobrzeg
1975
M
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2014
Generowanie strony
0.074926853179932 sekund